mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 00:06:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 313956 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #165 : nedelja, 28.03.2010 : 21:54:34 »

Kraljične na zrnu graha, oziroma kraljične v velikonočni košari za žegn  Wink  Zelo lepa ekipa ste Coctini  Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #166 : ponedeljek, 29.03.2010 : 22:53:26 »

No, ce imamo mamo Repek imamo sedaj uradno tudi mamo Ceker Azn

dva najbolj - blink blink - nedolzna pogleda


Celo krdelce

(dva od teh - ne izdamo katera - sta se med tekom "svercala" v kosari...in potem je moja Merlin princeska Tongue Wink)

gremo ze tect!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #167 : torek, 30.03.2010 : 07:50:45 »

Špangice, špangice Cheesy Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #168 : torek, 11.05.2010 : 21:12:17 »

Živjo  Cheesy

Že dolgo se nisem javila, ker sem zeloooo zaposlena. Na malo daljše začasno bivanje je namreč prišla k nam moja najboljša prijateljica, horjulčica Čopka. Vsak dan se moram z njo veliko igrati in malo zravsati, na začetku pa sem na kup znosila tudi vse svoje žogice in cufke, da bi jih skrila pred njo. Svoje naj bi prinesla s sabo, a ne - kaj se pa to pravi.  Roll Eyes
Sem hitro naredila red v hiši. Edino tamala Pepsi me še vedno nažene v kot, če si ji tako zazdi. Ne vem, kaj je to za en šmorn, saj je 10x manjša od mene, ampak ko pokaže svoje male zobke, se iz spoštovanja do starejših raje kar poberem...Sem pa zato mlada pa lepa, ona je pa samo lepa.  Evil

V zvezi s Čopkinim obiskom mi je najbolj všeč to, da hodimo ven še več kot prej. Kot pravi gozdni terier sem tako pred kratkim pozirala v svojem naravnem okolju, torej v gozdu.



Ta stara nas je seveda morala tudi vse štiri postrojit za eno sliko, nevemzakaj ji je to tolk všeč. Smo se pa že navadile in dokaj stoično prenašamo vse njene izpade. Evo nas:





Še dobro, da kdaj tud sonce sije, ko gremo ven. Seveda se takrat še težje izognemo poziranju. Mislim... Roll Eyes






Kar se tiče vsakodnevnih aktivnosti, sem vsled pomanjkanja denarja moje šefice prostovoljno prevzela vlogo samohodnega sesalca znamke Roomba, ki baje vse sam pobere in posesa, medtem ko ta velikih človekov ni doma. Sicer ne verjamem najbolj, da kaj takega res obstaja - po mojem je naložila, samo da me lahko izkoristi. Domača Roomba sem torej zdaj jaz in predvsem v kuhinji zelo jadrno in temeljito posesam vse, kar pade na tla. Ni važno, ali pade po pomoti ali namenoma - Roomba at your service. Občasno mi sicer reče tudi Mravljinčar, ker oni baje tudi vse avtomatsko posesajo.
Glede tega zadnjega bi se rada tukaj javno pritožila, ker sem si na Discoveryju zadnjič ogledala dokumentarec z mravljinčarji in oprostite, ampak niti malo jim nisem podobna. V dokaz prilagam sliko svoje šnoflje:




Pa povejte zdej, če sem kaj mravljinčarju podobna.  Angry Prosim lepo.

Tole sta moji seniorski sostanovalki, ki mislita, da jima je v življenju dovoljeno vse. Iz prakse lahko povem, da jima tudi je... trmoglavka





Drugače sem pa kar zadovoljna s številom nas horjulčkov tukaj v Ljubljani. Skorajda ne mine dan, da ne bi koga srečala. Izkoriščam priložnost in jih tukaj vse lepo pozdravljam.  Hkrati priporočam vsem njihovim dvonožcem, naj si mirne duše in čimprej omislijo še kakšnega!  Slišala sem namreč Ta staro, ko so jo spraševali, kako ji znese že več kot en mesec s štirimi psi. Je rekla nekaj v stilu, da:
-eden ni nobeden;
-dva sta komaj kaj;
-trije so glih prov;
-pri štirih pa vidiš potem, ko ta četrtega enkrat ne vzameš s sabo, da ti pravzaprav manjka.  Cheesy

Sam ne ji povedat, da sem to slišala.  Skoz mi govori, da moram bit pridna, ker nas je toliko - pol pa takole ujamem, da ona to vse z levo roko.   pevka Bleferka, vam rečem. Ampak saj jo imam vseeno rada. Smiley


Uf, sem se utrudila s tem pisanjem. Ni lahko bit bloggerka. Flipi, kapo dol - ti si pravi profesionalc, jaz grem pa zdaj kar malo spat.



(Mir mi dej zdej  Evil)

Hov hov do naslednjič!

Vaša Cockta  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #169 : torek, 11.05.2010 : 21:21:19 »

Kako ste luštne vse štiri. Pa kako lepo pozirate. Mravljinčarju pa nisi podobna - si veliko lepša.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #170 : torek, 11.05.2010 : 21:58:45 »

Ampak ste pa lepe vse štiri na slikah, ni kaj Cheesy

Mila sporoča: Uboga, uboga Cockta, kaj pa, če bi ti prišla malo k nama na počitnice  Evil
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #171 : sreda, 12.05.2010 : 06:28:15 »

Uh, štiri blondinke hendlaš?  Shocked Bravo pasja mati  Grin Res so lepe skupaj.  Kiss
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #172 : sreda, 12.05.2010 : 07:06:36 »

Cockta, sem tole prebrala Lunu in je bil zelo vesel, da kaj sliši o veselem pasjem življenju. Hitro se odpočij, pa spet kaj sporoči - je vedno luštno brat  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #173 : sreda, 12.05.2010 : 08:01:54 »

O, kako ste kjuuuuuut Kiss Cheesy
Roombo smo pa tudi pri nas nabavili 8.8.2008 (v Horjulu jih imajo ful ugodno - hint, hint Evil), ravno včeraj je, pa še priklopljena ni bila (se kar sama vklopi) samodejno posesala en kos piščančka namočenega v olivno olje, ki je padel na tla. Pa ne samo to, mi imamo advanced model - zraven še pomije veselje super Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #174 : sreda, 12.05.2010 : 08:13:47 »

 Grin Grin Grin

Še dobro, da zdaj vem, kaj mi taca po stanovanju - male roombice ... cc...cccc...ccc......  Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #175 : torek, 08.06.2010 : 00:34:37 »

Dragi moji!

Jaz se sicer nisem hotla hvalit - saj veste, kako skromna horjulčica sem, cel teden reva preživim ob skorjici kruha. Tongue  Ampak tale moja Ta stara je danes fejst navdušena nad mano, zato vam moram nujno povedat, kaj se je zgodilo.

Imela sem intervju! Tak čist ta prav, zaresen. Za eno revijo, kjer nastopajo samo živali. Sem odgovarjala na vprašanja (kolikor sem pač lahko, itak mi je skoz skakala v besedo  Roll Eyes) in potem so me še slikali. Pozirala sem kot prava profesionalka. No, svoje so naredili tudi priboljški, za katere se vsak pes proda Tongue ampak a veste kaj, sigurno tudi tista Claudia Schiffer pa tista Giselle in Naomi dobijo kakšen košček sira za odrom,  sem skor prepričana.

V reviji bom nastopila baje enkrat jeseni, kar se čisto sklada z mojo podobo "Miss September 2010", ki jo že imam v Žvercinem koledarju. V bistvu se bo mesecu septembru lahko reklo "Bilo kuda, Cockta svuda".   Seveda bom vse moje prijatelje o tem pravočasno obvestila,  da se boste lahko zglasili na terminu za avtograme. Oziroma avtotačke. Pa tudi povečanje naklade sem že naročila. Zdaj pa rečte, če to ni ta prava horjulska kariera?   Cheesy
Šefica pravi, da je ponosna kot pav!  To bi ji sicer odsvetovala, saj sem v leksikonu preverila, da je pav baje ene vrste ptič. Ptiče bi pa jaz vse pojedla in če misli bit pav, se ji lahko zgodi, da jo bom po pomoti za zajtrk.  Tongue


No tolk zaenkrat. Hov hov!
Vaša Cockta ima talent Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #176 : torek, 08.06.2010 : 06:30:10 »

Cocktica - kje in kdaj te bomo pa lahko občudovali in prebrali tvoje modre besede (in preskočili tiste Njene tavskočnjene? Wink Tongue)
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #177 : torek, 08.06.2010 : 08:06:04 »

o teta Cocta, pa mama Čopka  Grin super ste in vidim da uživate... Je pa res da 4 babe v red daje ena baba... uf, razvajenke  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #178 : torek, 08.06.2010 : 10:45:12 »

Saj je prav, da v časopise dajejo take pametne in lepe, in ne vse sorte trol, a ne butnglavc

Če ti pa kaj od tistega pava ostane, pošlji Wink

M & M
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #179 : torek, 08.06.2010 : 17:58:00 »

Cocktica - kje in kdaj te bomo pa lahko občudovali in prebrali tvoje modre besede (in preskočili tiste Njene tavskočnjene? Wink Tongue)

Baje da v septembrski številki revije Moj pes. Nič bat, oaza88, saj bo Moja ziher že 14 dni prej v transu   Roll Eyes in vas bo vse obvestila.  Mislm, kaj moram jaz vse prenašat...bogve kaj se bo še vse spomnila, obcestne plakate mogoče? Moj lajf je čisti safr, vam rečem.

Vaš ubogi Top model
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines