mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.07.2024 : 07:28:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 115   Dol
Natisni
Avtor Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)  (Prebrano 283632 krat)
0 članov in 29 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #135 : ponedeljek, 13.10.2008 : 10:38:14 »

Ja, pa ne mu razložit, da se zdaj enkrat puberteta začne. Smiley Wink

Uf, saj res... Cheesy - Vse najboljše, Poco! Tvojim pa mirne živce... Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #136 : torek, 14.10.2008 : 08:53:13 »

Ja, pa ne mu razložit, da se zdaj enkrat puberteta zaène. Smiley Wink

Katarina

 Grin Grin Grin kot da sam ne bo pogruntu! mulc moj zmešani!

ker je že dovolj star, smo začeli tudi z resnim šolanjem doma (ne samo v šoli): vsakodnevni trening poslušnosti (ravno danes smo končno osvojili "dol prostor" - po šolsko), pranje zob (se mu vidi, da je naš - čaka v vrsti za krtačko), prinašanje igračke (čeprav jo še vedno rad kam na "visoko" nese skrit), pa spanje na Skokiju tudi že obvlada Roll Eyes... Skoki se pa tako ali tako rad crklja in ga nič ne moti teh par kilc, ki drnjohajo na njemu Wink

naša princesa Vanna ima pa prav poseben status - sme narediti vse (čisto vse - tudi iz ust ukrasti Pocotovo bikovko), nikoli ni nikakršnih posledic. mali Skokija brez problema narenči in mu pove kdaj ima dovolj.... Vannice pa ne! tudi če mu iz ust krade težko pridelani košček sira! tudi ljubimkata naskrivaj pod mizo sram! Cheesy Skoki pa vse skupaj gleda in ko ima dovolj naredi red! in potem gre (zmatran) spat:




pa še ena stara fotka, ki me vedno nasmeji - naslov bi bil pa lahko:
"spoznavanje narave in družbe"



Lp, maja Smiley
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #137 : torek, 14.10.2008 : 08:57:30 »

 Grin Grin Grin
Mene je še bolj nasmejala Vannina oblekca  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #138 : torek, 14.10.2008 : 09:06:08 »

Ja, pa res. Zakaj pa ima oblečen bodi?
Ste pa face in prav je tudi, da Poco ve, da je Vanna punca in da se je treba do punc superduper lepo obnašat... Tudi v puberteti Roll Eyes.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #139 : torek, 14.10.2008 : 09:18:20 »

Ja, pa res. Zakaj pa ima obleèen bodi?

fotka je nastala dan po Vannini sterilizaciji, "gate" je nosila, ker ji je gentleman Skoki pridno pomagal lizat rano Roll Eyes, ki je sama zaradi satelita ni mogla!  Cheesy in tako smo odstranili satelit in oblekli oblekico, pa je bil problem rešen! Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #140 : torek, 14.10.2008 : 09:23:27 »

 Cheesy Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #141 : torek, 14.10.2008 : 09:36:16 »

joj majas, pr vas doma se mate pa res kulsko! Pozdravčke in  Kiss vsem skupaj! face fletne, res no... Kr tko še naprej!  Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #142 : torek, 14.10.2008 : 10:04:36 »

....in tako smo odstranili satelit in oblekli oblekico, pa je bil problem rešen! Wink

A to je od "baby-borna"? Grin Grin

Katarina
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #143 : sreda, 15.10.2008 : 12:45:55 »

Luštni ste!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #144 : nedelja, 19.10.2008 : 09:36:32 »

mamma mia, majas - donc sem brala temo o učenju "dej tačko" - pa sem skor dol padla od smeha, kako si opisovala svojega horjulskega bojnega psa Grin ... Močno priporočam branje vsem, prec ob prvem znaku kisanja razpoloženja. Svašta...svaljkast pes.... pa ostalo v tem stilu...  Cheesy Grin Cheesy Grin Cheesy Grin Ste lušni u iber, kr tko naprej! Ne morm pozabt...svaljkast... Grin Cheesy
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #145 : ponedeljek, 20.10.2008 : 22:25:35 »

 Grin Grin Grin
zdaj Pocota učimo dat tačko - tudi komedija... on ima občutek, da mu jo bom (tačko namreč) vzela in najbrž pojedla...  Roll Eyes vsakič, ko ga primem za tačko, poskoči v luft, zbeži, se plazi vrikverc ali pa laja name Cheesy Cheesy Cheesy poleg njega sedta piflarja Skoki in Vanna, ki ponujata vsak svojo tačko... Poco jima gre strašno na živce, ker je tako počasen! Skoki ponavadi od silne vneme in hitrosti pade, se prekucne ali udari s tačko enega od tamalih, Vanna pa v položaju "prosi" maha s tacami in vpije! hvala bogu, da je tamali dojel sedi in dol prostor, ker drugače bi bil naš skupinski trening res popolna blamaža.... Wink

Veverica mala je tudi gurmanske narave - se že zmrduje in bi najraje jedel ajdovo kašo s konjskim mesom kar vsak dan. Skoki je spet v poredni fazi ("laja kt norc" in to name - razlaga, razlaga in ne utihne razen če ga ne podkupim). Poco je presenetljivo priden in poskuša Skokija zbutat res samo še kadar me čuva (predvsem ko kuham). Vanna pa laja na njiju in skriva igrače... Lulanje in kakanje nam že tudi kar dobro gre. Wink (predvsem v kopalnici Roll Eyes)

hehe! imam en tak hecen mini trop in sem nadvse zadovoljna!

lp, maja Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #146 : torek, 21.10.2008 : 05:43:16 »

majas - si spet poskrbela za lep začetek dneva!  Cheesy Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #147 : torek, 21.10.2008 : 08:09:08 »

O majas, tole sem si pa v živo predstavljala - postroj treh psov, pred njimi pa tršica. Dva piflarja in en razgrajač. Kot v tapravi šoli Roll Eyes Cheesy Grin
Ful vas je dobro brat!!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #148 : torek, 21.10.2008 : 09:41:17 »

Veverica mala je tudi gurmanske narave - se že zmrduje in bi najraje jedel ajdovo kašo s konjskim mesom kar vsak dan.

 Grin  Grin Cheesy  Mislm kva...ajdovo kašo s konjskim mesom - a to je zimski meni, zdaj ko ni kozjega sladoleda al  kaj je že bilo poleti? Grin
Kaj bo šele, ko boste odprli gostilno...

Face ste! Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #149 : torek, 21.10.2008 : 09:49:11 »

Grin Grin Grin
zdaj Pocota učimo dat tačko - tudi komedija... on ima občutek, da mu jo bom (tačko namreč) vzela in lp, maja Smiley

Kako ga pa učiš, Maja?

Katarina
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 115   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: horjulski frajer in horjulski bojni pes (Mr. Skoki in Poco)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines