mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 01:43:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moja Kaja, moja Keli in moja Kiara
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 148   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja Kaja, moja Keli in moja Kiara  (Prebrano 281333 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1575 : nedelja, 17.06.2012 : 17:35:51 »

Sanco1a, mi se vsi vedno prilagajamo Kaji. Vedno gremo tja, kamor ona zmore, pa če je treba se nosi na rokah. Njeno obnašanje mi je prav simpatično - ko se včasih zmede in gleda naokoli in teka od enega do drugega in išče mene. Njeno počutje in ugodje je vedno na prvem mestu. Tega se zaveda tudi Keli, ki vedno čekira kje je Kaja, ji zjutraj, ko se zbudi da ljubčka in vedno, če Kaja kaj ponoči zagode ali se preveč obrača v postelji, skoči k njej in "prečekira"če je vse ok.

Kako pa kaj tvoj kuža?Kliko let že ima?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1576 : nedelja, 17.06.2012 : 17:45:09 »

Sančo ima 12 in pol, še vedno je zelo v formi in vitalen, zaenkrat še ni nobenih starostnih sprememb vedenja, sem jih pa bila vajena od prejšnjega psa - huh, če pomislim, da so pudlji z mano že 30 let.  Shocked
Misli, da bom tudi jaz čez leto ali najkasneje dve šla še po enega mladiča, če drugega ne, naj ga stari vsaj nauči primernega in spoštljivega vedenja do drugih psov. Mogoče bi bilo še bolje, dokler je Sančo še v formi. Za razvajanca bo to stres, ampak malo adrenalinske ljubosumnosti mu lahko samo še podaljša voljo.
Saj vem, da se Kaji maksimalno prilagajate, hotela sem samo reči, da se v teh letih tudi zaradi kakšne protestne luže ne gre sekirati. Wink Pri mlajšem bi pa pri meni fajn ropotalo.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1577 : nedelja, 17.06.2012 : 17:53:38 »

Kakšna lužica nas sploh ne moti. Saj se pobriše. Če smo pri Keli morali kupiti nov jogi, bomo pa še kak tepih oprali.

No, pri nas je lepega obnašanja mlajša Keli učila starejšo Kajo. Pa tudi ljubosumja ni bilo nič. Res pa je, da Kaja zaradi Keli ni nikoli ostala doma, nikoli ni bila prikrajšana za nič (še v šolo je hodila zraven in sta z mojim sedela ali v avtu, če je bil mraz ali pa ob vadišču).

30 let je pa res lepa doba. Res drži, da če imaš enkrat pudlje, jih imaš celo življenje. Jaz ne bi te pasme zamenjala za nobeno drugo.

Pzdravček Sančotu, da bo le še dolgo v dobri kondiciji.

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1578 : ponedeljek, 18.06.2012 : 20:19:47 »

Ma ve ste res super  Smiley pa tako lepo je videt sostanovalki ali t.i. sestrici, da se imata radi.  ljubezen Vidva in tvoji dve punci pa uživajte vsak v svojem dopustu Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1579 : torek, 19.06.2012 : 00:41:20 »

O lepo da gresta na dopust Kaja in Keli, pa tudi šefici seveda želim da uživa v Maroku! Cheesy Poppy vas tudi vse lepo pozdravlja in pravi da vaju že kar malo pogreša in da upa da ko se vrnete z dopusta jo mahnemo na kak sprehod. Uživajte vse tri! Kiss Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1580 : torek, 19.06.2012 : 08:11:56 »

Maroko Cheesy! A bo kakšno malo poročilce kako ste se imeli?
Punci, vidve pa čim bolj izkoristit varstvo, baje je to idealna prilika za razvajanje  Wink Kiss
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1581 : torek, 19.06.2012 : 08:24:25 »

kako "a bo kakšno malo poročilce"  Shocked Shocked Shocked

itak, da bo moglo bit ... eno veeeliiiikoooo poročilo ... v detajle  Grin Grin Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1582 : torek, 19.06.2012 : 08:36:31 »

Maroko je zakon oz. je vsaj bil ... skoraj 10 let nazaj, moja prva destinacija izven Evrope, morda zato še toliko večje navdušenje nad njim ...  Cheesy A že takrat se mu je kar dobro poznal razvoj množičnega turizma Lips Sealed Cry. Hvala bogu sva bla vsaj v mrtvi sezoni Smiley. Bi ponovila prec takoj, a kaj ko je še tooolk za videt in predvsem doživet Cool Kdaj pa greste, če smem vprašat? Se tudi moja tašča in tast odpravljata tja dol za 14 dni ... ampak organizirano.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1583 : torek, 19.06.2012 : 08:51:39 »

Tudi moji so bili predlani in sem bila prijetno presenečena, zato pa sprašujem. Tudi oni so šli organizirano Smiley
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1584 : torek, 19.06.2012 : 17:14:47 »

Greva od 23.6 pa do 14.7. Letiva do Casablance, potem pa z avtom do Rabata, Fesa, Meknesa (kraljeva mesta), pa do Quarzazate (tu snemajo veliko filmov), pa Marakesh, Agadir, Essaquira, Oualidija.... Skratka poročilo seveda sledi.

V Maroku sva bila že pred leti in nama je bilo zelo všeč. Greva pa sama, rentava avto na letališču in potem čez večji del Maroka.

Sunnyday, s katero agencijo in kdaj pa gresta tvoja tast in tašča?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1585 : sreda, 20.06.2012 : 12:02:55 »

Wink Kul Cheesy Midva sva šla kot backpackerja, če se prav spomnim nekako tkole: Agadir (letalo do tam iz Munchna) - Marrakesh - Ouarzazate oz. Aibenhaddou - M'hamid (konec ceste pred Saharo), še naprej od Zagore - potem Dadas in Todra Gorge do Er Rachide - Merzouga - čez Atlas v Fes - Casablanca -  Essaouira - Agadir. Vse z javnimi prevozi (bus, ki ustavlja, kjer se ti sprdne, nekaj malega na severu vlak, pa taksiji). Priceless super.
Tast in tašča gresta pa 21. 7. za 14 dni z Oskarjevci.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1586 : petek, 22.06.2012 : 14:05:10 »

Ja tudi jaz ti želim da uživata maksimalno Cheesy, pa fajn bodi Sandra!! Smiley In pobožaj še Kajo in Keli v mojem imenu... Kiss Pa veliko slikaj. Wink
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1587 : petek, 22.06.2012 : 22:04:59 »

Hvala, bom.

Punci sta v Celju, smo že prehodili uro in pol. Sedaj že spita, jaz pa še naročam mami kako naj ravna z njima  (saj vem, da ve, a ne bom mirna, če še enkrat ne povem). Hiša je polna igrač, pa pasjih posteljic, imata drybed, skratka nič jima ne manjka. Le kužkov je bol malo - na sprehodu smo srečali le dva. Jima bo malo dolgčas, ker sta navajeni na pasjo družbo. Pa Keli bo pogrešala letanje po travniku, obe pa Rožnik.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1588 : nedelja, 15.07.2012 : 07:34:20 »

15.7. ob 2.30 zjutraj. Moja zlata Kaja, moja mala punčka je odšla na mavrico. Odpovedala so ji ledvička.....

Z njo smo bili vsi, ki smo jo imeli najraje: jaz, Keli, Leon in mamica.Oči se je od nje poslovil že doma.

Doma je ležala na posteljici sredi dnevne sobe. Ležala sem z njo in jo božala.Vse sva si povedali z očmi. Potem smo jo peljali na zadnjo pot do veterine. V avtu je zalajala, široko odprla očke in gobček, ko bi se hotela posloviti in se zahvaliti. Na mizi v veterini je mirno legla, Glavo sem položila nanjo, jo preljubčkala in moja punca , moje zlato, moj srček mali je odšel iz tega sveta......Jutri bomo uredili vse potrebno za upepelitev.

Kajček sedaj dela red na mavrici, slišim jo kako laja in zahteva hrano. Srček moj, nikoli te ne bomo pozabili, bila si fenomen, bila si super psička.

Do dveh dni pred odhodom si imela vse pod kontrolo, vodila si sprehode in komandirala vse domače.

Ko mi je mama sporočila, da sta šli k veterinarju, sem upala, bo ok, a ko sem slišala za rezultate krvi sem vedela kaj sledi. Molila sem le, da me počaka, da se zadnjič prelubčkama, da jo objamem in ji povem kako rada jo imam. Vedela je, da mora počakati.

Res vsa zahvala veterinarjem na celjski veterini. Nič je ni bolelo, odšla je tako mirno kot sem si le lahko želela.

Keli je ostala sama, drži se nas kot klop. Kaja bi želela, da dobi sestrico in čimprej bo to tudi uresničeno.

Kaja, poljubčke ti pošiljava s Keli. Iznad mavrice pazi na naju. Ne bomo pretakali solz, ne bomo žalostni, ker ti tega ne bi hotela. Vedno si bila vesela in taki bomo tudi mi....Lepo bodi punčka moja.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1589 : nedelja, 15.07.2012 : 07:58:10 »

ojojoj  Cry Cry Cry Cry Cry

sandra drži se  .... rada bi ti napisala marsikaj ... pa saj sama veš ... pokliči, če kaj rabiš ali pa se vsedite v avto in pridite k nam na morje ...

 Cry Cry Cry Cry
Logiran
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 148   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moja Kaja, moja Keli in moja Kiara
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines