mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 23:54:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 352683 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #555 : sreda, 16.03.2005 : 17:56:46 »

Citat
Bis je imel ovratnico
ja, imaš PRAV, oba sta imela ovratnico rdeče barve, a na vsaki skikici piše, kdo je.

V Grazu sta oba dobila odlično oceno.... ma saj sem že pisala o mojem veselju, ko sta v paru zasedla 3. mesto Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #556 : sreda, 16.03.2005 : 20:59:52 »

hehe, arieb, ravno danes sem izkoristila eno sosolko v pasji soli, da se je igrala sodnika. Brez komentarja na bagijino obnasanje! Angry Tako, da kar pozabi na Vrtojbo! Wink Lahko pa se vidimo na kaksni tekmi v poslusnosti (tam sodniki psov ne slatajo  Grin), tam bi bagi blestela.  Cheesy lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #557 : sreda, 16.03.2005 : 21:23:47 »

Kaja,tudi Bis bi na tekmovanju v poslušnosti zelllooo ubogal Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #558 : četrtek, 17.03.2005 : 11:28:33 »

 Roll Eyes Naš Bon pa NE  Grin (sicer pa, vreme bo kmalu toplo, dnevi daljši, trava zelena ... pa da vidimo vse skupaj Wink pri nas v Luciji najprej organiziramo tekmnovanje v poslušnosti (pa naj se potem hvalimo) in nato čevapčiče. Zraven obvezno tudi Ory.

Sedaj pa - MOJ PONOS!

http://www.moj-album.com/slike/94702/AAXzSTASUMKdJSIU.v.jpg

Za tiste ki ne veste - tj. četrti član naših diamantkov, ki živi v Belgiji BRIOCHE BRI, sedaj imenovan Diddl

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #559 : četrtek, 17.03.2005 : 11:46:19 »

Vreme je toplo in pomlad je v zraku  Cheesy. Naša Ory sicer pogreša sneg, ampak vseeno je srečna ker spet lahko hodi na dolge sprehode po gozdu. Tale Brioche je pa pravi pozer  Wink. Je mogoče največji od Irinih otrok (mogoče samo tako zgleda na sliki)?
Arieb, jaz v Vrtojbo sigurno pridem tako da se bomo lahko malo več naklepetali in tokrat si bom vzela čas in si vas končno pogledala kako se kažete v ringu  Smiley. V Lj sem "letala" kot kura sem in tja. Pa še trajalo je, da si prišel od enega konca do drugega  Angry.
Biscuit, kako se pa kaj vaš Bis pusti prešlatati sodniku?

lp

p.s.: najlepša hvala za povabilo...... morskemu zraku in Schipperke vragolijam se pa absolutno ne morem upreti  Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #560 : četrtek, 17.03.2005 : 16:00:48 »

Ooooo,pa tudi Didl je pravi macho Grin,se vidi da je Bis z njim v sorodu Grin

Ory,komaj čakam da se v Vrtojbi s5 srečamo Cheesy!!
Bis je bil prvič prešlatan na Hrušici,kjer mu tisto šlatanje ni bilo najbolj všeč Wink,se mi pa zdi da je sedaj manj plašen in nam to (upam) ne bo delalo problemov Wink

Arieb,se že veslim srečanja Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #561 : sobota, 19.03.2005 : 00:46:46 »

No kakšen šok...... ravnokar sem prišla na forum in vas komaj našla  Cheesy. Sem že mislila, da se je svet sesul, ker nisem mogla foruma odpret zjutraj. No smo pa malo več po sončku hodili  Wink. Želim vam lep vikend in čim več sprehodov.......
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #562 : nedelja, 20.03.2005 : 14:25:28 »

No,imam eno vprašanje...upam da mi boste lahko pomagali!!
Arieb,kaj si ti cepila Bona v januarju-proti kužnim boleznim...ali kaj?!
Prosim pomagajte,ker sem se spomnila da sem februarja pozabila Lips Sealed
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #563 : nedelja, 20.03.2005 : 14:59:32 »

Bis kolikor jaz vem ste se takrat pogovarjali, da naj bi cepili samo proti steklini, ker 1. je bla takrat pač razstava in 2. da se proti kužnim boleznim cepi kasneje oz. z zamikom (vsaj nekaj mesecev) sploh pa ne istočasno kot steklino.

Jaz sem Bluja tudi cepla proti steklini takrat po razstavi in ga grem v aprilu cepit proti boleznim.

Če te kaj potolaži, nekateri ljudje sploh ne cepijo psov proti temu :X, ampak samo steklino in basta.
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #564 : nedelja, 20.03.2005 : 18:25:05 »

Petra hvala Kiss,mene je samo zanimalo kaj sem pozabila cepit!! Ga pa bom, v
tem tednu zagotovo cepila proti boleznim
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #565 : ponedeljek, 21.03.2005 : 07:57:59 »

Arieb,kako je bilo včeraj...poročilo....slikice Cheesy?!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #566 : ponedeljek, 21.03.2005 : 12:22:52 »

Bis, menda smo skupaj cepili 7. jan. 2004. Res, da nekateri razen stekline (ki je zakonsko predpisana) ne cepijo ničesar, toplo priporočam – veliko večja možnost je, da se okuži s kakšno »neumnostjo« kot pa s steklino. Poglej tudi priporočila po literaturi. Jaz se ne bi »igrala«. Tudi »ampule« proti komarjem niso zakonsko predpisane, pa jih na našem koncu skoraj vsi redno dajamo v času komarjev, da se ne zgodi kot nekaterim, ko kuža zaradi filarije pogine… Cry

Ory, Brijoš – Diddl se mi zdi da ni največji član našega »podmladka«, vsaj tako, kot mi je skrbnica povedala, je mičken. Res pa, da ne vem, koliko je sedaj težek, ko je »možak« odrastel. Bom vprašala, sem čisto pozabila. Verjetno je Bon najtežji (vse kontra: želela sem samičko in imam samčka, želela sem čim manjše in imam največje), pa kljub temu sodi med zelo majhne samčke – tehta le 5,70 kg.  Wink

Da ne pozabim: termin našega srečanja schipperk in Ory bo v drugi polovici aprila (torej po 18.04., če bi pa vreme ali obveznosti nam ne šle na roko, v maju). Organizirali bomo:
-   razstavo (jaz bom sodnica) in
-   tekmovanje v poslušnosti (Tanja bo vodja prireditve).

 :)Pa še eno veselo za ljubitelje: dve simpatični dekleti (ena v Čatežu, sicer iz Solkana – imajo nemškega; ena v ZG in iz ZG – imajo malinoisa) sta se zelo zanimali za našo pasmo; upam, da se bodo odločile v prihodnosti.

 ???Pa eno malo manj veselo: edina predstavnica (in sploh predstavnik) schipp v CRO ne bo imela mladičkov, so jo morali sterilizirat! Škoda!

 ;DPa še eno veselo: Bon je bil v ZG v I. FCI grupi na 3. mestu, 1. je bil bobtail, drugi ne vem točno, menda tudi nek velik in kosmat; žal nimam prav nobene slikice… Upam, da je kdo iz foruma slikal.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #567 : ponedeljek, 21.03.2005 : 13:18:09 »

Arieb, čestittke za še eno uspešno predstavitev slovenskih Schippkov v tujini!!  Grin. Komaj že čakam April in malo več časa, da se odpeljem kaj v tople kraje (primorska  Smiley). Veseli me tudi, da je še kakšen ljubitelj vragcev v naši mali državici.... se pravi, da se populacija "posebnih" ljudi veča  Wink.
Biscuit, tudi naša Ory je bila že cepljena proti steklini in tudi ostalim boleznim (kombinirano cepivo), ampak nič skrbet, ker sploh ni prepozno. Pravzaprav sem bila jaz letos kar zgodna.

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #568 : ponedeljek, 21.03.2005 : 14:04:26 »

Arieb,prvo čestitke Kiss!!!
Se pa tudi mi že veselimo srečanja....samo razstava na bo šla,vaja poslušnosti pa....saj bo lahko takrat imel Erik v rokah Bisa,ne Grin?!

Ne,saj vem da ni prepozno samo pozabila sem kako se reče cepivu Tongue!!
Arieb,Kaja...kdaj boste začele dajati amuple za klope in pa tabletke za komarje...ubistvu proti vsemu temu?
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #569 : ponedeljek, 21.03.2005 : 21:26:51 »

Hvala vsem za čestitke, res sem prav ponosna, saj se je mali Bonči res lepo predstavili.

Bis - jaz dam prvo ampulico "stronholda" (komarji, idr.) ko vidim drugega komarja (iz izkušenj - včasih je april, ali pa šele junij), preneham pa tudi, ko ga cel mesec ne vidim več (oktobra, ali pa tudi novembra). Pa točno na 30 dni.

Bagi, Bis - sta prijavila Vrtojbo?

Bis - mora iti razstava in poslušnost... točke se bodo seštevale, odbijale, množile... Kaja bo šefica vsega tega. To bo, ne biatlon, pravi triatlon...

Pride tudi Gio (nevede na naš dogovor mi je danes Darja rekla, da razmišlja o srečanju... pa sem ji povedala, da letos bo tudi pri nas,... uuuuu kako je bilo lani dobro). Potem pa se bomo lahko dogovorili - vsako leto nekje (fino, ne, Portorož, Izola, Vojnik, Trbovlje, Ljubljana...) Grin

Še eno: danes je skoraj Ira skuhala neumnost - po planu je bil 10. dan in odstranitrv šivov... a šele popoldne in pri veterinarju. In ona je kar sama dva ven vzela, ostale pa malo "zmrcvarila" (na srečo brez posledic) - strogo se drži dr. Zorkota: previjate pri vašem veterinarju na tri dni (ker ga nimamo, smo akr sami to delali) Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines