mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 18:21:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 437501 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #435 : petek, 11.11.2005 : 13:06:59 »

Pr nas pa je Gal stalno v hiši. ima odprta vrata na teraso in gre ven, ko mu je vroče, ponoči pa pride spat k nogam k nama na posteljo.

Miši, če jih ujame mu jih pustim. To je zanj priboljšek. Opazili smo, da noče jesti hrane iz konzerv in briketov, samo še hrano, ki jo jemo mi, ali pa če je res lačen malo konzerve.
Najbolj mu je pa všeč jota -kisle repe bi pojedel kolikor mu je daš.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #436 : petek, 11.11.2005 : 14:42:40 »

Moje psice so večinoma lepo notri, če bi bile zunaj bi naredile preveč galame, poleg tega pa se , če jim je dolgčas spomnijo neverjetnih lumparij. Okrog nas pa so od treh strani prometne ceste, zato pod nobenim pogojem ne smejo uiti. imajo sicer ograjen izpust kakšnih 100m2 ampak notri so samo, kadar lahko vsaj z enim ušesom pazim ali učom pazim kaj delajo.
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #437 : petek, 11.11.2005 : 18:49:53 »

Včeraj zvečer mij je bilo zanimivo, ker ne vem ali ga zebe al pa je res neki narobe s tem pesjakom oz. uto! iz ute si je vn na sredino dvorišča prinesel svojo dekco in spal čez noč tam, čeprav je bilo zelooo veliko rose in je bil ves moker Undecided, ali mu res ne paše bit notr v uti???
super se bomo kej dubile...
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #438 : petek, 11.11.2005 : 19:16:19 »

Ah standard, pri nas tudi izvleče svoje dekce ven, predvsem podnevi, no vsaj ponoči lepo spi v hiški.
Ja jaz imam cel vikend prost  Cheesy Cheesy, tako da se komot dobimo.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #439 : sobota, 12.11.2005 : 11:21:21 »

pri meni ima pa živa v uti seno in ponavadi kar rada spi v uti, posebno ponoči. čez dan pa leži na strehi ute Wink
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #440 : sobota, 12.11.2005 : 12:27:53 »

 No zdele bomo začel izdelovat novo uto Wink upam da bo z njo zadovoljen!ja se bomo dobile Grin lp
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #441 : sobota, 12.11.2005 : 15:46:15 »

Jst jo moram tud povečat še letos.

Danes sva pa žogo našla na sprehodu na travniku. Kakšno veselje je to bilo...  Cheesy
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #442 : sobota, 12.11.2005 : 21:03:21 »

no naša uta- ni je Grin smo ugotovili da je zelooo veliko dela, in na kocu seštevek če jo delaš sam, se izenači z že izdelano Wink tako da počakamo do ponedeljka in jo damo narest, potem pa upam da bo zadovoljen...
lp
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #443 : nedelja, 13.11.2005 : 19:28:07 »

Kako je pa s kopanjem vaših ljubljencev? Midva sva jo en teden nazaj okopala, oziroma stuširala v tuš kabini. Vse OK in prav ampak Alba od takrat dalje sploh noče več v kopalnico  Grin Grin. Bomo vidli kakšen projekt bo, ko jo bo treba naslednjič skopati.
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #444 : nedelja, 13.11.2005 : 20:32:37 »

Ponavadi se kopamo enkrat na leto, takrat ko na veliko izgublja zimsko dlako, da gre prej ven. Sicer pa itak ne smrdijo huskiji, ce jih dost redno krtacis. Tko je pr nas. Drugace pa se Sky bolj kot ne boji vode in ni sans da gre v kopalnico, ker ve, da bo kopanje ali pa strizenje krempljev.  Undecided
Raje ga kopam zunaj in pa takrat, ko je fejst toplo.
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #445 : nedelja, 13.11.2005 : 21:05:39 »

zaenkrat ga nisem še nikol, samo imam pa namen poleti oz. spomladi ko bo toplo, da se ne bo prehadil Grin na kolk časa jim pa strižete kremplje? kdaj naj mu jih jaz prvič postrižem?
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #446 : nedelja, 13.11.2005 : 21:42:18 »

Tudi Lars nekje do sredine novembra oz. pravega mraza, ki bi ga motil, spi zunaj na svoji deki, dokler mu nismo za zunaj dali posebno odejico jo je tudi on iz ute ven nosil. Roll Eyes Tudi on ne mara konzerv, brikete imamo  na voljo samo dvoje ki jih je, pa še to le za priboljšek, tako da mu moramo hrano prav posebah zanj kuhat, tudi on obožuje zelenjavo in sadje, od sadja še posebaj maline in pa v jeseni grozdje ga kar sam obira če je kje v bližini. Grin
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #447 : nedelja, 13.11.2005 : 21:45:43 »

Kopanje in voda nista ravno Larsova velika ljubezen in če se le da se jim izogne. Poleti ko je vroče ga včasih peljem v bližnji potoček kjer je manjši tolmunček da se ohladi. Ampak kaj ko gre v vodo samo do gležnjev in na koncu njegovo ohlajanje izgleda tako da se skupaj z njemu hladim tudi jaz. Cheesy
Pred kopanjem imamo pa psihološke prirprave, na koncu sicer le stoji na miru ampak prej se še vsi skupaj zmočimo.  Grin
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #448 : ponedeljek, 14.11.2005 : 08:27:19 »

Zakaj pa rabite kopat psa? Lepo se ga odpelje do kake vode in se tam skopa. Sam ga vozim v izvir Kamniške bistrice, izvir Save dolinjke ali pa izvir Krke, tut na Soči smo že bili. Povsod skače notri in se s tem umije. Najlepše je pa jeseni, ko je visoka trava in mokra od dežja - takrat se čist spuca že samo v travi. Gnoja in svinjarije se pa izogiba, tako da nimam problemov s tem(rotvajler se je pa na vsak košček gnoja hotel povaljat)
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #449 : ponedeljek, 14.11.2005 : 08:50:06 »

Nebivedu poleti jo pod delno prisilo še spravim v vodo (potok), drugače da bi sama šla pa niti pod razno. Skopljem jo sicer redko, ampak včasih je pa le treba.
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines