mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 14:23:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: vožnja z avtom
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: vožnja z avtom  (Prebrano 73702 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #30 : četrtek, 19.08.2004 : 10:54:35 »

Tako kot je ze Teja rekla!
Psicko navajajte na avto tudi takrat, ko ne greste nikamor! Zvabite jo s priboljskom, potem se v avtu na primer 2 minuti igrajte, potem pa spet ven - pa veliiiikaaa pohvala! Pa to naredite parkrat na dan, na voznjo pa pojdite le enkrat!  Wink
Med voznjo se z njo pogovarjajte - nikakor pa naj ne bo "boga, boga", pa kuzke omenjajte - na primer - lej kuza - tako da jo malo razvedrite!  Wink

Lp, Ursa
Logiran
tarja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 13


« Odgovor #31 : četrtek, 19.08.2004 : 16:59:41 »

ko je bil Timi še mladiček se je bal avta in smo mogli z vsemi priboljški in igračkami ga zvabit not, pa še to težko! Undecided
potem se pa je sčasoma privadil in sedaj ni nobenih problemov! Smiley
imam ga v prtljažnem prostoru zadaj, ko gremo na dolge poti.
drugače pa je kar pri meni, gleda skozi okno in opazuje okolico pa tudi avte! Grin

Lp
Logiran
Niky
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 5


« Odgovor #32 : torek, 31.08.2004 : 16:37:00 »

živjo Tongue
moj pes se rad pelje v avtu samo, če je v naročju.
v kletki ne mara biti,saj je rad tam kjer smo ostali. V avtu pogosto zaspi. Slabo mu v avtu še ni bilo.
LP
Niky
Logiran
Bianca
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 26


« Odgovor #33 : petek, 24.09.2004 : 10:22:31 »

moj kuža se zelo rad vozi v avu. Star je 5 mesecev. Problem je v tem, da ves čas iz zadnjih sedežev sili naprej, kjer sedim jaz ali kdo drug. Vmes dam potem roko na drug sedež, da ne sili naprej nakar se on nasloni na mojo roko s celo težo in sloni na meni. če ga odrinem je čez sekundo nazaj.
Kako ga naj odvadim rinjenja naprej in obešanja na mojo roko Huh
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #34 : petek, 24.09.2004 : 10:30:34 »

Kupi varnostni pas za psa.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #35 : petek, 24.09.2004 : 10:30:38 »

Ce je pes poslusen, mu najprej reci NE, nato pa ukazi povelje prostor!
Drugace pa ga privezi z varnostnim pasom (za pse)!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.348


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #36 : petek, 24.09.2004 : 10:34:28 »

- Varnostni pas
- Mreža/pregrada za karavana
Logiran

Bianca
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 26


« Odgovor #37 : petek, 24.09.2004 : 10:46:29 »

Kuža bo še veliko zrasel in bomo kupili v bližnji prihodnosti tudi enoprostorca in bo potem v prtljažniku.
Bom poskusila še z NE in potem za nagrado še kakšen priboljšek.
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #38 : petek, 24.09.2004 : 12:02:19 »

Hja, ampak zadeva je malo nevarna ne le zate, teveč tudi za ostale v prometu. cena za varnostni pas z oprsnico je cca 2.500 sit, kar je veliko manj, kot kakšna škoda na avtu, da o zdravju ne govorimo.
vem, kako je, ker sem imela isti primer. sram
Logiran
Olly
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 273


« Odgovor #39 : četrtek, 23.12.2004 : 21:04:41 »

Našo so vožnje v avtu naučili še pri mamici, ko so mladičke peljali za malo časa...sedaj pa ko kdo odpre prtljažnik kar sama skoči.
Najbolje je iti na vožnjo za par minut, pa potem 20 min, pa pol ure in samo podaljševati pa se bo ža navdil/a
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #40 : petek, 24.12.2004 : 10:28:06 »

Moj Bučko se je tudi že prvi dan, ko smo ga šli iskat, peljal v avtu. Bil je pa tako žalosten prizor, ko smo ga dali v avto, njegova mama pa je hotela isto v avto za njim, pa smo ji morali zapreti vrata pred smrčkom. Še kar nekaj časa je gledala za našim avtom in tudi poiskušala teči za nami. Naš Bučko je pa tud jokal v avtu-počutila sem se, kot da smo ga ugrabili svoji mami.  Cry
Sedaj vedno laja v avtu od veselja, ker ve, da gremo nekam, kjer se bo lahko nalaufal (preklemanski germanizmi  Grin).  Tongue
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #41 : torek, 11.01.2005 : 09:41:56 »

Jaz težav z vožnjo z avtom nimam, imam pa problem, kako ga vozit. Naj pojasnim: Če sedi spredaj pri nogah je vse OK Smiley. Če pa ga dam na zadnji sedež in ga pripnem z varnostnim pasom in oprtnico, potem celo pot stoji in noče niti sedet niti ležat Huh. In ko zaviram ali ovinkam seveda pade. Nočem pa ga pripeti tako na kratko, da se ne bi mogel premakniti.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #42 : torek, 11.01.2005 : 09:50:06 »

Naša bejba med vožnjo (ko gremo od doma) vedno sedi in gleda ven kam gremo. Če je na vidiku kakšen pes, takrat pa tudi vstane in se mu malo pokaže skozi okno. Grin

Ko pa se vračamo, pa naj bo iz kjerkoli že, pa vedno leži. Ali od utrujenosti ali morda zaradi tega ker ve, da se peljemo domov, pojma nimam. Takrat sploh ne vemo da jo imamo s sabo. Grin

Luka, tudi našo v ovinkih ali pri zaviranju malo premika, ampak - saj tudi nas, kajne? Če bi rad da pes leži in je pri miru, priporočam edino boks.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #43 : sreda, 12.01.2005 : 15:43:40 »

Mene ne moti toliko da se premika, bolj mi gre za to, da se mi ne bi poškodoval, če slučajno pade s sedeža. Sicer je pripet z oprtnico na sponko varnostnega pasu, te mu pa vendarle ne morem tako skrajšti, da se ne bi mogel obrniti ali vstati.
Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #44 : sreda, 12.01.2005 : 15:58:37 »

Pozdravljeni!
Zanima me, kako je pri vas glede vožnje psa z avtom. Se rad pelje ali mu je slabo? Če mu je slabo, kako ga prepričate da gre naslednjič spet v avto Huh? Slišala sem za tablete proti slabosti. Jih kdo uporablja?

LP

Jaz osebno z vožnjo nimam težav.Živa je raje v avtu kakor pa da jo samo pustimo doma Smiley.Je pa dobro nam še avto čuva Cheesy.

Jih je pa mel moj dedek z majhnim mešancem,ki je zmeraj bruhal.Pa ga je tako navadil da je samo odprta vrata pustil pri avtomobilu in je pustil da Jimmy sam "raziskuje"avto in se je počasi navadil,dajal mu je tudi hrano v avto(mirujoč seveda Roll Eyes) da jo je notri pojedel in se je Jimmy počasi navadil.

Upam da bojo težave minile.

   lp  weimi & živa
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: vožnja z avtom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines