mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 10:09:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 178883 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #540 : ponedeljek, 24.01.2011 : 23:16:44 »

Jaz tudi mislim kot Pepsi. Sančo niti slučajno ni navdušen nad plašči, še vedno vsak dan gleda ful grdo, ampak samo, dokler ne greva čez vrata. Še posebej pri novih je vsakič tako: jezen Še bolj kot samo oblačilo sovraži postopek oblačenja, še posebej, če mora tace kam vtikat.
Pelji jo v plašču na sprehod, poskusi jo zamotiti s kakšno igro, vadita pozornost - ko se bo vrnila, ne bo več vedela, kaj/če sploh kaj ima na riti.
Ja,itak daje še najbolj Mili podobna. Roll Eyes Tongue
Ful je srček.  Kiss Tak, telečji. Cheesy
 
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #541 : ponedeljek, 24.01.2011 : 23:28:25 »

Ma hec je, da v vsem tem času ni tako aktivno protestirala še nad nobenim oblačilom. Nobenim. Vedno si sicer po mojem misli svoje o mojih modnih idejah (do trenutka, ko stopi ven in ugotovi, da ni mokra  Roll Eyes ).

Tle je pa naredila pet korakov kot robot, se "skrila" za drevo, grdo gledala, potem pa odkorakala v svojo sobo in se protestno ni hotla več premaknit. Dunno, morda ji je prekratek in ji traki za okol stegen "lezejo v tazadnjo" al je preprosto dosadna.

E tole moje tele zlato, vse prenaša Smiley Ampak tale plašček jo je pa čisto iz tira spravil. Bom šla zamenjat za unega iz flisa, naj bi bil tudi vodoodporen. OK, ne bo glih tako vodoodporen kot dežni plašč, ampak takega bojkota res še nikoli nismo doživeli in bo dosegla svoje  predaja.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #542 : ponedeljek, 24.01.2011 : 23:33:07 »

Men je Pega na teh slikcah 

Mogoče pa šumi?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #543 : ponedeljek, 24.01.2011 : 23:34:16 »

Šuška pa zelo konkretno, ja.

Če bi te tvoja Liza tkole ubijalsko gledala, ti ne bi šlo na smeh  Evil Roll Eyes
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #544 : ponedeljek, 24.01.2011 : 23:43:21 »

Moja Liza gleda tkole že brez plaščka
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #545 : torek, 25.01.2011 : 08:59:40 »

 
Pega, pa ti si fenomenalna. Kako dobro si povedala, kaj si ti o TEM plaščku misliš...
Mi ji zadevo na zadnje nogice nataknemo le, kadar je res mrzlo, drugače pa ne, saj hodi na začetku kot, da bi imela polne hlače....
Smešni so tile naši kužoni. Barva, oblika, ... vse jim mora biti všeč kot nam. Se vedno ob tem spomnim na pse, ki jim je "nerodno", ko jih ostrižejo... Pa sem na sprehodu res enkrat videla tak poklapan frisek od enga huskyja, ki mu poletna frizura res ni bila všeč...  Sad  So rekli, da mu je pa zato manj vroče...

pega, zahtevaj ti kar novega!  Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #546 : torek, 25.01.2011 : 09:33:14 »

Halo?!?  Shocked Modra pa že ni Pegina barva!  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #547 : torek, 25.01.2011 : 09:35:42 »

Pega kakšen ubog pogled: takoj sleci ali pa me rajši ubij Grin.

Mi imamo tega kot na sliki, samo da so še noge oblečene. Do pred kratkim je bil čisto ok, zdaj je začel pa iz ene strani v rit lest Angry in nam sploh ni jasno zakaj. Izgleda še vedno prav, mogoče je res kako kilco pridobila, več pa ne, prav gotovo pa ne samo iz ene strani. Hm... Jaz ti tudi svetujem uno H**** brez nog.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #548 : torek, 25.01.2011 : 09:48:41 »

FŽ, predvsem neki iz mehkejšega materiala. Sem pa ugotovila, da je januarja ful težko še kaj dobit za psa za oblečt. Mater, teacup velikosti, morda še kaka S, večje številke pa... pha, niente, zero, zip, nada...

Halo?!?  Shocked Modra pa že ni Pegina barva!  Tongue

A bo uranžna uredu, gospa zagovornica pegastih izbirčnic?!  Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #549 : torek, 25.01.2011 : 11:05:39 »

FŽ, predvsem neki iz mehkejšega materiala. Sem pa ugotovila, da je januarja ful težko še kaj dobit za psa za oblečt. Mater, teacup velikosti, morda še kaka S, večje številke pa... pha, niente, zero, zip, nada...

A bo uranžna uredu, gospa zagovornica pegastih izbirčnic?!  Tongue
Ko sem kupovala za našo kokico, itak, da niso imeli številke v trgovini. So pa internetu ponujali mere in sem se potem z dobaviteljem dogovorila, v katero trgovino bodo tri velikosti dostavili in smo pomerili in je bilo ok. Edino, željene barve pa nismo dobili... Pa je tudi ta vredu-v temi so itak vse krave črne al kako že...  Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #550 : torek, 25.01.2011 : 11:22:32 »

Teli oranžni jo bodo kar oprijeli, ampak so načeloma mehki in udobni pa ful lepo topli.
Mi smo tudi direkt od dobavitelja naročili, si pa predstavljam ja, da je za take kravice kot je Pegica težje dobit v štacuni.
Za vse vrste fifijev jih imaš pa na tone, ni fer, diskriminacija Angry...
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #551 : torek, 25.01.2011 : 11:32:59 »

Naše tele, žal, poleg tega, da je oversize za predstave ponudnikov pasjih oblačil, je še izven jusa in ostalih standardov (dolga in ozka), tako da imamo večne probleme.

Jaz si zdaj na amazonu ogledujem knjižno ponudbo... imajo kup knjig s šnelkurzi pletenja in šivanja za pse (vključno s kroji Tongue).  (samo še cajt rabim, ker imam dve levi roki, pa še artritični, če govorimo o ročnih delih Roll Eyes )
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #552 : torek, 25.01.2011 : 11:39:17 »

Nekako si te ne predstavljam s pletilkami...ful presenečaš
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #553 : torek, 25.01.2011 : 11:41:33 »

Nekako si te ne predstavljam s pletilkami...ful presenečaš

Čuj, v cirkusu vidiš tudi slona, oblečenega v baletni tutu. Je sicer neprimerno in mučenje uboge duše, ali dogaja se Roll Eyes  Tongue
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #554 : torek, 25.01.2011 : 11:59:45 »

Js bi te prav rada videla... Cheesy

...Pegica, srčica, drži se, bodo že prišli boljši časi... Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines