mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 00:09:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 316115 krat)
0 članov in 26 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #315 : nedelja, 30.01.2011 : 19:06:05 »

Cocta, si res skrbna, da gre tvoji na boljše. No, ko ji bo čokolada spet zadišala, to bo pa znak, da je že čist ok.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #316 : nedelja, 30.01.2011 : 19:08:46 »

Pridna Cocta in seveda tudi mali priležnici. Pepsi ti pa se čimprej pozdravi.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #317 : ponedeljek, 31.01.2011 : 13:14:41 »

Hej, dr. Cockta, dr. Missy tukaj!
Sporočam, da je tale klopna prisesanost na bolezen (pardon, bolnika) nujna in nadpotrebna pri okrevanju. Samo res moraš biti pazljiv, ker ti uidejo, dok si reku keks. Moj Šefe je pobegnil, še preden sem mu jaz to po podrobnem pregledu dovolila in glej ga zlomka, čez en teden je bil nazaj priliman na kavč še za dodatnih 14 dni. Matr sem imela veliko dela z njim ti rečem. In če bi me, šalabajzer Roll Eyes, ubogal že prvič in ležal do bolova, tadrugič zih ne bi obležal.
Tako da, kar vztrajat, priznam pa, da ti je lažje, ker imaš v času sprehodov dobro izurjene nadomestke, česar jaz nimam, zato žal nisem mogla izvajat neprestanega nadzora Angry.
Stroga bit, ordnung und disciplin, pa n'č popuščanja, dokler ne bo začela na polno basat čokolade. Pa še pol kakšen dan vztrajat, ti rečem, to zelo pomaga, tisti dodatni dan Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #318 : ponedeljek, 31.01.2011 : 19:10:43 »

Cockta, bjondica lepa, a veš, da je tudi Moja skup padla. Cel teden je odspred in odzad stegla tamale dva tinejdžerja z virozo, zdaj pa pravi, da se niti premikat ne more več, ker "jo je povozu tank".
No, in ker sem jaz piflar do tazadnje črne dlake, sem tvoje nasvete smrtno resno vzel in preštudiral in sem ji zdaj celo popoldne izmenično grel enkat leve, enkrat pa tadesne sklepe. Pa prelupčkal se jo tudi fajn vsako uro, da vidim, če je še vse OK. Mali miško mi pomaga, kot se le da Wink

In tudi v šoli nam cel cajt tumbajo, da je "najbolj važna povezava med psom in vodnikom". Piflarji pa šolo jemljemo smrtno resno in zato grem zdaj nazaj delat domačo nalogo Tongue v posteljo k Njej. Bova utrjevala "močno navezavo psa in vodnika" Grin Kiss
"Prostor" in "hojo zraven" na terena bova vadila, ko bo boljš z zdravjem. Zdaj grem "na prostor" v spalnico Wink

Čau luštne pupe Kiss

Roko szi Krasa
Logiran

Unikatne tablice in portretki
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #319 : ponedeljek, 31.01.2011 : 19:29:31 »

Ijoooooj, pupe pridne! Cockta, lepo pozdravi šefico in sestrice od naju z Rokcem!  Kiss
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #320 : ponedeljek, 31.01.2011 : 21:35:39 »

Cockta povej šefici, da jo vsi ostržkovi lepo pozdravljajo in navijajo, da se čim prej pozdravi... za vsak slučaj pa lahko pošljemo po zvezah tudi kakšno čokolado?
 Smiley ostržkovi
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #321 : torek, 01.02.2011 : 08:58:15 »

Pepsi, če so mačje dlake proti revmi, so pa pazje gotovo proti virozi in ob štirih termoforjih boš ti tik-tak spet zdrava Smiley.
Do takrat se pa fajn stiskajte in crkljajte, pa bo.
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #322 : torek, 01.02.2011 : 09:52:41 »

Cockta, ti si ena super skrbna zdravilska kužica. Sem prepričana, da se bo Tvoja hitro pozdravila in ji to tudi vsi želimo  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #323 : sreda, 02.02.2011 : 15:46:06 »

Koki, ti si boljša zdravilka od doktorža Sove, majkemiMile  Cool Le pazi jo, Tvojo, ker Takšne so res ampak za mojsvetduš res prsmuknjene totalka, nihče na svetu se ne bi spomnil takih butastih stvari počet, kot se jih One, ko so bolne. Razen TRja, ki to itak počne durhmarš, kaj čmo.

Drži se, stara, boljši cajti bodo prišli, prej al slej, pa unidve bolhci enmau pozdravi (ne preveč, da ju ne odpihne  Evil )

M.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #324 : ponedeljek, 21.03.2011 : 01:18:34 »

Prav lepo pozdravljeni vsi! Cheesy
 
Jaz sem pod hudim stresom. (No, bolj delam se, ampak ne Ta Stari povedat). Namreč, pred nekaj dnevi sem se preselila! V čisto drugačno stanovanje, kjer še vse zelo čudno diši. Na srečo božjo sem hitro našla naš prilljubljen kavč in z olajšanjem zviška opazovala, kaj dogaja.  Tudi posteljo imamo še isto, drugega pa nič. Niti ne morem v miru vsega naštudirati, saj je vse še kar v škatlah, po katerih ne smem plezati. Res ne vem, zakaj. 

In ta Kura, ne morem drugač rečt, tretji dan zjutraj ni našla priboljškov!  A si to lahko sploh zamislite.  Za prve dni jih je imela posebej, če bi me tri zganjale kakšno selitveno paniko. Potem pa nastopi četrti dan in ona ne ve, v kateri škatli so klobase. Mislm, kwa....In tako smo ostale brez našega najljubšega jutranjega priboljška. Tu mač, res. Roll Eyes
 
Potem tukaj skoz gomazijo eni človeki z nekimi metri in se prav na glas pogovarjajo. Ko jim hočem pomagat pri meritvah, moram pa  v drugo sobo. Prosim lepo, a je to kej.
 
Ampak, ko pa  zjutraj pogledam skozi  steklena vrata, zagledam sonce!   Smiley In travo, na kateri se nameravam veliko sončiti. Samo mal še počakam, da se pogreje - toliko časa bom modro ždela še na kavču. Ujela sem pa na ušesa, da se obeta nakup nekega ležalnika z zelo debelo blazino. Ta bo verjetno zame, saj Moja ve, kako sem rada komot. Ona bi kao na ležalniku včasih kaj brala, no ampak to bomo še vidl. Cool
 
Me tri žverce se  tukaj zelo dobro počutimo, čeprav je v stanovanju še veliiiiko škatel in čeprav še nimamo kuhinje. Imamo pa zato ruske lestence: sam žarnice s stropa visijo. Tongue  Prav tako trenutno baje nimamo denarja niti za burek. Ampak ker jaz bureka ne jem, me to niti tako zelo ne zanima. Zame se vedno kaj najde, Ta stara pa naj bo malo lačna. Ji ne bo škodilo, če malo shujša v rit.

Ja nove slike bo pa naložila, ko bo našla kabel...zato danes prilagamo samo eno malo starejšo. Na škatlah sicer okvirno piše, kaj je not, ampak ravno salamenski kabel ni nikjer specificiran. Nekaj se je sicer jezila, potem pa se je vdala v usodo in nam razdelila piškotke. Pa se imamo fletn'  tud brez kabla.





Kako ste pa kaj vi?


Čau  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #325 : ponedeljek, 21.03.2011 : 09:42:49 »

O, preseljeni in z lastno travco. Zakon Cheesy bravo veselje
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #326 : ponedeljek, 21.03.2011 : 10:23:41 »

O super, čestitke, stanovanje, pa travca, pa ruski lestenci (skor me je pobral Grin), skratka tole je velik korak!
Tudi ležalnik zate še bo, boš vidla, Cocktica Kiss!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #327 : ponedeljek, 21.03.2011 : 10:35:58 »

Aaaaa, čestitke! Veleposestnice ste postale, s svojo zemljo?! Ful lepo, vesela za vas. Cheesy
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #328 : ponedeljek, 21.03.2011 : 10:43:35 »

Čestitke Cheesy. Ravno zdaj, ko je sonček, sem mislila na vas in vas hotla zbezat na Grad Cheesy. Saj bo to še mogoče, a ne?
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #329 : ponedeljek, 21.03.2011 : 10:58:14 »

Veš kaj, Koki, če tebe ne bi bilo, nikoli ne bi slišali, kako vam je pravzaprav tam na deželi, ker tisto, kar una Tvoja pripoveduje je bolj pe pe, a ne Wink
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines