mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 07:28:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283632 krat)
0 članov in 29 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #270 : ponedeljek, 17.11.2008 : 12:26:58 »

Maja... jaz že en čas razmišljam o zdravstvenem zavarovanju mojo Pegolino. Mam občutek, da bi tudi tebi veljalo razmisliti o tem...

Punce, zavarovanje se potrjeno splača. Ampak ni vseeno, pri kateri zavarovalnici in za koliko denarja,  pa še veterinar mora sodelovat. Več pa ne sme tukaj napisat, da ne smetim teme in da ne delam reklame - bom razložila, ko se kaj vidimo ali pa po mailu. V glavnem, jaz to prakticiram že tri leta. Meni se splača,  zavarovalnice imajo pa  z mano bolj izgubo!   Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #271 : torek, 18.11.2008 : 20:59:30 »

Tistle na koncu v oklepaju te je pa èist zares rešilo - jst sem se že res mal ustrašla zate Wink

 Grin Grin Grin
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #272 : torek, 18.11.2008 : 21:34:45 »

ma majas sam si car  Cheesy dva taka doma? en frajer pa en bojni pes...

ma občudujem te... ker meni trenutno ne čas, ne finance, ne prostor, ne volja... mah... mam z enim dovolj dela priznam. Ampak si mi pa vzor  Kiss
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #273 : torek, 18.11.2008 : 22:58:46 »

ma majas sam si car Cheesy dva taka doma? en frajer pa en bojni pes...

... pa še hrvaška bojna kužica  Cheesy, ki dobi tudi vse, kar rabi, kadar rabi, in še več; zlata naša punca (pa backup je tudi OK) Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #274 : sreda, 19.11.2008 : 08:18:29 »

ooooo, kdo se je oglasil! naša taglavna tehničarka Wink
mi imamo zdaj hecno situacijo doma - hrvaški bojni pes je včeraj položil junior izpit, Skoki ima itak doktorat - tako da je edino še tamala veverica, ki nima nobene diplome. samo on glih ne dela na diplomi iz poslušnosti, on bi bil rajši lesar. predvsem s predelavo starinskega pohištva v prafaktorje bi se bavil Cheesy Cheesy

ma obèudujem te... ker meni trenutno ne èas, ne finance, ne prostor, ne volja... mah... mam z enim dovolj dela priznam. Ampak si mi pa vzor Kiss

 Cheesy Cheesy Cheesy samo voljo je treba imet - pa ostalo za sabo potegne (aja, pa še nekaj - dobro kletko Tongue)

lp, maja
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #275 : sreda, 19.11.2008 : 11:14:39 »

ooooo, kdo se je oglasil! naša taglavna tehničarka Wink
mi imamo zdaj hecno situacijo doma - hrvaški bojni pes je včeraj položil junior izpit, Skoki ima itak doktorat - tako da je edino še tamala veverica, ki nima nobene diplome. samo on glih ne dela na diplomi iz poslušnosti, on bi bil rajši lesar. predvsem s predelavo starinskega pohištva v prafaktorje bi se bavil Cheesy Cheesy

 Cheesy Cheesy Cheesy samo voljo je treba imet - pa ostalo za sabo potegne (aja, pa še nekaj - dobro kletko Tongue)

lp, maja

Čestitke učenikoma. Grin

Maja, kar se lesarstva tiče pa glej na stvar tako: dandanes obrtniki bolje živijo od dr. znanosti. Torej veseli se, najmlajši sin te bo gotovo živel, ko boš v penziji Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #276 : sreda, 19.11.2008 : 12:00:36 »

Evo tukaj se pa strinjam čist z miskico. Rokodelci so vedno bolj cenjeni. Tako da Poco, kar veselo na delo, samo mogoče en mali nasvet - preusmeri pozornost na kakšne še neobdelane kose lesa. Tiste taobdelane pusti pri miru Roll Eyes Tongue. Mami bo fuuul vesela Cheesy
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #277 : sreda, 19.11.2008 : 14:42:25 »

imata popolnoma prav - Poco nas bo vse na stara leta živel...

izgledalo bo pa nekako takole:
Skoki bo ostal penzionist po duši in delal pač ne bo - mogoče kot maneken za zimska oblačila in rešilne jopiče, če bo slučajno imel čas Tongue; Vanna se bo po uspešni igralski karieri zapila Roll Eyes in zadevala s tabletkami Cheesy Cheesy, tako da ne bo nič od nje. Poco bo pa moral družino preživljat Wink še dobro da ga zanima lesarstvo! ga bom od zdaj naprej samo še spodbujala Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #278 : sreda, 19.11.2008 : 15:10:07 »

Haha, kakšna napoved Grin Si jih čist predstavljam Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #279 : sreda, 19.11.2008 : 15:37:07 »

Kaksna disfunkcionalna druzina  Grin  In potem bomo brali o zadnjem pravem psu na zemlji,ki funkcionira kot pes in ni pozabil svojih korenin  Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #280 : sreda, 19.11.2008 : 19:59:42 »

pa še portret naše disfunkcionalne svete trojice.



samo kaj ko se jim oči bleščijo in so vsi vražji videt! a zna kdo to zrihtat - kak foto ekspert? Tongue
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #281 : sreda, 19.11.2008 : 20:22:36 »

Kako so dobri!  Cheesy Cheesy Učenika in ''fizični radnik''. Grin
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #282 : sreda, 19.11.2008 : 20:31:05 »

Kdo ugane kdo je sveti oče, kdo sveti sin in kdo sveti duh? Cheesy Cheesy Cheesy

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #283 : sreda, 19.11.2008 : 20:33:37 »

Hahahahaahaha! Tale je najboljša danes! Hjo, sveti oče je Skoki, sine je Pocarček, sveti duh je pa seveda ženska v trojici, kdo pa drug! Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #284 : sreda, 19.11.2008 : 22:18:37 »

Kako Skoki ponosno bdi nad njima Grin Poco pa zgleda toooook mehek, direkt za premečkat Kiss
(Vanna ima pa čist igralso pozo Cheesy)
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines