mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 01:16:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 317015 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1665 : petek, 12.06.2015 : 12:57:11 »


A res??? Kar odpikale?  Shocked
A so bile v soli pri Smetki, hehe?  Wink
Sicer pa je tako prav, saj vidis, da hoces psa za (neke vrste) pasje boje, pa na kratki ketni jo tudi drzis, pa za jest je bolj susa... a ne, Cockti?  Tongue

Cocktica, glede tvojega pripisa pa samo tole: a ti cisto zares mislis, da bi mi tvojo BK v stanovanje spustili, ce ne bi imela psov v prtljagi? No way! Pri nas so dobrodosli izkljucno prijatelji, ki jim je zelo vseeno, da ob odhodu izgledajo, da so ravno v fazi menjanja dlake in imajo sami zivali... in ce te zivali za lastnike garantirajo, da ne bodo pri nas v stanovanju delali skode, tulili, randalirali itd, potem lahko celo pridejo zraven...   Cool
Saj ves, pri meni je celo na vratih solske pisarne vse razlozeno: "Dogs welcome, people tolerated"  Grin
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1666 : petek, 12.06.2015 : 13:03:09 »

Saj ves, pri meni je celo na vratih solske pisarne vse razlozeno: "Dogs welcome, people tolerated'Grin

Tole je pa d best napis vseh časov!  Afro

Že naročamo tablico pri mamiF!  Cheesy (čist zares)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1667 : petek, 12.06.2015 : 16:15:20 »

Jao, Coctka moja luba, a ti kej bereš, kaj Tvoja kle piše???  Shocked Ona bo imela kr Tablco ki bo pomenila da u Tvojo hišo lahko pride še več kuŠkou? Ajooooj! Huh

Jast si bom tudi eno naročiu Azn
Ampak na moji bo pa pisalo "Dogs (maybe) welcome, NO people tolerated. NO people!"

Drži se Kiss
Roko!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1668 : petek, 12.06.2015 : 20:42:05 »

No people without cocktail hrenofke tolerated  Evil
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1669 : petek, 12.06.2015 : 22:21:03 »

Tko! Tablica je naročena. Moja Tašča, direktorica od mojga Zaročenca Rokota, izdeluje Zilo lepe tablice za nas kuŠke - če slučajno niste vedlI.   bravo Smiley  Kar se pa tiče obiskov  od Pipl brez Hrenofk pa pri nas itak sploh ne zvonijo nikol - si ne upajo!  Evil

Pri nas so izbruhnile Počitnice. Tko da u Skladu s tem počitkujemoveselje
Danes smo se Sončali. Ampak samo bolj zgodaj Zjutraj ker potem je blo pa čist prevroče. Še zame, ki se Zilo rada Sončam!

Sherry: OK, tole je čist v redu razdalja. Da ne bi prišla še bližje slučajno. Ker te bom!


Nekaj minut Nirvane po Zajterku:


Naslednja slika pa je čista Pomota in Foto Montaža. Ne priznam niti pod hipnozo, da se je kaj takega res Izgodilo! In to prej kot v enem tednu po prihodu Motečega Elementa.  Shocked 
 
Torej si zapomnite, da gledate Fata Morgano. Oziroma vidite Čist Narobe!!!

 Cool Tongue

Kot pa že omenjeno, moji novi  wannabe - sestri nikakor niso tuje lastnosti, po katerih so sicer poznani prebivalci britanskega dvora. Pa kaŠne Filemske Zvezde. Med to spada recimo Udobje. Čez komot ga ni!  huh  In zakaj bi človek ležal na tleh, če pa lahko na mehkem, kenede. Sploh kadar si Gotof.

In Tequilica je občasno tudi povsem Gotofa, Gdo bi si mislil....pa takole mal zasmrči:


Tolk za danes.
Jutri se bom prav posebej potrudila, da ne bo nobene fotomontažne slike in Fata Morgane. Pa ne more me vsak Pamž tkole okrog prinest.... huh  Kaj si bodo pa moji Perjatli mislili?! Neki pa tud moram dat na svoj Re Nome!

Lahko noč,
Cockta

p.s. Poleg teja je jutri SOBOTA!  njami njami
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1670 : sobota, 13.06.2015 : 08:01:14 »

 Cheesy Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1671 : sobota, 13.06.2015 : 11:54:21 »

 ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #1672 : nedelja, 14.06.2015 : 11:27:41 »

Draga Cockta Kiss, tvoje življenje je pa res ena sama velika Drama! (iz veliko debelo začetnico in klicajem) butnglavc. A ker te dobro poznamo, vemo, da boš hrabro stisnila zobe Smiley (še posebej, če bo vmes kakšna hrenoFka Tongue) in v končni fazi dobro izkoristila novo pridobitev Cool

Draga Sherry Kiss, ti si svetovna šefica Afro

Draga Tequila Kiss, WELCOME!!!  praznovanje praznovanje praznovanje

Draga Pepsi,  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1673 : nedelja, 14.06.2015 : 23:57:26 »



Naslednja slika pa je čista Pomota in Foto Montaža. Ne priznam niti pod hipnozo, da se je kaj takega res Izgodilo! In to prej kot v enem tednu po prihodu Motečega Elementa.  Shocked 
 
Torej si zapomnite, da gledate Fata Morgano. Oziroma vidite Čist Narobe!!!

 Cool Tongue

...
Jutri se bom prav posebej potrudila, da ne bo nobene fotomontažne slike in Fata Morgane. Pa ne more me vsak Pamž tkole okrog prinest.... huh  Kaj si bodo pa moji Perjatli mislili?! Neki pa tud moram dat na svoj Re Nome!

Lahko noč,
Cockta

p.s. Poleg teja je jutri SOBOTA!  njami njami

Draga Cockta, čistitam Ti ker ti gre obvladovanje Taktike po Mojem nasvetu tko dobro ot tačk Afro Kiss Skorej si še mene prepričala, daje vse res!

To je to! Za vašo razneženo koJnsko mat je treba kao namenoma točno takele prizore ustvarjat, da meče hrenoFke, širna jaUnost vključno iz Mano pa itak ve da je to samo In-tiligenten Plan, kako si naredit usak dan Soboto in srečno mat  Wink
Tvoj Re-Nome je čist kot Souza, to je jasno kt pouŠev drek na ligustri!
Odlično Afro Ponosen na mojo Korajžno Prefrigano Zaročenko,
Roko! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1674 : ponedeljek, 15.06.2015 : 07:51:18 »

Čestitke za novo babo v hiši, ful je luškana Smiley.
Sicer pa jaz te nemške tete povsem razumem. Sicer jih imam nekaj v tujini, ampak z resnimi priporočili, precej bolj osebne narave kot bi bilo priporočilo nekega zavetišča; tudi zavetišča so takšna in drugačna.. Ne vem sicer, kaj vse si jim napisala, ampak če si povedala tudi to, da ti je psa povozil avto, potem je pa sploh razumljivo. Mene tudi težko prepričajo, da jim ne bo še kakšnega kdaj. Itak jih je pa toliko po celem svetu teh revežev brez doma, da ni noben problem dobiti psa kjer koli že.
Cocktica, men se zdi, da bo teh "fotomontaž" še precej  Evil Kiss.
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1675 : ponedeljek, 15.06.2015 : 09:10:19 »

No, meni Nemke tudi rodovniškega (odraslega) psa niso hotle oddat, priporočila gor ali dol, sem menda predaleč Wink. Jebat ga, Balkanc je Balkanc. Evil
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1676 : ponedeljek, 15.06.2015 : 10:53:07 »

No lej, vsaj Balkan je zadost velik za vse  Tongue.
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1677 : ponedeljek, 15.06.2015 : 13:50:02 »

.... če si povedala tudi to, da ti je psa povozil avto, potem je pa sploh razumljivo. Mene tudi težko prepričajo, da jim ne bo še kakšnega kdaj.

....Ne, tega pa nisem napisala.  Lips Sealed   Se zavedam, da mi potem verjetno ne bi niti odgovorili.
Imam z dejstvom, da se je to zgodilo, že tako ali tako dosti težav.   Sad  Najbrž za zmeraj, ker tega se ne da sprocesirati. Vsaj jaz ne morem. Cry

Cocktica, men se zdi, da bo teh "fotomontaž" še precej  Evil Kiss.

OK - če Moja Najditeljica in Rešiteljica tko pravi,  pol bo mogoče že držalo . Ampak mal bom pa vseen še trmoglavla!  Tongue Cool
Cockta Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1678 : ponedeljek, 15.06.2015 : 18:01:28 »

Čestitke za malo žverco tudi od vseh nas  Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1679 : torek, 16.06.2015 : 11:43:13 »


Tole objavljam brez dovoljenja Cockte. Upam, da ne bo videla. Cool Tongue

https://youtu.be/29tSTe03OEA

Čist hepi mama!  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines