mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 05.08.2024 : 06:22:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 335287 krat)
0 članov in 26 gostov pregleduje to temo.
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #840 : ponedeljek, 26.06.2006 : 22:53:19 »

Jaz sem vzela medium, pa še ta je baje ravno prav velika. Se pa da baje zložit, prepognit - da tudi če npr. večja od boksa, gre lepo notri ...
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #841 : ponedeljek, 26.06.2006 : 22:57:10 »

Mislim, da smo vse naročile medium! Tia je za svoji dve pikici naročila za vsako po eno! Pa medium bo šla lažje v boks! Pa osebno mislim, da je medium čisto zadosti velika.
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #842 : ponedeljek, 26.06.2006 : 22:57:47 »

no pa sva obe naenkrat napisale. Temu se pa reče telepatija! Wink
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #843 : ponedeljek, 26.06.2006 : 23:02:53 »

Hm bi se vam lahko pridružila pri naročilu? Pa bi še na malty forumu objavila, nas bo ziher še več?
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #844 : ponedeljek, 26.06.2006 : 23:11:43 »

Samo je res telepatija! Wink  Mislim, da je Kalsang naročila small.

Mel - skupinsko naročilo ni nič cenejše. Seveda se je pa fino zment in naročit skupaj, samo je treba premislit, če bo to povzročilo več komplikacij, kot če bi naročil vsak zase. (Npr. eden je iz Lj drug iz Mb ... - vski pa bi radi blazino čim prej ...)
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #845 : ponedeljek, 26.06.2006 : 23:17:25 »

Meni se gre, ker nimam eurocard. Sicer pa na problema, bom probala na malty forumu mal akcije narest Wink če se dokončno odločim za naročilo.
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #846 : ponedeljek, 26.06.2006 : 23:26:39 »

Aha. Saj jaz je tudi nimam, zato sem ful vesela, da sem se lahko pridružila Laguni pri naročilu. Pa prej parkrat Kalsang. Ja no - me smo že naročile, pa res probaj koga najt, pa se dogovorite in skupaj naročte!

Lp
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #847 : torek, 27.06.2006 : 08:53:56 »

No sem se odločila da počakam in da mi poveste ali je medium vredu al ne - če ne naročim večjo...
Sem pa gledala da je kr nekaj zadev cenejših kot jih najdeš na razstavi..

Tako da javite ko dobite te blazinice da se potem spravim za comp naročat  Cheesy
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #848 : torek, 27.06.2006 : 09:07:09 »

Joj, Kalsang, se pridružim tvoji izčrpanosti. Tudi mi že odštevamo dneve do dopusta. A bo potrebno še veliko narediti, predno odrinemo. Se selimo kot nomadi. Edina tolažba mi je, da bom imela letos prvič po osmih letih na morju tri postrižene pesike. Se mi vsaj s krtačenjem ne bo potrebno ubadati.
LP, Gremlin.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #849 : torek, 27.06.2006 : 09:55:27 »

Oj, Gremlin! Kako si? Kako zdravje? Si zdaj OK?

Ja, dopust, dopusti.... še malo... Letos si bomo po zelo dolgem času privoščili. Gremo kar za en mesec, da nadoknadimo za nazaj.

Glede blazin, mi smo naročili small, ker gre lepo v box. Ko blazino namočiš, baje postane debela 4 cm, zato ne vem, če jo je praktično prepogibat. Za kakšne druge potrebe pa lahko še vedno naročim large. Zdaj mi je najbolj pomembno za avto, ker nimamo klime.

Ta internetna stran je zelo zanesljiva. S Tio dosti kupujeva tam,  brez vsakih problemov. Samo na nekaj morate paziti. Potem, ko boste naročili, vam bodo po e-mailu sporočili stroške poštnine. Na ta mail morate odgovoriti in potrditi, da se strinjate s poštnino. V nasprotnem primeru vam pošiljke ne bodo poslali.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #850 : torek, 27.06.2006 : 10:00:02 »

Ursika, glede lulanja in kakanja. Mladiča navadiš tako, da ga na začetku vsaki dve ali tri uri ven pelješ. Razen tega mora ven takoj po vsakem obroku, takoj zjutraj in tik preden greste spat. V stanovanju naštimaj časopisni papir. Lahko ga namažeš s par kapljicami urina od mladička, potem pa mladičku pokažeš papir, mu pustiš, naj ga povoha, razišče...

Če se podela kje drugje, ga nikakor ne kregaj in kaznuj, ker mu ne bo jasno, zakaj se dereš. Samo vzdigni ga, nesi ven, počakaj na naslednjo lužico, fejst pohvali in se z njim na kratko poigraj. Vsakič, ko se podela tam, kjer je za to namenjeno mesto, ga pohvali in se poigraj z njim.

Ponoči pa se ne zmeni za tuljenje, nobene pozornosti, nobenega božanja. Naj se nauči, da s tuljenjem ne more ničesar doseči.

Veliko potrpežljivosti ti želim!
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #851 : torek, 27.06.2006 : 10:17:15 »

Za lulanje v stanovanju so super tudi posteljne podloge (lepo vpijajo in tudi če takoj ne opaziš ni nobenega vonja in ne premoči).

Še za pomoč, ko sem jaz navajala Lino sem delček podloge (tudi par kapljic urina na njej) nesla sabo na sprehod in ji dala na travico in je potem takoj ugotovila da se lula tudi zunaj in ne samo na podlogo.

Tudi jaz ti želim veliko potrpežljivosti in boš videla da bodo neprespane noči kmalu minile Smiley



LPK
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #852 : torek, 27.06.2006 : 10:56:31 »

Hvala na vprašanju. Moje zdravje je sedaj 0K, ostalo pa je podobno, kot pri tebi. Preveč skrbi in preveč dela, potem pa gledam ponoči v zrak, namesto, da bi spala, zjutraj pa sem kot traktor.
Bi bila veliko rajši naš pes. Punce uživajo v hiši na hladnem, še na teraso se hodijo repenčit samo zjutraj in zvečer.
Želim ti lep dopust, se boste res namočili v 4 tednih.
Tudi jaz imam 4 tedne dopusta, a smo žal od tega samo 3 tedne na morju, zadnji teden pa bom igrala Fato, ker nam bodo mojstri v času naše odsotnosti razturali celo bajto.
Hja, bo tudi tebe to doletelo, ko začnete z gradnjo hiše.
LP,Gremlin.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #853 : torek, 27.06.2006 : 11:04:29 »

Vem, Gremlin... Zato bom pa zdaj si nabrala moči za kakšne takšne podvige...

Lepo se imejte na dopustu!
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #854 : torek, 27.06.2006 : 12:55:25 »

Glede na to, da smo vsi z mislimi že na dopustu in da bodo naši kosmatinčki kmalu kraljevsko uživali v senčki in se namakali na morju sem se spomnila na pasje prebivalce zavetišča Horjul, ki čakajo bodisi na nove lastnike ali pa okrevajo. Prav vsi potrebujejo našo pomoč. Zato predlagam, da tudi mi "Shih Tzu forumaši" storimo kaj v tej smeri.

Že en sms (na št. 1919 se pošlje ključna beseda: zivali) jim bo priskrbel 230 sit, seveda se jih lahko pošlje tudi več, ali pa nakažete prostovoljni prispevek.

Ste za akcijo?

Pozdravčke Cheesy  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines