mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 10.09.2024 : 20:16:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 343160 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
ObsequeY
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #780 : torek, 20.06.2006 : 12:51:52 »

Kužiki je ime Kimmi, je zelo razigrana, ko ima momente v dnevu in pa tudi zelo lena, priznam Smiley pa seveda trmasta, nič čudnega, kakršen lastnik, takšen pes Tongue  in je stara 5 mesecev Smiley

smo pa iz Trbovelj.

kakšne so pa tvoje psičke?

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #781 : torek, 20.06.2006 : 12:58:11 »

Moje babe so stare 3 leta in pol  (mamica) in 5.5 meseca (dve hčerkici). Ime jim je Tara, Pamo in Lhamo. Lhamo se bo na žalost kmalu poslovila od nas, ker potuje v svoj nov dom, tako da bosta z nami ostali Tara in Pamo. Pamo bomo obdržali.

Tara in Lhamo sta rdeče beli, Pamo pa zlato bela.

Njihove fotke lahko vidiš v mojem albumu.

Kakšne barve pa je Kimmi?

Kje si jo kupila?

Hec, jaz sem drugače doma iz Hrastnika, toda že dolgo živim v Ljubljani...

Šicuji imajo zelo samostojen karakter, večinoma so razigrani, talajo lubčke, se družijo... Če pa nečesa nočejo, potem pa se lahko cel svet postavi na glavo, pa si ne bodo premislili. Moja Pamo je takšna. Ves čas tala lubčke, potem pa se vkoplje in reče ne, tega pa ne bom počela...

Logiran
ObsequeY
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #782 : torek, 20.06.2006 : 13:04:18 »

Sem že videla slikce ja Smiley so luštni

Kimmi je belo/rjava, pa mal črna še zravn Smiley kupili so mi jo starši za rojstni dan, ne vem točno kje (presenečenje naj bi blo) Smiley tko da se nism spušala u podrobnosti, nekje pri Velenju če se ne motm.

Naša Kimmi je originalna, to je tolk posrečena pasma, da res ni Smiley

mi mamo še muca doma (ki je že bol v pokoju) in ga včasih lovi, in k jo kregaš, ampak res, sam mal glas povzdigneš, da tega ne sme, gre u mojo sobo, se vleže na preprogo in me glede z ogromimi očmi, češ saj nisem kriva, in grem potem v dnevno, pa pride za mano, pa je nočiš pogledat, pa gre na kavč in se dregne ob tebe, lupčka, vse sam da vid, če jo maš šezmer rad...

prov posrečen Smiley   ma res take momente. Je pa to moj prvi pes. Koliko si jih že imela ti?
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #783 : torek, 20.06.2006 : 13:26:33 »

Pri nas smo vedno imeli pse, celo moje otroštvo in mladost - mešance, nemške doge etc.

Ko sem šla na svoje, sem hudo pogrešala kakšno pasjo dušo ob sebi, ampak je trajalo, preden sem se preselila v ustrezno stanovanje in se odločila, da imam dovolj časa za psa. S fantom sva si šicuje izbrala glede na najin življenjski slog in niti za trenutek nama nikoli ni bilo žal. Tara je najin prvi šicu, no zdaj pa bo z nami še Pamo.

Res so pravi klovni, poljubovalčki, pod kožo lezalci...

Ko jih enkrat spoznaš, ne moreš brez njih.
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #784 : torek, 20.06.2006 : 13:30:08 »

Krasne fotke in obljubim da bojo naše tudi kmalu na netu  Wink

Dobrodošla ObsequeY in privošči nam kakšno slikico tvoje Kimmi Smiley Moji prvi psički (mešanki) je bilo tudi ime Kimi in od tod tudi moj nik.

Drugače pa je Lina tudi čisto hin, predvidevam seveda da od vročine, ampak ker smo imeli malo zdravstvenih težav pa me vmes kar malo panika  Undecided

Dobra ideja tole z vodo bom jaz tudi prakticirala, mi ni prišlo na misel prej  Roll Eyes

LPK.
Logiran
ObsequeY
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #785 : torek, 20.06.2006 : 13:39:39 »

Res je Smiley

vem da malce ne spada zraven, ampak, kako dodaš povezavo k albumu?



Logiran
ObsequeY
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #786 : torek, 20.06.2006 : 13:40:32 »

Pozdravljena Kimi Smiley

ravno se ukvarjam s tem, da bi objavila slikce moje Kimmice, pa mi ne ratuje ravno... Sad

rabim pomoč Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #787 : torek, 20.06.2006 : 13:49:45 »

Nisem prepričana, kaj lahko narediš, ker si mini paket. Bo najbolje, če pogledaš navodila foruma...
Logiran
ObsequeY
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #788 : torek, 20.06.2006 : 13:54:11 »

Hmmmm, ja sm že preštudirala  Smiley

Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #789 : torek, 20.06.2006 : 14:10:20 »

tudi Srečka je čisto zmatrana ker sva šle malo v mesto in k noni.sicer po senci ampak je vseeno soparno.zdaj leži na ploščicah in se hladi Grin
Logiran
ObsequeY
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #790 : torek, 20.06.2006 : 14:13:49 »

kko pa drgač prenašajo šicuji vročino?

mi bomo šli počasi na morje, in jo bomo seveda s seboj vzel. Mislimo jo malce ostižt, kako to zgleda?

ne vem točno kaj naj naredimo, da ji ne bo tako vroče
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #791 : torek, 20.06.2006 : 14:22:59 »

A to pomeni da ne moreš dat gor slikic ker si mini? Sicer se nisem ravno poglabljala ampak po mojem da slikce lahko daš vseeno???

Če ne misliš razstavljati potem jo postriži pa bo sigurno malo bolje, prav veliko pa verjetno ne, Lina je postrižena pa samo poležava na ploščicah  Cool
Logiran
ObsequeY
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #792 : torek, 20.06.2006 : 14:24:06 »

Tudi malo bolje, je dosti Smiley ne mislimo razstavljati, ne

jah, baje jih ne morš dat, slikc to,... kolkr sm js zastopla Smiley
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #793 : torek, 20.06.2006 : 14:26:03 »

Po mojem če prilepiš povezavo na moj album kar v post nebi smelo biti nič narobe? Mogoče samo v podpisu ne moreš imeti slikic?

LPK
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #794 : torek, 20.06.2006 : 14:29:16 »

Srečko sem ravno prejšnji teden (kar sama) postrigla.po telesu na približno 3 ali 4 cm,rep in glavo pa sem pustila z dolgo dlako.nisem je imela namena postrižt ampak je imela malo zvozlano dlako po tačkah tako da sem potem rajši odstrigla.mi je pa tudi bolj praktično ker jo dostikrat vzamem s sabo na plažo in se potem hitreje posuši ko pride iz morja.
Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines