mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 11:19:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 361334 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #735 : nedelja, 24.04.2005 : 19:47:32 »

Arieb, a nisi bila na dopustu? Pa ti vseeno zmanjkuje casa? Boga....... Sad
A, kako smo brihtni, smo prehiteli kar nekaj pasem, za katere bi rekla, da imajo vec volje za delo kot nasi vragci. Cheesy

Ory, saj jaz bi imela se kaksnega, pa Bagi bi bila sigurno zadovoljna, ce bi imela ves cas na razpolago prijateljcka za igro, ampak ze s tremi je toliko dela, da dvomim, da bi zmogla s stirimi. Kaja bi sigurno dala culico na ramo in se odselila, ce bi jo na stara leta presenetila s kaksnim nadleznim mladickom! Grin In glede na to, da je moja lubica, si zasluzi mirno starost.

Takole se je vceraj predajala soncnim zarkom, zraven pa budno pazila, da ni zamudila kaksnega pesjancka, ki je sel na sprehod. Kiss

http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=343973

Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #736 : nedelja, 24.04.2005 : 19:49:35 »

Tanja..tale Kaja je pa prava pozerka Kiss...koliko let pa ima?! Saj vem da si velikokrat napisala ampak sem pozabila Undecided
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #737 : nedelja, 24.04.2005 : 19:57:04 »

Ja absolutno je treba mislit na najstarejšo članico  Smiley. Zasluži si lepo starost in vso pozornost, ki jo lahko dobi. Je pa prava lepotica in ne zgleda starejša kot kakšne 5 let  Wink. Moram pa reč, da ti prvi pes v življenju vedno ostane v prav posebnem spominu in ima ima v srčku prav posebno mesto. Kaji želim še veliko, veliko zdravih let in da bi ji Bagi delala čim bolj prijetno družbo  Smiley.

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #738 : nedelja, 24.04.2005 : 19:59:31 »

Se pridružujem Oryjinim željam...kar tako naprej Kaja Kiss
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #739 : nedelja, 24.04.2005 : 20:19:20 »

Hvala za lepe zelje! Sem jih posredovala Kaji, ki pa kar smrci naprej in se ne zmeni za nic! Wink In tudi noce povedati, da bo cez dober mesec dopolnila 12 let.. Smiley lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #740 : ponedeljek, 25.04.2005 : 13:23:38 »

Hahaha..tale Kaja je pa prava zaspanka Kiss!!
No,jaz sem samo leto starejša od Kaje Wink!! Upam,da boste lepo praznovali Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #741 : ponedeljek, 25.04.2005 : 18:32:18 »

Arieb,danes sem vaju z Bonom malo ogledovala Wink...saj si me videla!!! Poleg vama gre..pa zelo priden je ker ne ovohava drugih pa ne vleče..pohvalno Cheesy
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #742 : torek, 26.04.2005 : 14:56:34 »

No,pa so le prišle počitnice Grin..mi danes odhajamo na Dunaj,tako da preživite počitnice kar se da lepo in uživajte z pasjimi "mrcinami" Cheesy
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #743 : torek, 26.04.2005 : 17:43:42 »

Lapo se imejte Biscuit in ne preveč denarja zapravit  Wink. Gre Bis tudi z vami? Arieb in Kaja, tudi vi se lepo imejte, kjerkoli že poste......

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #744 : torek, 26.04.2005 : 20:34:39 »

Mi bomo kar delovno...predvsem za racunalnikom preziveli praznike! Tisti, ki imate pocitnice pa uzivajte 100 na uro! lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #745 : torek, 26.04.2005 : 22:33:12 »

Mi bomo tudi praznike preživeli "delovno"  Grin Grin Grin Grin Odhajamo v RSM na CACIB in potem še CAC Ferrara Grin Ravno ta trenutek smo poslali prijavo za Montebelluno  Grin (Kaja, imaš čas do 7.05., je na prostem, dober trening Wink) pred par dnevi pa še za Hrušico  Grin, no potem Tulln, Umag, Portorož Grin Grin...

Zagotovo se bomo imeli lepo, saj v San Marinu, Riminiju in sploh tistem koncu Italije še nismo bili, tako bomo tam preživeli nekaj dni in se od jutri tudi ne bomo več oglašali Wink. Samo da ne bi deževalo.

Kaja, 28. ima Bajki (kuža, ne Lili) rojstni dan - povej mu: vse najboljše v našem imenu.

Uživajte tudi vi, Kaja in Ory & Co, ne preveč delat, ker je praznik ne-dela Cheesy
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #746 : torek, 26.04.2005 : 22:39:31 »

Ha Arieb, smo še pokonci  Wink. Uživajte maksimalno in vso srečo Bon!!

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #747 : sreda, 27.04.2005 : 12:37:34 »

Nadija, ti treningi so malo predragi zame! Wink Mi raje vadimo s pomocjo sotrpinov v pasji soli, pa je ravno tako dobro. Pac nismo taksni profiji kot vi! Cheesy
Bo pa super trening v Hrusici. Lani nam Hrusica ni bila usojena, letos pa pridemo cetudi bodo uspicene prekle padale. Me pa ze malo skrbi, kaj si bo nasa zgaga v ringu spet izmislila...zdaj ze od decembra ni bila na razstavi. Roll Eyes Eh, pustimo se presenetiti, mogoce bo pa celo z repkom migala! Tongue

Lepo se imejte in cimvec pokalov prinesite nazaj! Kiss lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #748 : torek, 03.05.2005 : 07:09:23 »

Leppppppp pozdrav po dolgem času Grin!!! Kako ste....Kaja,Ory,Arieb?!
Mi smo se včeraj vrnili iz štajerske.....Bis je bil zelo priden tako na Dunaju kot na štajerskem Wink!!Na Dunaju...resnično obožujejo pse Cheesy...in tako je bil Bis povsod z nami...razen v muzeje ni smel Undecided!!!
Ker je na Dunaju bolj lenaril...je pa zato na štajerskem pokuril toliko energije da sedaj samo počiva in si nabira novo Grin!!!

Arieb kako je bilo v Italiji?! Ocene?! Pokali?! Slikice?! Grin

Kaja?! Kaj ste vi lepega počeli?! Bagi?! Wink

Ory?! Kako ste preživeli praznike?! Smiley
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #749 : torek, 03.05.2005 : 09:45:14 »

No Biscuit lepo da ste nazaj  Smiley. Vreme je bilo popolno, tako da verjamem, da ste uživali. Mi smo preživeli praznike povsem običajno...... malo dela, malo lenarjenja in veliko sprehodov v naravi (predvsem v gozdu, ker je na travnikih že blazno vroče Huh). Avstrija in Nemčija sta po moje pasji raj. Vsakič znova ko se sprehajam po Dunaju ali Munchnu sem presenečena koliko kužkov veselo hodi po centru in z lastniki vstopa v trgovine  Smiley. Res je da je večina res lepo vzgojena, ampak pomaga pa tudi mentaliteta ljudi.
Arieb, ste že nazaj? Upam, da ste bili uspešni. Kaja kako pa Bagi in učenje?  Smiley

lp
Logiran
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines