mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 16:43:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim  (Prebrano 108458 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #285 : ponedeljek, 31.08.2009 : 21:43:04 »

Še poziv na spletki za fotografije:

http://www.zverca.si/obvestila/541-verca-zbira-fotografije-za-koledar-2010.html

NESTRPNO JIH PRIČAKUJEMO  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #286 : ponedeljek, 31.08.2009 : 21:57:06 »

Uf, nisem se prepozna ... Izbor vzame veliko casa - ki ga je vedno premalo kljub kronicni neprespanosti Roll Eyes sram
Nekaj me se zanima: a so zazeljene pokoncne ali vsaj take, da se dajo izrezat za pokoncne? Vceraj sem prelistala letosnji koledar in so izkljucno pokoncni format ...
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #287 : ponedeljek, 31.08.2009 : 22:10:13 »

Letos sodelujemo z drugim oblikovalcem. Zaenkrat še ne vemo kakšen bo koledar, tako da so zaželjene tako pokončne kot tudi ležeče Wink
Izbor fotografij bo naredil oblikovalec glede na primernost posameznih fotografij za določene koledarske mesece in njihovo skladnost s celotnim kontekstom.
SunnyDay, vesele bomo tvojih fotk Wink
 
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #288 : torek, 01.09.2009 : 06:29:45 »

Žvercine pasje igrače, ja  Cheesy...ej jst sem kriva, da še niso objavljene širši javnosti,  priznam - sori res.  Sad
Bojo, bojo, bojo, nč bat.

So pa...kva nej rečem - ma so čudežne, a veste.  Cheesy Sem iskala pasjega fotomodela velikosti S (kao small) in najdem sosedovega Bobija. Pa reče Njegova "ej ajooooj, a veš - sevede lah prideš pa probaš, samo tale naš tacgale ne mara spljoh, on je samo na žogce pa takle mahnjen....." No evo, pa sem prišla in prinesla Žvercino pasjo igračo in ni blo 3 minute, sva se z Bobijem igračkala 104/uro!

Tolkle za "rajcig", kot se reče   Tongue - ostalo sledi... Roll Eyes
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #289 : torek, 01.09.2009 : 07:00:57 »

A lahko tudi jaz sodelujem?In to-kako hudiča naj Kokija umirim,za eno fotko?Spidi rita nikol ni na mir...
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #290 : torek, 01.09.2009 : 11:08:13 »

Slikaj ga, ko spi Wink

Glu ma tud izreeeedno rada novo Žvercino igračko. Igračka je preizkušena na mnogih Žvercinih psih in je zanimiva, trpežna in superduperfajn, pa tudi v mnogih velikostih bo, kot je že oaza namignila, tako da bo res za vsakega nekaj Smiley
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #291 : torek, 01.09.2009 : 11:29:16 »

jest sm pa ful fotk od naših marcin (tako pasjih, kot mačjih)... bom posredovala Cheesy

A jih boste sami obdelala v photoshopu (barve, kontrast), a jo že kar malo obdelam??
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #292 : torek, 01.09.2009 : 15:26:07 »

catjusa, pomojem bo oblikovalka to delala. Da bodo vse pasale skupaj oz. bo en celovit koledar, da ne bo vsaka malo drugače oblikovana.

Če se motim, me prosim popravite (Amaja?) Smiley
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #293 : sreda, 02.09.2009 : 09:34:06 »

ŽVERCA RAZKRIVA SVOJ NOV IZDELEK za ljubitelje pasjih kosmatincev: pasjo igračo, delo pridnih rok naših prostovoljk.  Izdelki so seveda butične izdelave, kar pomeni, da jih izdelujemo v manjših količinah naenkrat in en ni enak drugemu. Z veseljem pa se bomo lotile tudi kakšnega večjega naročila!
 
Pasji fotomodeli, ki jih vidite na fotografijah, so ljubljenci naših prostovoljk: za velikost L sta to lepi Don in nežna Rozi, za velikost M "mala pasja opica"  Pika in "svaljkec" Glu.
Na zalogi je nekaj igrač v velikosti S, pri katerih pa smo za test in fotografijo uporabili kar sosedovega malega Bobija.





 
Naši psi so igrače tudi testirali, tako da so preizkušeno učinkovite in dobre! Testne izdelke smo jim seveda podarili, v zahvalo za sodelovanje = )
 
Cene ob osebnem prevzemu igrače so: velikost S: 5,00 EUR, velikost M: 7,00 EUR, velikost L = 9,00 EUR, ob pošiljanju po pošti znesku prištejemo še 1,00 EUR za pokritje stroškov poštnine.
Izkupiček od prodaje je v celoti namenjen za kritje stroškov oskrbe  brezdomnih in zapuščenih živali, ki jim pomaga društvo Žverca.
 
Za dodatne informacije in naročila nam pišite na: info@zverca.si
 
Veseli bomo vaših naročil!


Pmaxi - še enkrat najlepša hvala za darovan flis Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #294 : sreda, 02.09.2009 : 13:06:32 »

ojoj....še tale nujni dodatek zgornjemu obvestilu:
miška v zgornjem kotu na zadnji fotki NI naprodaj spljoh.  Smiley Je del (bistveni, itak) "trnka", ki ga ima moja mala začasnicaTajči fuuul rada in se je znašel na fotki zgolj pomotoma (beri: kot posledica akrobacij hiperaktivne mačice....ma sem se ful mučila, da so fotke izbrez (vsaj bistvenih) kosmatih dodatkov!)  Grin

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #295 : četrtek, 03.09.2009 : 20:22:09 »

ŽVERCA ŠE VEDNO IŠČE NOVE ČLANE

Če ste iz Gorenjske (in tudi če niste, precej dela je takega, da se ga da naredit na daljavo) in bi želeli pomagat živalim, ki potrebujejo pomoč, si preberite http://www.zverca.si/postanizverca/389-odprite-oi.html in se nam javite.

Kar pogumno, smo hude Žverce, ampak ne grizemo Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #296 : sobota, 05.09.2009 : 10:23:58 »

Če že niste prebrali: Žverce v Žurnalu  Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #297 : sobota, 05.09.2009 : 10:45:22 »

Tule je še print verzija, kjer je objavljenih še nekaj zverinic, ki iščejo dom:

http://www.zurnal24.si/cms/home/printversion/index.jsp?area=gorenjska
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #298 : ponedeljek, 07.09.2009 : 21:26:56 »

ŽVERCE PREDSTAVLJAMO SVOJ NOVI ZDELEK ŠE NA SPLETKI:

http://www.zverca.si/nakupnasihizdelkov/550-pasje-igrae.html

Pasje igrače, izdelane ročno in z ljubeznijo, preizkušeno vzbudijo zanimanje pasjih navihancev in so trpežne. Ves izkupiček gre seveda za pomoč zavrženim živalim.

Kmalu vam bomo razkrili tudi, kje vse bodo v bližnji prihodnosti naše osveščevalno-prodajne stojnice - tam boste lahko kupili kakšno izmed novih pasjih igrač in seveda izbirali tudi med gromno drugimi našimi izdelki.

Naj vam prišepnem, da bo prva izmed stojnic že zelo kmalu - 13.9. v Kranju Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #299 : torek, 08.09.2009 : 06:54:06 »

Zala_ ...ah se ti še vidi, da si mlada.  Wink
Prišepnit je pomembno še kaj dodatnega: na stojnici 13.09. bomo v družbi športnikov/novinarjev... kako se že reče...uuuuu, njami?![/color]
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: ŽVERCA, društvo za pomoč živalim
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines