mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 21:26:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190727 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #375 : četrtek, 11.08.2005 : 14:53:32 »

Trst je 15 in16 oktober.
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #376 : četrtek, 11.08.2005 : 16:15:29 »

Kaj pa je takrat Huh Na strani od Enci pise da je en raduno 2. oktobra, ne ravno v Trstu ampak pri Udinah... samo nic ne pise, kaksen. 15. in 16. pa ni napisano nic za Trst Huh
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #377 : četrtek, 11.08.2005 : 16:45:36 »

Mi se za Trst nismo še odločili, verjetno bomo samo gledali ker itak ne bomo delali mladinca tam. Tako da zaenkrat gremo samo v Lendavo. Bomo pa oba dneva tam. A kdo pride?

Če boste šli gledat, bi se midva z Jonijem pridružila v Trstu. Če bo vse posreči, se bova že pripeljala z avtom  Grin  Shocked



Lp, Tinkara
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #378 : četrtek, 11.08.2005 : 20:32:42 »

v temi o italianskih razstavah so punce povedale ta datum.
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #379 : četrtek, 11.08.2005 : 23:05:54 »

Kot obljubljeno - nove Jonijeve slikice:

http://jonathan.moj-album.com/album/791888/

Lp, Tinkara
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #380 : petek, 12.08.2005 : 10:28:58 »

Ja, ja, zdaj je Joni v tisti fazo ko ratajo "grdi" Grin Grin
Tudi Tara je bila taka Cheesy Grin
Ful je dober Grin vse mu štrli

Dej, Joni , Geri povejte mi s čim hranite vaše tamale(katere brikete, kaj kuhate-pečete...). Mene so v temi o hrani čisto zbegali.Do zdaj sem bila prepričana da delam prav zdaj pa..... Pa nobeni briketi niso za une  forumaše, dobri.  Undecided

Prosim vaše izkušnje.
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #381 : petek, 12.08.2005 : 10:30:52 »

http://jonathan.moj-album.com/slike/404832/3hFNXYotCUKEWrTL.v.jpg
Ja tale je pa huda ! =) Usesa so pa gromozanska Grin Grin Grin Cortek:P
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #382 : petek, 12.08.2005 : 11:06:17 »

Tara, jaz hranim z briketi Animonda in Nutro (zmešano). 1x tedensko dobi polento brez omake. Kuham ji meso "na suho"- brez začimb, soli... (piščanec, zajec...), vsake toliko ji dam za pit kozje mleko- po kravjem dobi drisko. Potem je tudi testenine in riž, sir.. vse po malem. Ne vem zakaj ti iščeš hrano ki izboljša dlako, saj ima Tara že dobro dlako... da ji ne boš naredila preveč dlake, kar ni zaželjeno. Ti ji dajaj hrano po kateri nima težav (driska, praskanje itd.) pa ni važno za koga je dobra saj sama najbolje poznaš psico.

Geri ima pa novega prijetelja Žana. Žan je tudi naš novi družinski član Smiley Grin. Več o njem in slikice pa kasneje.. naj vas malo martra firbec Cheesy Grin!!!

Lp, Mojca

PS: saj vem da sem hudobna Wink
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #383 : petek, 12.08.2005 : 11:51:16 »

Tudi jaz se več ne sekiram kateri briketi so "dobri" in kateri "slabi" v očeh drugih. Joni je trenutno 3 obroke, 2 obroka briketov Nutro Lamb & Rice ter 1 obrok kuhane hrane. Kuhana hrana so lahko kakšne testenine z mesom in/ali zelenjavo, riž z zelenjavo, sirček in posebna, kuhana govedina, take stvari. So pa briketi tisto osnovno kar je.

Zelo sem zadovoljna z Nutro briketi, ker so ravno prave oblike zanj, Hill's so odločno preveliki. Joni je enkrat spil mačku mleko, tako da mleka nikoli ne dobi, dobi pa kdaj od mene kako žlico navadnega jogurta ali kisle smetane.

Citat
Geri ima pa novega prijetelja Žana. Žan je tudi naš novi družinski član  . Več o njem in slikice pa kasneje.. naj vas malo martra firbec  !!!
Geri nas muči!!!!  Angry Daj no, hočemo videti slikice!!!

Citat
Ja tale je pa huda ! =) Usesa so pa gromozanska    Cortek:P

Moja dolgodlaka čivava pa ima res velika ušesa! Je sploh čistokrvna?  Shocked
To me je ena gospodična vprašala, ko sva se srečali na sprehodu, ona je imela kratkodlako "čivavo", ki pa je bila bolj podobna kakšnemu pinču kot pa čivavi, ampak seveda ji nisem zlomila srca in ji to povedala. Ima svakojakih Smiley


Lp, Tinkara
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #384 : petek, 12.08.2005 : 11:56:42 »

Geri: Ja sej Tara je tudi tako kot Geri razen kozjega mleka pije kravje pa ji nič ne škodi in riža nemara, drugače pa kuhano pečeno in kaj od kosila ji prišparam. Brikete ji pa dajem zdaj eukanubo senior, jih malo tožje zgrize ,ker jih more dat najprej na pol ma se bo že potrudla.Že tako je preveč razvajena Grin
Zdaj moram malo pazit na dlako, ker ne moreš verjet kako je gola, niti približno ni taka kot kadar smo bili pri tebi, sem pa imela lani isti problem in ji kot lani dajem to olje Dermanorm, ki je ful dobra in naravna zadeva in Dermatin tabletke.

Kaj meniš ti o eukanubi?


Si pa res nesramna, ti moram priznat Grin, lahko bi vsaj bovedala kake sorte je, ! POVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEj!!!!!!!!!!!!!! Cheesy Grin


Hvala obema za odgovor, se popolnoma strinjamo! Wink
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #385 : petek, 12.08.2005 : 12:19:26 »

Citat
lahko bi vsaj bovedala kake sorte je, ! POVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEj!!!!!!!!!!!!!! 


Mogoče je endivija, kaj pa ledenka? Mogoče radič? Hehe, hecno mi je ko ljudje sprašujejo kake "sorte" je Joni, kot da je solata.  Grin Grin


Lp, Tinkara

P.S. Pa brez zamere, Tara!
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #386 : petek, 12.08.2005 : 18:43:46 »

Hehe... saj sem vedela da vas bo martral firbec Wink V glavnem je Žan- torej samec Cheesy Mi je prav všeč da vas malo martra firbec. Je pa večji kot Geri... njegovo rodovniško ime je Gan (in seveda še ime psarne, ki pa razkrije vse Wink). Ima že 11 mesecev in ga bom prijavila v Lendavo. Razstavljala pa ga bom v soboto in ne nedeljo.. torej papillon ni. Slikic še nimam ker ju nisem še nič skupaj slikala se pa odlično razumeta. Dobili smo ga komaj par dni nazaj. Je pa baje ful razstavni potencial tako da ga moram malo na razstave peljat.

Tara, ma meni eukanuba ni bila všeč- sicer je Geri jedla tisto za občutljive pse ker sva nekaj z veterinarko "testirali". Všeč mi je bila samo velikost- ful veliki kot kovanec za 2 centa EUR. Geri so všeč taki veliki, meni pa tudi saj tako vsaj zobke uporablja! Je pa malenkost.. ampak res malo rumenkasta dlaka postala. Moja Maša ima 11 let (mešanka) pa ji ne dajem programa senior, ker menim da bo živela vsaj še 6 let. Živahna je še vedno kot pri 3 letih in bo vsaj še par let ostala na hrani za odrasle pse ker tudi je, saj moja Maša ni stara.

Hmmm.. vas že bolj martra firbec? No naj bo ime mu je Gan dei rufolo. Pasmo pa bo ja katera ugotovila Wink

Lp, Mojca
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #387 : petek, 12.08.2005 : 19:31:03 »

Geri se druži z ... WHIPETTOM!!!!!


Lp, Tinkara
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #388 : petek, 12.08.2005 : 19:40:08 »

Poglej, poglej kaj se najde  Grin

http://www.moj-album.com/uredi/jonathan/791888/?os=875293


Lp, Tinkara


Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #389 : sobota, 13.08.2005 : 11:24:08 »

Joni, tvoj mali je prav luškan..... še posebno je zanimiv sedaj, ko dobiva pravo dlako. To prehodno obdobje je prav smešno  Grin. Sicer pa, če se spomniš smo bili v najstniških letih vsi malo smešni  Roll Eyes. Pa Ajki mi je tudi zelo všeč.... pravo srčece  Kiss. Koliko sta pa kaj težka? Predvidevam, da je Ajki težji.....


lp
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines