mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 14:54:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 181 182 183 184 185 [186] 187 188 189 190 191 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 356158 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2775 : sobota, 09.06.2007 : 11:25:58 »

Tanja,tvoji Kaji želimo vse najboljše Kiss!
Da bi še dolgo bila vaš sonček Smiley

Nadija tebi in tvojima vragcema čestitke za vse uspehe. Jih ne uspem niti dohitevat Grin.

Christina,sem zelo vesela da bi mi zaupala psa. Saj če boš imela psičko se čez par let pri tebi oglasim
ko bo Bis že veteran,mi pa bomo potrebovali kakšno družbo zanj. A prav?! Cheesy
Obvezno ko prideš v Slovenijo se oglasiš pri nas. Ne pozabit Smiley
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2776 : nedelja, 10.06.2007 : 19:59:22 »

Seveda, bova sli kaj na plazo tako kot lani  Smiley. Ze kar komaj cakam, ker tukaj je zelooo vroce in bi kaksna kopel prav prijala. A Bis ima morsko vodo ze kaj bolj rad??

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2777 : ponedeljek, 11.06.2007 : 08:18:35 »

Hvala za spodbudne besede Ory, tudi jaz upam, da bo Kaja se dolgo z nami. Kiss Pa da bi tebi cas kaj hitreje tekel. Se spomnim kako smo mi cakali. Wink
Tudi tebi hvala Nika in pocohaj Bisa. lp
Logiran

ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2778 : ponedeljek, 11.06.2007 : 14:32:34 »

Malce z zamudo ampak iskreno iz srca....


VSE NAJBOLJSE IN NAJLEPSE z Zizo zeliva psicki Kaji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Lep pozdravcek vsem skupaj!!!!

Vesna & Ziza

Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2779 : ponedeljek, 11.06.2007 : 17:01:37 »

Najprej ORY:
Res, ne morem verjet na kateri strani smo že.... in res, ti si to temo odprla, in res sem bila vesela, ko sem jo zagledala. Ti si
Sedaj pa spet nekaj mojih novic.

Euro dog show Zagreb:

Bon je bil prijavljen v najštevilčni klasi šampionov in na koncu je VICE EU WINNER (dobil je Res. CACIB), Ira pa EU VETERAN WINNER!
Sodil je sodnik iz Poljske, z njegovim sojenjem sem bila zadovoljna, na višje pozicije je dajal šiperke mojega, prvinskega, belgijskega tipa, in so tako vsi debeli, široki, kosmati in nekoliko brez kondicije kužki ostali neopaženi.
Ker je sodnik iz Poljske in tudi BOB oz CACIB samec tudi iz Poljske je.... moralno... kot bi ZMAGALI :-))))
V defileju je bila Ira med veterani in oba v parih; v obeh izhodih sta bila pridna in se lepo predstavila.
Slikice bodo, je Kaja slikala, samo jih moram dol pobrati.

In potem, naslednji dan je bil športni dan - tekma agilitya v Ljutomerju:

In da se ne bomo samo hvalili - smo bili disk. In da ne bomo dodali malo hvale... Bon je bil super, hiter in priden, da sem bila jaz prepočasna je druga zgodba. Mi je bila pa to ena izmed boljših tekem, res je šel kot strela. Tu je en dokazni material
http://www.agility-slo.net/album/displayimage.php?album=152&pos=15


Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2780 : sreda, 13.06.2007 : 13:58:32 »

Cestitke Bon in Ira, ponovno dokazala, da sta prava profesionalca in sta lepo predstavila slovensko zastavo!!  Smiley Smiley Tudi mene veseli, da je sodnik opazil tiste prave, originalne Schipperke, ceprv moram reci, da mene obilo dlake sploh ne moti  Wink .... imam rada take res kosmate, vendar majhne in v formi!

Aja Arieb spomnim se, da imas ti za v avto tako potovalno kletko in me zanima katere mere imas. Jaz imam za Billija najmanjso, ne vem pa kaksno bom morala kupiti za psicko. Nocem prevec velike, vendar vseeno dovolj veliko, da bo sprosceno spala in potovala v njej. Isto vpr. tudi za Kajo in Niko .....

lp
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #2781 : sreda, 13.06.2007 : 21:27:02 »

Aja Arieb spomnim se, da imas ti za v avto tako potovalno kletko in me zanima katere mere imas. Jaz imam za Billija najmanjso, ne vem pa kaksno bom morala kupiti za psicko. Nocem prevec velike, vendar vseeno dovolj veliko, da bo sprosceno spala in potovala v njej. Isto vpr. tudi za Kajo in Niko .....

Ne vem na katero kletko misli Ory, vendar če ne misli na tisto kovinsko (ki si mi jo posodla lani ko smo šli skupaj v Firenze), bi te prosil še za dimenzije tiste, prooosiiim.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2782 : sreda, 13.06.2007 : 21:47:26 »

Jaz za Bagi uporabljam atlasov plasticni box stevilka 30. Je pa dolzine 60 cm - tole mi je ostalo v spominu, ker sem ji ravno14 dni nazaj kupila novega. Meni je ta ravno pravsnji, Bagi se lahko obraca, uporabljam ga pa tudi kot transportni boks za vso ostalo "mrgolazen" (cincilo, morsko pujso, macke...). Imam pa se enega vecjega, ki pa je ze precej neroden za v avto, saj ima robove tako siroke, da ga komaj stlacim na sedez. lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2783 : sreda, 13.06.2007 : 22:07:41 »

Ja, natancno ta boks sem mislila hvala!  Smiley Pomembno je, da ni prevec velik in da gre z lahkoto v avto....

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2784 : četrtek, 14.06.2007 : 12:24:18 »

Jaz pa bom izmerila oba

Kovinski je "zakon" za razstave in tekme, ter za transport s kombijem po EU. Po potrebi sta notri z vso komoditeto oba (Ory, saj veš, morda boš imela dve šiperki).
Drugi PVC pa je stalnoi na sedežu, Ira ga je uporabljala samo za polet iz Brnika v Pariz, bila sicer zelo pridna, a ga ni nikoli sprejela za svojega (razen sedaj včasih, ko hoče malo Bonu nagajat in ga deložira iz boksa), Bon pa takoj "frcne" v njega in celo pot leži notri, kljub odprtim vratom.

Dim. posredujem Wink
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #2785 : četrtek, 14.06.2007 : 13:01:13 »

Bravo Nadja in oba črnuhca! Sem že gledala video z agillitya, superca! Bi vas prišla gledat, če ne bi mature pisala, ker mi je KD Ljutomer 10 min stran, no pa drugič Smiley
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2786 : petek, 15.06.2007 : 12:47:28 »

Hvala Nadija! Tisto kovinsko kletko ze imam, ker sem jo uporabljala za Billijeve razstave in sem ze takrat kupila malo vecjo, tako da sta lahko 2 majhna (lahko tudi srednje velika) psa brez problema notri. Mali plasticni boks za Billkota ze imam in on brez njega sploh ne potuje. Ze od majhnega je navajen nanj in takoj skoci vanj, cim vidi da se odpravljamo. Zato me je zanimalo kaksne mere uporabljate za Schipperke  Smiley .... po mojem bo se vedno dokaj majhen boks, tako da bosta oba boksa brez problema na zadnjem sedezu.

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2787 : petek, 15.06.2007 : 13:26:40 »

Kljub vsemu sem izmerila, če ne drugega za Simona Wink

Kovinski (za 1 do 2 šiperke Grin) - zložljiv:
50 x 60 (viš. 50)

PVC, Voyager 200
55 x 35 (viš.33)

Anči - res je agility droga Wink In ko boš na študiju v LJ, tam imaš res dobre izbire društev, kjer res kvalitetno učijo... in tako upam, da se že naslednje leto že vidimo na kakšni tekmi Kiss
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #2788 : petek, 15.06.2007 : 14:44:52 »

Hvala.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2789 : petek, 15.06.2007 : 17:47:50 »

Nadija, iscem in iscem pa ne najdem rezultatev za posamezne pasme z Zagreba  Sad. Prav rada bi si namrec ogledala imena vseh Schipperk, ki so bile prijavljene in da vidim, ali se je pojavil tudi kaksen anglez. Prav rada pa bi tudi videla vase slikice!!  Smiley

lp
Logiran
Strani: 1 ... 181 182 183 184 185 [186] 187 188 189 190 191 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines