mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 01:22:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190810 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
mehika
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 377


« Odgovor #150 : ponedeljek, 21.02.2005 : 13:29:18 »

Geri: ma meni se ni zdela tako stara, je bila kar živahna, in hodi res kot manekenka, kaj je možno da sta dve?Huh
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #151 : ponedeljek, 21.02.2005 : 13:34:05 »

hmm.. no stara.. 10 let ma.. sej ma moja Maša tudi 10 pa ji vsi dajo največ 5 let, ker je ful živahna. Dvomim, da sta dve rodovniški.. bi bilo pa možno, ampak mislim, da gre za isto Wink
Logiran
mehika
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 377


« Odgovor #152 : ponedeljek, 21.02.2005 : 13:46:45 »

Geri: kaj predlagaš za naš Čivava (papillon) piknik???
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #153 : ponedeljek, 21.02.2005 : 13:52:28 »

Predlagam, da se dobimo enkrat konec marca. Za lokacijo pa se bo treba zmeniti in narediti en kompromis.. namreč razmerje Ljubljana: Obala se mi zdi da je nekako 50:50 Cheesy. Medve se vsekakor udeleživa! Če bo v Lj pa morda prepričam še papillonko iz Kranja da pride!

Lp, Mojca
Logiran
mehika
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 377


« Odgovor #154 : torek, 22.02.2005 : 12:03:22 »

Hmmm, v Ljubljani Huh Huh
Tako je, tu na Obali nas je kar nekaj čivavic, samo v Izoli nas je 5, tako da nekatere bi težko prepričali da pridejo v Lj., poleg tega jih je dosti tudi v Kopru..... ne vem no, iz ljubljane pa poznam samo Sassy, Kali in Najo!!!!  Wink
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #155 : torek, 22.02.2005 : 13:37:36 »

No... to je bil le predlog.. sicer pa so v Ljubljani še Maj (bratec od Sassy), pa Big guy, pa Gringo.. tako da je samo z naštetimi že 6 čivav v Lj... pri Miši pa sta zadnjič bili še dve (no ne vem če sta iz Lj).. saj pravim.. nekaj se bo treba zmeniti, ker mislim, da je res razmerje 50:50. Pa še Gracie (papillonka) bo takrat upam da že v Lj Grin. Je pa v Lj sigurno še več čivavic, ki pa niso na forumu... drugače pa bo potrebno 2 piknika Wink
Če pa bo piknik poleti, ko bo morje toplo, pa mislim, da ne bo nobenemu problema prit na obalo na piknik pa še malo namakanja!
Verjetno bo najbolje, da do poletja nadaljujemo s srečanji za vse pse, potem pa poleti naredimo piknik samo za tamale Cheesy.
Sicer, pa je najbolje, da debato nadaljujeva v temi čivava, ker je več čivavic interesentk kot papillonov.

Lp, Mojca
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #156 : četrtek, 21.04.2005 : 19:50:06 »

Ojla,

sem ravnokar srečala in spoznala Gerijino sestrico Graci Smiley. Prav prikupna je mala metuljčica Smiley, upam da jo bom še kdaj srečala.

lp
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #157 : četrtek, 21.04.2005 : 20:05:27 »

Nadja, ja Gracie je pa res majhhhhna papillonka. Tehta namreč samo 2 kg (Geri 3,2) in je par centimetrov manjša od Geri.
Iskat pa smo jo šli šele 2. aprila ko je imela že več kot 8 mesecev. Na Slovaškem sem spoznala še enega novega papillončka, ki je uvožen iz Švedske in je izredno lep papillon- sedaj še mladiček. Seveda pa smo se cel dan igrali z vsemi papilloni in jih pošteno prečohali Grin Grin. Gracie drugače živi v Ljubljani na viču. Je pa izredna hiperaktivka, ki bo najverjetneje trenirala agility. Je pa rjavo bela psička. Ko bo Urša mela kaj časa za jo poslikat bova prilepili kakšno slikico Wink

Lp, Mojca

PS: junija dobimo v Slovenijo še enega papillona- samčka Cool
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #158 : četrtek, 21.04.2005 : 20:15:14 »

Geri, smo z Gracie očitno sosedje Cheesy. Je pa bila malo plašna in se ni pustila pobožati me je samo povohala Smiley je pa luknje kopala Grin tako, da je bila vsa umazana po "šnofeljčku".

lp
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #159 : četrtek, 21.04.2005 : 20:31:35 »

Nadja.. ja, je še kar plašna.. jo je lastnica nedolgo nazaj dobila, pa se je na njo hitro naučila- je pa res da nekaj tednov ni bila nič v stiku s "tujci" ker se je potrebovala na lastnico navadit. Glede lukenj pa je ista kot Geri.. naša je tudi zelooo čista po tem ko jo spustim na vrt Cheesy Grin.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #160 : petek, 06.05.2005 : 18:55:08 »

Geri, kdaj se bosta pa vedve kaj razstavljali  Wink? Jaz je namreč še nisem videla v živo, ampak če bosta na kakšni slovenski razstavi, bi si jo z veseljem ogledala.  Ali imaš kakšne nove slikice od svoje lepotičke?..... da malo poživimo tole Papillon temo  Smiley.

lp
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #161 : sreda, 11.05.2005 : 21:39:44 »

Pa poživimo še malo to temo.

Da se sama predstavim  Wink  Sem (skoraj) lastnica samčka pasme papillon, ki ga je Mojca napovedala nekaj postov više ---> eno slikico lahko vidite v avatarju.

Samček je tricolor - belo-rdečkasto rjav s temnejšimi robovi ušesk. Ime mu je Jonathan de Pompadour, klicali pa ga bomo Joni. V Slovenijo pride v začetku junija, živel pa bo v Mariboru. Je polbratec (isti očka) od Geri in Gracie.

Komaj ga že čakam!  Grin


Lp, Tinkara
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #162 : četrtek, 12.05.2005 : 11:19:10 »

Ory, najprej greva v Hrušico, potem pa še Portorož/Umag Smiley.. do sedaj pa sem jo res razstavljala le 1x. Drugače pa so najnovejše slikice od Geri v http://geri.moj-album.com v albumu maj in arboretum, pa Luka.

Joni, dobrodošla!! Komaj čakam da pride Joni! Slikice so super, on pa je itak lepotec Grin

Da povem malo o Geri.. prvo gonitev je že dala skozi in bila zelo tečna v "svojih" dnevih sram, ampak sem vesela da je sedaj za nama in je spet vesela kot ponavadi. Z mojima dvema psičkama se zelo razume. Maša jo je vzela za mamico, Kaja pa za sestrico Cheesy. Upaam, da kmalu spoznava še kakšnega papillončka.

Drugače pa sem spoznala Taro, 9 letno papillonko iz Izole, ki je črno-bela in zelo prijazna psička. Velika je toliko kot Geri (3 kg). Lastnica je tudi na forumu, tako da upam, da se kaj oglasi v tej temi!

Upam tudi, da kmalu spoznam Eltona Le bijoux de Gerecy, ki je januarja (s 3 meseci) prišel v Slovenijo... tako da se število papillonov zelo povečuje Cool!!

Lp, Mojca

Logiran
mehika
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 377


« Odgovor #163 : četrtek, 12.05.2005 : 13:48:04 »

V torek je bila na Animal planet, ob 12.30 oddaja o papillonih!!

Nekateri so bili tako lepi, da so me kar očarali!!!
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #164 : četrtek, 12.05.2005 : 15:08:50 »

Citat
V torek je bila na Animal planet, ob 12.30 oddaja o papillonih!!

Nekateri so bili tako lepi, da so me kar očarali!!!

Joj, škoda da sem to zamudila.  Sad Upam, da je kaka ponovitev.

Citat
Upam tudi, da kmalu spoznam Eltona Le bijoux de Gerecy, ki je januarja (s 3 meseci) prišel v Slovenijo... tako da se število papillonov zelo povečuje !!

Pred par dnevi sem zasledila internetno stran tega legla, mislim da so iz Zagreba, mladiček pa živi v Celju. Ta Elton je zelo lep fantek, edina stvar ki sem jo opazila da imajo ti papilloni daljše noge kot Pompadourji. Mogoče je samo bilo tako slikano, ampak tudi eni ameriški papilloni se mi zdi so na daljših tacah kot drugi.



Lp, Tinkara
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines