mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 27.09.2024 : 06:06:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boston terier  (Prebrano 89152 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
BarbaraC
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 12


« Odgovor #75 : petek, 14.01.2005 : 14:48:52 »

Pozdravljeni,

Med rubriko "Oglasi" sem dala oglas o dveh psičkih (sinova mojega Sparkyja), ki so še na voljo. Lastniki psičke so iz Češke.

Lep pozdrav,

Barbara.
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #76 : nedelja, 16.01.2005 : 19:39:14 »

Mi lahko kdo iz kataloga prosim prepiše bostone. Kateri pes je dobil BOB, mislim, da je zasegel 2. mesto v BIS.
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #77 : nedelja, 16.01.2005 : 20:04:16 »

Bostoni so bili:

Psi:
-razred: mladi
What's up Rudolf Valentino
-razred: odprti:
Bassty Von Der Urlaken

Psice:
-razred: najmlajši
Ferola Della Gazza Ladra
-razred:vmesni
Home Of The Brave Caya
-razred: odprti
Erzsebeti-Orosz Fedra
-razred:prvaki
Beatrice Della Gazza Ladra
Julia Roberts Von Bispus

lp
Logiran
BarbaraC
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 12


« Odgovor #78 : ponedeljek, 17.01.2005 : 11:20:07 »

Pozdravljeni,

Lastnik psičke (Ferola Della Gazza Ladra), ki je dobila PRM in je bila mislim da tretja med mladimi v best in show-u, Enrico Stragapede, me je prosil, naj vas obvestim, da je psička na prodaj.

Hotela sem pripeti tudi kako fotografijo, a mi ne uspe. Navodila prosim.

Lep pozdrav,

Barbara
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #79 : ponedeljek, 17.01.2005 : 11:55:45 »

Ja, se opravičujem, na 3. mestu je bila ja.
Evo, ena slikica:

Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #80 : ponedeljek, 17.01.2005 : 12:14:07 »

Lepa psička.... sem si jo uspela ogledati v živo. Moram pa rečt, da na splošno nisem opazila mnogo bostoncev....kje so se skrivali?  Sad
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #81 : ponedeljek, 24.01.2005 : 01:22:07 »

mala bostonka je po razstavi ostala v ljubljani ker je dobila novo lastnico. tako ni več naprodaj.
bob je oba dneva dobila Beatrice Della Gazza Ladra
Logiran
LunaGarnet
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #82 : četrtek, 24.02.2005 : 16:11:13 »

Najprej lep zasnezen pozdrav sem!

Zakaj je tale forum o bostonckih tako "mrtev"?
Jaz skoraj vsak dan pogledam in upam da boste napisali kaksne nove prigode vasih malih pikcev, dodali kake nove slikice,...
Pa nic Cry

Sem ravno vceraj izvedela, da je tista bostonka iz Zagreba sla k bratcu v Ljubljano!  Cheesy Je srecna lastnik/ca kaksen/a od vas?

Pozdravcke vsem in poljubcke malim bubam!!!  Kiss
Polona
Logiran
honney
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #83 : petek, 17.06.2005 : 09:15:45 »

Ojla, na začetku vsem skupaj en lep pozdravček. Zelo me zanima nakup bostončka pa bi prosila za informacije o kakšnem leglu pri nas ali kje v bližini. Kuža v prvi vrsti ni mišljen za razstavnega psa. Glede na to, da sem že vse možne vire  ničkolikokrat obrnila na glavo, da bi dobila namig o kakšnemu leglu, sem se odločila, da se obrnem direktno na vas vse, ki ste že ponosni lastniki malih navihančkev. Zelo bi bila hvaležna za kakršne koli informacije.  Smiley
Pa pa, špela
Logiran
honney
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #84 : petek, 17.06.2005 : 17:02:02 »

Daisy, vsega tega se zavedam. V naši družini je do nedavnega kraljeval rottweiler, ki je dočakal častiltljivih 12 let. Po temeljitem premisleku smo se odločili za novega člana in sicer bostonskega terierja. O pasmi smo se pozanimali iz zanesljivih virov za piko na i pa je poskrbel tudi forum Smiley. Glede na to da nisem ravno iz kinoloških krogov in mi tujina predstavlja raheli izziv, bi bila nadvse vesela, če bi mi lahko sporočili o morebitnem jesenskem leglu v Sloveniji.
Lp špela
Logiran
honney
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #85 : ponedeljek, 20.06.2005 : 22:52:56 »

Še enkrat lep pozdravcek. vem, da sem že malo "težka", ampak res si želimo novega člana in to zelooo  Cry. Na linkih, ki ste mi jih posredovali so mladički že prodani, rezervirani ali pa imajo v leglu samo psičke. Dnevno pregledujemo vse možne linke pa nič novega. Vem, da se ne da dobiti kužka iz danes na jutri pa vseeno bi prosila vsaj za kakšno vzpodbudno novičko. Pa pa špela
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #86 : torek, 21.06.2005 : 15:16:20 »

Honney,

ne vem kaj ti iščeš ,ampak jaz sem ga takoj našel ,samčka kotenega januarja meseca s super papirji-rodovnik ,tako mi je zatrdil vzreditelj .Ceno pa je postavil 500 eurov.Zvečer ti bom lahko prolimal še slikico ker mi jo bo poslal na mail. Smiley Pa rodovnik tudi  Smiley Smiley
Logiran
honney
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #87 : torek, 21.06.2005 : 22:23:56 »

Ojla Tomaž, na naslov-mail, ki si mi ga posredoval sem še isti dan poslala mail in odgovora še vedno ni. Na povezavah- uradna nemška zveza bostonskih terierjev- sem dobila informacije o leglih. V dveh primerih so psički že rezervirani, na Češkem pa imajo samo še eno psičko. Pa v v prvi vrsti me zanima nakup mladička-do 10 tednov. Želim si psa z rodovnikom vendar me ne vem kako zelo uspešne razstavne linije mladiča ne zanimajo. Želim samo zagotovilo, da je mladiček potomec zdravih staršev.
Logiran
honney
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #88 : sreda, 22.06.2005 : 07:37:15 »

Dobro jutro, dobila dva maila-Tomaž mi lahko prosim kaj več napišeš o Jiri-ju in njegovih bostonih, odgovoril je v češčini in bore malo vem zakaj se gre Sad.  Pa pa špela
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #89 : sreda, 22.06.2005 : 14:59:54 »

Lep pozdrav Špela,

Kaj več ti o Jiriju ne morem povedati ker sem iz Slovenije in sem ti samo posredoval oglas  Smiley

Meni je na mail poslal gospod ing.Leoš Jančík rodovnik svojega samčka ,ki ga ponuja za 500 Eurov

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/rodokmenboston.jpg

Kaj pa ta rodovnik pomeni za kužkovo zdravje ti pa ne morem povedati ker imam doma dalmatinčke in ne bostončke  Smiley  Mogoče ti lahko pomaga kdo drug od forumašev.
Slikati ga pa ni mogel včeraj ker mu ne dela fotoaparat - digitalc in se bo potrudil za danes zvečer  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Boston terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines