mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 07:17:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190989 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #90 : nedelja, 17.10.2004 : 23:48:24 »

LP!
Čivava, prosim, če mi lahko na moj privat mail pošlješ svojega, ker ti preko ZS na žalost ne morem odgovoriti!
LP,Miša
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #91 : ponedeljek, 18.10.2004 : 15:16:49 »

Ojla!

Missa: Mail sem ti poslala. A si ga dobila?
Geri dobiva vedno bolj vidno rjava lička- ne vem če se na slikah to opazi, ampak Geri je tribarvna lepotička. Lička in v ušeskih ime rjavo barva. Učke se ji ne skoraj nič več solzijo- zgleda da je bila res le alergija Grin Grin.

Lp!
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #92 : četrtek, 21.10.2004 : 20:44:27 »

kako kaj tvoja papilonka?? je kakšna možnost da si bila ti dones v city parku?? z tvojo malo???

lp Nina Kiss
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #93 : četrtek, 21.10.2004 : 22:04:33 »

Rincy: mislim, da si kar mene videla Wink Zvečer, okrog 7h? Zakaj pa se nisi ustavila in me pocukala za rokav?

Lp!
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #94 : četrtek, 21.10.2004 : 22:39:52 »

saj si me ti tudi verjetno videla ampak ker me ne poznaš po videzu... Grin stala sem pa nasproti tebe čist sm u tvojo papilonko(Geri) padla Shocked Shocked ampak sva mogle z mami jt dam hitr pa sm se hotla ustavt..sam kwa k se mi je mudil Angry pa drugič če se vidmo Cheesy am.. je bolj mirne narave tale tvoja Geri?? ker je bila tako mirna a se je tok prestrašila une groooozne muske Grin

lp Nina
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #95 : četrtek, 21.10.2004 : 22:46:15 »

Rincy: Geri je zelo živa. Zna biti pa tudi pridna. Prestrašena pa je bolj malokrat, ker smo jo na nakupovalne centre navajali takoj od začetka Smiley. Je pa bila danes zelooo zmartrana, ker je imela šolo, potem pa sta še s Sassy igrali Tongue. Ja pa v naročju ponavadi vedno pridna Grin.
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #96 : četrtek, 21.10.2004 : 22:54:23 »

sem videla da je v naročju ZELO pridna:) pa te spustijo v trgovino?? mene z Rino verjetno nebi Grin veš kaj....prvič v življenju sem videla papilona in to čisto malega v živo seveda na slikah sem jih kar dostkrat če te še kdaj vidm te sigurno cuknem za rokav Wink

Lahko noč vsem Kiss
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #97 : sobota, 23.10.2004 : 12:08:26 »

LP!
Še naše poročanje o prvem srečanju s malo papillončico Geri. Moram priznati, da je to najbolj prijazno, ljubeznivo in navihano bitje na svetu. Pravi angelček!
Kar se pogumnosti tiče, je prav strokovno obvladala naše kerozince. Zoro se je prav kavalirsko obnašal do nje. Zoya pa jo je imela namen posvojiti.
Kljub dežju smo preživeli lep dan in ob slovesu sklenili, da se čimprej vidimo na "čivava" pikniku!
 Nekaj utrinkov z našega srečanja si lahko ogledate na:http://www.moj-album.com/album/18202/
LP,Miša
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #98 : sobota, 23.10.2004 : 13:32:57 »

aaaaaa... kako so lušni.. in kako mi je žal da nisem še jaz prišla.. mi je rekla čivava da se dobita.. jaz sem pa ravno delala..  mojca, sem zgubila mobitel, prosim beri ZS.

pozdravček,
Urša
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #99 : sobota, 23.10.2004 : 13:44:31 »

LP!
Ja, škoda, da te ni bilo. Sicer pa se s čivavo dogovarjava da bi v bližnji prihodnosti naredili tole "čivava" srečanje, da se končno baterijce zberejo na kupu.
Sicer pa nisi tako daleč in se lahko kakšen dan dogovorimo za skupni sprehod. Z Mojco prideva do pol poti, pol pa ti, samo en sončen dan še najdemo, pa je!
Lp,Miša
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #100 : sobota, 23.10.2004 : 13:50:42 »

ja če imaš čas, oz. če ima še kdorkoli drug čas, bi lahko šli že danes malo ven ker je kar lep dan.. in ni tako mrzlo..
kaj pravite? jaz se bom čez kakšno urico ali 45 minut odpravila ven.. (po kosilu)
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #101 : sobota, 23.10.2004 : 13:56:24 »

LP!
V naši pasji hiški smo vsi za! Problem je edino v tem, da se je Zoro odločil, da bo našo hišo oropal za vrata ( glej album). Tako, da sem jaz imela včeraj bližnje srečanje z vrati in imam danes malo zameglen pogled in naravno pobarvan obraz. Če obljubiš, da se ne boš smejala mojim marogicam... mi pošlji na moj mail št. mobija, pa te pokličem, da se dogovorimo za uro!
LP,Miša
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #102 : nedelja, 24.10.2004 : 22:34:44 »

Missa: hvala ker si objavila slikice, jaz namreč med vikendom nimam nič časa sram. Geri je sklenila, da se še kdaj dobimo, saj Zorota že prav pogreša Grin. Je pa bila po srečanju kar malo izmučena od vsega divjanja in novih spoznanstev- na žalost le za urico in pol Tongue, potem pa je spet divjala. Ravno sedaj se pritožuje naj še Zoyo pozdravim.

Lp!
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #103 : ponedeljek, 25.10.2004 : 13:59:45 »

Ko boste imeli tale ''baterijski'' piknik, mi prosim povejte da bom morda tudi jaz z mojo baterijco prišla.  Cheesy Če bom le dobila prevoz do Lj(1 uro imam do tam).



Čaw
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #104 : ponedeljek, 25.10.2004 : 20:00:47 »

Ojla!

No pa da malo poročam o naši mali. Dlaka se ji že kar lepo menjuje v zimsko. Ušeska ma vedno bolj odlakana, lička pa že vidno rjava, pa v ušeskih tudi. Odkar je doma ni še nič uničila. Grize le njene igrače in pa včasih mene Grin. Tudi v šoli je zelo pridna, zna že veliko vaj, ki jih ponosno pokaže "sošolcem". Na sprehodu se nič ne boji kužkov in ljudi, ki jih sreča. Odpoklic samo še včasih odpove, sicer pa priteče. Spoprijateljila se je z mojima dvema psičkama in z malim muckom, s katerim sta si zelo podobna in se zato še toliko bolj razumeta Smiley. No tudi drugih pasjih prijateljev ji ne primanjkuje, pa vseeno rada spozna kakšnega novega. Učki se ji skorajda ne solzita več- ugotovljena je bila alergija na hrano in sedaj ko smo jo menjali je vredu.
Skratka Geri je pravi cukrček!!

Lp!

PS: komaj čaka na čivava piknik, da se pokaže vsem čivavicam! No Sassy in Maja pa že pozna, tako da komaj čaka, da ju spet sreča.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines