mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 06.08.2024 : 10:17:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 336440 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #1890 : sobota, 21.04.2007 : 19:11:09 »

Oh Kalsang oprosti, saj vem, da je bilo tole dvoumno...Ampak berem podobne zgodbe od razlicnih ljudi ze dolga leta....

Informacije o tem zakaj rodovniska vzreja, zakaj vzrejni pregledi je dostopna vsakomur, ki ima internet ali poklice pasemski klub.  Se posebej na tem forumu lahko najdes veliko koristnih informacij, ce jih isces.

Ce tega ne zelijo upostevati, bodo pac to naredili, ne glede na vse informacije, ki jim jih nudis.

Se "off topic" novica: Princesa Mary je danes rodila hcerko Smiley...
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1891 : sobota, 21.04.2007 : 19:13:48 »

Aja, sploh nisem povezala... Saj vem, ampak se mi še vedno da razlagat. Ne vem več, kako dolgo se mi bo še dalo, ampak zaenkrat še gre...

Princesa Mary? Hmmm, ko sem šla na Dansko k Yvonne, se je rodil prestolonaslednik. A je Mary njegova mama ali druga članica kraljeve družine?
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #1892 : sobota, 21.04.2007 : 19:29:25 »

Mary je njegova mama, tako, da je dobil danes sestrico Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1893 : sobota, 21.04.2007 : 19:31:33 »

O, to je bilo pa hitro! Verjetno je pri vas spet pravi praznik! Vsaj ko se je rodil mali, so bili vsi tako zelo ponosni na princeso in princa...

Baje ga je princ rad sviral pred poroko, pa ga je princesa v red spravila in ga imajo zdaj Danci veliko rajši...

Punca je Avstralka, kajne?
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #1894 : sobota, 21.04.2007 : 19:40:52 »

Trenutno ne dobis nicesar vec na tv, razen neposrednega prenosa iz porodnisnice...Mary je avstralka, princ Frederik pa ga ni nic vec "sviral" kot preostali moski predstavniki, samo bolj je bil na oceh Cool
Bolj "ljudski" je od brata, ki je precej bolj dolgocasen Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1895 : sobota, 21.04.2007 : 19:43:42 »

Težka je kraljeva usoda...  Roll Eyes

Sem takrat dobila vtis, da so Danci kar zahtevni do svojih vladarjev. Protestanstka etika pač.  Cool

Si pa predstavljam, da na TV-ju ni nič drugega. Že takrat je bil cel cirkus.  Grin

Moram čestitati Yvonne in Petru. Ju verjetno kar razganja od ponosa.  Wink

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1896 : sobota, 21.04.2007 : 19:48:38 »

Da ne bomo samo o princesah in princih govorili...

Pri nas imamo sračko. Je Pamo iz smeti potegnila škatlo od sladoleda, si jo odprla in si privoščila, kar je ostalo od vsebine. Samo škatla je bila že dva dni na toplem, tako da je punco sredi noči zvilo, jaz sem pa morala kupčke pospravljat...  Angry

Do nadaljnega je na dieti (riž, piščanec), sladoled ji bo pa še dolgo nedosegljiv...  Cool

Sicer je pa živahna in navihana kot ponavadi. Danes sva bili na dvorišču in je prvič od takrat, ko je bila pri nas še Lhamo, zavila za vogal med sosednje hiše, kjer je hribček iz proda. Kar naenkrat se ji je strgalo, je začela noret, kroge delat, se metat po tleh... Se mi zdi, da se je spomnila, kako sta tam z Lhamo divjali. To je bilo njuno najljubše skrivališče.  Cheesy Grin Cheesy

Me prav zanima, kako bo, ko se bosta junija spet videli!  Roll Eyes
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #1897 : sobota, 21.04.2007 : 19:55:17 »

HEHEHE sračko.... ne boš verjela sem si sprobala kako te sračke zgledajo pri shitzujih Smiley prejšnjo soboto (a ne Anja in Toby  Grin)... moram priznati - zelo zabavno delo...

Hej Kalsang kaj nam bežiš na Dansko spet?
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #1898 : sobota, 21.04.2007 : 20:01:11 »

Pamo sluti, da sestrica prihaja na obisk Smiley
Danes smo sli na sprehod do fjorda in sem se skrila Lhamo, ko je bila dalec spredaj. Ne bos verjela, ampak mali hudicek me je nasel v grmovju Grin . Ta ima lovske gene v krvi, ti povem. Pa kako je bila vesela ko me je nasla... namesto, da bi bila tiho, ko sta me iskala se Tashi in Pipi, mi je glasno delila se lubcke Tongue, seveda sta me nasla se onadva Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1899 : sobota, 21.04.2007 : 20:01:53 »

Ja, zelo zabavno... Zaloge šampona v takšnih primerih hitro kopnijo in bana je kar naprej zasedena...  Roll Eyes

Ne, tokrat dobimo danske obiske!  Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1900 : sobota, 21.04.2007 : 20:07:17 »

Agnesana, res so to lovski geni!  Roll Eyes

Ko gledam Pamo noreti, se dostikrat spomnim zgodbic o njeni babici in očku... V mladih letih sta bila lumpa na kvadrat!

Najboljša mi je tista, kako je Airforce, ko je bil kakšnih osem tednov star, s sestrico skopal luknjo pod živo mejo v vrtu. Yvonne ni še utegnila opaziti, da sta izginila, ko je pozvonilo pri vratih. Ko je odprla, je na pragu zagledala kislo razpoloženega soseda. V vsaki roki je imel blatno kepo žive pasje dlake. Mrko ji je rekel: "Mislim, da je to vaše", ji predal oba lumpa, se obrnil in odšel...  Grin Grin

Lhamo je pa petkrat hujši strup od Pamo. Je bilo zelo pestro pri nas, ko je bila še tu. Tara je ves čas kovala bojne načrte, kako ubraniti svoj prestol, igrače in naju pred malo nadlogo...  Angry Cool

Uf, jo pogrešam! Daj, pridita že enkrat!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #1901 : sobota, 21.04.2007 : 20:27:19 »

Ej Kalsang...tole mi pa nisi povedala Huh, da je Lamci tak strup Grin

Sicer pa, ce se ne ves, je bila njena babica Tashi slavna oblikovalka notranjih prostorov Tongue
Na primer, pri meni ji ni bil vsec topli pod v kuhinji. Baje se ni barvno skladal s kuhinjskimi elementi.
Ko sem prisla domov iz sluzbe, ga je ze manjkal lep kos. Tako je bila vesela, da mi dela uslugo Grin Grin Grin
Shih tzuji so res tako prijazni kuzki Roll Eyes
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1902 : sobota, 21.04.2007 : 20:42:25 »

Ahm... zdaj sem se pa izdala... ja, lumpa je bila neznosna, pa smo jo zato čim dlje stran poslali... tja na sever... ampak izgleda da ni dovolj daleč, ker se nam obeta spet tornado z njenim imenom.  Roll Eyes

Ja, Lhamo je definitivno svoje nagnjenje do notranje opreme podedovala od Tashi. Pri nas imamo še vedno lepo obarvane kote, kamor je spravljala svoje zaklade (skorjice, piškote, igrače, copate)... Pamo je pa imela obdobje, ko ji ni bila všeč najina izbira pohištva. Je olupila marsikatero nogo od stolov, mize, omar... Družno pa sta bejbiki razmontirali fotelj! Je bil že star, punci pa sta moderne sorte in jima je bolj všeč minimalni slog...  Cool

Ker nekako nisva prepričana, da si je Pamo že izbrala drug hobi, fotelja še nisva zamenjala. Je zaenkrat samo pokrit, da gostov ne odvrnejo njegove globoke rane...  Grin

Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #1903 : sobota, 21.04.2007 : 20:46:53 »

Se opravičujem vsem, ker me tako dolgo ni na forumu. Undecided
Vendar je tu pomlad, dela okoli hiše je potrebno narediti, pa pet mojih psov mi vzame zraven vseh obveznosti in službe prav tako kar nekaj časa. Sad
Ravno kar sem končala s kopanjem štirih, jutri pa je na vrsti še peti. Roll Eyes
Moj odgovor na vaša vprašanja:
Ja, kompletno spletno stran si delam in oblikujem sama. Cheesy
S svojimi leti se pa zraven vseh obveznosti nimam časa obremenjevati, problem mi dela samo moja hrbtenica, ki kar noče nehati boleti. sram
Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #1904 : sobota, 21.04.2007 : 21:23:14 »

Ja, kompletno spletno stran si delam in oblikujem sama. Cheesy
Noro, res je zelo lepa, ne vem kako ti to uspe :Cheesy
Vendar je tu pomlad, dela okoli hiše je potrebno narediti, pa pet mojih psov mi vzame zraven vseh obveznosti in službe prav tako kar nekaj časa. Sad
S čim se pa ukvarjaš (če ni to skrivnost), poleg s temi kužoni luškani?
Logiran
Strani: 1 ... 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines