mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 17:46:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 437996 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1095 : četrtek, 23.02.2006 : 20:12:36 »

Sib trenutno ne, si ni preveč všeč ker mu še ni njegova levja griva zrasla na dolžino, ki jo je imal pred nesrečnim dogodkom Wink, na žalos je moj pes zelo nečimrn Grin
Tudi sama sem gledala trailer o tem filmu in ja mu je en rahlo podoben, samo Lars je po večji površini črn pa masko mata mal različno, pa barvo oči, pa še trenutno je Lars po zgornji polovi ostrižen Grin
No z valjanjem po blatu ali čem drugem umazanem hvala bogu midva nimava problema, Lars obožuje samo valjanje po snegu, po mehki travici, sveže pokošeni travi in pa tisti posušeni, zgleda mu ful lepo diši Grin
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1096 : četrtek, 23.02.2006 : 20:16:33 »

lepe slikce alba  Grin, glede otrok je pri nas problem. Sib otroke sovraži in bi jih najraje ubil, vse zasluge gredo tamalemu satanu iz sosedne družine. Dražil je sib baje cele dneve dokler ga nisem zalotil in mu dal klofuto... Včeraj mu je celo ščipalke in barvice metal v pesjak. Takoj sm šel do staršev in povedal, niso mi glih verjel ampak so ga vseno po riti kar me neznansko veseli. Sej ni zdej napadalen do otrok samo če ga kdo poboža zarenči. Je pa kr ene par otrok, ki jih obožuje... En tamau otrok tut iz sosedne bajte je star 4 leta pa siba ki ima 37 kil pelje na sprehod brez problema(seveda v spremstvu mene). Zelo ga ima rad in ga nonstop liže hehe  Smiley. Sej na srečanje bom prpelu še enga mulca, k ma rad pse . Sib nanjga skoraj vedno zarenči in čisto znori če ga hoče pobožat, po enih 5 minutah se sib umiri in postane zelo prijazen do njega ko vidi da mu nič ne bo naredil. Smiley


lp
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1097 : četrtek, 23.02.2006 : 20:19:38 »

haha satin tvoj lars je tak klovn k sibek hehe  Cheesy, ej alba ti si svojo psičko posvojila ane ?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1098 : četrtek, 23.02.2006 : 21:31:44 »

Jup točno 1.6. lani. Pa sem zraven dobila še paket malih mešanih kepic  Smiley. No sej ni blo take panike, samo da jo zdej imam, sem tolk vesela. Tud Albi še manjka malo dlake od sterilizacije, se opazi iz profila, ji sploh ni hotla normalno zrasti. Amapk ona se ne zmeni zati  Grin Grin. Ve, da je bejba  Kiss.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1099 : petek, 24.02.2006 : 12:10:31 »

Sej jest se tud bojim, da mu ni tole britje njegovega ponosa poleg družinskih draguljev in repa, pustilo kakšnih posledic Roll Eyes, namreč še vedno je tista dlaka, ki ji je doslej uspelo zrasti bolj belo sive barve z primesjo dlak črne barve, saj bi bilo vse kul če bi bilo to na spodnji polovici vratu kjer je bel ampak ne na zgornji kjer je v celoti črn Shocked, tko da sm že resno začela razmišljat če bom mogla zdaj še Larsa k frizerju na barvanje vozit Cheesy Grin Sam se bojim da bo poleg njega vsakič znova pobarvan tudi frizer, namreč pri nas ma razčesavanje čez oče, tud jaz seveda ampak pri očetu je pri miru, jaz pa ga moram sproti hecat s tem da mora biti lep za psičke, na kar dobim tist pogled "no dobro če ne gre drugače, daj si duška". Ampak ko pa potem na sprehodu srečamo njegove najljubše psičke ali pa spoznamo kako novo se pa nosi ko kak pav Grin Grin
Alba saj veš kako je to ženske smo itak bolj smart pa znamo svoje male napakice dobro prikriti Grin No pri nas danes spet snežinke na dnevnem redu, Larsu se sicer zdi to krasno meni pa malo manj, res mam zime že počasi zadosti, potem pa še preden se bomo blata znebili bo že april naokrog, takrat pa vsi vemo ga vreme nonstop neki biksa. Naj pa bilo v nedeljo sicer oblačno ampak brez kakršnih koli padavin, seveda se lahko do današnjega dnevnika že vse spremeni Roll Eyes
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1100 : petek, 24.02.2006 : 19:38:23 »

Danes sem bil cel dan v ljubljani kjer je rahlo rosilo,pridem prejle domov in vidim sneg  Huh . Drugače sem pa danes pogledal 7 dnevno napoved kjer je ta nedelja celo drugi najtoplejši dan... Na žalost naj bi bilo oblačno z malo sonca, možnost rahlega sneženja 40 % ... Kaj pravite a se bomo vseeno dobili v nedeljo  Grin
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1101 : petek, 24.02.2006 : 19:42:59 »

sib na eni vremenarski strani kjer sem jst gledala napoved , pa kaže sneg v nedeljo..No ja mene to nič ne moti, sem skoraj  že prepričala lastnika Mala (Malkota) , da pride na to srečanje, če že Aska ne more Sad...ok lp...
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1102 : petek, 24.02.2006 : 19:47:24 »

super aska  Grin, no jest bi prešel v vsakem primeru razen če bi bil res dež...  Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1103 : petek, 24.02.2006 : 20:01:51 »

Jup sneg ni problem, če bo pa dež pa preložimo  Wink.
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1104 : petek, 24.02.2006 : 20:06:17 »

Obeti

V nedeljo bo pretežno oblačno in večinoma suho. V ponedeljek bo oblačno s sneženjem, ob morju bo deževalo.

No ja nedelja bo kar v redu če primerjam naslednjih 7 dni  Smiley, ob kateri uri bi se pa dobili ?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1105 : petek, 24.02.2006 : 20:54:01 »

Zbiramo predloge - mogoče po kosilu??
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1106 : petek, 24.02.2006 : 20:59:35 »

Me zanima kdaj pa kje točno ste sedaj za v nedeljo zmenjeni?  .sem Malkota že skoraj 99% prepričala, tako, da bratca namesto Aske vidite Grin Grin..
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1107 : petek, 24.02.2006 : 21:55:00 »

Bo ob 13:00 uredu ?  Wink Smiley , predlagam pa da se dobimo na parkirišču blizu samostana stična tako da se ne boste zgubili  Smiley
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1108 : petek, 24.02.2006 : 21:55:26 »

Najbolje bi bilo res mogoče po kosilu na parkirišču v centru Stične pred samostanom. Ja tudi Lars je danes užival med sprehodom, ko je je lahko brodil po novih 3 - 5 cm snega, s tem da je v času najinega sprehoda kar lepo še snežilo. Seveda smo obvezno tud miške strašil, pa seveda mene jezil Angry, mu je bučmanu med lovom na miši dvakrat ratal glavo v celoti v luknjo vtaknit Angry Roll Eyes,  seveda posledica tega je bilo da je bil blaten še posebaj okoli gobčka in potem smo se morali pucati, kar mu ni bilo ravno všeč še posebaj ko sem mu okoli šnoflje z robcem mahala Grin, me je na koncu že kar s taco po rok tepu Roll Eyes. In med tem ko je moj pesjan užival v mrazu in snegu, sem jaz mislimi lepo blodila po eksotičnih vročih otokih, seveda posledica sanjarjenja je bila da sem skoraj čofnila v sneg, med tem ko me je moj pesjanar šlajsal za sabo ker je z šnofljo radiral po tleh za kakšnim njemu omamnim vonjem plena Roll Eyes Bila sem vsa vesela ko sem vidla da ni nihče opazil mojega smučanja po suhem. Potem sva z veseljem rila po snegu, se metala po njemu in se drajsal enkrat po drugič po drugi strani hrbta. Na kocu pa še z večjim veseljem nadrla sosedove mačke Roll Eyes, ki se ženijo in nam ne pustijo spati, seveda bi še kaj drugega pa komanda ni dopustla Tongue
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1109 : petek, 24.02.2006 : 22:00:25 »

Vidim Sib da si me prehitel! Ej danes sem vidla še enega huskya v Ivančni, sicer ne vem ali je bila psička ali samček, ni pa bila Kaja, je bil bolj svetle sive barve pa bolj droben ko ona ali moj, sicer ima v Stični tudi Lars še eno sorodno dušo, če bom kolegico kaj srečala ji bom omenila srečanje, drugače pa so še 2 punci v Šentvidu. Sicer sem lani poleti videla kar nekaj sprehajalcev z mladimi huskyi, na sprehodu z njimi še posebaj ko sva z Larsom šla na Gradišče, potem pa ko da so poniknili v zemljo Huh Po pogovoru z njimi naj bi bili domačini!
Logiran
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines