mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 05.08.2024 : 08:17:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 335345 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
Tinchy20
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #945 : četrtek, 14.09.2006 : 08:53:43 »

Še enkrat se res opravičujem, ne bo se ponovilo. Ne vem kje sem imela glavo.
Jana zbrišite prosim!! hvala
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #946 : četrtek, 14.09.2006 : 10:14:58 »

Ja Anja, dela filmček, sem ga pogledala.
Samo ne smem ga gledati prepogosto, ker se kar razstopim nad svojimi malčki, bi jih imela kar vse po vrsti doma.
Gremlin
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #947 : ponedeljek, 18.09.2006 : 11:26:38 »

Hvala za držane pesti, Kalsang.
Res nas je presenetil, saj je Toby včeraj na CACIB Osijek osvojil naslov Prvak mladih in Prvak pasme.
Gremlin
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #948 : ponedeljek, 18.09.2006 : 11:28:55 »

Bravo Toby!

Čestitke vsem protagonistom in naj bo še tako v MB.
Logiran
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #949 : ponedeljek, 18.09.2006 : 17:02:25 »

Super, čestitke tudi od mene!!!!!!  Cheesy Cheesy Cheesy

Upam, da se kmalu vidimo! Če ne prej, na razstavi!  Wink
 
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #950 : sreda, 20.09.2006 : 09:36:53 »

Hvla za čestitke! Ajša kaj pridete oba dneva? Kaj pa jutri na agility?
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #951 : sreda, 20.09.2006 : 15:05:32 »

A kdo trenira agility s shih tzujem? Ker jaz razmišljam da bi tudi z mojim šla!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #952 : sreda, 20.09.2006 : 16:42:53 »

Kolikor vem pri nas nihče še ne trenira agilityja s šicujem, na primer v Ameriki pa so šicuji bolj pogosti na agility tekmah in tudi kar uspešni. Šicu je zelo učljiv kuža, rad sodeluje in premagovanje ovir mu je v veliko veselje. Seveda pa mora najprej obvladati osnove posluštnosti, pravi trening agilityja pa pride na vrsto pri enem letu, ko je kuža že razvit. Začneš lahko že prej, vendar z milejšo varianto.
Logiran
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #953 : sreda, 20.09.2006 : 17:25:38 »

Anja, jutri prideva na agility! Pa vidva s Tobyjem? Na razstavo pa tudi verjetno oba dneva, odvisno od vremena, vsekakor bomo do takrat navijali za sonce in čim manj luž! Wink
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #954 : sreda, 20.09.2006 : 21:28:46 »

Jaz treniram s Tobyjem agility in mu je v veliko veselje. Edino kar je, da se malo hitro zmuči zaradi svoje dlake, drugače pa uživa Cheesy
Ajša upam, da boma lahko prišla, malo me je strah, da nebi dobil driske! Tudi jaz navijam za lepo vreme! Cheesy Tongue
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #955 : sreda, 20.09.2006 : 21:32:24 »

Bravo, Anja! Povej kaj več, kako vama gre na agility-ju? Jaz bi tudi rada začela trenirati s Pamo. Je takšna poskočna okretna psička, ki jo je definitivno treba z nečim zaposliti.
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #956 : četrtek, 21.09.2006 : 12:30:55 »

Mislim, da Toby zelo uživa v agilityju! Ko pridema do kinološkega društva kar ponori od veselja. Na začetku je rabil malo, da se je privadil, ker se je prehitro zmučil. Sedaj pa že gre. Npr. ovire ga zelo hitro zmučijo, medtem, ko je čisto nor na most, palisado in tunel, ovira s palicami in gugalnica mu tudi ne delata težav Cheesy Po moje bi bilo še boljše če bi bil postrižen, ampak zdaj trenutno pač ne more bit Tongue Poskusi s Pamo. Če je poskočna, igriva in ubogljiva ji bo zagotovo všeč. Sploh pa če ima rada priboljške. Tobyja namreč na agilityju učim z igračo. Sej pravim, da je Toby tak navdušen, da se zdaj ko so razstave bojim it na agility ker ponavadi od navdušenja dobi drisko sram Grin

Če se bosta odločili za agility pa poročajta kako vama bo šlo!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #957 : četrtek, 21.09.2006 : 12:36:00 »

Bom poročala. Zaenkrat še čakava, da pri naših sosedih na vadbišču uredijo agility poligon, potem pa bova probali...

Glede dlake - lahko mu jo po celem telesu spleteš v kitke. Manj ga bo ovirala in definitivno se bo manj umazala in poškodovala. To sem počela že Tari, ker ji je bilo svinjsko vroče v dolgi dlaki, zdaj bo pa prišla na vrsto tudi Pamo. Dlaka je že ravno prav dolga...

Zelo pomaga pri ohranjanju dlake, kužku je manj vroče, samo pazi - vsak drug dan je treba kitke razplest in spet splest. Ko kužka skopaš, ni dlaka zaradi kitk nič bolj valovita.

Ljudem se od začetka zdi smešno, ampak saj itak vedno nekaj komentirajo.
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #958 : četrtek, 21.09.2006 : 13:13:59 »

Hej!
Eden izmed Luninih bratcev je bil hrvaški državni prvak v agilitiyu, pa tudi v tujini je ogromno Shih Tzujčkov uspešnih v tem "športu". Tako, da verjamem kako Toby uživa, pa tudi Pamo se mi zdi več kot primerna za to.


 Jaz mislim, da je treba tem energičnim in igrivim kužkom omogočiti čim več aktivnosti - pa naj bo to agility ali pa pestri sprehodi v naravo.
Mi zaenkrat intenzivno izvajamo drugo možnost, ampak se še dobro spomnim kako je Luna z užitkom preskakovala ovire v šoli.

Lp vsem in držim pesti za Mariborsko razstavo! Cheesy
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #959 : četrtek, 21.09.2006 : 13:20:47 »

Lej jo, Tio! Kje se skrivaš?  Cheesy

Ja, za Luno pa verjamem, da ima športne prednike.  Wink Tudi Tara je vzdržljiva, ampak ji bolj ustrezajo nižje hitrosti, ker je težka po konstituciji. Sicer ljubi ovire, ampak bi njeni sklepi preveč trpeli.  Undecided

Pamo je pa iz druge pravljice in res si želim poskusiti.  Smiley

Tia, a jo bomo kaj mahnili skupaj v naravo? Kaj praviš, naslednji teden? Si še tu? Baje spet potuješ...  Roll Eyes

Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines