mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 09:36:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 179880 krat)
0 članov in 29 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #60 : sobota, 04.10.2008 : 15:32:35 »

Oj, ravno sva z mojo psico zaključili zdravljenje vnetega mehurja. Vse kar opisuješ je bilo tudi pri nas.
Ok, antibiotiki so pomagali takoj. Ampak, veš kaj pa ji je resnično pasalo.....da sem jo pokrila čez ledveni del z grelno blazino. Celo noč je ležala pod njo! Drugače je ne mara, ampak tokrat ji je pa resnično pasalo. Seveda, je bila tudi pod najtoplejšo deko.... Zdaj smo vredu. Upam, da smo tudi s tem zaključili. Je pa res, da še vedno občasno spusti ponoči ali pa že zvečer na ležišče kakšno lužico... kar pa se je dogajalo že prej.
Poskusi tudi z Dorwestovo terapijo. Baje res deluje.
Pa vse zeliščne arcnije vkup potegnat.... Cool Malo poglej, kaj bi lahko pomagalo ljudem, pa priredi zanjo.


Pegici pa veliko zdravja in veselja za vse!

lp polonak
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #61 : sobota, 04.10.2008 : 19:27:47 »

Foter pravi, da ne gresta v šolo, ker dež prši Lips Sealed. Danes pri tem nimam besede, ker sem v službi. Upam, da nam bo kdo od sošolcev dal za prepisat, kar boste jemali v šoli, da ne bomo v zaostanku Wink
Tina hvala za info, bom poiskala, kje to prodajajo. (Pa pozdravi Janeza.)

Janez pozdravlja nazaj. Dowest imaš pa tule na mojpes.netu pod partnerji oziroma na http://www.dorwest-slovenija.si/ Jemlje se kombinacija..česen in grško seno plus mešane zelenjavne...res pomaga, mi smo vse takšne težave pozdravili čisto brez veterinarjev.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #62 : sobota, 04.10.2008 : 19:29:09 »

Koliko časa ste to jemali?
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #63 : sobota, 04.10.2008 : 19:30:22 »

Cca 1 teden.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #64 : ponedeljek, 06.10.2008 : 10:27:36 »

Pegica, kako si?
Upam, da so te dobro pregreli, da so prijela zdravila in da si bolje.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #65 : ponedeljek, 06.10.2008 : 12:21:15 »

Smo govorili z dr. Pavlinovo in imamo njen žegen, da bomo zdravili z brusnicami in drugimi "domačimi" arcnijami. Od sobote večjih mokrih incidentov še nismo imeli.
Spi pod dekico, se stiska k meni kot se ponavadi ne Smiley Očitno je opazila, da smo bolj pozorni in je priložnost, da se bolj "guzi" Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #66 : ponedeljek, 06.10.2008 : 12:27:27 »

super! v mojih "farmacevtskih krogih" sem sprožila akcijo iskanja zvarkov in poparkov za Pegicin mehur. čakam na odgovor, pa ti pošljem po mailu, ko dobim! je pa ženska res čarovnica (v najboljšem pomenu besede) in je meni že svašta svetovala in pozdravila!

lp, maja Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #67 : ponedeljek, 06.10.2008 : 12:35:17 »

super! v mojih "farmacevtskih krogih" sem sprožila akcijo iskanja zvarkov in poparkov za Pegicin mehur. čakam na odgovor, pa ti pošljem po mailu, ko dobim! je pa ženska res čarovnica (v najboljšem pomenu besede) in je meni že svašta svetovala in pozdravila!

lp, maja Smiley


 Grin take rabimo. čarovnice so v horjulskem pasjeslovju najboljše  Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #68 : četrtek, 09.10.2008 : 10:56:35 »

imaš nekaj na zs, nekaj sem ti pa poslala na mail! super je napisala - upam, da bo pomaglo!

lp, maja Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #69 : torek, 14.10.2008 : 12:44:47 »

Pega po "polni luni" (vezano na tole temo http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,25639.new.html#new ):

Jest sem fertik:


zadeta od življenja  Roll Eyes
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #70 : torek, 14.10.2008 : 12:48:53 »

Pega, ti si ena sračka! Cheesy
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #71 : torek, 14.10.2008 : 22:26:27 »

Triurni popoldanski sprehod z lahkim tekom za povrh je naredil svoje.... hehehe. Danes ponoči bo gotovo miiiiir, vse kar slišim je smrčanje  Grin Grin Grin
Mati še priheftana na službo, otrok pa čist crknjot spi spanec pravičnega  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #72 : torek, 14.10.2008 : 22:32:50 »

No pa je mal popustila tale luna - in seveda je tud sprehod naredil svoje. Lahko noč Pegica!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #73 : torek, 14.10.2008 : 22:33:02 »

Mati še priheftana na službo, otrok pa čist crknjot spi spanec pravičnega Tongue

 Grin Grin - Dobro spi, Pegica!
Pa mati naj si tudi odpočijejo.... Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #74 : sreda, 15.10.2008 : 07:10:41 »

khm....
je Pegica na postelji?  Wink

pri nas je pa še luna - včeraj sem prav mislila nate, ko sem poskušala zaspat, Skoki in Poco sta pa na postelji prirejala rokoborbo s pridihom juda (v soji ogromne lune, ki je kukala skozi okno....)

lp, maja Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines