mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 05:03:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 228 229 230 231 232 [233] 234 235 236 237 238 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 354009 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3480 : četrtek, 02.04.2009 : 12:04:14 »

tarcika
Citat
Ja, sem pa gledala neke posnetke agilityja iz Amerike in je bil vmes odličen šiperka, ampak se mi ja na prvi pogled zdel nekam izjemno velik. Skoraj za v medium...
Hja, amerikaci so veliki... Je bil eden lani na Evropskem, iz USA, in je bil v mediumu. Žal ga v množici psov nisem uspela videti, ker sem bila na small osredotočena. Če pa imaš kakšen link do teka šiperk, ga kar pripopaj sem gor Wink
 
tarcika
Citat
Je pa lušna tale agilitašica iz Švedske vzreje, posebno v obraz. Nadja, a si jo videla laufati, je bila zelo podivjanček?

Ja, videla, prejšnji vikend v Milanu. Je tekla hitro (bolj kot Bon), a žal v vseh tekih disk. Tako je s šiperkami in agilityem - znajo biti izredno hitre; poznam Gorya iz H, ki je bil na svetovnem 9. in je kot sulica, pa Sambo iz Švice, tudi hitra, poznam pa tudi nekaj ful počasnih iz H, Bon je nekje vmes. Bi pa bil hitrejši, če ga jaz na začetku ne bi toliko "zabila" in stalno govorila: Bon, ne tako hitro, počakaj... Ker jaz nisem znala... Cry

nezzek
Citat
Meni se zdijo črni naj naj.. ker mi blond barva ne leži toliko

Tudi meni  Wink

pudelj
Citat
Taka ponosna punca zgleda Bagi na tej sliki. Se vidi, da ima vse pod komando
Aha, to ima po mami Grin

Kaja
Citat
ne bi pa je zamenjala za nobenega, vedno ubogljivega psa. Pa tudi zal mi ni, da jo imam.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #3481 : četrtek, 02.04.2009 : 12:09:52 »

Tale fotka je pa fenomenalna. Kako se drzi!
Meni se zdi Bagi vedno bolj pridna, na zadnjem pikniku mi je celo lupcka dala.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3482 : četrtek, 02.04.2009 : 12:44:04 »

Če ne bom jaz znorela.... Sem vse spisala, pa mi je rač. "crknil"... Sedaj pa samo na kratko še enkrat Angry

tarcika
Citat
Ja, sem pa gledala neke posnetke agilityja iz Amerike in je bil vmes odličen šiperka, ampak se mi ja na prvi pogled zdel nekam izjemno velik. Skoraj za v medium...
Je bil eden lani na Evropskem iz USA in je bil v M. Žal ga v obilici psov nisem videla... sem bila bolj pri S. Morda letos Wink Če imaš link, kar pripopaj ga tu gor.

tarcika
Je pa lušna tale agilitašica iz Švedske vzreje, posebno v obraz. Nadja, a si jo videla laufati, je bila zelo podivjanček?
Ja, videla, žal je bila hitro disk, a bila je bolj hitra na oko kot Bon. Poznam Gorya iz H, ki je hiter kot strela, je bil lani 9. na svetovnem, pa Samba iz Švice, poznam pa tudi počasne iz H in IT, Bon je nekje vmes Tongue Bi bil hitrejši, če ga jaz na začetku ne bi zabijala "ne tako hitro...počakaj...." ker sama nisem vedela kaj moram in zakaj ...

nezzek
Citat
Meni se zdijo črni naj naj.. ker mi blond barva ne leži toliko
Tudi meni Wink

pudelj
Citat
Taka ponosna punca zgleda Bagi na tej sliki. Se vidi, da ima vse pod komando
Aha, to ima definitivno po mami Cheesy

Kaja
Citat
ne bi pa je zamenjala za nobenega, vedno ubogljivega psa. Pa tudi zal mi ni, da jo imam.
Jaz niti Cheesy KO sem zadnjič govorila, da bi imela še eno "pupo" me je trener vprašal, kakšno pasmo pa? Ke vprašanje..... Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3483 : četrtek, 02.04.2009 : 12:48:09 »

..., na zadnjem pikniku mi je celo lupcka dala.
Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj??? Da ji ni Kaja kakšno "viagro" dala, da je toliko nežnosti izkazala ;-) Ali pa, in to bo verjetno bolj držalo, te je Nanook, za svojo sprejela. Do tistih, ki jih sprejmejo, so zelo prijazne, te črne zverine :-)
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #3484 : četrtek, 02.04.2009 : 19:59:08 »

ARIEB - a se spomniš - pri meni je bila celo v naročju v Celju  Grin  Cheesy  Wink
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3485 : četrtek, 02.04.2009 : 20:18:22 »

Barbka, a res? To sem pa ze pozabila.  Grin Mi je bolj v spominu ena razstava v Hrusici, ko te je hotla najprej pojest, potem pa seveda pobegnit iz ringa. Smiley

Na kratko: Bagi je zakon! Kiss Grin
Logiran

tarcika
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #3486 : četrtek, 02.04.2009 : 21:07:45 »

AIREB, Stoneya sem mislila, po filmčkih sodeč je to verjeto ta, ki si ga opazila na evropskem:

http://www.youtube.com/watch?v=m29KadomqXY&feature=channel_page

Kdo je najhitrejši?
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3487 : četrtek, 02.04.2009 : 21:52:57 »

ARIEB - a se spomniš - pri meni je bila celo v naročju v Celju Grin Cheesy Wink
Kaja, ni čudno da si pozabila, bolje bi bilo, da se nisi niti spomnila - ni bila Bagi, je bila Ira. In res, Barbka, hvala ker si me spomnila, saj svojim očem nisem mogla verjeti... Kot sladoled se je kar naenkrat stopila v Barbkinih rokah :-)

tarcika: jaaa, točno, sem šla prav katalog EO 2008 pogledat, je Stoney, medium, vodnica pa Case Janneke iz USA. Hvala za link :-) Upam, da jo/ga letos vidim. Se mi pa zdi, da je Gory še hitrejši!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3488 : četrtek, 02.04.2009 : 21:54:42 »

Here is 2 videos, for Gory (upam, da se odpre)
http://it.youtube.com/watch?v=TyBOcvVGGTc
http://it.youtube.com/watch?v=42clbKTw-Xo
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3489 : četrtek, 02.04.2009 : 21:57:55 »

Pa še dva - Gory
http://gallery.site.hu/u/powerofmydogs/videok/Gory_jump.MOV.html
http://gallery.site.hu/u/powerofmydogs/videok/Gory_agi.MOV.html
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #3490 : četrtek, 02.04.2009 : 22:00:00 »

Ampak najbolj fajn so pa njuni poskoki sreče na koncu v Helsinkih  Cheesy Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3491 : petek, 03.04.2009 : 15:27:42 »

Z Bagi sva bili zdaj 2x na treningu in tako lepo dela. Smiley Je vsa srecna, da lahko malo skace in niti gugalnica ji ni delala prevelikih tezav. Sem bila ful vesela, ko sem videla, da uziva. Smiley Zal zdaj menda ne bo vec treningov, tako, da ne vem kaj bova. Undecided
Logiran

tarcika
novinec
*
Sporočil: 29


WWW
« Odgovor #3492 : petek, 03.04.2009 : 22:16:17 »

Arieb,

je rekla tale moja ameriška kolegica, da sicer Schipke v agilityju srečaš redko pri njih in tisti medium je star že deset let. Ampak vseeno, jih je lepo gledati, tudi Goryja.
Še to, sicer ni za v temo, ampak a v vašem klubu potrebujete kake toge tunele slučajno? Če koga zanima, skupno naročilo bomo naredili. 
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #3493 : petek, 03.04.2009 : 23:18:34 »

tarcika, hvala za obv. o tunelih; sem takoj in z veseljem posredovala naprej (ko bom velika, bom imela svojega Grin Grin Grin)

kaja, menda si obljubila, da prideš tekmovat v Zagorje Angry In zakaaaaaaaaaaj ne bo več treningov (pravzaprav, kje točno treniraš, Zagorje, Trbovlje?)
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3494 : sobota, 04.04.2009 : 09:31:23 »

Kako v Zagorje? Saj niso nikoli imeli treningov.  Wink Razen, ce so zdaj kaj nagruntali. Tja sem hodila v tecaj za izpit A, pred sto leti. Agility pa sem delala v Trbovljah. Ma, neka nesoglasja so imeli pri nas. Saj ves, se zgodi. Smiley
Logiran

Strani: 1 ... 228 229 230 231 232 [233] 234 235 236 237 238 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines