mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 05:30:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Že na začetku z nemškim boxerjem?
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Že na začetku z nemškim boxerjem?  (Prebrano 21609 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #75 : torek, 05.08.2008 : 13:26:04 »

Sem ravno hotela to napisat ja-ona bi zdaj že buldoga  Angry
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #76 : torek, 05.08.2008 : 13:27:07 »

In to nerodovniškega, seveda.  Ja pa zdrav mora biti, kar se ponavadi izključuje.  Undecided
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #77 : torek, 05.08.2008 : 13:32:27 »

Glossy nisem še videla bolj sebične smrklje kot si ti.
Pa kaj misliš, da če ti odsvetujemo bokserja, da bomo nad buldogom navdušeni. Buldog in bokser imata podobno dlako, ki nikoli ni bila in nikoli ne bo primerna za zunaj. Če si omisliš psa za zunaj si omisli takšnega, ki ni toliko odvisen od družbe in, ki ima dlako primerno za v pesjak.
In pa očitno nimaš pojma kaj rodovnik je.

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #78 : torek, 05.08.2008 : 13:33:23 »

Glossy, cas tvojega sodelovanja tukaj bo z naslednjim sporocilom potekel, v kolikor bos ponovno vprasala karkoli, kar se bo nanasalo na nakup psa brez rodovnika ali na bivanje psa zunaj.

Skupaj s starsi si najprej oglejte, kje ste se znasli, potem vprasajte, kar je v skladu s tistim, k cemur stremi tale celoten portal z vecino svojih uporabnikov vred. To nikakor ni nakup kateregakoli psa katerekoli pasme brez rodovnika in prav tako ni nakup psa, ki bo po pisanjih sodec sameval zunaj, posebej ne pasme, ki za zunaj niso primerne.
Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #79 : torek, 05.08.2008 : 13:34:06 »

Mogoče bi bil pa kitajski goli pes ravno pravšnji za zunaj? Angry
Logiran
Tetameta
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 181


« Odgovor #80 : torek, 05.08.2008 : 13:36:27 »

Mislim ... škoda vseh besed ... namreč folk tle poskuša punco na vse pretege pravilno usmerjat, če so se že odločili za nakup psa ( al je to samo trenutna najstniška muha )... res, vsa čast vsem vam za potrpljenje.
Ampak Glossy itak trmasto z glavo skoz zid ... Roll Eyes je pa res, da zgleda, da bokser ni več prva izbira.
Men se zdi, da samo še provocira... Ker pri zdravi pameti ne bi noben pisal takih bedarij in pošiljal takih pasem v pesjake... Ampak možno je pa čist vse...  Tongue

Mogoče bi bil pa kitajski goli pes ravno pravšnji za zunaj? Angry
ROFL
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #81 : torek, 05.08.2008 : 13:39:37 »

Tudi moje mišljenje je, da punca svoj dolgčas pase tukaj na forumu! Angry
Če ji ne bomo odgovarjali bo kaj kmalu izgubila interes, da bi še provocirala.  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #82 : torek, 05.08.2008 : 13:42:22 »

Zal, tale ni edina, oz. se lahko zavedamo, da je takih oooogromno (ne samo otrok) in povsem verjamem, da imajo namen na vso silo nekje kupiti/dobiti psa, ne glede na to, ali bo primeren za ven ali ne in ne glede na to, da se se marsicesa, povezanega z lastnistvom in skrbnistvom psov ne zavedajo.

Vsak dan dobivam maile s podobnimi zeljami in razlagami.
Logiran

linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #83 : torek, 05.08.2008 : 13:43:54 »

Veliko časa sem živela v bloku, zato nisem morala imeti psa.
Prosim povejte vaše mnenje, če vam je všeč, da smo se že na začetku odločili za njega(boxerja)!  Wink

Tule pise, da gre za prvega psa ... a se ti malo norca iz nas delas??? Zdej pa se buldoga za pesjak ... ma, a se enim res ze mesa???

A je vasemu rottu kost zrasla v glavi ... se mu je zmesalo??? Ste kaj opazili?

Lp, Ursa
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #84 : torek, 05.08.2008 : 13:44:16 »

Joj, ampak zdej pa res ne morem vec na lepo!!!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #85 : torek, 05.08.2008 : 13:48:34 »

Če prav vidim je imela že koker španjela, rotwija in labradorca??
Kolikor jaz vem noben od teh psov ni za zunaj (naj me kdo popravi).
No ti jaz povem Glossy jaz imam kokrico in niti slučajno ni za zunaj! Že zaradi tega ker ne more biti brez nas in je srečna samo če je pri nas na svojem fotelju..
Koliko časa si jih pa imela? Ker imam občutek da si malo premlada da bi imela že 3 pse. Razen če si jih mela hkrati oz. so imeli kratko življensko dobo??!!
Ali so sploh bili tvoji??
Ali pa se lažeš mogoče??
Aja glede rodovnika pa .. boxerja ti noben vzreditelj nebi prodal ker ni za zunaj prav tako ne buldoga.. Roll Eyes

Daj najprej se zresni potem pa spet pridi nazaj po naše mnenje! Angry

drugače pa,..  preberi si teme kot so: kako se ne kupuje psa,...
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #86 : torek, 05.08.2008 : 13:51:47 »

Jana ti maš itak ekstra pevcane živce. Grin  Wink

Glossy namesto, da bušiš čas s predrznimi in nesramnimi izjavami pojdi raje kaj koristnega počet!!!!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #87 : torek, 05.08.2008 : 13:56:28 »

Hehe, Oxer, ze najmanj 4 leta jih vecinoma samo prebiram in arhiviram, odgovarjam pa ne vec oz. redko, ker za kaj takega ni kampeljca, ki mu ne bi zelo hitro pocil film Angry
Vecinoma so ljudje na moj odgovor / razlago neprimerno bolj nesramni kot tukaj v javnosti.
Logiran

Glossy
otrok do 14 let
*
Sporočil: 14


« Odgovor #88 : torek, 05.08.2008 : 14:03:21 »

pa kaj je z vami?
lepo sem vprašala in če bi imeli vsaj malo dostojanstva, bi nazaj odgovorili lepo, ne pa da se vedno spravljate na ljudi, ki nič nočejo in bi le radi odgovore na svoje vprašanja.
pa nisem nobena šmrklja ampak človek. ti pa očitno bol spoštuješ pse kot nas ljudi? verjetno zato ker si sama psica? Grin
se grem stavit, da se spravlaš na mene le zato, ker mi v profili piše izpod 14let.
pa še nekaj, mene ne zanima rodovnik, da se bi potem hvalila, ampak le, da je pes zdrav in družinski član. kaj pa ti, ko maš oz boš mela otroke, bojo mel rodovnika?
vidim, da je tvoj pes zelo zdrav ko ma buhe. zelo lepo ga je gledat s tem ovratnikom, zgleda kot da ima satelitsko anteno.
vidiš, lahko smo tudi mi nesramni do vas (popolnih lastnikov). res malo se zamislite in nehajte poniževat drugih ljudi.
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #89 : torek, 05.08.2008 : 14:07:01 »

Hehe, Oxer, ze najmanj 4 leta jih vecinoma samo prebiram in arhiviram, odgovarjam pa ne vec oz. redko, ker za kaj takega ni kampeljca, ki mu ne bi zelo hitro pocil film Angry

Sej veš Jana .... tko kot Helena & co. mantrajo za muce, tak moramo tudi mi  Cheesy ... rodovniški, vzgojit, na povodec, pes v hiši, ne štepat, ... Grin[


Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Že na začetku z nemškim boxerjem?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines