mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 17.08.2024 : 19:19:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 174 175 176 177 178 [179] 180 181 182 183 184 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 338725 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2670 : ponedeljek, 18.02.2008 : 21:13:25 »

Sem ze tam, pa se prisla samo do "cepilnega kartoncka"...kaj za vraga je to Grin?

Takoj ko komu od nas zacnejo spet ospice ven padat grem na to stran...bruh Sad.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #2671 : ponedeljek, 18.02.2008 : 22:11:50 »

Zadnje èase mi v nos skaèejo sami nemogoèi oglasi Shocked

*******


Pardon, za hip sem pozabila na pravila Huh

Agnesana, neekdo oglašuje prodajo psa za naskok Shocked
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2672 : ponedeljek, 18.02.2008 : 22:19:35 »

Ja, ta je pa res univerzalc, ponuja se pekinezerja na isti nacin, pa na dom hodi likat, pa avto prodaja...

Zgleda, da imajo krizo doma Cool...
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2673 : torek, 19.02.2008 : 21:23:37 »

 ;DEn lep pozdrav (po doooolgem času)  Grin,

tako, pa sem tudi sama že dober mesec ponosna lastnica navihanega shih tzu-jčka, ki sliši na ime Endy (je bratec od pikasinega BooBoo-ja in komaj čaka, da ga spet vidi). Življenje se mi je obrnilo na glavo za 270°  Cheesy, pa ne v negativnem smislu, ampak predvsem v zelo pozitivnem.
Skupaj z najbolj smešno kepico na svetu, v katero sem se zaljubila na prvi pogled, pa sem dobila tudi eno izmed večjih odgovornosti v svojem življenju. Lahko ga (po mojem mnenju vsaj) primerjam s pridobitvijo otroka... Zahteva enako mero pozornosti in ljubezni, hkrati pa ti "zavzame" ves prosti čas - kot mali otočiček + stanovanje imamo tako razmetano, povsod so njegove igračke, pa jih lahko cel dan pospravljam za njim, a ni nobenega učinka  Roll Eyes...

Skratka super je, samo malo sem že pozabila, kako je imeti pasjega mladička in opravljati vse naloge v povezavi z njim. Malo me je bilo tudi strah, kako se bo razumel z našo 11-letno psičko Karo, ki je bila do sedaj v hiši moje mame, ta glavna "babnica", a moram reči, da me je več kot pozitivno presenetila in Endy-ja vzela kot za svojega... tako kot nam je tudi njej zlezel pod kožo in mislim, da se je v njej prebudil nekakšen materinski občutek (čeprav ga kot sterelizirana psička nikoli ni občutila ali doživela). To ga tako preliže... od glave do ritke, mu nosi svoje igrače, mu pusti, da jo grize (vse prej kot nežno), tako da moram malega dobesedno trgati z njenih ušes in repa... V glavnem, Kara se je pomladila za 10 pomladi  Grin in bi lahko z njim igrala še pa še, mali Endy pa se ob njej "socializira" in sprošča svojo mladičjo razigranost...
Pa dovolj besed, prilagam še slikice,

http://shrani.si/f/10/zW/2lXdZLI4/endy-v-novem-domu-.jpg

http://shrani.si/f/33/Tl/3IolRo1c/endy-v-novem-domu-.jpg

http://shrani.si/f/X/L9/476YIVQy/endy-ku-ku.jpg

http://shrani.si/f/f/WC/4cesRfbs/endy-se-afna.jpg

http://shrani.si/f/3P/Hg/2uO8Fn84/endy-se-igra-s-karo-1-1.jpg

http://shrani.si/f/3E/LE/4rhSUkNx/endy-in-kara-se-igrata.jpg


imejte se lepo...  Wink
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2674 : torek, 19.02.2008 : 21:37:51 »

Prilagam pa še en filmček...
če mi ga bo pa uspelo uspešno spravit na forum, je pa čisto druga zgodba Grin ...
lp

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2675 : torek, 19.02.2008 : 22:10:34 »

 Grin Grin Grin

Sem se že spraševala, kako je z vami! Sem se že ustrašila, da potem niste kupili mladička.

Mali je zakon!

Najbolj všeč mi je njegova zadnja poteza na filmčlu - vam bo že pokazal, če ga boste tako za nos vlekli in še snemali obenem!  Cool
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #2676 : torek, 19.02.2008 : 22:14:31 »

Endy je res cuker! Nagajiv pa tudi, kakor je edino prav!  Cheesy  

Eva D. s takimi fotkami in filmčkom, ki je prava popestritev na forumu, pa si mi zelo polepšala tale večer! Se še priporočam, seveda.  Grin

Endy-ju, pravemu očarljivcu, pa Kiss.

Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #2677 : torek, 19.02.2008 : 22:31:40 »

Prilagam pa še en filmček...
če mi ga bo pa uspelo uspešno spravit na forum, je pa čisto druga zgodba Grin ...
lp



Eva D kako narediš da spraviš filmčk na forum. Napiši na forum ali pa kar na *****

lp

MARKO
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #2678 : torek, 19.02.2008 : 22:44:05 »

Ja cukr en mali!! res je luškan! Ob ogledu filmčka me je prijela želja, da bi tud jst mela doma enga takšnega knedla!! Kolk more bit luškan šele v živo! Po tem filmčku sodeč bi lahko rekli, da ima Endy v sebi tudi malo mucke, ker se natanko tako obnaša naša muca!
en lep pozdravček malemu pa še počohlaj ga v mojem imenu!!
Logiran
majaoko
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #2679 : torek, 19.02.2008 : 23:34:25 »

Eva D. kje si kupila svojega shih tzuja (če ni skrivnost)? Zelo je podoben psičku, ki je bratec od moje shih tzujke Miše, samo nisem prepričana če je tapravi
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2680 : torek, 19.02.2008 : 23:37:02 »

majaoko, ne bo ta pravi, ker so bili v tem leglu samo samčki. druagče ti pa Eva D. ne more odgovoriti na vprašanje, ker vzrediteljica ni članica mojpes.neta

lp
Logiran
majaoko
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #2681 : torek, 19.02.2008 : 23:44:11 »

Se opravičujem, ker se nisem še predstavila v tej temi  Sad
Ime mi je Maja in prihajam iz okolice Ljubljane. Malo po božičnih praznikih je k nam prišla psička Miša, pasme shih tzu. Kmalu bo stara 4 mesece in je zelo živahna in je v našo hišo prinesla veliko veselja in smeha.  Cheesy
Učasih je malo trmasta in uboga samo kadar se ji zazdi.  Za tapravi posladek pa bi naredila karkoli  Grin
Veliko se ukvarjam z njo in jo učim razne trike.
No pa še nekaj slikic:



Logiran
majaoko
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #2682 : torek, 19.02.2008 : 23:49:16 »

Hvala za hiter odgovor  Smiley
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2683 : sreda, 20.02.2008 : 00:54:16 »

Oj,
kalsang: nikoli si ne bi premislila glede nakupa, ker sem si shih tzu-jčka želela imeti zadnjih 10 let, pa sem po eni zelo slabi izkušnji le spoznala vzrediteljico, ki mi je povrnila zaupanje v dobre ljudi, ki delajo v dobrobit te, vsem nam tukaj najbolj priljubljene pasme.

pokica: Endy je res, tako kot so tudi vsi pristni mali shih tzu-jčki, pravi cukrčki na kubik  Grin Obljubim, da bo sledilo še več slikic in filmčkov, ker imam materiala še pa še, le časa, da bi ga obdelala ni bilo, ker je bila moja pozornost ta mesec (kar imam Endy-ja) res namenjena njemu in samo njemu. Ampak se je izplačalo, ker me mali že zelo uboga, pa tudi na "sobno čistočo" je navajen (razen ponoči in zgodaj zjutraj še uporabljava časopis  Roll Eyes )

Marko: v googla napiši shrani.si in ko boš odprl to stran, se logiraj. Nato vse slikice ali pa filmčke, ki jih želiš posredovati na forum shrani na namizje ali pač nekam na računalnik in nato boš preko shrani.si  stisnil gumb "brskaj" in in odprlo ti bo mapo iz tvojega računalnika na katerem boš imel shranjen film in tisto datoteko (filmček) označi, pa se ti bo v shrani.si pojavil link (podobno je kot pri priponki v gmailu) in pod linkom stisneš na gumb "shrani" in čez par sekund se bo pojavil link "kopiraj za forum (s predogledom)" in enostavno prekopiraš ta link in ga prilepiš sem na forum med besedilo (tako kot slike).
Zdi se bolj zakomplicirano, vendar je čisto enostavno - sem živ dokaz za to, ker nisem neki strokovnjak za računalniške zadeve  Smiley 

laguna:  Grin isto je rekel tudi moj brat, da ima Endy malo mačka v sebi, ker ko se igra, to kar naprej neki koplje, ali pa se enostavno na hrbet uleže in s tačkami tako nežno po zraku proti tebi maha, kot kašna mala mucka. Takrat je najbolj srčkan in on se tega še preveč dobro zaveda  Roll Eyes

majaoko: Si že dobila odgovor  Smiley Nismo si v sorodu  Tongue Endy bo tudi konec februarja star 4 mesece, pa sem ga dobila šele 22. januarja. Je bil tudi zadnji izmed štirih bratcov, ki je šel v nov dom. Smem vprašat kje pa si ti kupila Mišo, ker ko sem iskala leglo rodovniških shih tzu-jev, v Sloveniji ni bilo nobenega prijavljenega oziroma najavljenega v bližnji prihodnosti, tako da sem potem informacije iskala in našla pri sosedih, na Hrvaškem.

Pa še eno vprašanjem imam... odštevam dneve, ko bo Endy dopolnil 4 mesece, ker potem ga bom pa končno lahko skopala  s šamponom Smiley Sej ne, da je umazan, ker mu očke, tačke in ritko vsak dan najmanj 2-krat umijem (ampak samo z vodo) pa še redno ga krtačim in češem, ampak se mu vseeno čez čas dlaka tako v takšne pramenčke sprime - tako kot lasje, kadar imamo mastne. Sploh dlaka pod in za ušesi je takšna "mastna". Enostavno moram ga skopati, da se bo tudi hitreje privadil na "dolgotrajen" postopek, sploh pa bi ga rada oziroma ga moram skopati še pred razstavo v Celju, da ne bo potem presenečen in da ga ne bo vse to samo še bolj zmedlo in razburilo.
Pa imam en problem, kje lahko kupim šampon in regenerator in te zadeve od proizvajalca #1 all system(s) + kje bi se dalo nabavit takšno bolj profesionalno mizo za razstavljanje psov (sedaj namreč vadima "stoj pri miru" kar na navadni mizi, da se bo navadil "višine"? Naše trgovine za male živali so glede teh stvari res siromašne, ali pa sem jaz preveč skomplicirana?!
Logiran
majaoko
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #2684 : sreda, 20.02.2008 : 01:18:14 »

Jaz sem Mišo kupila pri gospodu ***** in psička nima rodovnika. Če bi se še enkrat odločala bi kupila rodovniškega kužka
Zanima me će ste se že kdaj dobili kje lastniki shih tzujev? Zelo bi rada, da bi se moja psička igrala (razumela) z drugimi kužki, ampak na žalost ne poznam veliko ljudi, ki bi jih imeli  Sad
Logiran
Strani: 1 ... 174 175 176 177 178 [179] 180 181 182 183 184 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines