mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 18:27:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 438026 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #990 : torek, 14.02.2006 : 15:23:17 »

Aja mimgrede, ce koga zanima. Vceraj je bila v usa najvecja razstava, champions only. In med huskyi je zmagala tista teta, od kere so psi na tisti slikci. Ce koga zanima, tlele je tudi video ocenjevanja huskyev, lahk mal pogledate kaksne pse imajo v usa. Naj bi bili najlepsi huskyi prav od tam.

 http://www.westminsterkennelclub.org/2006/results/breed/sibhusk.html
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #991 : torek, 14.02.2006 : 15:44:02 »

Ja ampak hvala bogu za tolk dlake, se jim pol ne da bolj grist k jih že tista dlaka duši, to je zdej našga spasilo, ko ga je NO napadel. Rezultat NO težek glavobol in zatečen ustnica, Lars par šivov, dren, nekaj podpludb in zaston britje njegove levje grive. Hvala bogu se je vse srečno izteklo, Lars je že OK, rane zaceljene, griva pa se tudi počasi obrašča. Naš je tko dokler drugi pes nanj ne zarenči je vse OK, v drugačnem primeru pa se tudi naš oglasi.
Res so lepi, bi še kr kakšnega mela zraven mojga Larsa, vidim pa da Američani bolj na svetle padajo ko na temne.
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #992 : torek, 14.02.2006 : 16:54:30 »

hehe komaj čakam ! A pol bo naslednjo soboto 26.2 srečanje NA GRADIŠČU ? Možnosti za gor je več kot pravi satin Smiley ! Sam tudi poznam par bližnjic ampak so pomoje blatne zdej k je zima  Roll Eyes tako da bomo mogli it po standardni poti... Na vrhu je ena koča, velik travnik itd.. Lahko bom ta teden slikal če boste hotli pa bom pol na mojalbum vrgu Wink . Glede psičk je pa tako da jih sib obožuje in da bodo psičke imele kar težko delo zaradi larsa,siba itd... Smiley Drugače pa imajo tile polarci res ogromno dlake in sploh ne izgleda tako samo zdele se mi zdi kot da mam njufkota doma hehe  Cheesy
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #993 : torek, 14.02.2006 : 19:11:51 »

ojla! vam pa res dogaja na temu forumu Wink sem zamudila...kdaj točno in kje naj bi se dobili? jaz upam da bom lahko prišla...Lp Kiss
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #994 : torek, 14.02.2006 : 19:28:43 »

satin, nas je isti, dokler ne zarenci un nanj, je vse ok, cim zarenci, je konc...

Amm, niso vsi sivo beli, tut crno beli je dubu nagrado. Pa drgac so tut rdeci dost popularni, sam ni tolk barva kot pes vazno tam. Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #995 : torek, 14.02.2006 : 21:07:17 »

satin: ja potem je takrat ko ima  tvoj operete šele veselo Wink  Grin. Clioa ima res super razgled.  Moja vožnje z avtom tako zelo obožuje, da včasih jo moram prav prisilit, da jo ven z avta spravim Grin

Sib: ti kar kako fotko od tistega placa na redi Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #996 : torek, 14.02.2006 : 21:16:34 »

Sej ravno zato jo jest kar hitro potegnem stran od kakšenga renčečega psa. Vseeno mislim, da bi ta drug bolj nasrkal.
Bomo pa mi tudi kmalu povštre delali  Cheesy Cheesy.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #997 : torek, 14.02.2006 : 22:38:45 »

Shivas dobili naj bi se 26.02.2006 na Gradišču nad Stično (če se motim me popravite Cool), to je cca 40 km izzven Ljubljane v smeri proti Novemu mestu, ven se gre na izvozu za Ivančno gorico.Tko da upam da se bomo ubrali v čimvečjem številu, ja Sib poznam tud jaz tiste bližnjice, vendar jih v trenutnem stanju ne bi ravno uporabila, ker potem je bolje da se zberemo v ribiških škornjih Grin Pa še ne vem kako bi se z Larsem zmenila glede kopanja oz. odstranjevanja blatne naslage z njega Roll Eyes

"Cac: Amm, niso vsi sivo beli, tut crno beli je dubu nagrado. Pa drgac so tut rdeci dost popularni, sam ni tolk barva kot pes vazno tam. "

Takega rdečkasega bi jaz rada mela, tak je bil oče od mojga Larsa, prekrasen, čeprav je moj pesjanko zame itak naj naj naj pod tem našim soncem, mama je bila ko Lars in kar ne morem verjeti da od 5 mladičkov se ni noben po fotru zgledval, vsi so bli črno beli. Sicer našemu so se z odraščanjem med črnimi dlakami pojavile rdečkaste, ki so malo daljše, in ko ga poleti sonce obsije dobi prekrasen odtenek, se prav lepo tko mal rdečkasto čez črno pošajna Wink Edino kar me zdaj skrbi je barve dlake po zgornjem delu vrata, zaradi saniranja rane so ga obrili do golega, in zdaj je ta poganjajoča dlaka bolj sive ko črne barve, mu ne bo ravno sedlo, bojo mislili da je to posledica tega da mi njemu sive dlake delamo Grin, namesto on nam sive lase Grin Ga bom mogla na koncu še farbat.... Grin Cheesy

Ha mi smo se pa že preoblekli, če prav dober premislim smo se letos pomalem kar čez celo leto preoblačili. Roll Eyes





Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #998 : sreda, 15.02.2006 : 00:01:02 »

hehe satin se čist strinjam s tabo glede bližnjic  Grin . A pol smo zmenjeni za 26.2,  to bo zadnja nedelja v februarju . Meni sicer rdeča barva ni tako lepa ampak se mi zdi da je kar redka barva ker do zdaj sem videl le enega rdečega huskya... Ali se vam tudi vaši pesjani hitro zamažejo ? Moj sib je pravi pujs in hiti v prvo lužo, ki jo vidi in se nonstop valja po snegu in lovi z sosedovo psičko med grmovji tako, da ga moram kar vsak krtačiti in umivati tace drugaće je čisto črn  Grin, komi čakam spomlad, da bom siba skopu sam se mi zdi da bo kar težka naloga tole ker sib ne mara če ga kdo poliva z vodo  Cheesy !
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #999 : sreda, 15.02.2006 : 00:16:00 »

Ne glede luž z Larsem nimava problemov, je namreč prefin da bi on tam skakal in se valjal Cool, blato če se le da okoli njega, razen takrat ko je treba ulovit miš in pri tem narediti krater, da pridemo do nje Roll Eyes, takrat nas blato ne moti. Glede kpanja je pri nas tkole moramo se psihično pripravt tako jaz kot Lars, prvih nekaj sekund je mučno nato pa mirno obstoji z obtužojočim pogledom češ sam hitr me daj sram. Je pa res da mi s kopanjem ne pretiravamo, da ne uničimo naravnih olj na kožuhu, ki ščiti njegov kožuh.
Poleti včasih odideva do enega malce globljega tolmunčka v Stičnici, da bi se malo ohladil, vendar se gospod dlje ko do gležnjev ne spravi Wink. S prejšnim psom teh težav res nisem mela oni je vodo oboževal. Zato pa ga raje večkrat skrtačimo. Valjanje v snegu pa je pri nas olimpijska disciplin poleg vseh ostalih seveda Grin
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1000 : sreda, 15.02.2006 : 00:22:06 »

haha satin tale tvoj lars je pa klovn  Grin, sib tud koplje k bager in mu je težko dopovedat naj neha  Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1001 : sreda, 15.02.2006 : 00:29:17 »

uf Aska pa prav fina je postala zadnej cajte, sej včasih z veseljem v luže stopala, sedaj pa opažam, da se jim z veseljem izogne Grin.. Po snegu se ful rada valja, ni je pa čez njeno največji hobi - kopanje Grin Samo sem opazila, da gre packarija hitro  z nje, no ko je prehudo, pa seveda česanje in umivanje tac ji ne uide, kar je sedaj ko ni več tolko snega, spet lepo blatna je in umivanje tačk je kar obvezno Grin Cheesy Grin  S kopanjem pa se še ni srečala, prav vesela tega ziher ne bo, jo pa letos to dočaka  Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1002 : sreda, 15.02.2006 : 00:37:57 »

Drugače ima Aska rada vodo, rada po potokih hodi, samo plavala pa še ni, bo imela letos možnosti na pretek, samo če bo želela Grin Samo tako oboževala vode kot jo je moj prejšnji pes pa jo verjetno tud ne bo,  prejšnji bi vse za vodo dal  (tudi pozimi mi je že v vodo ušel),  včasih mu je samo rep iz vode molel, oboževal je tauhanje, ful smešen bil Grin Grin Grin
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1003 : sreda, 15.02.2006 : 00:45:05 »

jaz sem siba skopal pri 3 mesecih.Lol, kok je blo use skupi smešen... jest sem glih siba pod tuš prpelu lepo ga zmoču pol sm zaslišu zvonc tko da sm tuš zapru da sib ni mogu vn in pol grem pač odpret vrata in vidm prjatla. Ta cajt je pa sib nekak tuš odpru in je v mamino sobo zbežu in se splazu pod njeno pojstlo tko da ga nismo mogl vn dobit... pa sm pol brikete nastavu sred sobe in je pršu takoj vn  Grin ! Pol sm ga nesu nazaj pod tuš. Frend mi je mogu siba pomagat držat k je skaku k norc pa cvilu tut tko da sm mu komi šampon gor dau... Na koncu sem biu čist umazan pa popraskan pa še gate mi je strgu  Grin. No pol je pa mami domov pršla in je znorela k je celo stanovanje smrdelo po psu sam je sib usen lahko not prespau ker je dišu pol  Smiley .Spomladi ga bo prava umetnost kopat ker je že kar velik  Grin
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1004 : sreda, 15.02.2006 : 00:46:21 »

aja sib je decembra potok preplavu pa zdaj gre skoraj do glave v vodo ! Ful uživa v vodi samo sovraži če ga kdo drži pa ga umiva...
Logiran
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines