mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 04:08:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 352714 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #780 : sobota, 14.05.2005 : 18:14:53 »

Ory, a ves da si ti "uročena" - spet sem anpisal cel roman in "flek" ... veš, se spehajam med www, gledam, iščem in potem SRANJE (pardon). Sem jezna.
In nsedaj ti ne bom še enkrat podrobno odgovarjala, se mi ne da. Tako, v drugo: vzrediteljev v UK ne poznam. Sem pogledala po priporočeni galeriji Cruftsa, ... lepi, močni, kužki, prekrasni, ... jaz sem sicer navajena na tisto bolj "šlank" linijo, bolj belgijsko in manj Iatlijansko, Uk ali ameriško.
Če pa te bolj podrobno zanima, koga bi obiskala, bi morda jaz povprašača "našega zeta" XOXa, ki je bil na Cruftsu 2003 ali 2004 in dosegel res dober uspeh (bil je 2. oz. rezerva CH med vsemi samci; saj veš, tam jih je prijavljenih po okrog 80 in več). Verjetno kaj bol pozna. Tu si lahko njega pogledaš
http://www.ofkingdomcome.be/

Sedaj bom to poslala, da spet kaj ne zabluzim... Cheesy Cheesy Cheesy

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #781 : sobota, 14.05.2005 : 18:21:43 »

Ory, ti bom pa še poslala www od vseh Cruftsov, samo seadj ne najdem. So vsi prijavljeni v zadnjih ne-vem-koliko letih in ocene zraven. Tako boš lahko gledala, izpisovala in.. uživala!
Citat
Joj mam časa
Saj smo vsi enaki, a to je tudi fino, a ne Cheesy

KLIKER je super stvarca. Mi bi brez tega "pogoreli". Ko nas je tovariš 1. videl je takoj vedel, da bo samo to pomagalo. In je Grin. Ker pa sem sedaj amlo literatuer (internet) prebrala vidim, da odpravlja še marsikaj drugega ... - kako ti napreduješ? Si bila še kaj pri Pipanovi?

Kaja, a imate še: ukaz-klik-hranca (jaz komaj čakam, da umaknemo hranco)
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #782 : sobota, 14.05.2005 : 18:26:10 »

Joj, joj pa to je pa res neverjetno, da se vedno zbriše, ko jaz pošljem kakšne linke  Sad. No, res hvala za trud  Wink. Se mi je zdelo, da so tile angleži malo bolj odlakani in masivni. Nimam nič proti tem, ampak bi jih pa vseeno rada videla v živo. Eno so slikice, eno je pa potem živ pes. Tale belgijski kuža je pa tudi lep (da ne govorim o mladičkih). Enkrat se moram res udeležit Cruftsa, ker verjamem, da mora bit pravo doživetje za ljubitelje vseh pasem. Če pa vaš "zet" pozna kaj angleško sceno, se pa priporočam  Wink. Saj vem, da lahko kontaktiram vse, pa je vseeno bolj prijetno, če imam vsaj okvirno sliko glede kvalitete vzrediteljev.
Drugič ARIEB pa najprej pogledat linke, potem pa pisat  Wink Grin.

lp
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #783 : sobota, 14.05.2005 : 18:30:26 »

No pa sem prehitro poslala...... z gospo Pipanovo sva se slišali po telefonu in zaenkrat je rekla, naj kar prebiram literaturo in klikam. Če pa bodo spet kakšni konkretni problemi pa naj se oglasim. Skratka, trenutno kar gre  Smiley.
Za linke Cruftsov se tudi priporočam enkrat v prihodnosti  Wink. Bom malo naštudirala.... če ni v zvezi s šolo je prav prijetno   Cheesy.

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #784 : sobota, 14.05.2005 : 18:45:34 »

 Wink sva na zvezi.
Citat
Drugič ARIEB pa najprej pogledat linke, potem pa pisat 
jaaaa, vem, a me potem še zanima, pa nazaj, pa naprej... saj ni čudno, ad se potem zbvriše, ti nisi nič kriva Smiley
Citat
Bom malo naštudirala.... če ni v zvezi s šolo je prav prijetno
ne glede na različne generacije, vedno isto Grin

Mi smo danes v šoli ostali brez priboljškov, pa ravno pred samostojnim delom po programu.. pa veš, da je ta kliker res prav čudežen (vse smo lepo naredili, le ob hoji se drži 1 m stran od mene Angry - Kaja, nasvet: kako približat? Ker to "poleg" je njemu očitno 1 m Undecided
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #785 : sobota, 14.05.2005 : 19:30:24 »

Arieb, mi smo s klikerjem komaj zaceli pred 14 dnevi in seveda se vedno uporabljamo hrano. Ceprav Bagi dela zelo lepo tudi za navaden "bravo", vendar veliko bolj pocasi in ne 100%. Moram pa nekatere zadeve res izpilit in to vidim, da bo slo le s klikerjem. Danes je skoraj ze pustila instruktorju pogledat zobe v razstavni pozi brez, da bi jo jaz drzala. Do Hrusice ali pa vsaj do Tullna bomo mogoce ze malo napredovali. V tullnu bo sigurno miza (ne morem verjeti, da sem zdaj mize vesela Wink) in tako je lazje. Groza in strah je pa seveda, ko je uboga majhna miska na tleh in jo veliki grdi sodnik zvrha pogleda.  Grin Seveda se sekundo za tem miska spremeni v vraga in pokaze zobe.  Roll Eyes Se sekundo za tem pa ona strumno hodi poleg in me vsa vazna gleda: A sem prav naredila? Sem, anede?  Angry Huh

Kako priblizati? Hm, ne vem. Mene se vedno tisci, da skoraj padem cez njo. Imam nasprotni problem. Trenutno vadiva, da pri agilityju ne bi tekla poleg ampak kaksen meter od mene! Tongue

Doncek je vceraj dobil tablete za scitnico. Revcek jih bo moral pojesti 10 na dan! Shocked  Stanje ledvic je enako kot pred 14 dnevi, tako, da ostajamo na dieti. Vse kaze (tocno bomo izvedeli cez 6 tednov) ga tako tablete kot dieta cakajo do konca zivljenja! Sad lp
Logiran

Chris
gost
« Odgovor #786 : sobota, 14.05.2005 : 19:42:14 »

Ubogi Don.

No fajn boš jutr demonstrirala kliker, sam ne na men Grin Jaz bom pa Bagi grdo pogledal zobe Angry pa bomo vidli hehe.

Lp Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #787 : nedelja, 15.05.2005 : 14:46:02 »

Nic ji ne bos grdo zobe gledal! Angry Lepo al pa nic!  Cheesy Se vidimo........lp
Logiran

Chris
gost
« Odgovor #788 : nedelja, 15.05.2005 : 14:53:39 »

Še niste na Kipah?! Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #789 : nedelja, 15.05.2005 : 20:33:04 »

Česa pa še Donček,ne bo preživel v svojem pasjem življenju Undecided?!
Upam,da lepo prenaša bolezen....in je verjetno vesel da je v tvojih(Tanja) rokah Wink!!!

Arieb,kako približat!!! Priboljški,žogica....ali ne smete imeti pripomočkov?!

Kaja,tale Bagi pa obvlada sceno šolanja,a Grin?! Bomo držali pesti za Hrušico...taka
lepotica pa mora kaj doseč,vsaj BOB Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #790 : nedelja, 15.05.2005 : 20:52:36 »

Citat
Še niste na Kipah?!

Tudi ti vidim, da si nekam dolgo visel za racunalnikom! Je tvoj nov avto tako hiter, da te ni skrbelo, da bi bil prepozen? Wink

Bis, mi bomo ze veseli, ce se bo lepo obnasala! BOB z veseljem prepustimo nasemu velikemu in kosmatemu bratu!
Don je zelo priden in lepo papca tablete, najbolj bi me pa razveselilo, ce bi postal vsaj malo bolj zivahen. Zdaj namrec ne gre vec na daljsi sprehod z nami, ker je prehitro utrujen, tako, da ves zalosten sedi v pesjaku in nas gleda ko odhajamo. Cry Cry lp
Logiran

Chris
gost
« Odgovor #791 : nedelja, 15.05.2005 : 22:36:02 »

Z veseljem vse obveščam, da sem Bagijevski uspešno pogledal zobe in to 3x! Cheesy Sam zdej me ne mara Grin Mam vse roke in noge še na mestu, čeprav je bla dons neki zelo jezna. Je mojga kar mal zabremzalo, ko ji je hotu pokazat svoj šarm Cool Grin Klinc pa take presrane punce, high stars Cheesy Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #792 : ponedeljek, 16.05.2005 : 07:07:47 »

Chris....to je pa prava čast,da si lahko Bagici zobke pregledal Cheesy!!!!
Kaja,da se bo Bagi lepo obnašala sem prepričana..ker zdej je že ženska in ne pinčka Grin!!!
Sem pa tudi vesela,da Don lepo prenaša dieto....Bis mu pošilja enga lupčka Smiley Kiss
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #793 : ponedeljek, 16.05.2005 : 09:09:16 »

Bis
Citat
kako približat!!! Priboljški,žogica....ali ne smete imeti pripomočkov?!
Ja, v šoli seveda vse to imamo, vendar…. igračka… ojoj, če jo pokažem, želi Bon pokazati, da je »ptič, ki zna leteti v desno«, raznolikost priboljškov smo pa že skoraj izčrpali (zadnjič je po hrenovki celo bruhal…) in vedno mi hoče povedat, da so na tleh bolje stvari. Tongue

Kaja
Citat
Mene se vedno tisci, da skoraj padem cez njo. Imam nasprotni problem.
Zamenjamo? Grin

Citat
tablete kot dieta cakajo do konca zivljenja
Ko se spomnim na mojo sestro in dieto ter insulin… nič ni tako hudega, da ne bi bilo še hujše. Je pa res, da je velika obveznost! A vi ste pridni in dosledni, pa boš videla, da ni tak problem – dieta sploh ne, kolikokrat na dan pa mora »papat« tabletke  Huh?

Chris
Citat
Z veseljem vse obveščam, da sem Bagijevski uspešno pogledal zobe in to 3x
Si se upal? Ej, dober si Shocked

Kaja, včeraj sem bila na CAC Montebellun (končno smo dobili prvi Italijanski CAC pri italijanu, a dobiti jih 6 ….) in sem tam videla eno šiperkico, mlado. Ej, kakšen sodček. Saj je bila zelo lepa (čisto Italijanski, Ameriški tip) a če bi imela rep, bi bila kot krasen predstavnik malega črnega špica.  Rit kot ocean, hrbet največji gorski masiv. Krasna, a ni moj tip (je dobila ZP). kako si že kje želim enega belgijskega sodnika Wink

Razstavo v Montebellunu priporočam (ob lepem vremenu), prekrasen park med mogočnim drevjem, idealen prostor za piknik (kaj vse so jedli Italijani. riž, korenje, pašto, ….; cele družine so tam prisotne z vsem komoditetom: mize, hladilne torbe, senčniki, piknik pribor, ležalniki, deke … al znajo oni).

Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #794 : ponedeljek, 16.05.2005 : 10:32:33 »

Kaja tale vaš bogi Donček ima pa res probleme  Sad. Upam, da mu bo s časom zdravje kej boljše kazalo. Kar se pa tablet tiče...... se popolnoma navadiš in to potem pač preide v vsakdan. Ory mora tudi skoraj vedno v hrano dobiti kapljice za mehur, pa sploh več ne opazimo.
Zanima me pa še nekaj... ali se je Donu po kastraciji kaj spremenila osebnost? Predvsem odnos do psic in pa markiranje na vsakem voglu....
ARIEB čestitke za italianski CAC  Smiley. Čim več takšnih uspehov!! No zdaj me pa prav zanima kako zgledajo tile Italianske/Ameriške Schipperke. Očitno so večje in bolj odlakane. Kaj pa sodniki bolj preferirajo? Belgijski ali italianski tip?

lp
Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines