mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 17:02:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 310338 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #285 : sreda, 08.12.2010 : 11:01:14 »

Cocktica, ne bit zaskrbljena - pomoje je tvoja Šefica še bolj živčna, če bo s tabo vse v redu, kot si ti sama Smiley

Vse najboljše za obletnico in šefuj uspešno še mnogo let Kiss Kiss
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #286 : sreda, 08.12.2010 : 11:15:20 »

Cockta, čestitke Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #287 : sreda, 08.12.2010 : 11:18:13 »

Cockta, na zdravje in še na mnoga leta! Fiju, kolk ti pa rdeča paše!! Cool

vaš vdani dvorni fotograf Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.337


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #288 : sreda, 08.12.2010 : 11:26:07 »

Cockta, čestitke ob obletnici tudi od nas Cheesy Grin
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #289 : sreda, 08.12.2010 : 11:38:04 »

Cocta, čestitam in se čist strinjam s tabo, da si najlepšejša (čeprav sta freh yorkici tudi lepi, ampak pšššttt, bom tiho in ne bom nobenmu povedala).

Bi pa rada videla sliko tebe v kombanezonu, ker mi tudi razmišljamo da bi nekaj takega nabavili za tačke pokrit.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #290 : sreda, 08.12.2010 : 12:50:29 »

Koki, lubica, n-č ne skrbi, Tadruga, ki te bo vahtala (al pa Tadrug, še boljš) zihr ne ve, kje je omejitev za futr, tko da - ja, kaj naj rečem, vsaj šest dni boš lahko sita, a ne Wink

Pa čestitke, da si tolk zdržala z uno Svojo, zagamana reč, dost je vedet, da se z Mojo druži, našla krpa zakrpu  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Mila  Kiss Kiss

P.S. Aja, na frizuro se ne upaš prit? Tudi prou  Evil
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #291 : sreda, 08.12.2010 : 17:29:48 »

Cockta, čestitke tudi od nas.
Pa poročaj prosim o darilu in zabavi. Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #292 : sreda, 08.12.2010 : 18:23:58 »

Čestitke tudi od nas.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #293 : sreda, 08.12.2010 : 19:33:52 »

Oh revca Cocta, šest dni je ne bo? Ta bo pa dolga. Upam, da ji bodo izplačali kak fejst dodatek (po možnosti v Mesu) za ločeno življenje.
Kadar grem jaz na službano pot, se naša Pega usede na domači prag in tam sedi in gleda na cesto vsak prbožji dan tja do polnoči (z izjemo cajta za zajtrk, večerjo in žvake... Tongue) in me čaka. Ti odsvetujem tako početje v tem vremenu, ti raje poležavaj, delaj ksihte uboge sestradanke v vrtcu, da te bodo fejst futrali, pa jemlji vrtec kot dopust brez staršev Wink
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #294 : sreda, 08.12.2010 : 20:39:27 »

O, Cockta, čas gre pa res nekam hitro. Čestitke tebi, tvoji šefici krdela in sopesjankam za 3- letnico od našega tropa. Sedaj je najbrž že povsem jasno, kako je bilo z Mesom in ostalimi darili. Na kombinezon se pa tudi pri nas že zelo čaka, saj je Mala takoj mokra do hrbtenice.
Sicer pa gresta Lun in Mala med mojimi službenimi potmi "v kolonijo" in se imata vedno super fajn. Še na FB- ju se o tem poroča  Wink Sicer ga s hrano ne moreta nič kaj preveč biksati, ker je vse zelo natančno vnaprej odmerjeno, ampak je pa drugega žuriranja, pa priboljškov in dobre družbe tolk, da sta čist zadovoljna. Lepo se imej, pa hitro spet kaj sporoči, kako ti gre, lepotička biondasta lepa  Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #295 : sreda, 08.12.2010 : 22:11:16 »

Cockta, čestitke za obletnico! Smiley Luštna punca si! Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #296 : sreda, 08.12.2010 : 22:55:05 »

Iiiiiiiiiiiii, tanajlepša in tanajbolblont praznuje Kiss Cheesy
Da bi ti še doooolga leta pri Tvoji leta tekla namazana z maslom pa z meskom podložena Wink

Kar pa se Vrtca tiče - veš, mi na Sindikatu imamo vse une kurikulume in minimume pribeležene, tako da lahko takoj vse to pošljemo Ravnateljici tvojga Vrtca in bo morala upoštevat silom ili milom. Tistih papirjev je grozno dosti, sam ne se bat - notri tudi grozno dosti piše o Mesu, Klubasah, Poli in drugih zakonsko določenih zadevah za doseganje vsaj minimalnega standarda Kvalitetnega vrtca Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #297 : nedelja, 19.12.2010 : 21:45:59 »

Dober večeeeer! Cheesy

Kako ste kej v tem ta pravem mrazu?  Jest sem kar u redu. Sem  bila tooooolk vesela, ko je Moja pred nekaj dnevi prišla nazaj domov, da sem ji takoj strgala najlonke.  Evil Čeprav se to ne sme. Dobro vem, da se ne smem po njih s kremplji obešat - sam veste kaj, drugič naj pa ne hodi za tolk časa od doma, aj prou. Resnici na ljubo moram priznat, da se ni nič jezila name - mogoče je pa vmes malo pozabila, česa vsega ne smem delat.

Za ta nov sneg sem dobila tudi novo obleko.  Smiley Ki se ji reče mensezdi  kamion? Kameleon? Kombajn? Kombineža? Kombanezon? V glavnem, neki tacga. Izgleda pa takole, da boste vedli, o čem govorim. Voila:




Potem pa še fon forne:



in fon hinten:



Se razume, da jasno SPET nisem bila ta glavna in so kombanezone dobile tudi moje so-sprehajalke. Valjda. Npr. horjulka Čopi:








Razen Pepske, ki ima prekratke noge  Roll Eyes in ji nobeden ni bil prav. Za tolažbo je ona dobila novo bundico, modernega odtenka Arjave barve. Ampak če mene vprašate, ji Ardeča bolj paše.





Najprej sem se držala kot pejd-no-v-rit, potem pa sem pogruntala, da tudi v kombineži lahko dirkaaaaaaam!



Tudi mamica treh grehkov je še vedno v formi:





Seniorka Sherry, rahlo zamegljena - čeprav Moja ni nobenega kuhančka ruknila pred sprehodom. Vsaj ne, da bi jo jaz vidla... Smiley





Evo nas še vse na kupu:




Potem smo šli kokr "na kavo". Ja jest nisem vidla nikjer nobene kave, lepo prosim. Malo sem zadremala in si pogrela ledene tačke in ko sem odprla oči, je bila na mizi samo ena VODA. Mislm...vodo imamo pa tud doma, zato pa res ni treba po lokalih hodit, sem rekla. V času resece....recese...recesitiranja (al česa že) je treba šparat. Je tako?




Potem moram pa še objavit eno sliko posebej za teto Cats, mi je naročila Moja.  Tongue Ma kdo bi te dve razumel...ampak tukaj se baje tud dobi denar za Klobase, potem pa naj bo. Samo, če mi še dolgo ne bo spet tja zbrisala za cel teden...pa še teto Cats s sabo vzela, mi z Melijem pa Milo pa en žur udarimo in vas vse povabimo. Kaj mislite? Evil




Tole je pa naša letošnja božična znamka. Zraven si predstavljajte še Ardeč okvirček, pa bo:



Zdej bom pa nehala nakladat za danes.  Uživajte na snegu in kar strgajte Svojim kakšne najlonke. Zdaj je tak čas, da ziher ne bodo hude. Wink

Čau
Cockta, horjuska odvisnica od Salame, sicer pa  Pravi Angelček   

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #298 : nedelja, 19.12.2010 : 21:53:17 »

Iiiiiiiiiiiijoooj, kakšna fajn kombineža Cheesy Ti, Cockta, jaz bi tudi kaj takega imela, ker me moj tamali črni skozi po celem snegu vlači, pa sem vsa kepasta. A misliš, da imajo take kombineže tudi za mame? Grin

Super ste vse tri pupe na znamki, tole bi lahko bla kar ena obvezna dodatna znamka za čez vse leto, če mene vprašate Wink
PS: Cockta, povej Tvoji, da se v takem mrazu resnim damam itak ne spodobi nosit najlonk a je prav Tongue Je treba imet kar debelo kombinežo pod krilom Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #299 : nedelja, 19.12.2010 : 21:54:11 »

Koki, hvala ti za tole sliko, od nekoč sem glih to hotla videt in lej zdaj, Božiček prnesu Kiss

Drgač ste pa take Ardeče lepe, da te kap. Kaj čmo, to so dejstva. A ste Vaši tud kaj zaublečt kupili, al bo še naprej Abšlesana? Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines