mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 06.07.2024 : 18:47:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 310 311 312 313 314 [315] 316 317 318 319 320 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 331734 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #4710 : torek, 03.02.2009 : 17:56:12 »

Ne pomaga striženje sessa veš   Smiley. Naš Zen je postrižen, pa po 15 min divjanja v snegu rata ena velika snežna kepa! Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #4711 : torek, 03.02.2009 : 18:13:19 »

Jaz tudi mislim, da ne bo pomagalo.. razen če ga postrižeš na dolžino dlaki, ki jo imajo kratkodlaki psi.. Tongue

Mi z dolgodlakimi psi, se moramo sprijaznit z kopanjem,.. Roll Eyes
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4712 : torek, 03.02.2009 : 18:41:12 »

Nekoliko že pomaga, ampak brez snežnih kep nikakor ne gre.
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #4713 : torek, 03.02.2009 : 20:46:32 »

ahh, potem je pa vsekakor ne bom še strigla Cheesy
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #4714 : torek, 03.02.2009 : 22:39:16 »

hihih ja čisto prave snežne kepe so tile naši dolgodlački  Grin Lina je full navdušena nad snegom in nora na snegu, no dokler se lahko premika potem je pa potrebno na odtajanje  Grin
Jaz pa malo manj, danes sem se vozila 50 km po avtocesti 2,5 ure....katastrofa od katastrofe  Lips Sealed
Logiran
moly
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 114


« Odgovor #4715 : sreda, 04.02.2009 : 09:22:40 »

Ah jaz mam pa že poln kufer tega snega!  Angry  To da se odtajamo in potem sušimo še gre... ampak sedaj so se nam pa zaradi malcanja snega začele težave. Pridemo domov, opravimo vso toaleto in se moramo vrniti ven na driskanje  Huh To se je že ponovilo 2x. Danes pa kljub najbolj oboževani hrani skleda sameva. Upam da si ni res prehladila želodčka.  Kakšen predlog?
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4716 : sreda, 04.02.2009 : 12:47:05 »

Veterinarja ste poklicali?
Logiran
moly
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 114


« Odgovor #4717 : sreda, 04.02.2009 : 13:07:50 »

Ne še. Mislim da gre za očitno reakcijo na sneg, ker če poje kakšno kepico je čez pol ure rezultat driska, ki se ne ponavlja (do morebitnega basanja s snegom).
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4718 : sreda, 04.02.2009 : 13:26:42 »

Če je driska kratkotrajna, potem ni hudega, ampak ni dobro, da se to ponavlja. Lahko si ornk prehladi črevesje, to pa se dolgo zdravi. Saj vem, da je težko, ampak poskusite ji preprečiti, da bi jedla sneg.
Logiran
moly
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 114


« Odgovor #4719 : sreda, 04.02.2009 : 13:30:31 »

Kalsang, hvala.

Ma ja delam na tem...   Ugotovila sem že da če ga samo liže ni nobenih posledic, problem so samo kepice pri južnem snegu.   
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #4720 : sreda, 04.02.2009 : 14:18:21 »

Hei hei  Smiley...
Ko je že govora o snegu in odtajanju... sem včeraj posnela par fotkic... ker sma imela od nedelje (do včeraj) enake probleme  Tongue, a kaj, ko pa je na snegu tako leeeeepoooo  Cheesy.
http://www.shrani.si/f/2z/k7/4xbYXFvN/endy-na-zimskem-sprehodu.jpg

http://www.shrani.si/f/1b/oE/2S4xbJGr/endy-na-zimskem-sprehodu.jpg

http://www.shrani.si/f/1u/8c/3p7eNoxe/endy-na-zimskem-sprehodu.jpg

no... takih slikic zdaj ne bomo več fotografirali, 1. ker bo ves sneg kmalu pobralo, 2. pa zato, ker sma včeraj prišla od frizreja  Tongue... Pa je zgledal sprehod danes nekako takole...
http://www.shrani.si/f/1W/aH/1YviAeeG/endy-na-zimskem-sprehodu.jpg

http://www.shrani.si/f/2n/l0/3qCpBsAd/endy-na-zimskem-sprehodu.jpg

http://www.shrani.si/f/3a/3e/2AZDKz4d/endy-na-zimskem-sprehodu.jpg
ne, to ni rdeča kapica, ampak je volkec preoblečen v rdečo kapico  Grin

Moly upam, da bo hitro pobralo ves sneg v vajino dobro... Tudi Endy je imel cel ponedeljek drisko (sumim sneg - čeprav se niti ni basal z njim, lizal ga je pa vseeno), pa sem mu potem čez dan samo briketke devala, pa kuhan riž brez vsega, pa je bilo včeraj že čisto o.k. - je bil pač skoz na vrvici, da ne bi slučajno spet poskusil, če je sneg še vedno enakega okusa  Smiley!

lp
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #4721 : sreda, 04.02.2009 : 14:53:23 »

o mojbog!!karaaasno Cheesy Ampak je hecn občutek, ko pride od frizerja kajne? Meni je moja Lucy delovala tako, kot da je bolana, prav hudo mi jo je bilo pogledati Wink drugače pa je Endy krasen fant!!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #4722 : sreda, 04.02.2009 : 16:10:38 »

Joj to jaz tako težko gledam.. pa saj vem, da je v njegovo dobro.
Malo me jezi, ker se jaz tako mučim, da bi Bella imela kaj dlake, potem pa vidim slikice psov, ki so imeli dlako krasno, pa so jih pobrili.. pol me pa luštri oblijejo. Ne zamerit, samo meni jo tako grozno, ampak popolnoma razumem, zakaj si to naredila..  Tongue

Mu pa paše ta nova frizurica, tako ponosno gleda na tisti 2. "pobriti" slikici! Kiss
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #4723 : sreda, 04.02.2009 : 17:38:11 »

heh, ne paše mu nova frizurca sploh, plašček pa še manj... zgleda kot bi bil na "smrt" bolan - čisto shiran, proti temu, kakršen puhi medo je bil prej  Kiss! Ampak energije ma pa tolk več... pa ful bolj "veseli" je, samo skače  Grin!
To pa sem mogla naredit, ker je imel pri nogicah in pod vratom ful ful zavozljano, da se ni dalo več razčesat... kriva sem sama, ker sem ga med to "umazanijo" zunaj prala tudi do 3 krat na dan, potem pa ni bilo vedno časa za feniranje, pa sem ga z brisačo na hitrco obrisala... pa še sam si je dlako tupiral, pa med igro z ostalimi psi so mu še drugi itd. itd. Potem sem ga pa prijavila k frizerju takoj po novem letu, da bi prišla hitr na vrsto, ker bi kak profi še dobil te vozličke brez sile narazn... Pa so čakalne dobe ful dolge, pa se je situacija samo še slabšala...
Tak, da mi je včeraj rekla, da ga bo zabrila... pa sem mislila, da bi mu po vrhu in ob strani, kjer je bila dlaka res v odličnem stanju, pustila malo daljšo dolžino... pa je rekla, da ne bo, ker bo "čuden" izgledal... No, zdaj pač je tak kot je  Roll Eyes... ne čuden, ampak grd! Pa nič ne de, je moj priden hiperaktivko  Kiss, pa ga mam rada tud, če bi bil proglašen za najgršega na svetu   Grin... Čez kaki mesec (ker mu dlaka res hitro raste) bo spet puhi lepi... do takrat, ga bomo pač "grdolinko" klicali  Wink... Naj še omenim, da zdaj z njim delamo kot s kosom porcelana... ker sploh ne vem, kje bi ga prijela... revčka... taki suhec je pri svojih 7,5kg  Undecided - bageta! Tak ko si rekla sessa, prav hudo mi je, ko ga gledam  Tongue, s plaščkom pa še težje  Smiley... Bo že... Smo prvo "britje" hitro "preboleli", bomo pa še drugo  Grin... pa da sploh ne omenim veselja, da ga ne rabim česati več pol ure na dan  Roll Eyes, sma pa lahko zunaj pol ure dlje, ker vem, da nimam skoraj nič dela s kopanjem pa sušenjem potem  Grin...
Imejte se lepo...
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4724 : sreda, 04.02.2009 : 18:16:51 »

Eva D., tudi jaz tačke samo obrišem z brisačo in pustim, da se posušijo, pa dlaka ni zavozlana. Moraš pa potem, ko se posuši, s slickerjem razčesat in skoz potegnit še z glavnikom.
Logiran
Strani: 1 ... 310 311 312 313 314 [315] 316 317 318 319 320 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines