mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 21.08.2024 : 00:27:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 183031 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #810 : četrtek, 01.09.2011 : 14:04:22 »

Ja, revica, se vidi, da je že nekaj mesecev od konca šole. Ko bi ona vedela, da se v soboto spet začne pouk!  Cool In da jo po pouku čaka še The piknik! Po mojem, da bo po soboti dva dni spala  Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #811 : sobota, 10.09.2011 : 18:36:29 »

Sem gruntala, kako to, da sta na fotonatečaju samo dve moji fotki, ko pa sem vendarle poslala tri.  Shocked Pa se mi ni dalo Jane nadlegovat s tem, postranska stvar, aneda  Tongue
Prejle pa bulim v gmail, zakaj pri božičku mi piše, da imam eno neposlano sporočilo, ko pa vendar nimam kaj imet neposlanega... Japajade! Blondinka jaz! Evil
Lepoto od moje nasmejane Pegice sem pozabila poslati.  Kiss


Tole je posneto na letošnjem mojpes.net pikniku. Pega v vsem njenem žaru in zadovoljstvu, v dobri družbi pasjih prjatlov in ŽOGE  Roll Eyes Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #812 : sobota, 10.09.2011 : 18:53:22 »

Ja pa iiii, kakšen obrazek Kiss ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #813 : sobota, 10.09.2011 : 19:11:02 »

Eh, ja, Pega, tale tvoja je pa tud ...  Roll Eyes No ja, čeprav ni poslala Jani tele fotografije, jo je pa vsaj objavila, da lahko vsi vidimo kako zelo lepa si in kakšen lep nasmešek imaš!  ljubezen

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #814 : nedelja, 11.09.2011 : 09:08:32 »

Kera lepa Pega Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #815 : ponedeljek, 12.09.2011 : 13:25:25 »

Nasmejanka sladka!  Kiss
Miskica, včerjašnja torta je bila fantastična, naša Luna je nad tvojo kuhinjo navdušena. Tudi Trina je veselo lizala in prčkala ven sebi ljube okuse, kar si je luna prihranila za zvečer...  Tongue
Ehm, torto smo tudi razdelili med veterane in večina jo je z užitkom pojedla, razen nekaj zbirčnežev. Edino, do tja je prispela malo razmazana po pokrovu, ker mi je uspela padit naravnost na "glavo". Zato pa v naši temi dolgujem slike žurke v petek, da se ve, kakšna lepotica od torte je to bila.  Wink Kiss Doma je vseh pet pesjanov imelo super pojedino.  Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #816 : torek, 08.11.2011 : 23:06:45 »

Se režim king-royki in njenim težavam z lačnim srebrnim tatičem.... pa bi blo boljš, če bi bla lepo tiho in se ukvarjala z našo hišno limono, horjulsko zjalko, vedno bolj lačno Pego fon PegušAngry

Sej ne vem, al ona res voha nosečniške hormone in je že silno zaskrbljena nad svojo prihodnostjo, al jo spravljam v stres s tem, ker sem tolk več doma kot prej, ko sem delala cele dneve, pa se reva uboga nikakor ne more pošteno naspat al nevemkajjifali! Ker njena silna lakota in limonavost se stopnjujeta iz dneva v dan.  trmoglavka

S hrano smo prišli tako daleč, da zdaj nič več diskretno, ampak prav vsiljivo straži pred kuhinjskim pultom in nimaš šanse, da bi kar koli prehrambenega pripravil, ne da bi na tleh nastala OGROMNA luža pasje sline.  jezen

Nekdanje fehtanje z milimi okami se je spremenilo v vsiljivo "pobiranje davka" na vsak vstop v kuhinjo.  jezen In ko jo grdo pogledam (naveličana prehranskega terorizma), se naredi booogo bogico nadbužcasto  butnglavc, poklopi glavo in še vsa od sline, ki se ji cedi s kotičkov goflje, odrevsa v svojo posteljo, s katere ima tako in tako popoln nadzor nad dogajanjem za štedilnikom. (Še dobro, da je comfort nepremočljiv!!!!)

Še huje kot pri meni pa je, kadar v kuhno stopi misko! Ker pri njemu so pojavne oblike tega pegastega prehrambenega terorizma še veliko hujše. Zdej je že tako, da me misko kliče, naj posredujen, ker ga "Pega tako gleda, da ne more več v miru jest".  butnglavc

Aja, seveda, ob tem je treba povedati tudi to malenkost, da je revica kljub obilici hrane prvič v svojem pasjem pasjem življenju suhcena (!!!). Mende tolk suhcena, da mi misko (kljub vsakodnevnemu pasjemu teroriziranju) že trka na vest, kaj bom naredila, da revca ne bo več tako suhcena. predaja. (Ja, misko. Gotovo. Bomo še malo povečali vplačane davščine na prehrano. Pa še njen zajtrk, večerjo, malco, prigrizke.... bomo povečali, da ne bo tako shirana.)

In potem naj ženska v miru uživa zadnje mesce "svobode" in "mobilnosti".  Roll Eyes Očitno vojaška vzgoja ne zaleže več. Jo bo treba poslat na kak dopust v horjulske pesjake  Evil (gotovo se bo dalo s puncami gor na hribčku kej z menit, vsaj za čez kake praznike, ko je ponavadi manj navala). Morda bo potem spet bolj hvaležna za vse, kar ima doma.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #817 : torek, 08.11.2011 : 23:10:32 »

Ja, kaj, namesto tebe ona zdaj papa za dva Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #818 : sreda, 09.11.2011 : 00:17:39 »

Jao miskica, dobrodošla v klubu "večno lačni". Cool

Naš se slini, kot da imamo bernardinca doma, brišem po tleh vsak večer po pasjem obroku. Vse kar sem uspela namudrit je to, da pred kuhinjo čaka na tepihu, tako da kapa slina na (že tako umazan) tepih, ki bo kmalu končal na smetišču.
Moraš biti zelo pazljiva s slino, ker jaz sem enkrat skoraj na tazadnji pristala, ker se mi je spodrsnilo na poslinjenih ploščicah.
Naš se slini celo med prehranjevanjem in se mi niti ne sanja, kako to preprečit.

In te lačne oči......Carolina čiča, te gleda (normalno) in čaka, če bo kaj dobila. Ta slinast kradljivec pa je obseden s hrano, fiksira moj panin, ko da ni jedel že minimalno 2 meseca in ko ti film poči, se zgrbi, sfiži.....me spominja na tiste uboge zlorabljene, pretepene pse. butnglavc

In zvečer, ko spi kot top na kavču ali pa na comfortu, ne vidi in ne sliši. Ampak bognedaj, da greš v kuhinjo po jogurt. Še predno hladilnih zapreš, že sedi na straži pred kuhinjo in steguje vrat češ, kaj boš jedla.

In povrh še krade  Angry

Tako da, draga moja, ukrepaj hitro, da se še Pega ne prelevi v lačno tatico.
 
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #819 : sreda, 09.11.2011 : 00:53:53 »

Jžš, Pegica, s'rota... za futr se mor'š na žive in mrtve borit Sad Potem pa Ona jamra?!? Shocked Ne se pustit, baje se tudi hormoni enkrat poštimajo, samo ne obupat Wink
Mi smo s tabo Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #820 : sreda, 09.11.2011 : 08:08:45 »

Mi imamo tudi večnolačno doma, samo ker je bolj majhna, jo lažje stran teramo Evil Evil
Saj ne, Missy pač ni tako zelo vztrajna, vsekakor pa iz spodnjega štuka zasliši, če se kdo okoli hladilnika mota, ali pa z drugega konca hiše iz trdnega spanca vsa pomečkana v faco prileti, ker je slišala, kako nekdo neko embalažo odpira Roll Eyes
Pege je pomoje strah, da se bo morala borit za hrano s prihajajočimi dvonožci, ali pa jo daje jesenska depra, pa bi se s hrano mal potolažila Tongue
Pega drž se, Klub večnolačnih je s tabo in ti pošilja en kup dobre energije Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #821 : sreda, 09.11.2011 : 08:26:52 »

Kaj delate tako galamo Angry, jst sm bla vedno prepričana, da je to normalen del pasjega lajfa Shocked pevka Tongue
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #822 : četrtek, 15.12.2011 : 23:35:33 »

Pegica, naša revica vedno lačna, že mesec dni doživlja samo hudo  Roll Eyes, ker ji stanovanje obračamo na glavo. Poleg tega smo jo stalno zapirali v to ali ono sobo, ko so bili mojstri na delu. Malar, ful pri sebi gospod, se je grozno bal psov in je ob pogledu na našo tepih Pegico vedno prebledel in otrdel, pa smo jo začeli pospravljati pred vsemi... Zadnje dni je končno dočakala majstre, ki so imeli posluh za pse in je stalno hodila k njim v "inšpekcijo", da so jo čohali. Sem se že bala, da bodo majstri morali produžiti svoje delo pri nas, ko so imeli toliko opravkov z njo  Roll Eyes (metanje žogice, čohanje, pogovarjanje z njo,....).
Tudi svinska ušesa in bikovke niso bile zadovoljiva podkupnina, da bi jih pustila delat. Na koncu sva se zdilali tako, da je lahko celo popoldne z mano ležala na postelji (moji, seveda, ne njeni  Tongue)


 pevka

Še par obrtniških malenkosti in njeno pasje trpljenje bo mimo, saj bo spet vse na svojem mestu. Vsaj za zdaj.  Evil
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #823 : četrtek, 15.12.2011 : 23:44:49 »

boooga  Evil Kiss
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #824 : četrtek, 15.12.2011 : 23:49:48 »

Še prav trpečo faco je naredila za fotko! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines