mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 06.07.2024 : 23:35:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Roki
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj Roki  (Prebrano 76614 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #285 : petek, 10.10.2008 : 21:20:59 »

Mi smo z našim prinašalcem prebrodili kar nekaj takih kriz.
In za nami je bil dolgih 15 let,že dobro leto ga ni več,še zmeraj ga pogrešamo.
Hvaležni smo za vsak dan,ki ga je zaradi pomoči veterinarjev preživel dodatno.
Držim pesti za Mišinega bratca Kiss

Logiran
luna83
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 301


« Odgovor #286 : petek, 10.10.2008 : 21:49:58 »

Moonbeam, jokam Cry jokam ko tole berem ampak vem da se bo vse pozitivno rešilo za vaju z Rokijem, na vso moč držimo pesti in tačke! V mislih sem s tabo.
Logiran
Baskia
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


« Odgovor #287 : sobota, 11.10.2008 : 00:04:59 »

Lahko nočko, Roki. Pridno spi, da boš zjutraj boljšega zdrvaja.

Danes je prijateljica za zmerom zgubila svojga kužka Kimija. Počivaj v miru Kimi.


Upam, da  Rokijeva zgodba ne bo tako žalostna.

Moonbeam, Drži se. Vem, kako se počutiš. Pred tremi meseci sem tudi jaz bila v podobni situaciji. Muca ni hotla jest, čist shirana je že bila, lulala non-stop, komaj se je premikala, in glede na njeno starost-15 let, sem mislila, da je pri koncu. Ampak sma obedve trmasti in sva si obedve trudili. No, zdaj pa veselo teka naokoli.

Roki ve, da tvoj najboljši prijatelj in verjemi, da se verjetno trudi, da bo še dosti časa s tabo. Živali so pač take nedolžne, dobromisleče zvezdice in verjetno je zadnja stavr, ki johoče, to da bi bila ti žalostna.

Lahko noč pa želim vama, da se čimprej stisneta.
Logiran
zamaro
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #288 : sobota, 11.10.2008 : 11:04:22 »

Držimo pesti in tačke za rokija kar kar 12 tačk  drži tačke za Rokija in molimo za rokija da bo z njim vse vredu verjemite to resnično pomaga
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #289 : sobota, 11.10.2008 : 12:09:43 »

Moonbeam, šele zdaj sem zasledila, kaj preživljata z Rokijem ...  Sad Zelo mi je žal, da je stanje tako resno.  Sad Ampak dokler se le da, misli pozitivno. Misli pozitivno in verjami v čas, ki je še pred vama. Slabo leto nazaj, sva se tudi midva z mojim seniročkom zelo, zelo borila in je prav tako ostal v Topolšici in na koncu presenetil vse veterinarje, s svojo voljo in borbo in se je zgodba srečno končala in zdaj zadovoljno leži zraven mene. Srčno si želim, da tudi vidva premagat tole in verjamem, da bosta. Dokler obstaja najmanjša možnost, verjemi vanjo! Držim pesti za vaju in stiskam pesti, Ori pa tačke, da premagate tole težko preizkušnjo in res si želim, da bosta z Rokijem kmalu spet skupaj!  Kiss

Drži se.  Kiss

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #290 : sobota, 11.10.2008 : 12:46:32 »

moonbeam, naš prejšni kuža je tudi nekajkrat bil že čisto švoh. Enkrat je začel lulat kri, dobil antibiotike in niso pomagali. So poslali urin na poseben test da so točno ugotovili na katere antibiotike je ta redka bakterija občutljiva in se je pozdravil. Nekajkrat je bil res bolan, ko se je pozdravil je bil pa kot en pubertetnik, skakal, laufal in se veselil.
Dočakal je z nami 15 let, peljali smo ga uspavat, ker se je rak prostate razrasel že na mehur in je zelo težko lulal in smo vedeli, da ne živi več kvalitetno.

Tako da - tudi če ta trenutek izgleda slabo, teli srčki na 4 tacah so neverjetni, se pregurajo čez in se potem vedejo, kot da sploh nič ni bilo. Verjamem, da bo tudi z Rokijem tako Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #291 : sobota, 11.10.2008 : 16:11:37 »

Roki, DRŽI SE, MORAŠ SE, hočemo te še videti veselega in zdravega!!!!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #292 : sobota, 11.10.2008 : 16:18:50 »

Moonbeam in Roki, držita se! Tudi pri nas mislimo na vaju.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #293 : sobota, 11.10.2008 : 16:33:18 »

Tudi na drugem koncu sveta drzimo pesti za Rokija. Mora se koncata dobro...  Le pogumno.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #294 : sobota, 11.10.2008 : 18:17:56 »

Tudi mi mislimo vas in Rokija, držite se
 Kiss
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #295 : sobota, 11.10.2008 : 18:32:33 »

moobean, je kaj novega? lp in koš Kiss za čim hitrejše okrevanje Rokiju!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #296 : sobota, 11.10.2008 : 22:33:17 »

Vsi mislijo na Rokija...od Indije do Amerike. Skupaj smo močnejši, zato vsaka pozitivna misel daje upanje več.

Najprej hvala danes Miss Teji za povabilo, da sva lahko z Boštjanom prišla malo pogledat navihanega Oskarja in malo počvekat s Tejo.

Danes je bil zelo nabit dan. Zjutraj najprej nisva dobila nikogar na telefon in sva se odpravila kr tja. Ko sva prišla v Topolšico, je bila seveda gužva, kot ponavadi. Toliko kužkov bolnih. Čakala sva, da prideva na vrsto. In je trajalo in trajalo... Seveda nisem več zdržala in sem skočila pogledat čez okno kako je Roki. Ker je na tej strani v boksu, se ga lahko vidi skozi okno. Ležal je. Izgledal je zelo slabo. Ampak videla sem ga. Ko sem bila na vrsti, mi je Matko povedal, da je stanje pri Rokiju nespremenljivo. Temperatura mu je sicer padla, ampak razlike ni. Rekel je, da ga lahko vidiva, ampak da bo potem kriza, ker bo preveč vznemirjen. V petek, ko sem ga pustila je trajalo 2 uri, da se je pomiril, seveda s pomočjo pomiril. Je rekel Matko, da se je zelo boril z njem. Zato sem se odločila, da ga ne vznemirjam. Malo sem še pokukala skozi okno in šla.

Oba otožna sva se odpravila popoldan na Mrzlico, v tišino. Jesen že riše svojo paleto barv. Sonce in tišina so naju navdali z novo energijo. Dosti sem mislila na Rokija. Ko sva se odpravljala nazaj v dolino, je avto pred nama povozil malo muco  Undecided   O ne!  Hitro sva ustavila in zdivjala sem za njo, ko se je odvlekla pod eno klop. Zadnje tačke je imela negibne, ker je avto dobesedno peljal čez njo. Pozvoniva pri hiši, kjer se je skrila. Ven pride gospa. Vprašava, če je muca njena. Pogleda in reče, da je. Poveva kaj se je zgodilo. Gospa pa, kr tu jo pustita, bo že crknila. Al pa jo v smeti dajta.  Shocked  Aleluja! Potem jo vprašam, če jo lahko vzamem s sabo. Pa mi reče, da naj se ne trudim, da jih ima še šest takih malih, ki so zdrave.  Shocked  ampak jaz želim to muco, rečem gospe. Pa se seveda vda in reče, da jo lahko vzamem. Muca je pihala in sikala. Boštjan jo je z metlo ven spravil, ona pa v beg, jaz pa letim za njo. Vržem na njo jopo in jo končno ujamem. Pa smo šli. Po nasvetu jo odpeljem k dr.Matku v Topolšico. Pa smo spet na tej poti. Spet mi misli uhajajo k Rokiju. Lahko ga bom videla. Misel na to me je pomirila. Pokličem dr.in reče naj pripeljem muco. Seveda ni vedel kdo sem, ker se nisem niti predstavila. Pridemo tja in grem do okna, kjer je Roki. Notri pa Matko in Roki, ki je stal.  Smiley  Matko pogleda ven začudeno in se nasmeji. Pride ven in je verjetno najprej mislil, da sem prišla ob 19. zvečer pogledat, kako je Roki. Potem pa ugotovi, da sem ga klicala jaz zaradi muce. Seveda naju sprejme notri. Z muco mislim, da bo vse ok. Jo jutri podrobno pogleda. V tem času je pa Roki nekako začutil, da sva tukaj. Malo se je razživel in ušel iz boksa. Matko ga zadnji trenutek ujame še pri boksu in da nazaj noter. Čeprav naju ni videl, je sumil, da se nekaj dogaja. Malo smo počvekali z dr. Je rekel, da je Roki danes jedel  Smiley Prvič po štirih dneh.  Lulat ga lahko peljejo ven. Kaže bolje kot zjutraj. A sem lahko še bolj hvaležna. Vsaka takšna novička je novo upanje. Če bo jutri tako, ga odpeljeva domov i(za vzpodbudo je rekel Matko Smiley ) in ga pripeljeva nazaj v ponedeljek in spet tam pustiva. Kaj še lahko rečem. Hvaležna sem dr.Matku in njegovi ekipi, ki tako predano skrbijo za živali in sploh za mojega Rokija. Jutri je nov dan in Roki me že čaka  Kiss   
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #297 : sobota, 11.10.2008 : 22:46:13 »

zelo sem vesela dobrih novic  Smiley . še naprej držimo pesti ter tačke, da vse skupaj čim prej mine.

tista gospa pa  Shocked .. res sem brez besed, da imajo doma, domače živali ljudje, ki nimajo niti najmanjšega čuta za njih.. res žalostno in grozno.  Cry   Angry

lp in pa veliko  Kiss od mene in Charlie-ja
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #298 : sobota, 11.10.2008 : 22:52:25 »

Joj, moonbeam upam, da vaju Oskar ni prestrašil s svojo hiperaktivnostjo Tongue Ugani kaj je delal ko sem prišla v sobo. Spal! Kdo bi si mislil Roll Eyes

Sem pa bila takoo vesela tvojega posta. Sem bila prej kar žalostna, ko sta povedala, da je stanje dejansko enako. No, sem pa zdaj bolj vesela.
Vsekakor se bo izmazal. Sem prepričana.  Kiss
Muca je imela pa res srečo, da je naletela na vaju. Za lastnico sem pa brez besed. Žalostno kam gre ta svet. Undecided

Držim pesti za jutri.  Wink
Lp
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #299 : sobota, 11.10.2008 : 23:09:22 »

Moonbeam, super, fantastično! Res, že to, da je danes bolje, je super! Pa še papcal je, kosmatinček mali, enkratno no! Ja, tako so tudi za mojega Orča skrbeli in sem se borila sama s sabo, da nisem vsak dan k njemu prišla, ker se je komaj pomiril biti tam brez mene. Mi je dr. svetoval, naj ga ne vznemirjam, ker sva potem oba povsem iz sebe in je vse skupaj samo še huje. Je bilo zelo hudo, ampak sem zdržala. Tako boš tudi ti in tako bo tudi Roki! Vsekakor je zelo dobra novica to, kar si napisala, saj je pokazal voljo, izboljšanje, upanje ... ma krasno no! Še naprej s pozitivnimi misli naprej, ko misiliš nanj, misli na skupne trenutke, ki vaju še čakajo, ne mislit na to, kako je zdaj hudo. Misli, kaj bosta še vse skupaj doživela, se skupaj naučila in preživela. Saj bo, drži se.  Kiss

Glede mucke pa - ne vem več, al naj ven padam, al naj se skuliram al kaj naj, ko poslušam o takih ljudeh. Gnoji od ljudi pač. Res, ne morem drugega rečt. Držim pesti za malo mačjo ritko, da bo jutri že bolje in, da jo čaka varen dom.  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moj Roki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines