mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 12:18:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 317382 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1005 : petek, 07.03.2014 : 12:32:27 »

Je skor tud ona kupila pesek, čeprou pr nas nimamo Mačk

To se da pa hitr zrihtat  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1006 : petek, 07.03.2014 : 16:20:01 »

Aja vrečo Ribic za Domov mi je tut kupila, sem čist pozabila povedat.  Undecided  No mogoče jo bo pa tale Škrtost mal popustila zdej ko ste jo Use tko fajn naPi***** da me mora FUtrat.

C.  Cheesy
Afro

Usak dan bom Moji naročil da Jo mora Gnjavit še pa še!

zalo sem Veseu Zate, draga Prjateljca Kiss

Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1007 : petek, 07.03.2014 : 17:41:07 »

Ja, končno je tavelika Pepsi po dolgem času s sabo pripeljala v Galija še takosmate! Zadnje čase ji čist zmeri prišla sama, kao spotoma iz službe itd...sami izgovori, vam rečem Roll Eyes.

Sploh ne dvomim v pravilnost moje odločitve, da je Fifi1 stalna ponudba v Galiju Smiley, sem pa prepričana da bo tudi sam z veseljem prebral vaše pohvale Cheesy!
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1008 : petek, 07.03.2014 : 23:15:15 »

Cockta, ti si moja rešiteljica in inspiracija!  Kiss

Maxl
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1009 : ponedeljek, 10.03.2014 : 11:52:54 »

Dober dan, pa čeprav malo poklapan. Lips Sealed

Sporočam usem svojim Perjatlom, da moje veselje z Repki od Junca res ni trajalo dolgo.  Škrtica je sicer Učeraj spet prinesla en svež Rep iz trgoVine in jazd sem  tud ga jadrno zmaZala. Pri tem sem Zilo uŽivala in sploh je blo Fajn in FinoKrasno. pevka

Popoudne sem malo lenarila in Tastara je misnla da sm že Use preBavla. Jok, neki mi ni blo dobr u žeLotčku in sem se že na spreHodu bolj vlekla, sam je Ona strokovno ocenila da mi je Vroče. Ker je blo tolk Sonca.  No Vroče mi je blo res en mal, sam sem se Reeees slabo počuTila in zato sem tud zbruhala mal repka kr tja u Vaško Travo.

Takoj sem jih slišala, da sej ona je VEDLA, da sm jaz občutljivka in da res zlo čudn kako da se to ni zgodilo že Prejšn Teden. Roll Eyes 

Moram pa povedat da sm bla potem ponoči Res Ena Velika Uboga Reva ker sm bruhala še več Krat, pa tud Kakat sem tekla dva Krat in to sem komi zdržala do Trave kjer se je kar ulil iz Mene.

Sledi Žalostna Novica Dneva na Radijotu:

....In tako se je zakLučla Cocktina  Karijera Glodanja Kosti, Repov in vsega kar je še tkole Dobr. huh Prav dolg ni trajala... Undecided  Moja neki Pametuje da mi noče škodit - no bom vidla, če jo bom šeGdaj prepričala, sam se kr mal Bojim, daNe!

Danes sem na diJeti ozeroma kr na Postu, pa me uBistvu hrana tud ne zanima še zaenkraT. Usem vam ki lahko jeste govejerepke neDa bi vam blo slaBo pa želim doberTek!

Cockta iz Bolnišnice naSredimesta kjer sm u varstvu
tud varuška mi ne sme dat nič zajest press butnglavc
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1010 : ponedeljek, 10.03.2014 : 11:55:01 »

Ja, revica pajsa, no! Cockta, in šefla, pocajtajta se.  Kiss Kiss Kiss
Mi bomo na podlagi teh poročil še malo počakali s tekom 5 +/- nadstropij.  Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1011 : ponedeljek, 10.03.2014 : 14:09:37 »

Booogica  objem objem !
To pa ni fer  trmoglavka, da ti ostaneš brez dobrot.

Hvala za update, ker zdaj bomo mi počakali dva tedna, preden gremo po naslednji repek.
Pocajtaj se  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1012 : ponedeljek, 10.03.2014 : 14:11:05 »

Zelo Sem Žalosten zaradi tej novic na RadiJotu, Koktica Cry
To usekakor ni FER! To je velika krivica da kuŠek ceu teden čaka hrano potem mu je pa Slabo ingre hrana ven is njega Undecided

Ne samo dasi ti itak skos Lačna, še takrat ko Ti končno Tvoja prvošči kaj Dobrega zapodZob ne gre nič U redu Undecided
Velika Škoda jeto.

Ampak veš kaj! Tudi če ne boš smela več Jest Surouga Repa, naj pa te Tvoja ki se hvali dati želi Najbolše pelje usaj 2krat na Teden u Trgovino k stricu Fifiju! Pa si boš tam kaj izbrala kar ti bo pasalo za Žilodec inza ritko!

Polupčke pošilja Roko! Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1013 : ponedeljek, 10.03.2014 : 19:18:57 »

Ajeeeej. Lips Sealed Uboga Cockta, res ni fer. Sad

Mi še nismo prišli do repa, ampak samo do tiste vakumsko pakirane zadeve iz Gospoda Ljubljenčka, ki pa mislim, da je svinjska. Oba sta ok, samo prav smešno sta izkakala še koščke kosti (tiste mehkejše gobaste dele, ki sta jih pojedla). Shocked
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1014 : ponedeljek, 10.03.2014 : 19:25:58 »

Ganz natur priboljški iz mesnice + mali kužki = veliko sranje slaba prebava slaba prebava
Čist ejnfoh.
To je žal rezervirano za Velike Živine.
Pocajtaj se, Coctica. Kiss
ščetkajenašanajboljšaprijateljicapress Roll Eyes

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1015 : ponedeljek, 10.03.2014 : 21:00:40 »

Koki, če gor ni pisalo Cocktail, ni dobro zate - naj ti Tastara kupi zadeve, ki so preverjeno fajn!  Evil
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1016 : ponedeljek, 10.03.2014 : 23:18:49 »

Zelo traurig Novico Dneva je bilo slisati tudi na nemskem Radijotu, draga Kokti.  Sad
Vsi upamo, da ti bo kmalu bolje Kiss in ti sporocamo, da je s to Novico konec (se predno se je uradno sploh zacelo!) tudi nasega upanja, da bi Sefici po dolgih letih spet nasli pot do Mesnice... Nix ne bo, ti recem!  jezen
Küsschen ti posilja Snupko s familijo, drzi se v teh posr**ih postnih cajtih in misli pozitivno. Ni hudic, cakamo, da bodo Tastare spet kaj pametnega na Forumu pobrale...  Wink  objem
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #1017 : ponedeljek, 10.03.2014 : 23:51:10 »

Draga Voditeljica našega Sindikata Lačnih Ust super, midva upava, da ti je hitro odleglo po tem zahrbtnem Angry napadu na tvojo PreBavo in dasi že Uredu in pripravljena na nadaljevanje Našega Boja plesalec. Vsi člani bomo očitno morali zilo paziti na svoje zdravje Sad ker zgleda, da skriti SoVražniki Angry ne počivajo in so kar naprej na preži Huh. Midva sva sTabo! Kiss
Sonny in Miži
sovražnikisopovsodokolinas press
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1018 : torek, 11.03.2014 : 02:09:45 »

ker zgleda, da skriti SoVražniki Angry ne počivajo in so kar naprej na preži Huh. Midva sva sTabo! Kiss
Sonny in Miži
sovražnikisopovsodokolinas press

Res je! Souražniki NIKOL ne spijo, to je skor tko kot moja tastara!
Sovražniki so povsoT okoli Nas in Jast na to že doUga tri leta Glasno opozarjam (pa Sonny tudi kolkor vem!) in me nobeden NE upošteva še več - utišajo nas zmeraj! Lips Sealed

Jast sem Prepričan daje tole Zarota!

Ganz natur priboljški iz mesnice + mali kužki = veliko sranje slaba prebava slaba prebava
Čist ejnfoh.
To je žal rezervirano za Velike Živine.

Tole ne vem kako je ker Meni moja reče dasem "veliko teslo". Ampak Jast mislim da je to IndovidOalno od kuŠka posameznega odvisno in od Osebe ki proda meso čeje dobro alpa ne. Jast poznam Pikinazerja od 5 mescov starga in sega bojim ker Beuska - ampak ta ima raT domače meso ker imajo doma Kravo in rat to je. In tudi ot Mesarja meso in kosti. In nima driske. On je pri Tasrečni stranki Pesov Wink
Pa tut Bendžy je mali kuŠek od Ane in on tut je srovo meso bres Mesarja od Ouce domače.
Jast si mislim da eni kuŠki se zlahka navadijo na še kako drugo Hrano kot kuhano in ene brikete, eni pa se ne morejo Celo žiulenje in so Žalostni ker jih potem Trebuh boli Sad
Jast imam srečo!

Vas pozdraulam Roko ki sem se glih mal prej nadišaviu z de Lux Parfumom taman za to da obeležim Žalostno novico od Cockte Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1019 : torek, 11.03.2014 : 08:44:46 »

Ja, Koki, nehi ga no sračkat...  Sad

Midva mava na sumu, da je blo mal preveč meska na temle repku za tvoj želodček.  Undecided
Ker najina tut zmeri izbira tiste kose, ki jih že mesar bolj kot ne obgloda.  Angry Lips Sealed
V nasprotnem primeru kuj/prec s probiotiki in Ranitalom okol leta. Pa s papirnimi brisačami in vrečkami tut, če sva čist poštena.  Sad

Povej tvoji, da ti nej čajčka iz posušenih borovnic skuha, če še nisi boljš.  Kiss Kiss
Te pozdravlava v tvoji mizeriji  Kiss Kiss SinM
Logiran
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines