mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 01:21:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190808 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #225 : sreda, 08.06.2005 : 22:00:55 »

Joni, se se ne poznava, lahko se ti pa pohvalim da sem tvojega malega ze bozala v Tullnu, ce se ne motim, se preden je prisel tebi v roke. se je crkljal pri geri in mu ni prav nic manjkalo. je pravi mali cukercek, ki bo dobro odlakan (kot smo izvedeli) in upam da se bomo kdaj dobili, da se bodo malo igrali.. zelim ti veliko veselja z njim..

pozdravcek,

Ursa

Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #226 : četrtek, 09.06.2005 : 12:46:02 »

Sassy, hvala za kompliment  Wink Ja, res je pravi srček. Se bosta razstavljali v Portorožu? Potem upam, da se bomo spoznali.

Lp, Tinkara
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #227 : petek, 10.06.2005 : 07:58:49 »

Joni, imaš ZP!
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #228 : petek, 10.06.2005 : 10:47:01 »

Tudi ti  Grin
Logiran
JANAB
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #229 : petek, 10.06.2005 : 12:58:52 »

Ker se prvič oglašam na forumu, najprej en velik pozdrav vsem forumašem, ki jih zanima pasma papillon. Mislim, da vas nekaj že poznam (npr. Geri), ostale pa bom prav gotovo še spoznala, če drugače ne (kaj je s piknikom) pa na kakšni razstavi psov. Veseli me, da se število teh ljubkih psov tudi pri nas povečuje.
Geri je že poročala o rezultatu evropske razstave pri psih, pa naj dodam še rezultat pri psičkah: zmagali sta psički iz psarne Connection (kot že nekaj let zapored), Sweet so Sugar pri mladih in Tri Symphony pri zrelih (tudi BOB). Naša Lady Lovelylocks je v razredu šampionskih psičk prejela oceno odl.4, na kar sem zelo ponosna.  Zmagovalca pri psih bo mogoče pri nas videti na razstavi v Trbovljah in Lendavi (tako je vsaj povedala Dagmar - lastnica).
Mene pa so bolj kot papilončki zanimale phalene. Da je teh psov tako malo, si nisem niti slučajno predstavljala, ko smo za družbo naši Lady iskali še eno psičko in dobili Pupo. Tudi na evropsko razstavo je bilo prijavljenih samo 10 (papillonov 63). Pupa je dobila CAC in Rez.CACIB, zmagala pa je psička iz psarne di Papalino.
Prijazen pozdrav!
Jana B.
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #230 : petek, 10.06.2005 : 13:14:24 »

Jana, pozdravljena na forumu! Me veseli, da bo vsaj v Trbovljah in Lendavi več papillonov! No, za Portorož tudi računam na malo večje število kot v Hrušici Smiley.
A pridete na piknik Kluba za pritlikave pasme v Trbovljah v soboto? Bi se pa lahko zmenili za kakšen piknik papillonov (in phalene seveda Wink), ker je število papillonov pri nas že kar solidno.

Lp, Mojca
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #231 : petek, 10.06.2005 : 13:16:42 »

Pozdravljena Jana in dobrodošla na forumu! Midve se sicer osebno še ne poznava, ampak upam da se bova kmalu spoznali na kakšni razstavi. Sem ponosna lastnica skoraj 3 mesečnega papillona iz psarne de Pompadour.

Čestitam za odlične rezultate lepotičk! Sem že videla njune fotografije in sta res prekrasni. Je pa res, phalen je res zelo malo. Že papillon je splošno dokaj nepoznana pasma, phalene pa še toliko manj.

Lp, Tinkara
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #232 : sobota, 11.06.2005 : 13:29:15 »

JanaB, pozdrav tudi od mene!

Jaz sem pa lastnica 9 letne papillonke Tare. Ful sem vesela, da se veča število te pasme in se imam s kom o tem pogovarjat, Grin ker ko smo mi kupili Taro, so bili v Sloveniji samo 4.Nekaj se z Mojco menimo da bi naredili Papillon piknik v okolici Ljubljane, ampak se nismo našli prostor.Če poznaš ti kakšen kraj lahko kar predlagaš! Koliko pa je stara tvoja psička in iz kje si jo pripeljala?   
Boš prišla v Portorož?
Kje lahko vidim slike tvoje psičke?
Taro, njenega brata in starše si lahko ogledaš na http://tara.moj-album.com

Lp, Eneja
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #233 : sobota, 11.06.2005 : 15:09:55 »

Tara: Janino Lady lahko vidiš pod opisom pasem-papillon (je njena Lady tista na sliki Wink). Več bo pa že Jana povedala o svojih dveh puncah (ker teme o phalenah ni in ne vem kdaj bo-glede na to, da mislim da je edina v Sloveniji-lahko tudi kaj o njej napišete/vprašate kar tu).
Medve sva se ravnokar vrnili iz piknika za pritlikave pasme. Žal papillona ni bilo nobenega. Sem upala, da pride Elton Le bijoux de Gerecy, ki je v okolici Trbovelj in pa Undi (iz Kranja). Smo se pa s Cotoni in maltežani toliko bolj zabavali!

Lp, Mojca
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #234 : nedelja, 12.06.2005 : 12:32:21 »

Pozdrav vsem!


Če kdo pozna kakšen prostor za piknik v okolici Ljubljane, naj obveznooo
sporoči!!! Smiley

Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #235 : ponedeljek, 13.06.2005 : 01:25:31 »

Z Jonijem imava eno prošnjo. Če ima kdo iz štajerskega konca (ali Ljubljane) namen it na CACIB Portorož v nedeljo in ima še prostor zame in enega majhnega psička, ga naprošam če se mi javi na ZS.

Midva bi namreč zelo rada šla v Portorož ampak žal nama je prevoz padel v vodo.  Sad Undecided


Lp, Tinkara
Logiran
JANAB
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #236 : ponedeljek, 13.06.2005 : 11:22:47 »

Hvala vsem za dobrodošlico!
Naši psički sta iz avstrijske psarne Schmetterlingswiese. Lady je stara 3,5 let in ima za sabo tri leta razstavljanja. Dosedaj je zbrala 29 BOB v štirih različnih državah. Phalene Pupa pa ima prav danes drugi rojstni dan in je 16 x BOB.
V Portorožu se žal ne bomo srečali, ker gremo na CACIB v Papo (H). Se pa vidimo na CAC Maribor!
Lep pozdrav!
Jana
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #237 : ponedeljek, 13.06.2005 : 19:14:40 »

Joni: kakšna škoda če ne prideš Sad Sad Sad
Ful sem računala na to da se spoznamo Cry
Upam da se bo kaj spremenilo do nedelje.
Držim pesti Wink

Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #238 : ponedeljek, 13.06.2005 : 19:34:06 »

Jana, čestitke Pupi! Kiss
Škoda da vaju ne bo v Portorož, se pa vidimo v Mariboru. Veliko sreče v Papi! Joni jaz tudi računam na to da dobiš prevoz Wink.

Lp, Mojca
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #239 : torek, 14.06.2005 : 11:21:32 »

Kot zgleda bo kar nekaj papillonov v Mariboru  Wink Zaenkrat je še prevoz v zraku, javim če se vidimo v Portorožu ali ne.

Jana, me veseli da bom spoznala tebe in tvoji punci v Mariboru. Čestitke Pupi za dvojko!  Kiss Veliko sreče tudi v Papi.


Lp, Tinkara
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines