mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 17:16:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190593 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #510 : sobota, 08.10.2005 : 17:37:15 »

Tisto srečanje z čivavami je mojo Taro čist spremenilo. Včeraj sem jo peljala ven in je mimo nas prišel en pinč, ki se vedno šeta po Izoli (je lastniški). Pride on zraven Tare in jaz sem jo držala na kratko ker ga je vedno hotela napast, tokrat pa ne. Sta se eden drugega ovohavala, tudi on je njo povohal, ki drugače ona takoj znori če jo kdo samo pogleda in je šou naprej.
Sem kar obstala Shocked
Moja punca napreduje Cheesy
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #511 : sobota, 08.10.2005 : 18:36:51 »

Ooo vidiš  Smiley... se bo treba večkrat dobit. Drugače pa nisem imela občutka, da tvoja Tara ne bi imela rada kužkov.

lp
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #512 : sobota, 08.10.2005 : 19:45:49 »

Ja sej tam ni dajala takega občutka, čeprav se z Lumpo ni preveč razumrla, ker so obe bolj dominantne gospodične. Lumpa se ji je uprla in je verjetno Tara vidla da ni glavna ( končno Cheesy).
Vsekakor ta srečanja koristijo in se takoj javim za biss!
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #513 : sobota, 08.10.2005 : 20:26:50 »

Sassy, jaz tudi uporabljam te zelene ščetke,ki so v Sežani samo 380 sit Wink Jih vi psi obožujejo. Je pa res da jo geri v urici celo poje.. kito pa ima za veliko več časa.
Tara, pridita kaj na obisk če matačas, da semalo družita.. ker Geri itak ni za ven iz hiše. Se je včeraj cel dan ponujala Žanu,danes pa sem jo rajekar pri fantu pustila.

Lp, Mojca
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #514 : sobota, 08.10.2005 : 21:40:19 »

Mojca, naslednji teden pridem na obisk ... Wink
Komaj cakam da vidim Geri Smiley
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #515 : nedelja, 09.10.2005 : 08:55:45 »

Geri: mogoče sa da zgodit da uletim kaj ta teden ki je moj na dopustu.
Katere dneve se doma, ali si mislila v Lj.?
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #516 : nedelja, 09.10.2005 : 10:20:00 »

Sem pozabla povedat da Tara je ratala bolj dovzetna do  psov ki ne presegajo njene velikosti tako da Kaja in Maša ne moreta bit zraven. Če vabilo kljub temu velja bom prišla, če ne pa ni panike sej sem mislila da me ne boš več povabla ker je zadnjič napadla Mašo, kar bi bilo razumljivo, ker zakaj bi tvoje pse zapirala zaradi mojega prča.
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #517 : nedelja, 09.10.2005 : 11:14:48 »

Moon, se že veselim obiska Wink
Tara,ja med tednom sem v Lj, mislila sem kakšen vikend k meni. Pa za tisto urico lahko mama pelje ostale 3 ven, ni problema. Se bo pa počasi morala navaditi na vse velikosti če jo hočeš kaj razstavljat...
No pri nas je trenutno tako: Geri vsa živčna stalno cvili pred vrati. Na sprehodu napredujeva za en meter v 10 minutah, saj mora vse prevohati! Če je zraven Žan, ki si ji ubogi niti ne upa približat saj mu vsakič rečem ne, pa se mu ona ob vsaki priliki ponuja... Jezna je tudi ker je ona na povodcu, ostali trije pa letajo naokoli brez Smiley. Včeraj je bilo tako hudo, da je niti bikovka ni zamotila več... Grin
No, v upanju da gonitev čimprej mine vas vse lepo pozdravljava,
Mojca in "vroča" Geri
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #518 : nedelja, 09.10.2005 : 11:24:25 »

Bogi Žan, se mi prav smili Sad
Mah neki silila jo ne bom če ne bo hotela večjih psov. Za razstavljat pa ne vem če mi bo zneslo ker vedno pride kaj vmes, da mi misel na to gre mimo in imam tolko stvari za se ukvarjat in rešit da čisto pozabim na to, čeprav bi ful rada, ampak ne bom drezala v prazno. če mi znese pridem kot gledlec v Vrtojbo, kaj veš če bo kaj papillonov?
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #519 : nedelja, 09.10.2005 : 19:17:34 »

Geri in Joni zagotovo Cheesy Morda bodo tudi Hrvati Lips Sealed ter JanaB z Lady in Pupo. Prav tako zna priti Queen Bless JP Moon Light (ti ga imaš v svojem albumu označenega kot samček iz Milana), mislim da delajo SLO šampionat, ker so bili že v Trbovljah.

Za ostale ne vem, bi bi pa lepo če bi nas še kdo presenetil Wink A ti potem ne razstavljaš?


Lp, Tinkara
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #520 : nedelja, 09.10.2005 : 19:28:44 »

No pri nas je trenutno tako: Geri vsa živčna stalno cvili pred vrati. Na sprehodu napredujeva za en meter v 10 minutah, saj mora vse prevohati! Če je zraven Žan, ki si ji ubogi niti ne upa približat saj mu vsakič rečem ne, pa se mu ona ob vsaki priliki ponuja... Jezna je tudi ker je ona na povodcu, ostali trije pa letajo naokoli brez Smiley. Včeraj je bilo tako hudo, da je niti bikovka ni zamotila več... Grin

Danes ravno berem tisto dog breeding knjigo, ki sem jo naročila in potem kaj sem prebrala o gonitvah in to kako je trenutno Geri se mi zdi dobro, da imam samca Wink Ne, šalim se. Samo je pa zagotovo eno specialno obdobje in če imaš še samca v hiši in do paritve ne sme priti, so stvari kar zanimive.

Vem pa, ko bo Geri enkrat imela mladičke, bom pa pošteno nevoščljiva Smiley Cheesy


Lp, Tinkara
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #521 : nedelja, 09.10.2005 : 19:46:03 »

Sassy, jaz tudi uporabljam te zelene ščetke,ki so v Sežani samo 380 sit Wink Jih vi psi obožujejo. Je pa res da jo geri v urici celo poje.. kito pa ima za veliko več časa.
Tara, pridita kaj na obisk če matačas, da semalo družita.. ker Geri itak ni za ven iz hiše. Se je včeraj cel dan ponujala Žanu,danes pa sem jo rajekar pri fantu pustila.

Lp, Mojca

Jaz sem dala za vrecko, kje je notri 12 kost ''small size'' 2500 sit.  Ce si pa dala ti 380 za eno, pa ne vem kako se to izplaca.. Koliko je pa velika?
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #522 : nedelja, 09.10.2005 : 22:12:18 »

Sassy, jaz sem kupila samo 1, mislim da medium... ker so pakirane po samo 1 za poskušino... ker nisem vedela če jim bo sploh všeč Wink. V Lj so cene od 480 do 600!! za eno.. v Sežani pa sem potem kupila še eno- žal tam nimajo pakiranja po več... Moram pa v Mr. Pet po cel paket.
Zgleda da so kar vsem všeč te kostke Smiley Sassy, te pokličem drugi teden da se kaj dobimo.
Tara, glede razstave vem toliko kot je Tinkara povedala...

Lp, Mojca
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #523 : ponedeljek, 10.10.2005 : 08:28:20 »

Pol pa morem pridet pogledat Smiley
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #524 : ponedeljek, 10.10.2005 : 20:15:24 »

Ojla!

Danes sem pa Geri naredila novo oblekico;) http://www.moj-album.com/album/1235108/
Drugače je sedaj že manj tečna in zgleda da se gonitev preveha k drugi polovici. Danes je bil lep sonček in sva skoraj cel dan preživeli zunaj na sprehodu po Ljubljani. Sicer sva bili prava atrakcija zaradi higjenskih hlačk Grin. Me je pa ena gospa ustavila in povedala da je gledala na Animal planetu predstavitev pasme, pa da je čisto očarana Wink.

Lp, Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines