mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 22.07.2024 : 23:26:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 67   Dol
Natisni
Avtor Tema: 1000 € za Horjulštajn  (Prebrano 130943 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #825 : četrtek, 10.07.2008 : 22:21:18 »

Ja kdo pa je sploh ta "gospa" Moškrič? Da si ne bo kaj naredila. Mater, kako so vsi pametni.
Klik
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
timijan
Urška K.
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 45



« Odgovor #826 : četrtek, 10.07.2008 : 22:32:58 »

Sem se namenla spat, pa sem si premislila, ko sem prebrala razna pametovanja o norcih, ki dežurajo za računalnikih, ki goljufajo, pa blablabla...Bom rajši ša malo podežurala do polnoči in dodala še kak klik ali dva. A ne? Roll Eyes
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #827 : četrtek, 10.07.2008 : 22:44:34 »

Obtoževanja, da nekdo goljufa, so tako ali tako vedno prisotna.
Sploh se rado obtožuje tiste, ki vodijo.
Jaz bi celotno glasovanje razveljavila, pa ne zato, ker bi bila komu fouš (  Roll Eyes ), ampak preprosto za to, ker je šlo za preveliko konkurenco in s tem posledično - nepošteno glasovanje.
Ja, ja...napadite; da je vse ok in da je vse prav in da ni nihče od vas nič goljufal in da sem fouš in da sem grozna, da tako mislim...tisti, ki ne razumete, kaj želim povedat.
Tisti, ki pa razumete pa veste o čem govorim.
Prepričana sem, da je na seznamu par družin, ki bi jim denar prišel bolj prav kot ostalim.
Seveda pa ni tole ''socialna pomoč'' in tako bo šel denar tistim, ki poznajo največ ljudi, imajo najboljšo kampanjo in ki imajo določena znanja.
Seveda tudi svet ni pošten in vemo, da gre denar največkrat tistim, ki ga že imajo. Ampak to bi bila popolnoma drugačna debata, ki ne spada sem.





Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #828 : četrtek, 10.07.2008 : 23:01:02 »

Nyssa, se popolnoma strinjam s teboj in tudi jaz bi vse skupaj razveljavila. Pri tem tekmovanju definitivno ni šlo za enke možnosti za vse, kar sva tudi midva poudarila v najinem dopisu poslanem Radiu Center. A odgovor je bil, da so razmišljali o večih različnih načinih glasovanja, a se jim ta zdi najbolj primeren in ker so enkrat že znulirali glasove, ne bi bilo primerno, da bi to naredili še enkrat. POleg tega pa so vsi glasovi prišli iz različnih IP-jev.

To kdo denar potrebuje in kdo ga ne je totalno mimo debata, ker 1. ga potrebujemo vsi in 2. bi se potem moralo glasovanje imenovati največji revež.
Pa roko na srce, nobena od predstavljenih družin, ne izgleda ravno ubogo. če bi se že šli tako, potem bi moj glas definitivno dobila Ika, ker se mi zdi, da sta poštenakarja in da nimata ravno z rožicami postlano ali pa tista mamica s tremi fantički.

Kar pa se tiče kampanije - namen Radia Center je bil, da bi čim več ljudi izvedelo za njih. Namen družin pa, da čimveč ljudi glasuje zanje. Simple as that. Kdo pa je koga obvestil, to je pa druga stvar.
Če o akciji ne obvestiš niti sorodnikov, potem nimaš niti najmanjših šans, da bi zmagal.
In enako je s prijatelji - če se celo življenje držiš ob strani, ne navezuješ novih kontaktov in prijateljstev, potem niti ne moreš pričakovat, da bo ogromno ljudi glasovalo zate.
Jaz sem drugi dan, ko so zablokirali sistem, samo s poslanimi emaili in sms-ji v parih urah dobila preko TRISTO glasov in to samo tistih ljudi, ki me poznajo neposredno. Posredno preko njih in vas tu na netu, pa je stvar prešla vse meje. Nikoli si nisem niti najmanj zamislila, da bom deležna takšnega supporta.

Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #829 : četrtek, 10.07.2008 : 23:02:46 »

No, če gremo od začetka, potem se bom pa še jaz prijavila z mojo tamalo  Tongue Sej 2 sva tudi družina, anede sva? Pa dam 90% horjulčkom. A to bo ok? Ker jaz pač rabim keš, da imam vsega polno rit, mi ne more noben očitat. Al kaj bo potem narobe? Ziher spet kaj. Mater, ste foušljivi, res.
KLIK KLIK
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #830 : četrtek, 10.07.2008 : 23:07:53 »

Jaz tudi klikam in vsem prijateljem namorim vsak dan z istim mailom da naj klikajo in naj ne pozabijo  Tongue Grin
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #831 : četrtek, 10.07.2008 : 23:08:52 »

joj Pmaxi,kaj res zgledamo tak obubožani.pa menda ja ne zato ker je moj v banduri na sliki.je med službo uletel na interviju in mi zdaj vsi to banduro očitajo.
ja bi mi denar prišel pošteno prav,tak kot vsem,sam taki reveži pa res nismo..Wink
drugače bi pa res najrajš vidla da se vse razveljavi in da enostavno izžrebajo eno družino,pa je.
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #832 : četrtek, 10.07.2008 : 23:13:31 »

najbol se mi smilijo tisti ki so že pri pod 100 glasovi enostavno obupal
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #833 : četrtek, 10.07.2008 : 23:23:49 »

Pmaxi, Radio Center je fajn tole pogruntal. Škoda samo, ker ni računal na vso kri, ki bo zavrela ob tejle (in še kakih podobnih) akciji  Undecided Radio bo sicer dobil večjo reklamo, njegova stran je šla okoli po vseh mejlih in reklamah, mislim pa, da bi družine bolj premislile, če bi vedele, da bo tako, kot je.
Sigurno je vsaka družina zase prepričana, da bi morala zmagat, če bi sodelovala jaz s svojo, bi mi tudi bilo do zmage. Seveda, zakaj se pa prijaviš drugače,kot za to, da boš zmagal  Smiley
No,kot povedano - vsak se je znašel po svoje in prav je tako.

Kdo pa je fouš, je pa spet takooo brezpredmetno razglabljat in obtoževat vsepovprek.
Recimo, jaz sem bila obtožena, da sem ''fouš'' (ne, ne morem preko tega, res ne), pa se sprašujem, zakaj sem pravzaprav bila obtožena tega?
Ker sem povedala svoje mnenje?
Ker sem si drznila bleknit nekaj, kar se drugim ne zdi prav?
Ker če bi bila fouš na vsak easy money, potem bi zdaj lahko pobijala okoli vse politike, pa direktorje, pa predsednike teh in onih komisij, pa celo svojega brata (hej, saj zasluži več od mene, pa še manj dela kot jaz  Tongue ), pa še koga  Roll Eyes Ker delajo nič, dobijo pa veliko. Z razliko od večine ljudi, ki delajo veliko, dobijo pa nič.
V glavnem, spisek bi bil zeloooo dolg.
Če sem pa fouš pri tejle akciji, sem si pač sama kriva, ker nisem prijavila svoje družine in sem lahko jezna sama nase   Roll Eyes
Nekateri zavidajo, drugi pač ne. Ali pa: nekateri zavidajo določene stvari določenim ljudem, nekateri pa ne  Tongue
Mi pa gre na živce in to precej, mišljenje: Če nisi Z nami, si PROTI nam.  Roll Eyes

In spet za vse tiste, ki me ne razumete:
Da se ne bo našel kdo, ki bo vrtal v mene z vprašanji, če nikoli nisem bila zavistna.
Menim, da je zavist popolnoma človeška stvar,povzročanje škode ali pa česa podobnega zaradi nje, pa je za moje pojme precej bedno.

Pmaxi, Vovčakovi, kdorkoli bo zmagal- zastonj nakupovanje bo vsakemu prav prišlo  Smiley
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #834 : petek, 11.07.2008 : 05:54:48 »

Ika, še enkrat si preberi zgoraj:

Pa roko na srce, nobena od predstavljenih družin, ne izgleda ravno ubogo.

Zakaj ti, ne vem, tak feeling sem dobila ko sem gledala predstavitve.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #835 : petek, 11.07.2008 : 09:52:18 »

No, danes ponoči v času od 00.20 do 00.40 so Vovčakovi dobili 140 glasov. Mi pa 15.
Ampak zdaj bom šla zanalašč, iz čiste trme, še čez cesto v Cyber cafe glasovat.
Klik! (kletvic verjetno ne smem pisat...)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #836 : petek, 11.07.2008 : 09:56:35 »

Ne glede na folklorne domace se vedno klikamo in se bomo. Ne daj se, Pmaxi.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #837 : petek, 11.07.2008 : 10:04:53 »

Saj klikam, klikam, še ponoči si navijem uro da kliknem  Grin
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #838 : petek, 11.07.2008 : 10:10:34 »

Ja kdo pa je sploh ta "gospa" Moškrič? Da si ne bo kaj naredila. Mater, kako so vsi pametni.
Klik

Takrat ko se je dalo kar klikat, so dobro glasove zbirali Wink.... sedaj jim gre pa malo slabše Roll Eyes

Pri nas se klika, in sem zlobirala pri vseh, ki jih poznam da klikajo  hehe Cool
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #839 : petek, 11.07.2008 : 10:30:33 »

Klikamo, da priklikamo 1.000 EUR za Horjul. Ostalo nas ne zanima!
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 67   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines