mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 05:12:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 171 172 173 174 175 [176] 177 178 179 180 181 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 354030 krat)
0 članov in 21 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2625 : ponedeljek, 19.02.2007 : 18:32:48 »

Kaja, sem čakala sliko, ki naj bi nastala v Trbovljah Wink na temo: bagi in banana, pa nič Angry Sicer pa sem slišala, da si sedaj, silom prilike, zadolžena za celotno pasje krdelo Huh
Bodi srečna, da je bilo prej več časa med gonitvijo, sedaj pa je rekla, da je punca že taprava, in da mora preiti na normalen ciklus, kot ga je imela njena mama Cheesy A imaš kaj težav? Mi nismo imeli nekih večjih problemov, celo bi rekla, nobenih. Le nekajkrat smo ji dali gor, za to prirejene moje, hlačke, z drugimi psmi pa ni bilo problema.

Po dolgem času sem en dan videla Bisa - joj, kako je zlati!

Evo za popestritev teme, bratec Brijoš pošilja pozdrave iz Belgije:
http://www.moj-album.com/album/1587475/?os=6816623
Pa še slikici svojega naraščaja, s katerim živi v skupnem gospodinjstvu, pošilja:
http://www.moj-album.com/album/1587475/?os=6816648
http://www.moj-album.com/album/1587475/?os=6816620

Bina, verjela ali ne, res sem šla gledat slike z razstav iz BISa, in pogledala sem tudi vse "stopničke" iz agilitiya. In res je, kot si napisla. Ne vem zakaj Shocked Očitno se mi podzavestno zdi na razstavah vse bolj "utegnjeno", na agiju pa bolj sproščeno - pa še, težje je pridet na stopničke, moraš delat... Wink
In seveda VSEM hvala za čestitke Cheesy

Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2626 : ponedeljek, 19.02.2007 : 19:33:06 »

Ooooooo, ARIEB, tvoj "vnuk" je prekrasen!  Kiss
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2627 : ponedeljek, 19.02.2007 : 19:52:19 »

Cestitke Irici za taksnega prekrasnega sina  Kiss Kiss (pa da ne bo zamere, vsi so prekrasni  Wink)...... ima natanko tako kosato dlako, ki je meni vsec. Ali sta tisti dve zraven njega samicki? Izgledata namrec nekoliko manj kosati in malo bolj nezni. Mladicki so pa itak za pojest!!!

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2628 : ponedeljek, 19.02.2007 : 20:12:27 »

Arieb, evo obljubljenih slik:
http://baguette.moj-album.com/album/54981/

Malega vnucka mi je pa ze Ales pokazal. Mali je pravi cuker...izgleda kot bi ga na elektriko priklopil. Grin Pa kako nedolzno gleda. Kot njegova teta Bagi pri tej starosti. Grin Wink

Hehe, pasje krdelo ni tako problematicno. Grin Sicer je pa vceraj Don poskrbel, da mi ga ne bo treba vozit na daljse sprehode...si je namrec poskodoval taco in je zdaj skupaj z Alesem v bolniski. Wink

Z gonitvijo zaenkrat nimamo tezav. Kaksnih potepuhov se nisem opazila, ostali psi pa so tu naokrog na vrvici. Danes smo sli na sprehod z sosedinim pekinezerjem, ki mu je Bagi blazno disala. Vsakic ko jo je hotel povohati pa mu je pokazala zobe. Revcek je bil ves iz sebe. lp

Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2629 : ponedeljek, 19.02.2007 : 20:34:53 »

Lilit, lep vnuk, a, praviš. Malo je sicer sivkast, a pravi Nicol da je ona navajena do prvega leta čakati na črno barvo (jaz pa ne, moji so bili črni "ku karbon"). Pravi, da bo zelo lep, zato je doma, da ga bo na razstave vozila.
Kajina izjava o "priklopu na elektriko" je pa prava pogruntavšna, za crknit od smeha!

Ory, tako je, tisti dve sta punci. Ni kaj, se vidi takoj. Mi eksperti Grin Za Brijoša pa pravijo da je najlepši od Irinih... No, tu se krešejo mnenja, in tako je prav Wink Ni lepšega od Bona (zame), ali Bisa (za Niko) in sploh Bagi (za kajo, pa še mojo sestro) Cheesy

Ampak kako Bagi zna s plišastimi igračkami, prava carica je! Sem vesela, da jih ima rada. Bon tudi, a preveč! Jih uniči v trenutku.

Ja, ti pesjani so pa res "pol ljudje" - najprej Aleš, potem pa še Don... kot bi nalašč. No, naj se oba čimprej pozdravita.

 Kiss
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2630 : torek, 20.02.2007 : 22:15:13 »

Citat
Za Brijoša pa pravijo da je najlepši od Irinih... No, tu se krešejo mnenja, in tako je prav  Ni lepšega od Bona (zame), ali Bisa (za Niko) in sploh Bagi (za kajo, pa še mojo sestro)

No, ko bodo kje "naredili" lepso siperko kot je Bagi, jo takoj vzamem.  Grin Grin Grin Ales bi bil takoj za...v tem primeru bi prekrsil tudi "svoje" pravilo, da so trije dovolj. Cheesy Grin lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2631 : torek, 20.02.2007 : 22:43:20 »

Da se še jaz malo oglasim Smiley
Nadiji in Bonu še tu na forumu čestitam za vse uspehe in kar tako naprej. Ponosni smo na vaju Smiley
Brat Bri nam je všeč. Ampak kot si že napisala. Zame je najlepši Bis Kiss

Tanja slike Bagice z banano so fenomenalne. Tudi mi bi imeli take igrače,a kaj ko bi
po petih minutah bila v smeteh-uničena in razkosana. Pri nas je samo Kong še
igrača,ki ji Bis ne more prit do živega.

Pa da povem še ena tako pomembno novico.
12.2 Je bil Bis operiran. In sicer so mu vzeli iz kanala to nesrečno modo,ki se ni
spustilo v mošnjiček. Seveda pa nismo pozabili tudi na brušenje kamna na zobkih.
Bis je bil uspavan slabo uro. Ko smo ga prišli iskat je že omotično taval po ordinaciji.
Kot "vojni ranjenec" je bil zelo priden,samo tisti ovratnik mu ni šel v račun in je bil zaradi tega
zelo živčen. In ker jaz nisem hotela da je pod stresom sem špricala šolo in šla domov pazit na Bisa.
Ranica ni velika,tudi šivov nismo potrebovali dajat vn. Je pa zelo pobrit. Ampak do poletja bo
vse zrastlo. Sedaj je to za nami. Bis že divja in je pozabu da je bil na operaciji.
Sedaj je naš strah da bi lahko prišlo do kakšnega tumorja zaman.

Lep pozdrav Smiley
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2632 : torek, 20.02.2007 : 22:46:09 »

Nedeljsko pohajanje po Rovinju:
http://biscuit.moj-album.com/album/6214699/?os=6832838

Bis in moja orhideja:
http://biscuit.moj-album.com/album/6214212/?os=6832821
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2633 : sreda, 21.02.2007 : 01:01:13 »

Ajajajjjj, Bisss, kakšne Dobro, da si mi ti Bisko bolj pri srcu, sicerrr.....
Tudi ja6 sem vesela, da je Bis že v svojem vsakdanu in ta mi je takooo fajn, prava mala ržica Kiss

Citat
ko bodo kje "naredili" lepso siperko kot je Bagi, jo takoj vzamem.
... JAAAA.... viš, superca, jaz tudi čakam na tisto, ki bo lepša kot IRA  Tongue Tongue Tongue Nikoli... Nobeden...
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2634 : četrtek, 22.02.2007 : 23:43:45 »

ŽIŽA, a se ti je danes kaj kolcalo... Zaradi več stvari bi se ti moralo Wink
1. zagotovo dobim nov avto in bo nalepka na novem Smiley
2. ker bom imela nov avto, bom tudi nove dekice aktivirala
3. sem kupila (komaj danes) Mojega psa in seveda... videla nagradno vprašanje in slikico šipek...
4. ... in teme meb prejšnjimi nagrajenkami. Upam, da ti bo tudi š šiperki ratalo Grin
5. ravnokar sem te tudi videla na startni listi za soboto!
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2635 : petek, 23.02.2007 : 16:39:29 »

Zivjo!

Pa sem spet na netu... ste naju kaj pogresali? Wink Wink Wink Smo se potepali po hribih in dolinah-med drugim smo bili tudi na Nanosu in to je bil potem tudi razlog zakaj me tudi na netu ni bilo vec videti... ko sem zvecer prisla domov sem kar na "lepem" dobila vrocino 38.... in sem tako oblezala in se zavzeto ucila za izpit ki sem ga imela v sredo (in ga tudi zelo uspesno naredila!)  Smiley, zdaj smo pa ze dobro... sva bili danes spet dve urci na zraku v nasem gozdicku... Wink in Ziza je norela naokoli kot da je zmesana! Cheesy Cheesy Cheesy pa vmes smo se naucili se nov trik-Zizine hiperaktivne mozgancke je pac treba nekako zaposliti... zdaj zna skakati tudi na moj hrbet- njenih 12 kg je ravnopravsnjih za masazo, ko "prileti" na moj hrbet!  Smiley Wink Tako, jutri pa drzite pesti, mamo finalno tekmo... medve z Ziziko pa v svoji kategoriji vodiva.... Smiley

Pozdravcek!

Vesna & Ziza

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2636 : petek, 23.02.2007 : 18:46:39 »

Čestitamo za tvoj izpit, pa čestitam za trikec "umazan hrbet" - to me boš naučila; že tako sem stalno kot prašič, a hrbet sem pa vedno imela čist. In sem ravno geldala Silvijo, ki je bila čisto blatna zadaj po hrbtu... ko je plesala s psom mi je bilo pa vse jasno Wink
Tudi to sem opazila, da vodita (mi smo pa trenutno 2., juuuupi, mi smo tudi za tako mesto veseli, pa tudi če ne, glavno da nam je fajn) in veš da bomo skupaj držali pesti in tačeke in navijali za črnuhe, in skušali vsem v tej temi pokazat, da smo dobri, najboljši Grin
Iamm nekaj zate, spomni me, da ti dam, ekr bom v tehnični ekipi, torej nekoliko zasedena, pa še če mi rata (prijavila sem se, pa bomo videli kaj bo rekel sodnik-ica) bom startala v A2 kot predtekmovalka.
Pa nisi povedalka - a se ti je kolcalo?

Sem se prav nasmejala (spet) ko sem blala uganko v Mojem psu - ma so res simpatični ti kužki Cheesy
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2637 : sobota, 24.02.2007 : 18:06:12 »

Ajajajjjj, Bisss, kakšne Dobro, da si mi ti Bisko bolj pri srcu, sicerrr.....

Nadija ne razumem najbolj kaj si hotela tle povedat?!
Kakšen avto boš imela?! Kdaj ga dobiš?! Povej malo no Nadija Wink

Mi smo spet doma. Bili smo malo v Celju. Smo šli pogledat kako se imajo kaj
na tistem koncu Slovenije. Ugotovili smo da je tudi tam zelo lepo,ampak na obali
je pa zakon Smiley! Bis se je nadivjal in nalajal. Tam si vedno da duška Smiley

Kje ste ostali?!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2638 : sobota, 24.02.2007 : 18:07:24 »

Take slike nastanjejo na sprehodih:
http://biscuit.moj-album.com/album/6214212/?os=6870986
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2639 : nedelja, 25.02.2007 : 17:24:24 »

Iii, Nika, sedaj sem pogledala stavek in tudi sama nič ne razumem Roll Eyes, verjetno me je kdo zmotil po MSNju. Glede na predhodni tvoj teks bi rekal, da sem mislila napisat, da so slike odlične (ta Bos je res fotogeničen, za razliko od mojih), da sem vesela da je lepo okreval, in da mi je pi srcu (saj veš, on je bil prvi, ki mi je dal ljupčka)... Kiss

V CE si ti pohajkovala. Danes je tam razstava, kar malo pogrešam, a bo že Kaja napisala poročilo. Pa naše poročilo. Mi smo bili včeraj na tekmi disk, smo pa bili skupno v Zimskem pokalu Eukanuba na 2, mestu. Evo slikice:
http://www.agility-slo.net/album/displayimage.php?album=141&pos=46
In še fajn mi je bilo, ker sem tekla kot predtekmovalka v A2 in sem bila zelo zadovoljna. Edino zadnji parkur sem si tako težko zapomnila, da sem bila dvakrat kar znedena. Verjetno pa je bila to posledica že prej pdtečenih treh tekov in dela v tehnični ekipi.

Žiža pa... ona pa je brilirala... Bo sama napisala, od nas pa še enkrat ČESTITKE!
Logiran
Strani: 1 ... 171 172 173 174 175 [176] 177 178 179 180 181 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines