mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 17.08.2024 : 21:18:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 168 169 170 171 172 [173] 174 175 176 177 178 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 338756 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2580 : sreda, 09.01.2008 : 13:35:51 »

Aja, jaz bom tam, samo ne bom razstavljala. Zapisnikar bom v krogu, kjer bo tibetanska specialka. Smiley
Logiran
PIKASA
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 31


« Odgovor #2581 : sreda, 09.01.2008 : 13:40:34 »

 
  Wink  Pozdravljeni vsi in iskrena hvala za dobre želje in misli !  Cheesy

  Mali BooBoo je prava shih tzu faca, ki ti polepša še tako turoben dan. Veliko se crkljamo, norimo, objemamo, igramo, spimo
  (BooBoo, seveda)... in oh in sploh.  Kosmatinčki so res pravo pozitivno "poživilo".  Grin
 
  Če vas pa pot kdaj zanese v štejersko prestolnico, sporočite.  "Priseljena ljubljančanka" in  BooBoo bova vesela vsakega
  obiska, zato dobrodošli ! (doma smo blizu mestnega parka - lep sprehod,...)

  Sicer pa pridem v nedeljo v Ljubljano na razstavo, BooBoo pa bo v varstvu mojih staršev.  (Veeeliiiko presenečenje, saj smo dva meseca in
  pol težko prikrivali  navdušenje, sploh ob vsakodnevnih telefonskih vprašanjih: "Kako ste kaj mariborčani, je kaj novega ?"   Grin Načrtovano
  grande presenečenje !!!  Grin
 
 Upam, da bom v nedeljo na razstavi  uspela najti koga od vas, da se spoznamo. Se že veselim, zato če vam ni odveč, sporočite če boste tam.  Cheesy

  Pošiljam najnovejše fotke "malega generala z belimi tačkami"  !         http://pikasa.moj-album.com/album/10190603/

  Sončen pozdrav, se vidimo !

  PIKASA

 

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2582 : sreda, 09.01.2008 : 13:48:08 »

Pikasa, kot sem že napisala, bom za zapisniakrsko mizo. Me pa med kakšnim premorom ali ob koncu sojenja vsekakor pocukaj za rokav, ker bi te z veseljem rada spoznala v živo! Smiley
Logiran
PIKASA
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 31


« Odgovor #2583 : sreda, 09.01.2008 : 14:01:39 »


  Smiley  Kalsang, za "cukanje" sva se že zmenili, zato imam to že "v planu" !   Tudi jaz se veselim srečanja !!!  Cheesy

   
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #2584 : sreda, 09.01.2008 : 14:30:18 »

Aaa, super, Kalsang, hvala!
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #2585 : sreda, 09.01.2008 : 14:37:28 »

TagTu, kje pa je Tija? a Dolu?

Ja, v Dolu pri Hrastniku. Čak, bom k TT pripopala fotko, da ne boste Shih-Tzuji jezni Wink
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2586 : sreda, 09.01.2008 : 18:50:51 »

Lep pozdrav vsem skupaj  Wink!

PIKASA, da se ti zahvalim še za 2 naknadno poslani slikici (Endy se češe): "hvala!  Smiley"

Tudi sama grem na razstavo v Lj v nedeljo, pa me zanima, če kdo ve (od vas bolj izkušenih), kdaj je najbolj zanimivo, za nas - gledalce, da smo na razstavi. No, mislim, kdaj se da kaj oziroma največ videti (ko bojo psi v ringu ali ko se posametzni ocenjujejo, ali podelitev... itd.)? S seboj bom namreč pripeljala svojo 6-letno nečakinjo, ker pa se razstava prične že zjutraj in konča proti večeru, pa ne bi rada, da bi kaj zamudila ali izpustila, ker cel dan pa tudi ne nameravamo biti na razstavi  Undecided...

Se vidimo  Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2587 : sreda, 09.01.2008 : 22:03:38 »

Eva D. , najbolje, da si na linku, ki sem ga objavila v postu zgoraj, ogledaš, kdaj poteka ocenjevanje posameznih pasem in preveriš, kdaj so na vrsti tiste, ki te zanimajo. Šicuji bodo na vrsti kar pozno, zato si lahko zatem ogledate she show programme, ki je za obiskovalce zelo atraktiven: agility, ples s psom, poslušnost, izbor najlepših psov razstave...

Če te zanimajo posamezne pasme, je pa najbolje videti ocenjevanje v ringih, kjer vidiš vse prijavljenje pse. V best in show programmu so samo zmagovalci. Wink
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2588 : četrtek, 10.01.2008 : 12:03:20 »

Super, hvala kasang!
Bom še malo preštudirala razpored pa se bom na podlagi tega odločila kako in kaj...
Lepo se imejte...
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #2589 : nedelja, 13.01.2008 : 20:44:52 »

Ima mogoče kdo kakšne podatke kako so se odrezali šicujčki v nedeljo?
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2590 : nedelja, 13.01.2008 : 20:49:49 »

Tudi sobotni rezultati ne bodo odvec  Wink.
Prosiiim...  Cheesy

lp
Nezka&Ana Smiley
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #2591 : nedelja, 13.01.2008 : 21:05:06 »

Jaz sem danes bila na razstavi in si seveda pogledala razstavo shi tzu-jev, vendar sploh ne vem kateri izmed njih je zmagal.  Roll Eyes Danes sem bila namreč prvič na eni taki razstavi in zame je bilo očitno vsega preveč. Ogromno ljudi in ogromno kosmatincev na enem prostoru, da mi tudi časovno ni zneslo vseh ali pa vsaj večine pogledat.  Undecided  Pa še fotografiranje, pogovori z lastniki psov,... Prihodnjič se bom morala bolje organizirat.  Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2592 : ponedeljek, 14.01.2008 : 02:04:24 »

Kot se rado zgodi, je prišlo vmes nekaj nujnega, tako da nisem mogla danes biti na razstavi. Za zapisnikarsko mizo me je zamenjal nekdo drug, vsem, s katerim sem bila dogovorjena, da se vidimo v živo, pa se opravičujem, ker sem jih pustila na cedilu, vendar res ni šlo drugače.

Vseh rezultatov ne vem. Moji viri pravijo, da je bil sodnik še kar korekten, da je takoj na začetku zaukazal podreti umetnije na glavah nekaterih šicujev in da ni pustil psov vleči napol po luftu in napol po tleh za razstavno vrvico.

CACIB-samci: Bibin Eros de Chandaril (včeraj prav dobro; premagal Unique Cha Cha Bohemia Acro)
CACIB-samice in BOB: Dilemma Top Secret (BOB tudi včeraj; obakrat v šampionih premagala psičko, ki je bila prva v razredu vmesnih in CACIB psica na Evrodogu v Zagrebu-Agnesana ve, o kateri psici govorim)
CAC-samice-razred zrelih: Darja in Jomo; resCAC Atena in Sara
CAC-samci-razred zrelih: Alenin Li-Tai (včeraj prav dobro), 3. mesto Katja in Tango
PRM-samice: Tajra in Tihana
PRM-samci: joj, pozabila, ampak eden od naših se mi zdi
mladiči-samice: Ružica in njena črna lepotička zelo perspektivno

To je tako, bolj na hitro. Jolyansov razen Tanga ni bilo.

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2593 : ponedeljek, 14.01.2008 : 09:56:21 »

Citat
Moji viri pravijo, da je bil sodnik še kar korekten, da je takoj na začetku zaukazal podreti umetnije na glavah nekaterih šicujev in da ni pustil psov vleči napol po luftu in napol po tleh za razstavno vrvico.

Bravo! Samo se dvigovanje za repe se naj zacne sankcionirati, pa se bodo tudi sicuji (in seveda nekaj drugih malih pasem) zaceli razstavljati kot psi. Tongue

Cestitke vsem razstavljalcem. Vceraj sem videla kar nekaj lepih sicujckov, zal ni bilo dovolj casa, da bi ugotovila kdo je kdo. Smiley
Logiran

rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #2594 : ponedeljek, 14.01.2008 : 10:06:28 »

Mi smo dobili odlično! Kar je za našo prvo razstavo super! Se mi je pa res zdelo pretirano, kako je ena shih tzuja celega zavila v papirčke. In pa kako so nekateri devali vse sorte gelov in tega. To se mi zdi, da so že bolj kot ne umetni psi. No pa pustimo to. Imali smo se super! Čestitke vsem!
Logiran
Strani: 1 ... 168 169 170 171 172 [173] 174 175 176 177 178 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines