mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 18:10:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 438013 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1125 : petek, 24.02.2006 : 23:14:21 »

Pri meni pa nima glih tipičnega pesjaka, ampak ima zagrajen 12 m2 prostor, kjer ima celo svoj vrt za okopavanje. Škoda, da ne rate nič - ga premalo zaliva  Grin Grin, tako da moram pobirat kakce. So pa ti kakci maksimalno stran od ute, da ob počitku ne smrdi preveč  Grin Cheesy. Tud briketi občasno ležijo po tleh. Sib tudi meni se je tako že skrila čisto v kot ute, tam je ne vidim, razen če notri pokukam. Me je ustrašla, ker po navadi takoj pride, sam da sliš, da odprem vrata.
No naju tudi ne bo težko zgrešit, rdeča oprsnica in fleksi, pa siva misica, katere rit spominja na zadnjico j-lo. No vsaj pozimi  Grin Grin.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1126 : petek, 24.02.2006 : 23:16:00 »

ma sej moja orentacija je kr ok, tako da stično najdem, prav tako tisti samostan, ostale pa vas itak po pesjanih spoznam...Sib jst sm res iz lj..Malko pa ne, a  mi zatrdil da pride s svojim pesjanom Malom, drugače kot že prej napisal,,ga pridm zaplenit(Mala) in ga privedem na srečanje, da bo lahko užival z vašimi pesjančki Grin
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1127 : sobota, 25.02.2006 : 02:07:12 »

No ja sej se nikakor ne moremo zgrešiti saj imamo pse z sabo ane  Grin, jaz bom vseeno čakal na parkingu od 12najstih hehe, z mano bo od sošolke mlajši bratec, ki pozna stično v nulo hehe, tko k satin Smiley ! Mogoče bo zraven vzel še koker španjelko če se nauta z sibom prej stepla  Angry, ker sib ful ne mara majhnih psov...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1128 : sobota, 25.02.2006 : 11:28:25 »

sib..zgrešit vas bo  nemogoče Wink Cheesy Grin, tolko lepih polarčkov skupi Grin, ma kdo to bi lahko zgrešil? Wink Grin..Jst ne Grin..No se vidimi jutri,  pa čeprav bom brez Aske Sad...lp
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1129 : sobota, 25.02.2006 : 20:18:42 »

Tukaj v ivančni rahlo sneži, upam da bodo maškare pregnale slabo vreme do jutri !  Grin se vidimo pol ob 13:00  Cheesy
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1130 : sobota, 25.02.2006 : 20:40:37 »

Sib tudi jaz upam da bo njihovo preganjanje zime uspešno, ker jaz ne uživam preveč, pa zato še zame Lars, se nam je nabralo že kar tam okoli 10 cm, tako da bodo jutri polarčki lepo uživali, jaz pa če bom pridna bom dopoldne poskusila še pustne krofe spečt Smiley
Ampak glede na to da nas danes maškare niso preveč obiskovale, me je malo strah kako uspešno bo njihovo preganjanje zime. sem pa bila danes s kolegico, ki je tudi na tem forumu prisotna pod nikom Bolha2 na ogledu bodočega člana njihove družine malega kraševca po imenu Kato. Ko sem vidla tistih 5 lepih puhatih kepic se mi je kar milo pri srcu storilo Smiley, pa še komi sem se zadržala da nisem kakega sabo vzela, najraje pa kar vseh pet saj so bili vsi taki cukri Wink. Sem se takoj spomnila kako je bilo ko je naš pesjanar prišel k nam domov, ki ga je takoj vzel za svojega, ga na hitro preiskal in se ustoličil za kralja kavča Grin in seveda naših src.
Aska sanke nabrusim pa bomo pesjanko na njih okoli vozili? Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1131 : sobota, 25.02.2006 : 20:50:49 »

  Grin Grin satin, ti si res faca...sej ne vem kolk bi Aska uživala na sankah Wink vedno bolj živa je sedaj, ma bi ona kar ful laufala pa ne more Sad...lp
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1132 : sobota, 25.02.2006 : 20:57:40 »

Ti imaš potem pravo žverco doma Wink! Moj je pa tak fini gospod, že prvič ko je dobil ugriz v nogo, se je pol še kar kakšen mesec po rokah hotu nest, pa če si hotu tačko pogledat si mu mogal povedat kaj boš naredu Shocked, po zadnjem nesrečnem dogodku pa če trenutno kaj ušpičimo, pa se želimo izmazati se tak boooogega naredimo, žalostno pogledamo in se stisnemo Roll Eyes, da pol nima Andreja ali kdor koli drugi kakršne koli volje kakšne levite brat Grin
Sicer pa smo punce itak bolj pogumne in vzdržljivejše Wink, glede na to kolk pogumna psička je bi najbrž kar sama prijela za vajeti ker fantje itak ne bi mel pojma Wink Grin
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1133 : sobota, 25.02.2006 : 21:44:26 »

satin jap tako je...moja kr kaže že znake, da bi rada spet lepo norela, pozabi da jo tačka boli. ...no sej jutri vidim te vaše  polarčke...no upam, da bo lepše vreme kot je bilo danes...lp.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1134 : sobota, 25.02.2006 : 21:47:59 »

Jest tud, obljubljajo sicer oblačno vendar brez snega, kakšno bo vreme jutri v resnici bomo pa šele jutri dopoldne videli. Držim pesti da bo vsaj malo sončka, pa že pridno filamo baterije da bomo jutri fotkal, upam da mi nav fotkič pregoru Roll Eyes
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1135 : sobota, 25.02.2006 : 22:01:45 »

no le kar pridno filejte baterije za vaše digitalce Grin
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1136 : nedelja, 26.02.2006 : 11:23:59 »

satin hvala za napotek kako priti do samostana Smiley...pri nas sije sonček Grin..tako , da bomo imeli verjeto še kar lep dan Grin Cheesy Grin
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1137 : nedelja, 26.02.2006 : 20:42:18 »

Lars že uživa v deželi sanj in najbrž sanja kako se lovi z Albo, je bil pa kr malo zmatran, ko je prišel do dnevne sobe in je kar padel po tleh Grin Potem pa se je moj gospod spomnil da bi se crklal ko mali in mi je poskusil zlesti v naročje, smo se doma fino nasmejali Grin Cheesy No po cca uri crkljanja in prestavljanja po dnevni sobi, je pokazal da želi v svoj pesjak ker mu je bilo notri že vroče in ker je tako užival danes s svojimi novimi prijateljčki, je to potem ponovil še v ednini Grin
In medtem ko Larsu ni prišlo nič do živega, pa si jast zdravim musklfiber Grin, teška je sezona odpiranja vzpenjanja na domače hribe Grin
Potem pa mi je doma ko je bilo že vsega lepega konec čudežno začel spet delovati fotkič Shocked in sem poslikala Larseka k ves čagav leži na tleh dnevne, jih bom čimprej poskusila pripeti gor. Sam škoda k se na njih ne bo videl tisti zasanjani pogled Roll Eyes le na kaj ali koga je misili v tistem trenutku Roll Eyes!?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1138 : nedelja, 26.02.2006 : 21:04:02 »

Alba pa že od kar sva pršli spi kot mrtva na tepihu pred sobo. Od zdaj naprej bi jo mogoče imenovala Crkovina??? Grin
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1139 : nedelja, 26.02.2006 : 21:14:42 »

Ja teška služba je ko je treba fante v red spravljat Grin, se oproščam za vse napake v tekstu imam trenutno pomočnico Lily, ki mi pomaga pri pisanju Grin še miška jo je motilo jo je morala takoj spraviti v red, jo je napadla ko da je prava Grin Cheesy
Ja Larsa je danes tudi hitro premagal spanec sam ne vem ali zaradi utrujenosti ali zaradi lepega doživetja Roll Eyes Ko sem mu prinesla hrano se mu tudi vstati ni dalo, da bi šel jest Cool
Logiran
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines