mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 01:20:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Strani: 1 ... 154 155 156 157 158 [159] 160 161 162 163 164 ... 353   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek  (Prebrano 338883 krat)
0 članov in 27 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2370 : ponedeljek, 05.11.2007 : 18:39:34 »

Mi gremo k Zaninoviću in se naročimo pri dr. Vicetu Zaninoviću ali dr. Pavotu Zaninoviću (še zlasti k slednjemu). V čislih imamo pa tudi dr. Matka iz Topolšice. Wink

Hja, vsak šicu je zgodba zase, najlepšejši in najpametnejši... Tara je pa itak carica, o tem ni dvoma (Agnesana Empress). Wink
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #2371 : ponedeljek, 05.11.2007 : 18:59:20 »

Leya19: To oddajo imam posneto in na računalniku, vendar še nisem ugotovila kako naj spravim na internet, ker je prevelika datoteka. Morem enega sošolca prosit, da mi to naredi pa ti povem ko bo Tongue

pokica: Tako kot je napisala Kalsang vsak shih-tzu je zgodba zase, čeprav imaš svojega vedno najraje in je najlepši Cheesy Ampak jaz ne odstopam od jolyans-ov Cheesy

Kalsang kaj prideš v Vrtojbo? Pride še kdo? Smiley
Logiran
Leya19
otrok do 14 let
**
Sporočil: 52


« Odgovor #2372 : ponedeljek, 05.11.2007 : 19:26:08 »

hvala Anja Smiley
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2373 : ponedeljek, 05.11.2007 : 20:17:29 »

Ja, Anja, se vidimo v Vrtojbi. Smiley
Logiran
pokica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 503


« Odgovor #2374 : ponedeljek, 05.11.2007 : 20:35:00 »

Kalsang hvala!  Smiley

Mogoče še kdo postreže z odgovorom h kateremu veterinarju pelje svojega kosmatinca najraje?  Roll Eyes
Logiran
rapgirl
rad pišem
****
Sporočil: 264


« Odgovor #2375 : ponedeljek, 05.11.2007 : 20:43:29 »

Odvisno kje si! Jaz ga peljem k Miranu Knezu!
Logiran
mavrica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #2376 : ponedeljek, 05.11.2007 : 20:51:31 »

Priporočam kliniko v Slov. Bistrici ali pa Toplico - Dr. Matko  Wink.
Logiran
Eva D.
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 205


« Odgovor #2377 : ponedeljek, 05.11.2007 : 21:44:29 »

 Cheesy Lep pozdrav vsem ljubiteljem shih tzu-jev, ki jim je ta pasma pravtako "zlezla pod kožo" kot meni!
Eno leto sem se odločala, pripravljala za nakup te pasme pri kakšnem pristnem, "poštenem" vzreditelju, ki mu ne gre le za to, da bi prodal kvantiteto, ampak se močno trudi za kvalitetno vzrejo mladičkov in mu gre predvsem samo za dobrobit le-teh!
Evo, pa sem našla tisto "ta pravo" vzrediteljico z dolgoletnimi izkušnjami, kateri lahko zaupam! Mladički so že "pribevskali" na svet, to soboto grem tudi prvič na obisk k tej gospe, da vidim te majhne kepice in da bova skupaj izbrali tistega, ki ga bom potem čez slabe 3 mesece odpeljala v nov dom.
Sedaj pa se obračam na vas - "forumce", ki ste tako radodarni z vašimi nasveti, če bi še meni kaj svetovali, ker sem se znašla v rahli dilemi  Roll Eyes, in sicer
- glede kupo-prodajne pogodbe; ga. mi je rekla, da sama (ko je kupovala pse tudi v tujini), še nikoli ni ničesar podpisovala, pa tudi, da tega sama še ni prakticirala, da pa je vse odvisno od mene, če želim, da podpiševa to pogodbo, jo bova tudi podpisali... Mi lahko kdo kaj več o tem pove? Jo mora sestaviti ona, kaj vse mora ta pogodba zajemati? Naj insistiram pri podpisovanju te pogodbe ali ne?
- torej ta "psarna" (joj, kako se to grdo sliši) je iz tujine, natančneje iz Hrvaške, pa me zanima, če lahko pri samem transportu psička čez mejo nastanejo kakšni problemi, če ima kdo kakšne izkušnje s tem? Mali pikec skupaj z rodovniškimi papirji dobi tudi potrdila o vseh cepljenjih, ki jih je oz. jih še bo vzrediteljica opravila, pa tudi potni list in vso potrebno dokumentacijo, vendar, ker Hrvaška (še) ni v EU, Slovenija pa je, pa me zanima, če znajo nastati kakšne komplikacije?
Lepo se imejte še naprej  Cheesy...
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2378 : ponedeljek, 05.11.2007 : 22:49:13 »

Pozdravljena Eva D.!

Kuporpodajno pogodbo ponavadi sestavi vzreditelj, da se zaščiti v primeru, da bi se kužku v novem domu slabo godilo. Z njo predvsem poskuša zagotoviti, da kužka dobi nazaj, če ga novi lastniki ne bi več marali in pa da se kužka ne bo uporabljalo za nerodovniško vzrejo. Takšne pogodbe sestavijo sami vzreditelji. Nisem še slišala, da bi jo zahteval kupec in ne vem, kaj bi želela z njo doseči. To je stvar dogovora z vzrediteljem.

Na meji ne bi smelo biti težav, če bo mali pikec opremljen z vsemi papirji, da je cepljen itd.

lp
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2379 : ponedeljek, 05.11.2007 : 22:52:48 »

Nase izkusnje glede veterinarjev...pred mnogimi leti,ko sicuji se niso bili tako popularni,smo Pansiko s eklampsijo peljali k Zaninovicu po uradnih urah...domov je sla ziva,s infuzijo...mladicke sem dohranjevala vsaki 2 uri...
Tudi  vnukinja Tara lahko ceni
strokovno pomoc nasih vetov :-) lp Irena
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2380 : ponedeljek, 05.11.2007 : 22:56:17 »

Agnesana, si spet online?

Ja, brez Zaninkota naših bab ne bi bilo...

Tudi pravnukinjo Pamo so zadnjič pri Zaninoviču odlično oskrbeli zaradi nenadne alergijske reakcije na razkužilo. Smiley

Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #2381 : ponedeljek, 05.11.2007 : 23:50:56 »

Tudi mi hodimo k Zaninoviču, pa še zelo priročno je ,ker je blizu našega doma!!
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #2382 : ponedeljek, 05.11.2007 : 23:53:07 »

Evo, da še jst kdaj prpopam kšno slkico. Naš Zeny je pred kratkim dobil novo kolegico,ki je glih tolk navihana kot on!!

[attachment deleted by admin]
Logiran
Nyima
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #2383 : ponedeljek, 05.11.2007 : 23:58:06 »

Eva D. ...
Lepo da si se tudi ti odločila, za nakup shih-tzuja. Sva že dve...  Smiley
Vem kje boš dobila kužka, sm jih vidla in so res krasni!
Vedno bolj pa sem tudi navdušena nad nasveti, ki jih tukaj dobim. Tale glede veterinarja mi bo zelo prav prišel, ker nisem vedla kam naj svojo psičko vozim.
Naj povem, da imam tudi jaz sedaj že rezervirano psičko in vsi komaj čakamo, da pride v naš dom.
Pridem pa tudi v Vrtojbo, pogledat vaše lepotce.
Laguna... tale slikca je super!
Lep pozdrav vsem!
Logiran
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #2384 : torek, 06.11.2007 : 06:25:23 »

Kalsang, zal se nisem on line. Zato tudi ne morem prav veliko napisat. Je pa lepo brat ozivelo temo:-). Lep pozdrav vsem in veliko veselja z vasimi sicujcki:-)!
Logiran
Strani: 1 ... 154 155 156 157 158 [159] 160 161 162 163 164 ... 353   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines