mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 12.08.2024 : 19:15:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190274 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1050 : torek, 17.10.2006 : 10:45:20 »

Špelc_B, sem ravno danes znova kliknila Podijev blog in uf je mali že čisto drugačen! Prava slika svojega oceta  Kiss Je res zrastel, ne morem verjeti da toliko v 3 tednih od kar sem ga nazadnje videla. To bo zdaj zanimivo obdobje, ko bo gol in ga bodo same dolge tacke  Wink Upam, da se kmalu spet vidimo, škoda da smo "papillonarji" tako razmetani po celi Sloveniji  Undecided

Kasneje vam prilepim še nekaj novih slik Jonija, moram se pohvalit da se malo redimo in delamo na dlaki  Grin Imam pa tudi eno posebej za JanoB, tisto z dudo  Tongue


Lp, Tinkara

Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #1051 : torek, 17.10.2006 : 16:22:55 »

Zala: ja v soboto sem žal obležala s kašlanjem in vročino v postelji in mi je bilo prav bad, ko ti nisem mogla sporočiti, da naju ne bo Sad Se pa zdravje zdaj že popravlja, tako da ko bom ok se pa zmenimo, četudi izven tekme. Kako pa je bilo v Naklem kaj?
Tinkara: Ja Podi se je res že ful spremenil in je res vse bolj očka. Tudi je in se redi pridno, moram pazit, da ne rata bajsek Smiley Bi pa bilo res fino, če bi bili "papillonarji" malo bližje med sabo, da bi lahko recimo vsaj enkrat na mesec imeli skupno dirkanje na travnikih Smiley Če ne prej pa se verjetno vidimo januarja na razstavi v Ljubljani, če prideš. Mi sigurno bomo in to prvič v ringu, bo kar zanimivo tako ali drugače Smiley

LP vsem skupaj,
Špela in Podi
Logiran
zally3
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 193


« Odgovor #1052 : torek, 17.10.2006 : 17:52:12 »

ja ni pene Wink...drugače ni bilo nič posebnega-razen da so KD naklo bili 1 v tej sezoni wiii!!!
veliko psov, še več lastnikov(med njimi tudi lastnica z papillonom(ki je prvič tekmoval)in king carles španjelom...jah, saj boš pač prišla enkrat drugič
pa čimprej se pozdravi, da bosta winny in podi enkrat prišla na svoj račun Wink

aja...podi je res zrasel!!!
tinkara, ti boš 100% v celju, ne?a se ti(vam Cheesy)lahko pridružim(v celju mislim), da mi še malo pomagaš pri pripravah pa to???no saj ti pišem na mail!!! Grin
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1053 : sreda, 18.10.2006 : 06:23:59 »

Zally3: Ja, Celje smo ze prijavili, tako da bom zagotovo tam, mogoce pridejo tudi kavalirji. Ni problema glede priprav, zally3, ti nas samo poisci.

Spelc_B:  To da Podi pridno je je super! Nic se ne sekiraj da ti bo ratal bajsek, ker ce se ful giba, itak tisti visek porabi. Predvsem je vazno da ne rata izbircen, npr. kot moj Joni a.k.a. suha grinta. Za Ljubljano se se nisem fiksno odlocila, mogoce bomo sli samo na specialko ali pa nedeljski CACIB, na vse tri zagotovo ne - to je cisto mucenje, enkrat in nikoli vec  Lips Sealed. Kolikor se poznam, na eno razstavo bomo ze sli, ker je januarja bolj suha sezona  Grin


Lepo se mejte, danes zjutraj MB 0°C ... brrrrr


Lp, Tinkara

P.S. Na novih slikah se delam  Roll Eyes
Logiran
zally3
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 193


« Odgovor #1054 : sreda, 18.10.2006 : 16:16:33 »

joni-hvala še tule, saj drugače pa na mail malo več Cheesy
ja winny je tudi v čudnem obdobju, kratko dlako(hehe, zgleda čist polizana), na ušeskih ji pa rastejo "resice" dlake, pa škrbasta je...pa nagaja seveda Wink
no se tipkamo Cheesy


p.s-pa slikice hočem Cheesy
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1055 : sobota, 21.10.2006 : 01:03:22 »

Danes sem dobila nekaj novejsih slikic iz Tullna, pa bom eno prilepila -- medtem ko delam na drugih, domacih, slikah  Grin


Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #1056 : sobota, 21.10.2006 : 11:23:31 »

Kok ma lepo kosmat rep Smiley
Logiran
PIDU
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #1057 : ponedeljek, 23.10.2006 : 19:52:00 »


IZ CACIB V MB
Logiran
JANAB
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #1058 : četrtek, 02.11.2006 : 12:13:39 »

Tinkara - sem videla da si spraševala o papillonih na avstr.klubski razstavi. Vem, da je postal klubski prvak pri samčkih Stairway to Heaven v.d.Sch. (Ladyn nečak). Dobil je tudi BOB in R.BISS. Žal ne vem rezultata za druge razrede.
Sicer pa sem na statistiki svetovne razstave zasledila, da je prijavljenih 82 papillonov in spet samo 11 phalen. Tudi se pozna, da so (smo) lastniki psičk rahlo obupali pri prijavljanju v razred šampionov - prijavljene so samo 4, za razliko od samčkov - 18, medtem ko so v ostalih razredih še kar optimistični.
Lp
Jana
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1059 : četrtek, 02.11.2006 : 19:47:27 »

Hvala JanaB za informacijo! Se mi je zdelo da bodo na njihovi domaci specialki dobili predvsem avstrijski papilloni. Greste v Poznan? Jaz sem na zacetku sicer imela se neke ambicije, ampak potem sem si pa premislila - sploh zato ker bomo imeli naslednje leto evropsko za prakticno za prvim ovinkom  Wink Drugace pa nas Avstrija do Graza verjetno vec ne vidi, ceprav pri vseh smolah ne vem vec zakaj se vztrajam  Lips Sealed

Ste cisto obmolknili, papilonarji!  Roll Eyes Geri, JanaB, Spelc_B, zally3 -- kaj novega na foto podrocju?  Wink


Lp, Tinkara
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1060 : četrtek, 02.11.2006 : 19:49:19 »

Pardon, hvala PIDU za sliko!


Lp, Tinkara
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #1061 : četrtek, 02.11.2006 : 19:57:18 »

S precejšno zamudo so tukaj slikice od Jonija na razstavi v Tullnu.





Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1062 : četrtek, 02.11.2006 : 22:04:11 »

O to je pa lepo presenecenje - hvala Anja! Sem ze pozabila, da si naju slikala v ringu. Sem ti poslala mail (na naslov iz Tobyjeve spletne) pa prosim ce mi lahko posljes slikice v originalni velikosti. Sploh zadnja mi je vsec, Joni ko uganja norcije medtem ko morajo biti drugi sotrpini lepi na mizi  Smiley


Lp, Tinkara
Logiran
Spelc_B
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #1063 : četrtek, 02.11.2006 : 23:01:16 »

Tinkara, evo eno današnjo Podijevo sliko Wink
http://www.bubi.si/wp_robespiere/wp-content/uploads/2006/11/poziranje4.jpg

Žal je danes tako pihalo, da sva dan preživela kar notri na toplem. Upajmo, da bo kmalu bolj mirno, da gre Podi spet teči 100 na uro Smiley
Tako kot tukaj... http://podi.moj-album.com/album/5544467/?os=5544578 in tukaj http://podi.moj-album.com/album/5544467/?os=5544569
 Smiley

Lep pozdravček vsem skupaj,
Špela in Podi
Logiran
zally3
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 193


« Odgovor #1064 : četrtek, 02.11.2006 : 23:06:19 »

hei hei!
no meni je pa "crknil" računalnik(no saj sem vedala, da bo enkrat, samo sem hotela z nakupom novega do naslednjega leta nekako počakati), ampak dobim nadomestek Grin-tako da slikic od mene ene par dni nič...sem jih pa že dajala v album, pa mi je nekaj zaštekalo-no uglavnem, sem obupala sram
en slinast pozdravček od Winny in mene
Logiran
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines