mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.07.2024 : 18:38:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kisska in Lupčka/Ilirska Bistrica
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kisska in Lupčka/Ilirska Bistrica  (Prebrano 23401 krat)
0 članov in 28 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #60 : petek, 29.08.2008 : 08:14:01 »



Ku ku, zelenooka Missy je tu  Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #61 : petek, 29.08.2008 : 08:15:14 »

iiiiiii, kolk si lepa, zelenoočka! na evo, tole je zate:  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #62 : petek, 29.08.2008 : 13:24:36 »

 Cheesy Cheesy

Joj, kakšno uživanje! Missy vidim, da imaš taprave in želim vam veliko uživanja!  Kiss


Polonak
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #63 : ponedeljek, 01.09.2008 : 09:00:52 »

No, najprej smo mislili, da smo dobili mačka, Roll Eyes potem smo jo poimenovali snežka (je pobirala vso packarijo naokoli, najraje suhe gliste in žabe  Shocked, tako da je bila smetarka-snežka Kiss), zdaj pa smo ugotovili, da je VEVERICA  Grin Grin Grin!!!!
Na našem balkonu se sušijo lešniki (taki še v srajčkah).
Missy gre na balkon, olupi srajčko z lešnika, stre lupino in ven poje lešnik  Roll Eyes Cheesy Grin
In to ne samo enega - kolikor časa jo pustiš, toliko časa lupi, tre in papa - zabava je super, ampak VEVERICA???
In ja, kakci so potem temu primerni, polni belih pikic  Cheesy - lešniki gredo ven čisto neprebavljeni  Huh Huh
Nič bat, saj ji ne pustimo preveč te zabave, da ne bo kaj narobe.
Pošljem pa še dokazni material v obliki slikic, ko bodo te narejene.
Čao, čao  Kiss Kiss
Logiran
repa
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #64 : torek, 02.09.2008 : 18:10:27 »

hey!!
no lupčka je medtem repa postala(repka, repi, repulja...)
ima se dober,...tole z lešniki je zanimivo ker je pri nas isto, lupinice so zakon, ampak sumim da je to zaradi zob, zato sem ji v pasji trgovini kupila kosti za glodat(pa da so čevlji varni).
no pa tudi to z lulanjem je pri nas bilo že skoraj ok, ampak sedaj je zacela zopet nazaj!
skupaj z repo smo vzeli tudi frenka.francelna s katerim sta prava prijatelja-kjer je eden je tudi drugi!!!!

aja, razgrizla je pa smetišno,očetove čevlje, svoje igrace in oprstnico-katere sploh ni marala kadarkoli jo je videla da jo imam v roki, ker jo bi pac na sprehod peljaja se je tekla takoj skrit, noge še posebej!!!!!!

ker imamo od prej še rotvajlerja še nekaj o njiju:
ron je mahjen nanjo-ona   ne! verjetno zaradi tega ker je velik, oziroma cuti da je bil pred njo pri nas,
no je pa še ena zanimivost glede njiju, repi ne dajemo pravih kosti za jest, ampak sem že večrat pri njej najdla take kosti zato sumim da jih je dobila pri ronu(sem celotno druzino sprasevala kdo jih je dal),...
sumim pa zato ker je ron nosil oziroma dajal kosti nasemu prejsnemu mačku!!!!!!!!!

no ja. upam da je bilo za enkrat dovolj
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #65 : sreda, 03.09.2008 : 08:19:40 »

O Repa, kako lepo te je slišat  Kiss Kiss
Tudi mi ji dajemo tiste kostke za glodat, tako da glodanja ji ne manjka, ampak ona prav jedrca ven išče in jih požre.
Tudi naša Missy ne mara velikih psov.
Pravzaprav se jih boji  Huh
Jaz jo potem primem v naročje in greva skupaj zraven, če seveda psa poznam od prej in vem da ji ne bo nič naredil. Ker je v mojem naročju tudi nekoliko višja, se po ovohavanju kar sprosti Smiley.
Ampak to je pri vas nekoliko drugače, ker je velik pes vaš a ne?
Ima pa vsaj Frenka, da se zabavata Smiley. Naša Missy je sama, je pa res, da je po karakterju nekoliko bolj mirna psička, tako da rada poležava in ima mir Kiss Kiss.
Ko sem jo prišla iskat v Horjul smo imeli možnost spoznati tudi Repo in ona je bila veliko bolj živahna od Missy.
Zaenkrat ni še ničesar uničila, saj je čez dan doma v hodniku, ki pa je zelo velik in ima veliko dnevne svetlobe, pa ničesar za uničit  Grin Grin Grin
Kadar pa smo mi doma, ji pa pač ne pustimo.
Razen manjšega števila zgrizenih lego kock Cheesy tako zaenkrat še ni bilo nobene škode. Moram potrkat.
Kje pa je sedaj doma Repa - Missy je doma v Trzinu. Morda se pa še kdaj srečata. Bi bilo prav fino videt, ali se še poznata in kako bi reagirali ena na drugo.
Missy se zaloooo rada igra s kužki svoje velikosti, no tavelikih se mora pa najprej navadit, pol je pa vsaj strah ni.
Sem res zelooooo vesela  Kiss Kiss, da ste se oglasili in da se imate fino.
Javite se še kaj, bomo veseli.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #66 : četrtek, 04.09.2008 : 10:25:53 »

Pismo, dons se vam morm pa mal oglast - učeri se mi je neki zgodl Sad.
Pika, nč nis puvedala al boli al ne. Mene so tud učeri pelal na en pikanje Angry.
Je vet reku da bo hitr konc - pa morm priznt, da je blo res.
Mal je pošpricu, mal je piknu, mal počohu, pa smo bli fertig Cool.
K smo pršli k vetu sm mal cvilila Cry, k sm mogla čakat, pol k so me piknl pa nč. Cool
Je moja rekla, da sm fejst, korajžna punca Smiley, sam pol sta se pa z vetom pogovarjala, da bom mogla čez ene tri tedne še enkrat na pikanje Angry.
Pa pol ji je dal eno tableto, prot enim glistam al kva (ne vem zakva točn se jih hočjo znebit, jst jih mam pa tko rada, najraj une posušene na cesti Roll Eyes Roll Eyes) in začel neki razlagat, kao kr z roko u gobc, pa dol za jezik porint  Shocked- glb, pa kva me to čaka Shocked?
Res sm bla pa ful vesela, k mi je šefla povedala, da se je moja sestrca Repa oglasila Kiss Kiss, mularija je pa skor u komo padla od smeha Grin, k je slišala, da ma enga mačka Franceljna za družbo.
Mislm, ste pa res face - mačku je ime Francl  Grin Cheesy Grin
Pa učeri smo mel pol po pikanju cel žur - 4 mulci pa ena mulka so norel po našem dvorišč  Cheesy, pa nism mogla, da ne bi norela še jst zravn. Vm povem, da je kr perje (ups dlaka) okol frču, tak smo mel.
Neki so cvili, da sm jih s krempli pa zobki obdelala, ampak moja šefla je rekal, da če norijo, se to zgodi Cool Cool. Je skoz gledala, pa ni vidla nč da bi jest kej narobe nardila, sam mularija ga je preveč biksala, pa smo bli hitr skup. Kaj pa jst vem, kdaj bo kdo u kero stran skoču. Pazjo nej mal name reuco bogo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Evo usm  Kiss Kiss Kiss pa mejte se super!!!
Logiran
repa
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #67 : petek, 05.09.2008 : 18:27:53 »

hey.
ja macku je blo ime frenk prej, ampak je pri nas postal francl-ki ni pa cisto nic pri miru!!!!!!!!!
ja midve sva se sle cepit pa takoj naslednji teden potem ko je ze bila pri nas.je bilo zelo fajn, ker se je je lahko spet peljala z avtom!!!

no midve sva pa šle lepo v ordinacijo, kjer je sprejemni brat malce cudno naglasil ime....:-)bila je kot repa z vrta
no pri vet je pa minilo hitro, smo pa odkrili da ima bolhe, zato je bilo naslednji dan zelo zanimivo ker se je gospodicna kopala(samo dvakrat je usla ven iz bajne) na koncu je obupala in stala kot kip pri miru, no ko sva se pa drugic umivale ji je bilo pa malo bolj vsec:::
aja tablet je seveda takoj pogotnila, inekcije kot da ni bilo-bilo je zlo na hitro

midve nimava pa nobenega dodatnega pikanja (zakaj ga pa vidve imata)
no, sem jo enkrat ta teden peljala na zadnje lulanje pred spanjem(okoli 22h) in je repa vidla žabo;....
to sva  bile doooooooooolgo zunaj, ker je bilo tisti trenutek najbolj pomembno zaba ne pa lulanje.

no njena zadnja pogrutavscina,  ko vidi hrano da je v njeni posodi, pritece se vrže v njeno kosaro da se kosara zapelje do posode, da potem gospa v kosari sedi in  je.
drugace pa ko sta skupaj s francelon jo francl pocaka nekje v zasedi da ji skoci na rit, oz. jo potegne za rep in ona ga potem nalahko grize oziroma liže

no ko pa kaj ušpiči in ona ve kdaj je to!! zleze v dnevni sobi pod mizo, tako da je tisto tudi prizor leta, kako se matra lezt pod mizo!!!

no lepo se imejte,

p.s. mi smo z vrhnike
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #68 : sobota, 06.09.2008 : 23:16:17 »

Zdravo Repa  Kiss
moji šefli je Smetka naročila, da me mora najprej pelat cepit še enkrat proti kugi (enkrat me je že Smetka) in potem čez 14 dni še proti steklini. Da je kombinirano cepljenje kuga+steklina zelo močno in da ima lahko stranske učinke - da ga bom lahko jaz težko prenašala.
Je moja komaj prepričala veta, da je cepil samo kugo, da steklino bomo pa drugič  Cool
Tud jaz sem se danes kopala  Shocked Shocked Shocked
Sem se skor polulala Huh, k me je moja dala u vodo, pol me je pa tko objela, pa mi skoz čist potihem ponavljala moje ime, pa mal sm jo po ušesu lizala Kiss, pol sm se pa mal sprostila, ampak useen sm ene dvakrat zaštartala iz bane, ampak je bla moja kr prpravlena na to Angry, tko da mi ni glih ratal ven iz bane uit  Roll Eyes Roll Eyes
No pol je pa sledila ena doza brisačkanja, pa krtačenja na sončku, pa ena slastna žvečka, pa mal ribic na briketih, tko da je blo na koncu kr super Cool.
zdej se svetim kot ena pumpeževa ritka, baje sm lepa k strela.
Ampak kakšne norčije pa ti zganjaš Grin Grin?
Se vozš u svoji košari - u bistvu si zelooooo pametna, da maš med jedjo mehko postlano, veš.
Jaz moram kr stat  Angry, mi nič ne posteljejo, košare pa si ne morem privlečt u kuhinjo, tja k mam hrano.
Če ste pa z Vrhnike pa niste tko daleč, mogoče se še kdaj srečamo, ane? Jaz bi se ful igrala s kužki, pa sm skoz na štriku - moja se še mal boji, da ji ne bi kam popihala  Roll Eyes Roll Eyes
Imej se super lepo pa oglasi se še kej  Kiss Kiss- pa kakšne slikce mi pošlji - jaz se bom pa tud še slikala, k bo moja uspela u fotoaparatu zamenjat baterije  Tongue
Čao tebi in vsem tvojim, Missy  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #69 : ponedeljek, 08.09.2008 : 14:57:37 »

Mi gremo tudi v šolo - samo bomo prvič žal manjkali, ne gre drugače.
Se že veselimo!!!!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #70 : torek, 09.09.2008 : 10:10:40 »

Jst mam pa novga soseda  Roll Eyes
2 meseca star tigrček najdenček. Sm šla učer mal na obisk - carsko  Kiss
Bi se igrala z njim, on pa sam grbo, pa dlake pokonc, pa pihat Angry
Ampak sm taka lušna pupica, da se me bo že navadu.
Pol sm pa cel dan doma pr ograji sedela in otožno cvilila proti njegovi hiši - jst bi se toooolk igrala Cry
Logiran
repa
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #71 : ponedeljek, 15.09.2008 : 20:06:04 »

mi smo na vasi doma, tako da je okoli hiše brez štrika, samo je obvezno nekdo zunaj, da jo ima pod kontrolo, sam.....
nekega dne se je lepo sama od sebe povabila k sosedovim na kavo,...ni je dobila,...so pa zato njihovi otroci pri nas dobili bonbone:-)
zadnjič je pa dozivela šok, ker je dobila nazaj svojo oprstnico, ker sem ji jo lepo zašila
no danes me pa čaka popravljanje njene košare, ker je lepo robove razgrizla in to zraven še "predavala" svojemu učencu franclnu:-)
no repa ima drugace še svojo firmo: zbiranje cujn  s.p., vendar se ta firma zdej širi v splošno zbirateljstvo d.n.o.

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #72 : ponedeljek, 15.09.2008 : 21:45:26 »

Repa zdravo, smo veseli, da si se oglasila Kiss.
Super se imaš, se vidi.
A ne maraš oprsnice kaj? Ja je že tako, da Missy se je morala kar navaditi nanjo Wink, ker brez nje ni sprehoda. Še dobro, da imate razumevajoče sosede, ki imajo radi obiske - tudi naši so večinoma taki Smiley.
Pa Repa, dej nehi no tako grist.
Se pa vidi, da sta naši dve v žlahti - Missy, če le ima priliko, gre v kopalnico in razvleče perilo iz koša.
Potem si ga navleče v svojo posteljo in naredi iz njega gnezdo. Pa prideš in najdeš psa, ki spi na gatah, štumfih in vsem, kar je še tako prijetno dišečega  Roll Eyes Grin
Lep pozdrav še Franclnu in Ronu (kako sta se pa kaj ona dva navadila eden na drugega?)  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #73 : ponedeljek, 15.09.2008 : 21:53:37 »

Pa še nove fotke, da vidite mal to pasje življenje

Na kupu nam je najbl luštno


Zdej je mraz, pa se morm mal pogret - po novem smrčim takole


Tole je pa dedi Odi, jih ma že 18 preč Shocked


Lepo se mejte, pa fino se grejte Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #74 : torek, 16.09.2008 : 06:45:04 »

ojoj, sem šele zdajle vidla - kolk je pa tale kuža podobna moji Piki, to pa kr ni res. Edin rjave štumfke imamo mal krajše (tanizek model  Wink ) pa povrh smo skozi črnino malo rjavi - ampak tamle v dekci pa, kot bi gledal odraslo Piko. Ježeštana, a smo kej v žlahti?  Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kisska in Lupčka/Ilirska Bistrica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines