mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 21:12:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 185406 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #225 : petek, 17.04.2009 : 21:21:36 »

Danes popoldne sva imeli s Sunny Day eno debatico o tem, kolikokrat sta se najina otroka doslej podriskala v stanovanju. Moja statistika je bila 2x, obakrat, ko mene ni bilo (enkrat sem bila na službeni poti, drugič sem šla po službi še malo naokoli...).
No, tudi danes sem prišla domov pozno, je prišel tata misko prvi domov. In vam povem, kaj ga je pričakalo?  Shocked sram Undecided SMRDEČE stanovanje, PODRISKANA PEGINA SOBA in poklapana Pega z repom med nogami.  Sad

Ji je misko skuhal riž za večerjo, jaz pa študiram, če naj ji dam še en imodium (edino to imam doma proti driski).

Ehja, občasno se tudi najbolj vzornim pesjanom zgodi  Tongue

Pozdravček od naše driskice  Roll Eyes.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #226 : petek, 17.04.2009 : 21:23:55 »

Jaz ne bi delala panike, dokler je eno samo driskasto sranje Smiley. Sam je pa res hitro popravila statistiko Roll Eyes
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #227 : ponedeljek, 27.04.2009 : 15:25:00 »

Mi smo kupili posušene borovnice in jih skuhali v borovničevem čaju. Je pomagalo čisto takoj, kuža je bil pa več kot zadovoljen  Wink
Ugotovil je, da so male črne bunkice krasne za "norca se delat"  Cheesy



Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #228 : sobota, 02.05.2009 : 17:47:37 »

Danes smo šli na Jezersko. S Sisi in Ronjo, Flipijem, Ajo, Miškotom in Barakom. Psi so imeli tooooliko dela Wink

Največ opravkov so imeli z vodo in v vodi.

Pega je danes dobila kolega čisto po svojem okusu. Flip je zelo dobro prenašal našo glasno hiperaktivko Tongue


Voda in palčke - raj za našo Pegico


Flipi je bil danes res super kolega za norenje. Tole točko bi lahko uvrstili v Igre brez meja - vlečenje kola  Grin Roll Eyes Tongue


Druženje  Smiley




Tako pa zgleda naša velika punca po celem dnevu norenja v vodi in izven  Grin


Res je bil super dan. Nahodili smo se, najedli tudi  Tongue. Še vreme nam je služilo kljub napovedim o nevihtah. Definitivno moramo organizirat še kak izvenšolski izlet.

Tole pa so še ostale fotke današnjega izleta Smiley
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #229 : sobota, 02.05.2009 : 17:55:55 »

O, kaj smo zamudili! Sad

Moja vodna veverica bi tako uživala, samo kaj ko imamo pa cel hospital doma... še Poco se je zagiftal danes (splezal je v Vannino kletko in spil vso njeno pijačo (dobre 3 dl) - mešanica brusnic in vode, ki pomaga njenemu mehurju) - malo je bruhal, zdaj pa nonstop lula, sploh ko sem huda mu pomalem uhaja (huda sem pa kar naprej, ker spet poskuša prevzet oblast)... in potem hodimo dol driskat in lulat! Žuuur!

Hehe

Lp, Maja Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #230 : sobota, 02.05.2009 : 19:27:24 »

Ooooo vesela druščina  Wink
Res je bilo super  Cheesy
Naša fotoreportaža se trenutno uploada. Imam pa eno tolk luškano slikco od Pege  Roll Eyes. Flipi si jo bo dal v okvir  Wink. Babe so ga tolk zmatrale, da je celo pot do doma spal. Bomo zdej videli kaj bo doma. Hvala vsem za družbo. Takšni šoli v naravi se še pridružimo  Smiley.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #231 : sobota, 02.05.2009 : 20:09:35 »

Lepotička  Smiley

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #232 : sobota, 02.05.2009 : 20:11:16 »

Hvala moon, super ti je uspel tale portret moje črnuhinje   Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #233 : nedelja, 24.05.2009 : 20:07:58 »

Danes se je nabralo sedem bab in dva mačota  Roll Eyes. Smo šli v gmajno. Barje je zakon.
Večino od treh ur, kar smo bili na sprehodu, so tele zmešane babe laufale. Za žogico, ena za drugo, kar tako malo zaradi lepšega.....  Grin Grin Grin

http://www.youtube.com/watch?v=WCa6G_94TiQ&feature=channel_page
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #234 : nedelja, 24.05.2009 : 20:56:08 »

Nore bullčice,nora Pega in še bolj nor wanna be pitbull Poco. Hudo strupena kombinacija Grin Grin.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #235 : sreda, 10.06.2009 : 23:09:04 »

Moj otrok je najlepši otrok daaaleč naokoli  Kiss


desni profil (Avtor: Katarina Wallas)


od blizu (Avtor: Katarina Wallas)


najlepše pegice daleč naokoli (Avtor: Katarina Wallas)


Hvala Katarina! Tele fotke so res spešl  Smiley

Tjasa
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #236 : sreda, 10.06.2009 : 23:56:14 »

Hehe, ponosna mama Smiley

Pri tem naj omenim, da je crno-belo bitje iz tega sopka direkt zate hehe...ima crno masko cez cel mali frisek do spodnjega dela gobcka in je blazno neroden (tisti, ki stafna po printerju).
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #237 : četrtek, 11.06.2009 : 08:44:46 »

Pega lepotička Kiss.
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #238 : četrtek, 11.06.2009 : 08:53:07 »

Hehe, ponosna mama Smiley

Pri tem naj omenim, da je crno-belo bitje iz tega sopka direkt zate hehe...ima crno masko cez cel mali frisek do spodnjega dela gobcka in je blazno neroden (tisti, ki stafna po printerju).

Prikrito oglaševanje, hehe Grin

Pega, res si en lep otročiček, mama Tjaša je lahko ponosna, da te ima.....upam, da te bo kmalu pripeljala v center na eno kavo k "teti" Piki Cool Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #239 : četrtek, 11.06.2009 : 08:53:57 »

Teta Pika, pridemo na kavo. Konec meseca smo zadnje par dni doma, če boš ti takrat delovna Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines