mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 07:07:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 166 167 168 169 170 [171] 172 173 174 175 176 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 361233 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2550 : sobota, 13.01.2007 : 10:47:46 »

He, he, Žiža, saj sem tudi jaz se hecala oz. bolj razložila, da ne bi bila žalostna Wink. Drži pesti za lepo vreme, pa se vidimo v Radgoni.

Kaja, da Bagi ni več na postelji - tega skoraj ne morem verjeti! Sicer pa, saj so vedno polni presenečenj; posebej fino ponosni so, če uspejo kaj od drugega dobiti...

Moja zlata IRA, danes ima 10 let, ni besed s katerimi bi izrazila, kaj vse lepega ji želim!
Zjutraj smo jo že vsi poljupčkali, vključno z Bonom Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #2551 : sobota, 13.01.2007 : 11:08:19 »

Arieb tudi jaz tvoji Iri želim še veliko lepega. Kiss
Ira vse najboljše.
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2552 : sobota, 13.01.2007 : 11:24:57 »

Ira vse najboljse tudi od nas Kiss Kiss Kiss In ti zelimo, da bi dozivela in prezivela pricakovano zivljenjsko dobo skiperkotov!
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2553 : sobota, 13.01.2007 : 12:38:28 »

So vsi crnuhci na broju? Nad Portorozem so nasli majhnega kuzka, podobnega spicu, crne barve, daljse dlake, igrivega... Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2554 : sobota, 13.01.2007 : 13:06:03 »

Waw Lips Sealed Moji so! Biiiissss, kje si? Lilit, kje si pa to zasledila?
Majhem kuža - ok, podoben špicu - ok, črne barve - ok, daljše dlake - tudi ok, igriv - hmmmm, če bi pisalo da je nekomu prst odgriznil, bi morda bil šiperke Grin Grin Grin
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2555 : sobota, 13.01.2007 : 13:23:51 »

Ma sem slisala oglas... sej dejansko je tudi malo svetlejsi po prsih in tackah... ampak ko sem videla, da ima pisano ovratnico, sem takoj pomislila na Bisa Grin
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2556 : sobota, 13.01.2007 : 13:24:28 »

Aja... sem pa vedela, da ni vas, ker tega so nasli ze pred 2 dnevi in vem, da bi bila ze vsa Slovenija v pogonu, ce bi bil to eden od vasih Kiss
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2557 : sobota, 13.01.2007 : 13:35:20 »

Joj kaj govorim... nisem pomislila na Bisa ampak na Bona, ki ima polno omaro pisanih ovratnic sram sram
Logiran
ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2558 : sobota, 13.01.2007 : 18:55:41 »

VSE NAJBOLJSE CRNUHICI Iri, da bo se dooooolgo z nami in nas vse skupaj razveseljevala in nas vedno kaj novega naucila (predvsem Boncija) in in in... vse najlepse in najboljse!!!!!!!

Nadija upam da si ji naredila posebno veliko tortico? Ves, nisi vsak dan star polnih 10 let... Smiley Te bova jutri z Zizo zelo pogresali v Ljubljani na predstavitvi... sram

Lepo se imejte vsi skupaj, pa cim ves cohanja, pa poljubckov, pa dobre hrane, mehke postelje... Smiley Smiley eni crnugci dobro vedo kako je to, ko vse to ze imas (npr: Ziza)!!! Cheesy Grin

Pozdravcek!

Vesna Hude & Ziza
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2559 : sobota, 13.01.2007 : 21:58:57 »

Ira vse naboljse za okroglo obletnico tudi od vseh nas.  Kiss Kiss Kiss Tudi nasa Vini je pred enim tednom praznovala prav tako 10 let.  Smiley

Arieb, zdaj hodi proti jutru ze k meni pod odejo. Ampak, da ne bos mislila, da samo skoci gor in zaspi. Roll Eyes Ne, ona mora zbudit se Alesa. In zato skoci iz kosare, tece okrog postelje, skoci nanj in potem k meni. Grin Pa ful se slisijo njeni krempeljcki po laminatu in mi je zal, da nimava povsod tepiha. Sva posebej zaradi Kaje jeseni kupila tri nove tepihe, da ji ne drsi ko hodi in da lazje vstaja, ampak v spalnici tla niso cisto pokrita. In ravno tam, kjer ni tepiha se Bagi sprehaja ponoci. Grin

Pa se njena nova lumparija od danes. Je bila popoldne sama doma, ker je Ales prisel na razstavo. In ker je pozresna za dve Kaji morava vedno vse umaknit z njenega dosega. Ampak, da bo ukradla pticu sipino kost iz kletke si pa res nisem mislila. Roll Eyes Huh In zdajle lezi pred kletkama in caka kdaj jima bo lahko sunila korenje.   Grin lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2560 : nedelja, 14.01.2007 : 01:30:25 »

Jaaa, Lilit, kako pa veš, da ima Bon poln predal pisanih ovratnic. In res je! Medve se vedno na agilityu srečujeva, ko ima v bistu za to namenjeni samo dve – saj veš, tam mečeš po tleh in je vse umazano.

Žiža, držim pesti za tebe in tvoj jutrišnji (hm, že skoraj današnji) tek! Veš da bi bila tudi jaz zraven… saj bom, drugič. Poročaj, kako je šlo!!!

IRA se vsem zahvaljuje za lepe želje: Katji, Lilit, Žiži, Kaji in … Neži, ki se je kljub zasedenosti spomnila celo po SMS. Obenem sporoča, da letos (res) prvič ni imela tortice. Grozno! splet čudnih okoliščin… A jo bo imela, ker v zamrzovalniku je že od decembra, samo za njo nabavljena. A ona bo dobila prav posebno, samo kakšen dan kasneje.

Kaja, kako je bilo na razstavi. Si srečala akj šiperk? Daj, prepiši hitro iz kataloga Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2561 : nedelja, 14.01.2007 : 11:43:32 »

Zal kataloga nimam, sem povsem pozabila nanj. Siperke nisem videla nobene, preveri pa naj kdo, ki ima katalog.
Mi je bila pa razstava kar vsec, ni bilo taksne guzve kot ponavadi, sama pa sem bila vsa blazena med hrti. So bili v mojem ringu, pa se v dveh sosednjih. Prava pasa za oci. Sploh afganci z vso tisto dlako so res wau! Shocked Pa mladicki so tako posreceni, napol kosmati, s plutonasto hojo, so kot iz risanke. Cheesy Enega so mi celo dovolili precohati in mi je poleg pojave v oci padel tudi njegov karakter. Je kar stal in migal z repom, potem mi je malo povohal hlace na katerih so bile pasje vonjave, stresel z glavo, kot bi rekel OK, dovolj cohanja, potem pa poskocil kot mlad kozlicek in obrzel v ring. Grin Skoda le, da smo imeli tako malo prostora v ringu in teh lepotcev ni bilo mogoce videti v polnem teku. Malo mi je tudi zal, da si jih nisem ogledala se na specialki, sigurno je bil se kaksen vec. lp
Logiran

ziza
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #2562 : ponedeljek, 15.01.2007 : 16:47:34 »

Ojla... vceraj na Ljubljanski razstavi je bilo pa ogromno ljudi in smo se spet guzvali in je bila Ziza prav tako zgrozena nad vso gneco kot jaz, morda se bolj, saj potem skoraj iz boksa ni vec hotela, da je ne bi kdo pohodil mi je pa ves cas lezla v narocje kot en majhen otrok! Wink

Agility je bill meni zelo vsec, smo dva agility teka tekli, da smo faj cone lahko trenirali in proge so bile open, kar je pomenilo, da smo se kar malce nasvicali in natekli... Wink-porocilo na moji strani bo sledilo sele drug veken po Gornji Radgoni, k bom oboje skupaj napisala! Meni je bilo vsec in komaj cakam da bo v soboto tekma, saj sva nazadne tekli (ce odvzamem tisto vceraj) na nasem poligonu lansko leto... torej ze stirinajst dni nazaj ain moram reci da je tale premorcek zizi prav prisel, saj se je vceraj res izkazala in cone so bile... uf uf... kar polupckala sem jo, ko sva koncali!!! Cheesy Cheesy Cheesy

Ej, Ziziki seje pa ena bulca naredila na hrbtu (pod kozo) pa me kar malce skrbi, k je prav cudna-boli je ocitno ne ampak sem jo vceraj doma (med cohanjem!!!!!!!!) otipala pa sem najprej mislila da je en vecji klop potem pa sem videla da ne. No, ta teden bom se malce pocakala, drug teden jo moram pa itak cepit peljat pa ce jo bo se imela, bom malce veterinarja vprasala kaj naj bi to bilo!!?? Huh

aja, vceraj ni bilo niti enega Schipperka, ocitno s bili v soboto-sment, k pa jaz nimam casa, se pa crnuhci pojavijo, ko ga pa imam se pa skrijejo! Ej Kaja a si bila v soboto na razstavi v Ljubljani? Si Bagi razstavljala?

Pozdravcek!

Vesna & Ziza
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #2563 : ponedeljek, 15.01.2007 : 17:22:47 »

Ojla Vesna. Ja, bila sem na razstavi v soboto, ampak brez Bagi. Ona je, razen za kaksno izjemno razstavo v prihodnosti, zakljucila svojo razstavno kariero. Wink Zdaj se bolj posveca hribolaznistvu. Cheesy Ravno dajle je spet nekje na potepu, medtem ko nekateri garamo. Wink
Tista bulica je lahko zamasena lojnica, vcasih pa taksna bula ostane od cepljenja. Verjetno pa res ne bo nic hudega, ce pocakas z obiskom veterinarja do naslednjega tedna. lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #2564 : ponedeljek, 15.01.2007 : 18:16:23 »

Iz zanesljivih virov sem izvedela (hvala "sajveškdo-darkobarko-porkaduša") .... Wink.... da oba dneva ni bilo niti ene šiperke. Pa to ni res Undecided

Kaja, kdaj bo ta "izjemna priložnost v prihodnosti" - vsekakor bi bila rada zraven Tongue Sem dobila takojšnje poročilo včeraj zvečer, kej se nahaja Bagi in kaj dela. Zlata! Na kavču je zehala Kiss

Žiža in bulica... pa saj si rekla, da je zelo podobna šiperkam Wink Ira je pred leti imela (tam, ko je imela ene 4 leta, na strani) kar dolgo časa, potem pa se ji je kar iznenada odprlo in je šlo ven vse hudičevo, kar je lahko (zato je tako pridna). No, potem pa nič. A sedaj ima spet, pa čisto na drugem koncu (pod vratom, pri sklepu sprednje noge), nič ne boli, verjetno je lojnica. Ima že kakšne 2 leti. Ne paničarim.

Kaja, ti bom posla spisek stvari, ki bodo v Galiju (ma vse skupaj malo).

Žiža tebe pa obveščam, da pridem v Radgono, sedaj bom prijavila. Knjige mi pa raje v Železnike prinesi, ker bomo tam s svojim avtom. Pa eš to - a veš da še nisem nalepila tiste krasne rumene nalepke? Je mož nekaj omenil, da bi bil čas avto zamenjat... pa ne vem, ali misli resno ali ne... pa da ne ostanem kar naenkrat brez vseh nalepk, bom raje malček počakala.
Logiran
Strani: 1 ... 166 167 168 169 170 [171] 172 173 174 175 176 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines