mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 04:52:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 353987 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2760 : ponedeljek, 28.05.2007 : 18:39:58 »

ARIEB:
Rondesminde's ursuss (Rondesminde's Codie x Rondesminde's Nann Forbidden Fruit). 27.3.2006, vzreditelj Vivi Gerlach, l: Zagoni Tamas
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2761 : ponedeljek, 28.05.2007 : 18:44:15 »

O, NIKA, hojla. No, pa še tu malo napiši, kaj vas hvalijo Wink
Citat
Mi se razen s pridnostjo nimamo s čim hvalit. Nas hvalijo drugi
Da so slike super, tako veš. Da je objekt na slikah bomba, tudi veš. No, kaj še drugi kaj povedo? V šoli, vse pod kontrolo? Kako ples? Ljubezen? A ste dobili novi kavč? .... Vidiš, koliko stvari nas zanima Grin

Aleš, pa kaj ste moški čist ponoreli? Ja, no, pa bomo ubogali! Pokorno javljam, da če ste se tako odločili, bomo odločitev sprejeli (haha, a je potrebno nam dvakrat reči Roll Eyes)

Simon, bo prišel ja čas, ko te bomo še bolj bombandirali...

Ory, a si kaj v SLO? Kdaj palniraš kakšen obisk?

Kaja, hvala za vse slikice Cool, sem si jih že dol snela in spravila, da bo, ko bom malo sklerozna, razlagala: vidiš, to je Tanja, torej je to Bonova sestra, Bagi... Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2762 : ponedeljek, 28.05.2007 : 18:46:38 »

Barbka, NAJ hvala; popolnoma neznano... Škoda, da nisem šla.
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #2763 : ponedeljek, 28.05.2007 : 19:39:04 »

Da ne boste pozabili na titer  Smiley, ki ga je potrebno narediti 6 mesecev prej.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2764 : ponedeljek, 28.05.2007 : 20:47:05 »

Oj, Nika. Pozdravljena po dolgem casu.  Cheesy Slike so kot ponavadi in kot pravi Nadija prava bomba. Wink Si pa fotogenicna, res! Cool No, pa Bis tudi. Wink

Nadija, malo pobrskaj po netu in bos nasla psarno pod imenom Rondesminde. Jih imam ze nekaj casa na ocesu, saj imajo nekaj lepih psov. So pa z Danske. In ravno mama tega samcka je meni zelo vsec. Wink lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2765 : ponedeljek, 28.05.2007 : 22:30:56 »

Simon, titer imamo narejen že nekaj časa; saj veš, BiH, Srbija, CG, Mak, Romunija... Smo poštimali in sedaj imamo mir Tongue

Ja, Kaja, sem šla takoj gledat in tudi sama potem ugotovila, da jih imam med priljubljenimi...
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #2766 : torek, 29.05.2007 : 08:20:53 »

Mi ga nismo naredili  Roll Eyes
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2767 : torek, 29.05.2007 : 21:37:09 »

O, NIKA, hojla. No, pa še tu malo napiši, kaj vas hvalijo ;)Da so slike super, tako veš. Da je objekt na slikah bomba, tudi veš. No, kaj še drugi kaj povedo? V šoli, vse pod kontrolo? Kako ples? Ljubezen? A ste dobili novi kavč? .... Vidiš, koliko stvari nas zanima Grin

Hmm. Pohvalijo Bisov izgled,njegovo odraslo obnašanje,njegovo norčavost. Opažam da ni dneva ko ne dobimo na sprehodu kakšnega komplimenta oz. vsaj lepega pogleda in lepih besed za našimi hrbti. Pred dvemi tedni se mi je nek gospod zaleti v Bisa in prične: Joj joj kaj to je Schipperka,kaj bo na razstavi?! Tralalali tralala. Kazal je neizmerno navdušenje,ki ga pa je tudi minilo ko sem povedala da Bis ne bo na razstavi in da je moj,saj je gospoda zelo mučilo če je Bis res moj.

Za slike se lahko zahvalim prijateljici,ki je amaterska fotografinja in ji je Bis zelo pri srcu zato ga vedno slika in priznam da imam doma čez 500 Bisovih slik,ki jih je ona posnela.

Že ker te Nadija toliko zanima o meni pa naj povem,da Gimnazija Piran še obstoja. Tudi jaz moram še dva oz.tri tedne zahajat vanjo,letno spričevalo pa upajmo da se bo zaključilo z dobrim uspehom. Ples?! Z treningi sem končala maja ko sem ugotovila da imam neresnega trenerja,saj nas ni obvestil da smo se kvalificirali na državno prvenstvo. Sama sem mislila,da naši skupini to ni uspelo,kar pa na koncu na spletni strani izvem da ni tako in da bi lahko odšle na državno. Ahh to so pač naši obalni klubi. Tako da se sedaj že dobra dva meseca ukvarjam malo s fitnesom.
Ljubezen?! Zgolj trenutno nepomembna stvar. Vsaketoliko pride kaj naokoli,pa spet gre.
In ja. Imamo nov rumen kavč. Pridite na obisk pa ga boste sprobali.

Oj, Nika. Pozdravljena po dolgem casu.  Cheesy Slike so kot ponavadi in kot pravi Nadija prava bomba. Wink Si pa fotogenicna, res! Cool No, pa Bis tudi. Wink

Tanja najlepša hvala. Ampak jaz vedno pravim,da slike na katerih sem jaz dobro izpadejo samo zaradi tega ker fotograf zna slikat. Tudi ti izgledaš čudovito z Beiro v ringu. Sposodi si jo za svoje gušte še kdaj.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2768 : torek, 05.06.2007 : 10:31:25 »

Danes pa je pri nas poseben dan. Pred natanko 14 leti je na svet pokukala mala crno-bela bucka, moja Kaja. Cheesy Cheesy Po res srecnem nakljucju se je z Gorenjske preselila v Trbovlje in nam vsem spremenila zivljenje. Cheesy Se posebej meni, ki sem si psa dolga dolga leta iskreno zelela.

Vse naj naj naj moji veteranki, da bi ji zdravje se dolgo sluzilo in da nas bi se dolgo razveseljevala s svojo dobro voljo in prijaznostjo. Kiss Kiss Kiss

Ker je se vedno velika pozresnica sem ji namesto rojstnodnevne torte za zajtrk dala najljubso konzervo, ki ji jo res malokrat privoscim. Junk fooda pri nas pac ne prakticiramo pogosto. Wink
http://baguette.moj-album.com/slike/54923/DhWhaLEuOS7XJZSN.jpg

En koscek je na moje prosnje odstopila tudi Bagici, zraven pa budno pazila, da ne bo pojedla prevec:
http://baguette.moj-album.com/slike/54923/tFiupw4pQCqRk61a.jpg

Nato se je cakajoc na sonce zleknila na svoj najljubsi prostor
http://baguette.moj-album.com/slike/54923/b1cMd0bkUcDvQD6C.jpg

Zal mir ni trajal dolgo, saj je svojo ritko zraven prislinila tudi Bagi  Grin
http://baguette.moj-album.com/slike/54923/aijF9ySezLOVyKYp.jpg

Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2769 : torek, 05.06.2007 : 10:47:03 »



VSE NAJBOLJŠE KAJA!

Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2770 : četrtek, 07.06.2007 : 10:41:47 »

Cestitke gospa Kaja!!!!  Kiss Kiss To pa je kar lepa starost in vidim, da se punca krasno drzi ......malo "junk fooda" pa tudi ne skodi  Cheesy. Nas Billy vse te konzerve tudi od dalec ne povoha, ampak vem da jih veliko psov obozuje. Koliko se je kaj Kajin karakter spremenil v teh letih? Ker ko sem jo enkrat videla na Agilitiju je bila izredno zivahna...


lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2771 : četrtek, 07.06.2007 : 11:35:38 »

Ory, zdravo! Kako si? Kajo sem jaz videla za veliko noč, in je prava "mladenka", sploh ne izgleda svojih let. Sicer pa, naši psi so res kot ženske Wink - bolj so stare, boljše so Grin Grin Grin

Glej to veteranko Iro, ki je na Hrušici premagala Bona in bila celo 3. v grupi:
http://www.moj-album.com/album/862171/?os=8052854
Bravo moja mala pikica Kiss

A veš, da smo že kar malo skuhani za Anglijo Roll Eyes Če ne tu, se pa tam vidimo Grin

Sedaj pa zapiram računalknik, potujem danes, jutri Zagreb, v soboto tekma v Ljutomerju... Norci, kaj češ Cheesy
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2772 : četrtek, 07.06.2007 : 16:00:41 »

Kaja se obema zahvaljuje za cestitke. Cheesy
Ory, Kaja seveda ni vec tako zivahna, ceprav jo kdaj prime in bi laufala za palico ali pa poskusa malo v red spravit Bagico. Wink Opazam pa tudi, da ni vec tako potrpezljiva do ljudi. Se zna zgodit, da jo hoce kdo pobozat in ga oblaja kot nora, kar se prej ni nikoli zgodilo. Ampak jaz ji privoscim mir in nikomur ne dovolim, da jo prijemlje, se najmanj pa otrokom.
Izgleda pa res ne tako stara. Kiss Marsikdo mi ne verjame, ko mu povem, da je ze precej v letih. Wink Ima pa zadnje pol leta malo tezav z ocmi in usesi, vendar ni videti, da bi jo konstanten izcedek kakorkoli motil. Starostne tezavice pac. In vesela sem, da smo kljub zdravstvenim tezavam prilezli tako dalec.  Ko so mi lani novembra povedali, da ima metastaze na pljucih sem mislila, da je to konec. K sreci pa je punca v tako dobri kondiciji, pa malo imamo tudi srece (in malo pomoci od zgoraj  Kiss), da z zdravili povsem normalno zivi. In uziva. Cheesy

Arieb, se vidimo jutri. lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2773 : petek, 08.06.2007 : 22:24:43 »

Pozdravljena Arieb, kar gre  Wink. Tukaj imamo krasno vreme, samo na zalost premalo casa. Verjami, da se vidimo pred tem ko pridete v UK (upam, da res pridete ker naslednje leto grem na Crufts pa ce imam 40 vrocine LOL). Jaz bom v Sloveniji v drugi polovici Julija in primorska je moja prva postaja. Verjetno bom priletela v Trst in ostala par dni s starsi v Gorici, potem gremo domov v Ljubljano in nato na obalo. Komaj cakam!!! Cestitke mamici Iri, ki je premagala svojega sina.... Bon saj si lepotec, ampak mama je pa profi  Grin!
Jaz moram priznati, da kar komaj cakam, da se rodi moja prva (in sem sigurna da ne zadnja) Schipperka, kajti Billy me na momente kar spravlja ob zivce. Sem namrec center njegovega sveta in neprestano caplja za mano in pricakuje pozornost. To me sicer ne moti, ampak mislim da ko bo imel druzbo bo vseeno lazje. Joj zakaj tece cas tako pocasi, ko nekaj pricakujemo!?

Tanja, jaz sem sigurna, da bo Kaja se kar nekaj let spravljala tebe in tvojo druzino v dobro voljo. Godi se ji tako dobro kot  malo kateremu psu in ce bi bila jaz kdaj vzrediteljica, bi dala mladicke samo nekomu, ki bil bil vsaj priblizno podoben tebi!!  Wink Ali pa Niki!!  Smiley

Lepo se imejte in uzivajte v prelepih poletnih dneh!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2774 : petek, 08.06.2007 : 22:26:31 »

Ajaj se tole....... ali se zavedate, da smo ze na 185ti strani!!?? In kdo je temo zacel??  Wink Smiley Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 180 181 182 183 184 [185] 186 187 188 189 190 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines