mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 15:18:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 179 180 181 182 183 [184] 185 186 187 188 189 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 356207 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #2745 : ponedeljek, 21.05.2007 : 12:41:56 »

Kaja, jaz grem v petek v ZG navijat za šicuje in se v petek tudi vračam. Če želiš, greš lahko z mano, samo bi morala priti do Lj...
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2746 : ponedeljek, 21.05.2007 : 12:49:25 »

IIIIiii, Kaja, dobre slikice. Simpatični sošolci Wink Vidim, da ti res nisi "adrenalinski tip", in jaz, butec, te še porivam v to... A za Portorož boš pa Persen morala vzeti Grin (za vse nevedneže - Kaja bo namreč peljala Iro na razstavo, zares, ne za hec).

Ja, Kasang, malo bolj poskočna, kot sem bila na začetku, pa sem res, pa še vedno premalo. Dolge, ravne linije komaj dohitevam... A bo že, glavno da je veselje Grin

No, pa se je našel prevoz za petek. jaz bom namreč šla verjetno že v četrtek, da sem v petek v ZG, v soboto pa na tekmi v Ljutomerju... Norci, ni kaj Roll Eyes Lahko se mi kdo pridruži Wink, grem sama z obema pesjanoma.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2747 : ponedeljek, 21.05.2007 : 15:32:18 »

Kalsang, super, ce bi lahko sla s teboj. Do Ljubljane mi pa tudi ni problem priti.

Arieb, za razstavljat pa res ne bo problem. Imam obcutek, da bos ti rabila persen, da bos zdrzala brez svoje Irice. Grin Grin Grin
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2748 : torek, 22.05.2007 : 11:54:56 »

Citat
Imam obcutek, da bos ti rabila persen, da bos zdrzala brez svoje Irice.
No comment! Vidim, da me res dobro poznaš....  Cry

Tukaj pa vam dam še filmček jumpinga (kaj bi mi brez petrce - samo me zanima, do kdaj bo tak entuziast, upam, da še dooooolgoooo):
http://www.youtube.com/watch?v=y1DgTCQMduI
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2749 : nedelja, 27.05.2007 : 19:19:55 »

Kaja, a ti bos handlala Irico!!?  Smiley Pa sta dovolj velike prijateljice.... no, sicer pa je Ira taka profesionalka, da ni panike.

ARIEB krasen posnetek, fant laufa kot norec!  Cheesy Wink

Aja, malo sem pregledovala tvoj album in odkrila tole slikico.......nisem vedewla, da je v Sloveniji se ena Schipperka!!  Shocked http://www.moj-album.com/album/862171/?os=4608864

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2750 : nedelja, 27.05.2007 : 20:29:03 »

Aha, jaz sem jo hendlala. Njena skrbnika sta bila drugace zaposlena. Wink Je pa res prava profesionalka, tako, da jaz tudi treme nisem imela. Smiley In sva si prisluzili (ja, midve, obe  Grin) vstopnico za Crufts. Ales ze pakira kovcke, ker definitivno greva navijat za Bona in Iro! Crufts 2008 here we come!!! Cheesy
Tako sva se lepo imeli:

http://baguette.moj-album.com/slike/54923/SOaNLGWbB0DVqEL6.jpg

http://baguette.moj-album.com/slike/54923/1j3CFqSwQ69yr5aJ.jpg


Aja pa ni Slovenka, mislim, da je Cehinja ali Slovakinja. Bo Nadija bolj tocno povedala. lp
Logiran

Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #2751 : nedelja, 27.05.2007 : 21:12:46 »

Arieb, sem preveril... sta se res lepo obnašale v ringu  Wink. Ko sem jih videl, sem se bal približat, ker kot sem bral, ima Kaja eno črno pošast, potem pa sta se z Bay prav lepo povohale, kasneje pa sem se spomnil da je to Ira.

P.S. Tudi tebe sem videl s tvojim "pohojenim" avtom, ko si šibala v kraj moje žene.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2752 : ponedeljek, 28.05.2007 : 11:26:25 »

Ory - Aja je res Čehinja. Je pa zainteresirana za Slovenca... Tongue

Simon - Vidiš, kako je to v "organizirani" družini; isti dan, ob istem času, na treh frontah... Razstava, regata, tekma... potem pa - panika: kdo? kam? kje? kako?  Undecided No, sreča da imamo za prijatelje take fajn ljudi, ki jim seveda tisoč % zaupamo, in s pomočjo njih tako lepo rešimo stvar. Kako se je pa lepa šampionkica Bay predstavila? A ste še enkrat potrdili kvalifikacijo Wink

Kaji se ob tej priliki še enkrat zahvaljujem, iz slik se da lepo videti, kako sta se ujeli, brez problemov, obe prav sproščeni in lepi. Super slikici! Včeraj, ko sem bila kot gledalka na razstavi, sem bila no obe prav ponosna! Kaja, pa a si se prav z namenom tako oblekla, lep in umirjen kontrast.

Jaz sem pa res šibala v Sl. Bistrico, tam smo bili 2., jaz sicer ne preveč zadovoljna s tekoma (s tekoma, da ne bo pomote), ker smo zaradi napačnih vhodov v slalom dobili kazenske točke, ker smo potem ponavljali, pa še KT na čas. A smo se spet nekaj naučili. Bil ja pa hiter, kot strela - celo "borderaši" so naju pohvalili.  Shocked

Ja, Crufts, hmm... na dobri poti res smo. Simon, a ti greš? Naš Branko je cisto upaljen, če vprašate njega, bo rekel SEVEDA! Jaz pa... no, glede na to, da sem za vse norije, če on tako reče, zakaj pa ne... No, času čas... Cheesy

Še dve povezavici:
Maribor 19.05.
http://www.email.si/apps/es_gallery/p.php?id=288009
Sl. Bistrica 28.05.
http://www.agility-slo.net/album/displayimage.php?album=151&pos=152

Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #2753 : ponedeljek, 28.05.2007 : 11:58:31 »

OOOOO - ARIEB - a je sedaj Cruft's - here I am  Grin. SUPER!

Jaz sem bila v Budimpešti. Ena schipperkica je bila prijavljena. En mlad samec. Hja...  Huh
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2754 : ponedeljek, 28.05.2007 : 12:41:18 »

Crufts je bil v špilu že večkrat... prvič po Parizu, kjer je Ira postala evropska, potem je malo zamrlo, noooo, po Luxembourgu aprila, kjer sta se oba fenomenalno uvrstila, pa spet aktualen... in sedaj vsi "pumpajo".

A morda veš ime tistega mladega samca - če imaš katalog, pls... Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2755 : ponedeljek, 28.05.2007 : 13:31:09 »

Simon, tudi jaz sem vaju videla v ringu. Ce mene vprasas je bila Bay najlepsi border na portoroski razstavi.  Kiss Pa se tako lep uigran par sta! Wink

hehe, Arieb, mislim, da se moram jaz tebi zahvaliti, da si mi posodila psa. Grin Grin Grin Ker je ze kar malo smesno, da sem na vseh razstavah, razstavljam pa ne. Cheesy Cheesy Cheesy Kar se oblacil tice...hm...nisem ravno clovek, ki bi si zjutraj vzel pol ure casa in tuhtal kaj naj oblece. Grin Tokrat pa sem res poiskala nekaj svetlejsega, da je Ira bolj prisla do izraza. Wink Grin

Imam obcutek, da ne bo treba dosti pumpanja, ker boste ziher sli na Crufts. Daj no, poglej kako je Branko zainteresiran, pa Ales tudi. Jaz pa itak! Grin Grin Pa se izvedela sem, da pride tudi znanka, vzrediteljica seltijev in ne smem zamuditi priloznosti, da se ponovno srecava. Smiley

Pa se ena skupaj s sodnikom:
http://baguette.moj-album.com/slike/54923/nVNBOVL5OcnqOY3d.jpg
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #2756 : ponedeljek, 28.05.2007 : 14:03:10 »

Kaksen par!!!  Kiss Verjetno je z Iro res pravo veselje razstavljati, ker punca natancno ve kaj mora narediti in kako hoditi. Prav rada bi enkrat hendlala takega psa.  Smiley
Cestitke za uvrstitev in seveda za kvalifikacijo!
In cestitke tudi Bonu!

lp
Logiran
baguette
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #2757 : ponedeljek, 28.05.2007 : 14:54:39 »

Crufts, mhm.
Pri nas so kovčki res že pripravljeni in marec je že označen na koledarju.

Lep pozdrav, Aleš
Logiran
Simon_in_Bay
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 662


« Odgovor #2758 : ponedeljek, 28.05.2007 : 16:51:01 »

Arieb čestitke, ponovno, tudi za nazaj, ker sem sigurno kaj spregledal (pri vas človek ne more biti na tekočem).
Bay je potrdila kvalifikacijo, zaenkrat smo še prepričani, da na Crufts ne gremo. Nas pa že vsi "pumpajo", da bi šli.
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #2759 : ponedeljek, 28.05.2007 : 17:49:18 »

Pozdravljeni.
Oglašam se po dolgem času. Mi smo uredu,nič nam ne manjka.
Ker se imamo tako lepo se tudi poredko tukaj oglašam saj nimam kaj pisat.
Vsi se pohvalite s svojimi uspehi,rezultati in obenem vam iskreno čestitam. Mi se razen s pridnostjo nimamo s čim hvalit.
Nas hvalijo drugi Wink.

Da ne boste pozabili kako zgledamo pa nekaj novih slik:
http://biscuit.moj-album.com/album/6214699/?os=7932311
http://biscuit.moj-album.com/album/6214212/?os=7931936
Logiran
Strani: 1 ... 179 180 181 182 183 [184] 185 186 187 188 189 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines