mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 01:16:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 193611 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #795 : torek, 07.02.2006 : 07:53:36 »

Hehe, dobri geni, redna nega in prava papica, to je to!  Cool


Lp, Tinkara
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #796 : torek, 14.02.2006 : 13:41:07 »

Ojla!

Za nama je zanimiv teden, tako da bomo malo poročali Wink Najprej naju je v sredo obiskal Billy in sta se z Geri pošteno naigrala. Žal sta tako divjala da je nastala samo ena slikica Tongue V petek pa smo odšli na krajše počitnice v Maribor, kjer se je Geri naigrala najprej z Jonijem s katerim sta očarala mimoidoče ko sta šla skupaj na sprehod Cool. Dobili pa smo se tudi z Nely in Annie. Nely je bila kot vedno prava dama, medtem ko so ostali trije uživali v blatu in prišli prav "lepi" domou Cheesy Grin. Doma pa sta Geri in Joni vadila za valentinovo Wink
Valentinova slikica 1
Valentinova slikica 2
Slike z Jonijem, Nelly in Annie

Tako, Geri in Joni vama želita lep valentinov dan! Kiss
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #797 : torek, 14.02.2006 : 14:37:17 »

Kot je ze napisala Geri, smo preziveli cudovit vikend skupaj. Joni je bil od vsega, kar se je dogajalo prava koma vceraj in je samo spal.

Naredili smo tudi fotosession, slike bom v kratkem prenesla v Jonijev album. Eno za pokušino bom prilepila kar tukaj.




Lp, Tinkara
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #798 : torek, 14.02.2006 : 17:26:31 »

Hehe punce hvala tudi vama za vikend družbo - bilo je res super in upam da kdaj spet ponovimo!
Gery upam da niste domov prinesli ptičje gripe  Shocked

Drugače pa tale slikca mi je ful všeč - kaj vemo kaj še bo - morda je nova pasma na pohodu - tibetanski papilon?  Huh

http://geri.moj-album.com/album/45526/?os=2217704
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #799 : torek, 14.02.2006 : 18:30:11 »

annie je tudi uživala, pa da katera slučajno ne misli, da je zaspala po sprehodu? nene, norela je do večera, ta punca sploh nima meje!  Grin hm, samo mene pa je stisnila ptičja gripa, ko so bili tam tako lepi labodi  CheesyRoll Eyes
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #800 : torek, 14.02.2006 : 21:19:26 »

Tudi meni je ta slika zelo vsec, Joni je kar ocaral tvojo gospodicno in ona njega.  Kiss Hehe, me prav zanima kaki mladicki bi prisli ven  Shocked - saj tisti tricolor spanjeli so sumljivo podobni papillonom.

Varja, ne vem s cem ti hranis Annie da je taka hiperaktivka!


Lp, Tinkara
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #801 : četrtek, 16.02.2006 : 12:38:50 »

Mi smo tudi izkoristli sončen vikend za sprehode in Tara se je celo lovila po travniku s pudlico od kolegice Shocked
Sem ugotovila, da, če jo drugi pes izzove k igri se omehča in se gre lovit. Huh
Komaj čakam, da se dobimo da vidim kako bi se igrala z papilloni Cheesy
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #802 : nedelja, 05.03.2006 : 22:00:04 »

Po dolgem času se spet javljam v tej temi. V soboto sva z Jonijem kot obiskovalca firbcala na CACIB Zagreb. Razstava je bila organizirana na tamkajšnjem sejmišču in mi je bila kar všeč. Razdeljena je bila na spodnje in zgornje nadstopje, del IX. skupine je imel ring v spodnjem nadstropju. Hala je bila kar velika, prostora pa precej vec kot v Ljubljani. No, v zgornjem je bilo pravo nasprotje - natlačeno in zelo vroče. Na našo srečo so bili papilloni spodaj, tako da se je dalo dihat.

Od slovenskih papillonov se je razstavljala samo Geri, sicer pa tudi ni bilo veliko papillonov prijavljenih - če se ne motim samo 5.

Stojnic je bilo kar nekaj, Joni se od včeraj ponaša z novo posteljico in par drugimi malenkostmi.  Grin Vsekako bi lahko še in še zapravila.

Pripela sem eno sliko Jonija na varnem v torbi, slikala ga je ena hrvaška obiskovalka, ki mi jo je poslala na mail.

Geri pa je obljubila da bo napisala rezultate in imena iz kataloga vseh prijavljenih za oba dni Wink



Lp, Tinkara

[attachment deleted by admin]
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #803 : ponedeljek, 06.03.2006 : 00:19:26 »

http://lunca.moj-album.com/album/2417433/?stran=3&os=2418103
Slikce od Geri in Dudija v ringu Smiley
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #804 : ponedeljek, 06.03.2006 : 09:56:06 »

joni, ful lušna slikica je! kaj veš morda, koliko je bilo kavalirjev?

Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #805 : ponedeljek, 06.03.2006 : 14:34:38 »

Ojla!

No mi smo šli direkt z dopusta v Zagreb. V Nemčiji smo se imeli fino, obiskali pa smo tudi Nemško vzrediteljico papillonov. Nekaj slikic.. žal bolj malo je dodanih v album: http://geri.moj-album.com/album/521986/ V Zg je bilo v soboto in nedeljo prijavljenih 5 papillonov s tem da je bilo skupaj 6 različnih papillonov. Na razstavi sta bila sicer še dva papillona ki se nista razstavljala. Energy od Kati_loti in pa en pes iz Zagreba, ki prihaja iz Slovaške. Lepo da sem spoznala Energyja Wink Geri je prvi dan dobila prav dobro ker ni razvita Grin Cheesy Lips Sealed, drugi dan pa je bila švicarska sodnica nad njo zelo navdušena in je dobila CACIB. Rekla je da so papilloni najbolj nora pasma kar jih je kdaj spoznala sram
No pot domou je bila malo manj prijetna saj nas je prav pošteno zasnežilo. Geri to prav nič ni motilo in je zamišljeno opazovala sneženje skozi šipo: http://geri.moj-album.com/album/1697849/?os=2423099 Cheesy Grin
Varja, kavalirjev je bilo zalo veliko- 17.
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #806 : ponedeljek, 06.03.2006 : 14:36:33 »

Geri, čestitam za nedeljo, super uspeh! slikice so tudi ful lušne.

uf, 17 pa je res dosti kavalirčkov. morda od priliki lahko pokukam v katalog, če se kje srečamo?  Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #807 : ponedeljek, 06.03.2006 : 22:51:16 »

Cestitke Geri za Cacib, pa lepo, da smo se spet videli, Mojca in Tinkara. lp
Logiran

Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #808 : torek, 07.03.2006 : 13:21:31 »

Ojla!

Hvala za čestitke. Kaja, tudi tebe je bilo lepo videti. Varja, seveda boš lahko pokukala, prepisovat pa se mi res ne da Grin.
No kot zadnjič sem tudi sedaj napisala kratek članek o razstavi, ki si ga lahko ogledate na: http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1026
Lep sončen dan vam želim!
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #809 : torek, 07.03.2006 : 14:13:46 »

Tudi tebe je bilo lepo srecat. Upam, da te naslednjic vidimo s crno hudicko Wink



Lp, Tinkara
Logiran
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines