mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 07:16:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283598 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #255 : četrtek, 13.11.2008 : 14:04:17 »

Mogoče se pa Poco zdej malo bogega dela, da bi še on dobil novo igračo. Tongue

Kakorkoli, super za Skokija, pa upam, da bo tudi s Pocotom hitro vse v najlepšem redu.

Pozdravček od nas štirih (uf, danes sem pa prvič tole napisala - se kar fajn sliši Grin)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #256 : četrtek, 13.11.2008 : 15:24:06 »

Smo veseli za Skokija. Smiley

Veverica se bo pa tudi porihtala, sem prepričana. Ko se želodček umiri, bi mu mogoče zvečer postregla malo ta dobrega črnega riža  (kot zapriseženi gurmani ga imate sigurno na zalogi)?  Cheesy

Hitro se pozdravi, Pocko.  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #257 : četrtek, 13.11.2008 : 21:55:12 »

tamali Poco je ok - očitno je bila samo neka akutna zadeva Roll Eyes

moram pa fotra zašpecat: da bi lahko spal, ko sva bila s Skokijem pri zdravnici, je Pociju pustil v posteljo vzeti svojo bikovko in jo veselo prežvekovati Angry in kako sem ju ujela pri tem početju!? ja, bikovko sem našla pod pouštrom.... Cool Shocked Cheesy norci moji! Grin Grin Grin

lp, maja

ps: če Skoki ne bi bil brez zoba, ne bi verjela, da je bil danes pri dohtarju, kaj šele v narkozi, mulc moj Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #258 : četrtek, 13.11.2008 : 21:59:27 »

Nam se je enkrat zgodilo da je fant pri meni prespal in zjutraj ga vsa zalepljena pogledam in vidim, da ima nekaj pri povštru. Seveda je blo Glujino posušeno svinjsko uho, katere skriva kot sveti gral. Enkrat sem pa doma potovalko odprla in vmes med cunjami je bilo vzorno zloženo eno uho. Če se prav spomnim je bil potem še clo povrov od potovalke dol položen Tongue Grin

Super, da je Skoki dobr prenesu. Zdej je itak že veteran Smiley
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #259 : sobota, 15.11.2008 : 17:18:36 »

Maja, neki časa nazaj si pisala da bo skoki v reklami... če se prav spominjam.

Tuš mobil???
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #260 : sobota, 15.11.2008 : 18:25:48 »

Maja, neki èasa nazaj si pisala da bo skoki v reklami... èe se prav spominjam.

Tuš mobil???

ne, ne Skoki. sestrica Vanna je igralka Wink (samo ne vem točno katera reklama bo - zdi se mi, da nek prašek za perilo ali nekaj podobnega)

lp, maja Cheesy
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #261 : nedelja, 16.11.2008 : 10:53:15 »

Pocotu še zdaj niso padli ven vsi caninusi (podočniki) - v bistvu mu je padel ven samo eden. poskušamo z raznimi grizalnimi forami po navodilih, ki smo jih dobili, ko se je podobno dogajalo pri Vanni. v slabem mesecu nismo prišli nikamor. zobje so tako trmasti kot on - se ne premaknejo! kdaj je zadnji čas za "spravit zobeke vun"? ima 7 mesecev. spodnji zobki so kot pri morskemu psu (torej eden bolj noter, drugi bolj ven), zgoraj pa eden za drugim.

pa še puberteta ga meče, da bi ga težko bolj!

lp, maja Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #262 : nedelja, 16.11.2008 : 20:18:40 »

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,23976.0.html

tole sem si prebrala - bomo mogli spet k veterinarju?
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #263 : nedelja, 16.11.2008 : 20:48:13 »

Skoki, pa bo res že dost za to življenje, ane?Nehi, sej vidš, da je to pri vas zgleda mal nalezljivo  Tongue..Ne, hec, hec, vam želim, da bi "pokali" od zdravja od zdaj naprej!Pozdravček, Sandra
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #264 : nedelja, 16.11.2008 : 20:59:54 »

Maja... jaz že en čas razmišljam o zdravstvenem zavarovanju mojo Pegolino. Mam občutek, da bi tudi tebi veljalo razmisliti o tem... Grin
Poco, dej še mal bolj intenzivno grizi, da ti ne bo treba nosit aparata za zobe (da ne boš nesrečen, ker bi se ti punce smejale Tongue )
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #265 : nedelja, 16.11.2008 : 21:50:07 »

Jst mam tud še en mlečni zob. A pol morm jst tud k veterinarju  Undecided  Grin
Tega pubertetnika pa upam, da čimprej vidim v živo. Da se ne bo zresnil prej  Roll Eyes
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #266 : nedelja, 16.11.2008 : 23:02:10 »

ti si itak direkt za k veterinarju, moonbeam Wink Tongue (kako lepo te je spet brat veselo in "tapravo")

Pocota je pogledal zobozdravnik in pravi naj neham paniko delat - ugriz je kolikortoliko ok, spodnji caninus se baje rahlo maje... naročil mi je čakat, mir dat in NE komplicirat. pa ga bom ubogala (dokler me spet panika ne popade Roll Eyes, potem bo mogu pa spet v mini usta gledat Cheesy)

ja, miskica - zavarovat bi se ga splačalo - sem malo urejala njegovo mapco danes pa smo že skoraj na štirimestni cifri... sam njega se vsaj splača peljat k zdravniku, ker to ceni in strašno uživa v pozornosti - redki so, ki šibajo v ordinacijo in mahajo z repom pa poskakujejo Cheesy Cheesy Skoki je res car - moram prilepit kako fotko s sprehoda - je dobil nov flis s štrikanim ovratnikom in je tako ponosen, da se komaj še tal dotika ko hodi okrog!

lp, maja Smiley

(pa zobozdravnik je naš fotr, da ne bo kdo mislil, da vsa ubrisana v nedeljo zaradi zobkov po klinikah hodim)
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #267 : nedelja, 16.11.2008 : 23:05:18 »

Haha, Skoki faca Smiley Kljub temu, da ceni obiske pri veterinarjih, mu le-teh želim čimmanj.

Pa še svojo mapco ma frajer Cheesy Slikic bomo pa vsi itak ful veseli Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #268 : nedelja, 16.11.2008 : 23:15:08 »

Tistle na koncu v oklepaju te je pa čist zares rešilo - jst sem se že res mal ustrašla zate  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #269 : nedelja, 16.11.2008 : 23:19:56 »

Ujej, tudi jaz sem se malo ustrašila zate majas Roll Eyes
Je pa fino, da imate zobodera pri roki....
No, uživajte v ˝zatišju˝ in naj to traja karseda dolgo Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines