mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 08:15:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 317335 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #885 : petek, 29.03.2013 : 00:18:13 »

Vidim ga tudi jaz, ampak vidim samo ovratnico, ki je res lepa in se res šajna.
Samo jaz sem mislila taprave slike od žvali, da jih vidim, če so dobile za jest kej. Ker bo kmalu spet sobota...
A bo treba na kavo, Pepsi?  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #886 : petek, 29.03.2013 : 00:21:12 »

O, teta Cats, kolk si ti Prjazna!    ljubezen  Samo zarad Tebe sm Jst lahko Filemska Zvezda! Še dobr, da te poznam... objem   - A maš mogoče doma še kej Prostora da se preselim KTeb? Ker tuki se mi zdi da sem močno zaTirana.  Huh


- Dej mi sporoč. Ampak čistpo Tihem, da Tastara nebo slišala, ajprou. Če me ti neboš mogla uzet bom pa teto Mačko Mačjo prosila, se mi zdi da bi blo pr njej tud kul.  Cheesy

Sirota Cocktica  Lips Sealed
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #887 : petek, 29.03.2013 : 00:21:48 »

Aja, ovratnica je to ...
Sem mislila reči, da če je to Cockta, sem jaz velikonočni jajček.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #888 : petek, 29.03.2013 : 00:25:13 »

Wauuuu, kakka kul plava zvezdica si ti Cocktica Cheesy Moja je rekla, da bi tut imela tako okolivratnico. Sej je zmešana. Jast bi ji katero ot svojih posodiu pa mi je že use tri pokvarla, baba štorasta Angry Je rekla, da so use zanč ker so mejd in Čajna Sad
A tole se mora u Dojčlandu kupit, da tako lepo sveti?

Fuuul si lepa Kiss

Te pozdraula Roko Louc Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #889 : petek, 29.03.2013 : 00:39:26 »

To je men poslala teta alexandrak aus Dojčland direkt.  Kiss 

Je šla Moja po ene Dojče knjige u Gali pa so ble u VreČki še darile in to za Mene! Noter je bila tale sexy Okolovratnica u - kokr vidte, wunderšene blaue Farbe.   Sam kaj, ko me pa ne pusti, da bi šla jazd sama s kašnim Fantom  u Disko. A si pretstavlate kolk bi tam zažigala midva z Rokotom, usak z eno takole Okolovratnico, a?  Wink

- Sem pa šla lahko učeraj pokazat Okolovratnico na kavo u naš vogalni kafič. Ki se mu reče Coco Loco. Sem mislila, da sem Jast Lastnica tega lokala pa je rekla TaStara da to ime samo pomen Nora Kokta in da mi čist paše da tam not sedim. - Zdej pa rečte, če ni žleht.  Angry

Vaša Cocktica

p.s. Še nobene ponudbe za Posvojitev nisem dobila. Očitno bom klele na Vasi trpela še naprej....
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #890 : petek, 29.03.2013 : 10:12:55 »

Koki moja zlata, ti kr pridi. Se bomo že malo stisnili, pa bo. Pa kovtr imam kar velik. Plus da moje žvale dobijo vsak dan za jest.

Dvakrat.  Cool
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #891 : petek, 29.03.2013 : 11:40:57 »

Kokti, ko se bo Cats naveličala in ko se bodo 3M organizirali k vstaji, lahko pa k men prideš.
Jemo tudi dvakrat dnevno  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #892 : petek, 29.03.2013 : 12:14:46 »

Koki, tudi pri nas je futr dvakrat dnevno, ok, sicer ga je bolj mal, ampak je, pa placa imamo kot toče, tako da velkamenitajm Kiss Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #893 : petek, 29.03.2013 : 13:30:49 »

boga boga Koki  Cry
daj kako slikco, da vidimo, če si sploh še živa.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #894 : petek, 29.03.2013 : 13:55:45 »

Kokta, jasd te z veseljem puvabim, da prideš živet k meni, za jest je dost, sam problem je, ker je poleg moje Zlate Mamice moj Šef še Strogi Atek, ki hoče, da kuŠki neki ubogamo in kar je najhuj, grem velikrat na čuvanje k nadomestni Šefici, ki je Nemški Uficir.  Sad  Pr njej tud za jest ni dost! Sam jst unim tetam, k praujo, da dajo žvala za jest dvakrat na dan ne bi n-č verjeu, ker sem brau kaj pišejo njihove žvale in kako zgledajo, pa jih ziher ne futrajo bolj pogosto kt ub subotah! Pa še tolk fensi ovratnic kt ti nimajo!

Tvoj zaveznik NVMP  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #895 : sobota, 30.03.2013 : 22:56:52 »

In ker je danes sobota, samo preverjam, če je kdo sit v tejle temi  Cool pa če je perjatelca Š. kaj dobila, ali ji je Njena vse sama požrla - ful sumljiva mi je bila danes, kr mal slinila se je, ko je tisto vrečko v žep basala, in pol je nujno mogla it, kao mora na trg pa te fore  Angry
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #896 : nedelja, 31.03.2013 : 15:55:18 »

Kokti, mi zdaj vsak dan postarja cakamo, ker mislimo, al se bos ti k nam v Dojcland preselila (futra dovolj, vsi na Roll Eyes zgornji meji dovoljene kilaze), ali pa bos kr Tvojo na posto dala, da jo malo prevzgojimo s temi Samstagi...  Tongue Mi pa res jemo dvakrat dnevno (macki celo takrat, ko se jima dvigne Angry), plus Leckerliji dazwischen...  plesalec ti samo pridi... pa katerokoli druzbo zraven pripelji objemljubezen lich Willkommen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #897 : nedelja, 31.03.2013 : 23:38:52 »

Tale okolovratnica mi ne gre iz glave  Huh. Me zanima, koliko avtomobilov bi pri nas s ceste zletelo, če bi se naša dva na polnočnem sprehodu tako modro bliskala  Grin Grin Grin.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #898 : nedelja, 26.05.2013 : 10:16:00 »

Da malo spiham prah s teme in preverim, ali ste včeraj dobile kaj za jest trmoglavka
In da sporočim vajini, da njen priljubljen rek ˝Starost ni lepa˝, še kako velja Angry
Včeraj sem na kufetu pozabila vrečko s kosilom butnglavc butnglavc in sem se na pol poti do doma spomnila, ter jo šla nazaj iskat jezen
Da ne bo mislila, da samo ona pozablja borše po kafičih Lips Sealed
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #899 : nedelja, 26.05.2013 : 19:22:57 »

Včeraj sem na kufetu pozabila vrečko s kosilom butnglavc butnglavc in sem se na pol poti do doma spomnila, ter jo šla nazaj iskat jezen
Da ne bo mislila, da samo ona pozablja borše po kafičih Lips Sealed

    A iz tega sledi, da midve ne smeva skup na kofe al kaj?  Cool

- Ja, sestre po dlaki se  pač nalezemo istih navad... Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines