mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 07:25:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283620 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #360 : sreda, 26.11.2008 : 15:47:09 »

Po-Skok bar  Cheesy  Cheesy
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #361 : sreda, 26.11.2008 : 17:49:48 »

majas je enkrat že rekla, da bodo psi dobrodošli. Se že veselimo, ker bo blizu nas pa bova z Glu lahko večkrat prišli (samo ne takrat, ko bo Poco na šihtu Grin)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #362 : četrtek, 27.11.2008 : 09:26:32 »

bo blizu nas
Kje pa je to? Vsaj okvirno Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #363 : četrtek, 27.11.2008 : 10:20:07 »

kaj ste firbčne babnice Wink
sem poslala ZS Jani in čakam na odgovor - potem vam pa povem kar smem. ne bi rada kake reklame delala tukaj na račun svojih kosmatinčkov, ker je tole njuna tema (me lahko še zbutata Tongue). je pa res, da bomo Horjul-friendly in bom sproti obveščala o raznih zadevah, ki jih bomo zakuhali Grin

A Poco bo v lokalu zaposlen kot redar glede na to da rad buta Cheesy

psa ne bosta uradno zaposlena pri meni, ker si ne bi mogla privoščit zavarovanja (ne njiju, ne strank) glede na njun bojni duh in pretepaška nagnjenja! bosta pa redna obiskovalca Cheesy lepo vzgojeni pesjani bodo tudi dobrodošli - pa škatla za Horjul bo ždela na šanku (oz. na nekem vidnem mestu) in lahko jo boste prihajali polnit!

tole je pa še od Skokija drink:
Skoki Wokki San
Wokka Sakki, limetin sok, ingverjev beli čaj, ingverjevo pivo

zdej imata pa tadva psa res že skoraj vse na tem svetu, a ne? mogoče bi še kak avto ali pa privatno letalo imela, tako kot Pici? Cheesy Cheesy Cheesy

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #364 : četrtek, 27.11.2008 : 10:28:35 »

Čakamo.... Wink Kiss
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #365 : četrtek, 27.11.2008 : 10:34:43 »

Jst pa vem, kje bo...  Smiley

Glede na to, da sem fan ingverja, se mi zdi tale Skokijeva zadeva zlo huda
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #366 : četrtek, 27.11.2008 : 22:57:30 »

steva, meni je šele danes kapnilo kdo si ti (oz. da smo se v soboto videli v Horjulu) - hitra glih nisem Cheesy
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #367 : petek, 28.11.2008 : 01:06:01 »

steva, meni je šele danes kapnilo kdo si ti (oz. da smo se v soboto videli v Horjulu) - hitra glih nisem Cheesy

Ne sekirja se - jst itak nonebha ne znam povezat z imeni tlele Roll Eyes Pa sej niti ni važno Smiley

Bom pa mojo drago skušal prepričat, da je zdravo z vozičkom na grad hodt... Drugač kot mim vaju se pa itak ne da. Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #368 : petek, 28.11.2008 : 19:02:38 »

steva, dobra ideja Wink

mi smo pa danes šli v šoping. kupili smo zelo-zimske plaščke za veverici, Skokiju so pa žal vsi premajhni, ker je tako zelo razbacan in možat Cool. da ne bi bil preveč žalosten, je dobil super-fensi oprsnico (od Ruffwear-a). tako je ponosen nanjo, da bi jo imel še doma oblečeno - zunaj ga pa kar v luft dviguje od same sreče. njemu je res užitek karkoli kupit, ker se vsega tako zelo razveseli. Tamalima je pa popolnoma vseeno za oprsnice, ovratnice, plaščke, samo da se lahko igrata in vlečeta Skokija za ušesa, nogi, pa tudi  sram pimpelj  Grin Grin Grin.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #369 : petek, 28.11.2008 : 20:30:12 »

 Pri tem zadnjem posegu v njegov "ponos in premoženje" pa le stopi na njegovo stran
  
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #370 : sobota, 29.11.2008 : 10:23:16 »

Jupi, halo, bratca!  Kiss Tukaj je toliko snega, da sem se skoraj izgubila, ko so me peljali na jutranjo toaleto. Mi je malo dolgčas, čeprav se igrajo z mano, pa bolj luštno je jest zajtrk, če je Poc zraven, pa če Skoki nadzira.
...igrata in vlečeta Skokija za ušesa, nogi, pa tudi  sram pimpelj  Grin Grin Grin.
 
tole je pa sicer malo res  Tongue, ampak jaz ga imam tolk raaada  Cheesy! Cmokce Vanna
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #371 : nedelja, 30.11.2008 : 19:04:48 »

zimsko veselje se začne doma Wink
1. najprej se je treba oblečt


(pa željo po sprehodu je tudi treba znat izrazit na nek način Roll Eyes)


2. potem je treba poskrbet za to, da te ne pozabijo doma


3. in potem lahko gremo ven (lepo v vrsti)


4. če je taprav žur, je treba tut babe povabit Cool


    in pol je treba na njih utis delat na razne možate Tongue načine (grozenje policajem in njihovim prevoznim sredstvom, skakanje v globok sneg...) Grin Grin Grin


5. in ko se punca zagreje, je treba pa bežat, da veza ne postane preresna Roll Eyes


6. teroristi so povsod in napadajo iz neopaznih skrivališč Huh (nagubano čelo kaže na izkušenost in neustrašnost)


7. od silne akcije pesjani, ki niso na skrivni misiji, postanejo lačni in hočejo piškotke Wink




8. to je pa samo za moonbeam, da bo vedela kdo je kdo Roll Eyes Tongue

VELIK SONČEK


TA-MALI SONČEK



sneg je res super in mi straaaaaašno uživamo!
(to so pa še ostale fotke: http://www.moj-album.com/uredi/kuzaskoki/14328241/)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #372 : nedelja, 30.11.2008 : 19:11:24 »

He he, majas, super fotosešn, fletni komentarji, da o modelih sploh ne izgubljam besed. Smiley

Katarina
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #373 : nedelja, 30.11.2008 : 19:19:14 »

A sm ga čist mim kiksnla   Grin  Grin
Jst bi tudi imela enega, da ga lahko oblečem v plašček  Roll Eyes. Tolk so luškani  Kiss
Sploh predzadnja, Veliki Sonček  Cool. Zgleda tko kot en tajni agent  Tongue
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #374 : nedelja, 30.11.2008 : 22:16:34 »

Kva sta frajerja. Poco izgleda ena taka afnasta mamina ritka, Skoki je pa njegov bodyguard (tudi afgnast seveda). Res ste super. Sisi je pa itak tako lepa.

A smem vprašati kje se oblačite?
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines